Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 03.08.2019 17:00 T Excelsior Virton Excelsior Virton 1:0 (0:0)
2. Ronde 09.08.2019 20:30 U KVC Westerlo KVC Westerlo 0:1 (0:0)
3. Ronde 16.08.2019 20:30 T KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk 3:0 (2:0)
4. Ronde 31.08.2019 17:00 U Sporting Lokeren Sporting Lokeren 2:0 (2:0)
5. Ronde 07.09.2019 20:30 T KSV Roeselare KSV Roeselare 4:0 (3:0)
6. Ronde 14.09.2019 17:00 U Union St. Gilloise Union St. Gilloise 1:1 (0:0)
7. Ronde 22.09.2019 16:00 T Lommel SK Lommel SK 1:0 (0:0)
8. Ronde 28.09.2019 20:30 U KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk 2:1 (1:0)
9. Ronde 05.10.2019 20:30 T Sporting Lokeren Sporting Lokeren 2:3 (2:2)
10. Ronde 12.10.2019 17:00 U KSV Roeselare KSV Roeselare 1:3 (0:3)
11. Ronde 20.10.2019 16:00 U Lommel SK Lommel SK 2:0 (0:0)
12. Ronde 25.10.2019 20:30 T KVC Westerlo KVC Westerlo 2:1 (2:1)
14. Ronde 08.11.2019 20:30 U Excelsior Virton Excelsior Virton 1:0 (1:0)
Eerste klasse B 2019/2020 Periode 2
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 15.11.2019 20:30 T KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk 0:3 (0:0)
2. Ronde 22.11.2019 20:30 U KVC Westerlo KVC Westerlo 2:1 (2:1)
3. Ronde 29.11.2019 20:30 T Sporting Lokeren Sporting Lokeren 2:1 (0:0)
4. Ronde 06.12.2019 20:30 U Lommel SK Lommel SK 2:3 (1:2)
5. Ronde 13.12.2019 20:30 U KSV Roeselare KSV Roeselare 2:2 (1:1)
6. Ronde 21.12.2019 20:30 T Excelsior Virton Excelsior Virton 0:2 (0:0)
7. Ronde 11.01.2020 20:30 U Union St. Gilloise Union St. Gilloise 3:2 (2:0)
8. Ronde 19.01.2020 16:00 T KVC Westerlo KVC Westerlo 1:3 (1:1)
9. Ronde 24.01.2020 20:30 U Sporting Lokeren Sporting Lokeren 1:1 (0:1)
10. Ronde 01.02.2020 20:30 T KSV Roeselare KSV Roeselare 2:1 (2:1)
11. Ronde 08.02.2020 17:00 T Lommel SK Lommel SK 3:0 (2:0)
Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
13. Ronde 11.02.2020 20:30 T Union St. Gilloise Union St. Gilloise 0:0 (0:0)
Eerste klasse B 2019/2020 Periode 2
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
12. Ronde 14.02.2020 20:30 U KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk 1:2 (0:0)
13. Ronde 21.02.2020 20:30 T Union St. Gilloise Union St. Gilloise 3:5 (1:3)
14. Ronde 28.02.2020 20:30 U Excelsior Virton Excelsior Virton 1:4 (0:2)
Eerste klasse B 2019/2020 Playoff
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Finale 08.03.2020 16:00 U KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk 0:1 (0:1)
Finale 02.08.2020 19:00 T KFCO Beerschot Wilrijk KFCO Beerschot Wilrijk -:-
Beker van België 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
5e Ronde 23.08.2019 20:30 T Standaard Wetteren Standaard Wetteren 6:0
6e Ronde 25.09.2019 20:30 U Sint-Truidense VV Sint-Truidense VV 0:2 (0:0, 0:0) n.v.
Vriendschappelijke duels 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 05.07.2019 19:00 U KV Kortrijk KV Kortrijk 0:2 (0:1)
Kalenderweek 10.07.2019 19:00 T AS Eupen AS Eupen 2:2 (2:0)
Kalenderweek 20.07.2019 14:30 V FC Twente FC Twente 0:0 (0:0)
Kalenderweek 26.07.2019 19:30 V ADO Den Haag ADO Den Haag 1:1 (1:0)
Vriendschappelijke duels 2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 06.01.2020 11:00 V 1. FC Union Berlin 1. FC Union Berlin 1:2 (0:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner