. .
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep G UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep G
15:00 Noord-Macedonië - Servië -:-
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep I UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep I
14:00 Duitsland - Oekraïne -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 2 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 2
10:00 Tsjechië - Litouwen -:-
17:30 Finland - Faroer Eilanden -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 3 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 3
15:00 Duitsland - Azerbeidzjan -:-
17:00 Portugal - Albanië -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 4 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 4
16:00 Schotland - Kroatië -:-
16:00 Polen - Bulgarije -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 5 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 5
15:00 Noorwegen - Wales -:-
20:30 Noord-Ierland - Moldavië -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 7 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 7
16:00 Spanje - Griekenland -:-
16:00 IJsland - Kazachstan -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 8 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 8
12:00 Rusland - Estland -:-
15:00 Italië - Slovenië -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 9 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 9
13:00 Ierland - Montenegro -:-
17:00 Nederland - Oekraïne -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 10 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 10
11:00 België - Armenie -:-
15:30 Zweden - Bosnië-Herzegovina -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 11 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 11
11:00 Servië - Cyprus -:-
17:00 Engeland - Wit-Rusland -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 12 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 12
12:30 Hongarije - Kosovo -:-
15:00 Denemarken - Turkije -:-
UEFA > U17 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 9 UEFA >   U17 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 9
12:00 Hongarije - Kazachstan -:-
15:15 Polen - Bulgarije -:-
UEFA > A-jun Youth League 2019/2020 > 1e Ronde UEFA >   A-jun Youth League 2019/2020 > 1e Ronde
11:00 FK Astana - Maccabi Petach-Tikva -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
KF Skënderbeu - Luftëtari Gjirokastër -:-
FK Kukësi - FK Vllaznia -:-
FK Partizani - KF Teuta Durrës -:-
KS Flamurtari Vlorë - KF Tiranë -:-
KF Laçi - KF Bylis Ballsh -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
NC Magra - MC Alger -:-
US Biskra - CS Constantine -:-
JS Kabylie - ES Sétif -:-
Paradou AC - CR Bélouizdad -:-
ASO Chlef - USM Bel Abbes -:-
CA Bordj Bou Arreridj - JS Saoura -:-
NA Hussein Dey - AS Aïn M'lila -:-
MC Oran - USM Alger -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
00:00 Newell's Old Boys - Banfield -:-
02:10 Atlético Tucumán - Talleres de Córdoba -:-
18:15 Argentinos Juniors - Arsenal de Sarandí -:-
18:15 Godoy Cruz - Gimnasia de La Plata -:-
20:30 San Lorenzo - Central Córdoba SdE -:-
22:45 Estudiantes - Huracán -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Riestra - Gimnasia de Mendoza -:-
Sarmiento de Junín - Chacarita Juniors -:-
Villa Dálmine - Brown de Adrogué -:-
Almagro - Tigre -:-
San Martín de Tucumán - Defensores de Belgrano -:-
Instituto de Córdoba - Quilmes -:-
Ramón Santamarina - Atlético Rafaela -:-
Gimnasia de Jujuy - All Boys -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Nueva Chicago - Mitre de Santiago del Estero -:-
Estudiantes de Río Cuarto - Guillermo Brown de Puerto Madryn -:-
Ferro Carril Oeste - Alvarado -:-
Atlanta - Belgrano de Córdoba -:-
Independiente Rivadavia - Estudiantes de Caseros -:-
Platense - San Martín de San Juan -:-
Temperley - Agropecuario -:-
Deportivo Morón - Barracas Central -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura >
Colegiales - Argentino de Quilmes -:-
Acassuso - Defensores Unidos de Zárate -:-
Villa San Carlos - Talleres de Remedios de Escalada -:-
Comunicaciones - UAI Urquiza -:-
San Miguel - Fénix -:-
Justo José de Urquiza - Almirante Brown -:-
Los Andes - Sacachispas -:-
Flandria - Tristan Suárez -:-
San Telmo - Armenio -:-
Australië > National Premier Leagues Finals Series 2019 > Finale  Australië >   National Premier Leagues Finals Series 2019 > Finale
Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Neftçi PFK - Səbail FK -:-
17:00 Sumgayit FK - Keşlə FK -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
18:00 AS Eupen - KV Mechelen -:-
20:00 SV Zulte Waregem - Cercle Brugge -:-
20:00 Waasland-Beveren - KV Oostende -:-
20:30 KV Kortrijk - Sint-Truidense VV -:-
België > Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1  België >   Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1 >
Oud-Heverlee Leuven - Sporting Lokeren -:-
Union St. Gilloise - KFCO Beerschot Wilrijk -:-
Lommel SK - KSV Roeselare -:-
KVC Westerlo - Excelsior Virton -:-
België > U18 Elite U18 2019/2020  België >  U18 Elite U18 2019/2020 >
13:30 SV Zulte Waregem - Standard Liège -:-
14:00 AS Eupen - Sporting Charleroi -:-
14:15 KV Mechelen - KRC Genk -:-
14:30 KAA Gent - Sporting Lokeren -:-
15:00 RSC Anderlecht - Sint-Truidense VV -:-
15:00 Oud-Heverlee Leuven - Club Brugge KV -:-
België > U16 Elite U16 2019/2020  België >  U16 Elite U16 2019/2020 >
13:30 KRC Genk - KV Mechelen -:-
13:30 Sint-Truidense VV - RSC Anderlecht -:-
14:00 Standard Liège - SV Zulte Waregem -:-
14:00 Club Brugge KV - Oud-Heverlee Leuven -:-
14:00 Sporting Charleroi - AS Eupen -:-
14:30 Sporting Lokeren - KAA Gent -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
21:00 Always Ready - Royal Pari -:-
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2019 > Groep A  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2019 > Groep A
21:30 Deportivo Escara - Virgen de Chijipata -:-
21:30 Atlético Palmaflor - Arauco Prado -:-
21:30 Deportivo FATIC - Empresa Minera Huanuni -:-
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2019 > Groep B  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2019 > Groep B
21:30 Torre Fuerte - Deportivo Kivón -:-
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2019 > Groep C  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2019 > Groep C
21:30 Stormers de Sucre - Nacional SENAC -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
FK Tuzla City - Zvijezda 09 Bijeljina -:-
Čelik Zenica - Široki Brijeg -:-
FK Mladost Doboj-Kakanj - Velež Mostar -:-
Borac Banja Luka - Željezničar Sarajevo -:-
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla -:-
Zrinjski Mostar - FK Sarajevo -:-
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
16:00 Cruzeiro - Internacional -:-
22:00 Vasco da Gama - Santos FC -:-
Brazilië > Série B 2019  Brazilië >   Série B 2019 >
00:15 Figueirense - Oeste - SP -:-
02:30 São Bento - Bragantino - SP -:-
16:00 Botafogo - SP - Ponte Preta -:-
21:30 Paraná Clube - Coritiba FC -:-
21:30 Operário Ferroviário - PR - Brasil de Pelotas -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
Etar Veliko Tarnovo - Lokomotiv Plovdiv -:-
CSKA Sofia - Vitosha Bistritsa -:-
Cherno More Varna - PFC Beroe -:-
Slavia Sofia - Tsarsko Selo Sofia -:-
FK Botev Vratsa - Botev Plovdiv -:-
PFC Ludogorets Razgrad - Levski Sofia -:-
Arda Kardzhali - FC Dunav Ruse -:-
Canada > Premier League 2019 Fall Season  Canada >   Premier League 2019 Fall Season >
21:30 Valour FC - FC Edmonton -:-
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
01:30 Huachipato - Unión La Calera -:-
17:00 Antofagasta - O'Higgins -:-
20:00 Colo-Colo - Universidad de Chile -:-
22:30 Universidad de Concepción - Unión Española -:-
Colombia > Primera B 2019 Clausura  Colombia >   Primera B 2019 Clausura >
Barranquilla FC - Deportivo Pereira -:-
Deportes Quindío - Fortaleza FC -:-
Atlético FC - Llaneros Fútbol Club S.A. -:-
Tigres FC - Boyacá Chicó -:-
Valledupar FC Real - Bogotá FC -:-
Orsomarso SC - Cortuluá -:-
Real San Andrés - Leones FC -:-
Boca Juniors de Cali - Real Cartagena -:-
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
17:00 Paphos FC - Omonia Nikosia -:-
18:00 APOEL Nicosia - Anorthosis Famagusta FC -:-
18:00 Doxa Katokopias FC - Enosis Neon Paralimni -:-
19:00 Nea Salamina - AEL Limassol -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
16:00 Hobro IK - Aalborg BK -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
13:00 Vanløse IF - B.93 København -:-
13:45 FA 2000 - Brønshøj BK -:-
14:00 Hillerød GI - BK Avarta -:-
15:00 Skovshoved IF - BK Frem København -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
13:00 Vejgaard BK - Dalum IF -:-
14:00 Middelfart Fodbold - Ringkøbing IF -:-
14:00 Næsby BK - Brabrand IF -:-
14:00 Jammerbugt FC - VSK Aarhus -:-
14:00 Aarhus Fremad - AB Gladsaxe -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 SønderjyskE - Odense BK -:-
12:30 Aarhus GF - Randers SK Freja -:-
13:00 Esbjerg fB - Silkeborg IF -:-
13:00 Brøndby IF - FC Kopenhagen -:-
13:00 FC Nordsjælland - Vejle BK -:-
13:15 Lyngby BK - FC Midtjylland -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
13:00 Hobro IK - HB Køge -:-
13:00 AC Horsens - Næsby BK -:-
13:00 FC Helsingør - Hvidovre IF -:-
13:00 FC Roskilde - FK Viborg -:-
15:15 Kolding IF - Næstved BK -:-
15:30 Hellerup IK - Slagelse B&I -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 Aarhus GF - Randers SK Freja -:-
13:00 Brøndby IF - FC København -:-
13:00 FC Nordsjælland - Vejle BK -:-
13:00 Lyngby BK - FC Midtjylland -:-
13:00 Esbjerg fB - Silkeborg IF -:-
14:45 SønderjyskE - Odense BK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
13:00 Kolding IF - Næstved BK -:-
13:00 B.93 København - AB Gladsaxe -:-
13:00 Hellerup IK - Slagelse B&I -:-
15:15 Hobro IK - HB Køge -:-
15:15 AC Horsens - Næsby BK -:-
15:30 FC Helsingør - Hvidovre IF -:-
15:30 FC Roskilde - FK Viborg -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 SønderjyskE - Odense BK -:-
13:00 Esbjerg fB - Silkeborg IF -:-
13:00 Lyngby BK - FC Midtjylland -:-
14:45 Aarhus GF - Randers SK Freja -:-
15:15 Brøndby IF - FC København -:-
15:30 Farum BK - Vejle BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 Bayern München - 1899 Hoffenheim -:-
15:30 Bayer Leverkusen - RB Leipzig -:-
15:30 SC Freiburg - Borussia Dortmund -:-
15:30 SC Paderborn 07 - 1. FSV Mainz 05 -:-
18:30 FC Schalke 04 - 1. FC Köln -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 Hamburger SV - SpVgg Greuther Fürth -:-
13:00 Dynamo Dresden - Hannover 96 -:-
13:00 SV Sandhausen - Erzgebirge Aue -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 1. FC Kaiserslautern - FC Carl Zeiss Jena -:-
14:00 SG Sonnenhof Großaspach - FC Ingolstadt 04 -:-
14:00 SpVgg Unterhaching - Preußen Münster -:-
14:00 Hallescher FC - FSV Zwickau -:-
14:00 Viktoria Köln - Waldhof Mannheim -:-
14:00 Hansa Rostock - SV Meppen -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 Hannover 96 II - Hamburger SV II -:-
14:00 Heider SV - VfL Wolfsburg II -:-
16:00 SSV Jeddeloh - Schwarz-Weiß Rehden -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 SV Babelsberg 03 - Rot-Weiß Erfurt -:-
13:30 FC Viktoria 1889 Berlin - ZFC Meuselwitz -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - VfB Homberg -:-
14:00 SV Rödinghausen - Fortuna Düsseldorf II -:-
14:00 Fortuna Köln - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
14:00 SV Lippstadt 08 - TuS Haltern -:-
15:30 SG Wattenscheid 09 - 1. FC Köln II -:-
15:30 FC Schalke 04 II - Wuppertaler SV -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SC Freiburg II - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 FC Gießen - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 FK Pirmasens - TSV Steinbach Haiger -:-
14:00 FC 08 Homburg - Rot-Weiß Koblenz -:-
14:00 Kickers Offenbach - TSG Balingen -:-
14:00 Bahlinger SC - FC Astoria Walldorf -:-
14:00 VfR Aalen - 1. FSV Mainz 05 II -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 SpVgg Greuther Fürth II - VfB Eichstätt -:-
14:00 TSV Aubstadt - TSV 1860 Rosenheim -:-
14:00 SV Heimstetten - FV Illertissen -:-
14:00 TSV 1896 Rain am Lech - SpVgg Oberfranken Bayreuth -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
15:00 Würzburger FV - DJK Ammerthal -:-
15:00 DJK Vilzing - TSV Abtswind -:-
15:00 SpVgg Bayern Hof - SpVgg Ansbach -:-
16:00 Viktoria Kahl - Eintracht Bamberg -:-
16:00 TSV Karlburg - ASV Cham -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 FC Ingolstadt 04 II - SV Kirchanschöring -:-
14:00 TSV 1865 Dachau - TSV Nördlingen -:-
15:00 SV Donaustauf - TSV Schwaben Augsburg -:-
15:30 Türkspor Augsburg - TSV Landsberg -:-
16:00 SpVgg Hankofen-Hailing - TSV Kottern-St. Mang -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 Eintracht Stadtallendorf - VfB Ginsheim -:-
15:00 Hessen Dreieich - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15:00 SC Waldgirmes - SV 1910 Neuhof -:-
15:00 FV Bad Vilbel - Rot-Weiß Walldorf -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
15:00 FT Braunschweig - HSC/BW Tündern -:-
16:00 Atlas Delmenhorst - SC Spelle-Venhaus -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
15:30 FC Nöttingen - Sportfreunde Dorfmerkingen -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
12:00 Victoria Hamburg - Hamburger SV III -:-
18:00 SV Curslack-Neuengamme - Uhlenhorster SC Paloma -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
16:00 VfB 03 Hilden - SV 19 Straelen -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
14:00 FC Strausberg - Hansa Rostock II -:-
14:00 MSV Pampow - Brandenburger SC Süd -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
13:00 VFC Plauen - VfL Halle 96 -:-
13:30 FC Oberlausitz - VfB 1921 Krieschow -:-
14:00 FC Einheit Rudolstadt - Askania Bernburg -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - Inter Leipzig -:-
14:00 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - FSV 63 Luckenwalde -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:00 SV Röchling Völklingen - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30 TuS Mechtersheim - FC Karbach -:-
15:30 TuS Koblenz - 1. FC Kaiserslautern II -:-
15:30 FV 07 Diefflen - Sportfreunde Eisbachtal -:-
15:30 TSG Pfeddersheim - Eintracht Trier -:-
15:30 FV Engers 07 - SV 07 Elversberg II -:-
16:30 Hassia Bingen - FV Dudenhofen -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
13:30 Weiche Flensburg 08 II - PSV Union Neumünster -:-
14:00 SV Eutin 08 - Husumer SV -:-
14:00 TSV Bordesholm - 1. FC Phönix Lübeck -:-
16:00 Inter Türkspor Kiel - VfB Lübeck II -:-
Duitsland > A-jun DFB-Junioren-Vereinspokal 2019/2020 > Achtste finale  Duitsland >  A-jun DFB-Junioren-Vereinspokal 2019/2020 > Achtste finale
11:00 Energie Cottbus - Bayern München -:-
11:00 Jahn Regensburg - Dynamo Dresden -:-
11:00 Bor. Mönchengladbach - Werder Bremen -:-
11:00 Hannover 96 - 1. FSV Mainz 05 -:-
11:00 RB Leipzig - VfB Stuttgart -:-
11:00 VfL Bochum - FC St. Pauli -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Hamburger SV - Dynamo Dresden -:-
11:00 FC Carl Zeiss Jena - Chemnitzer FC -:-
11:00 FC St. Pauli - Hallescher FC -:-
11:00 Werder Bremen - Hertha BSC -:-
13:00 1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg -:-
14:00 RB Leipzig - Energie Cottbus -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Fortuna Düsseldorf - Wuppertaler SV -:-
11:00 Bayer Leverkusen - FC Schalke 04 -:-
11:00 SG Unterrath 12/24 - Borussia Dortmund -:-
13:00 VfL Bochum - Bor. Mönchengladbach -:-
13:00 FC Hennef 05 - SV Lippstadt 08 -:-
14:00 1. FC Köln - Arminia Bielefeld -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Eintracht Frankfurt - SpVgg Unterhaching -:-
13:00 SV Darmstadt 98 - Stuttgarter Kickers -:-
13:00 1899 Hoffenheim - SC Freiburg -:-
13:00 Bayern München - 1. FC Nürnberg -:-
14:00 SV Wehen Wiesbaden - VfB Stuttgart -:-
El Salvador > Primera División 2019/2020 Apertura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Apertura >
Santa Tecla FC - Jocoro FC -:-
Once Municipal - Alianza -:-
Independiente San Vincente - El Vencedor -:-
Águila - FAS -:-
Municipal Limeño - Chalatenango -:-
Sonsonate FC - Isidro Metapán -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
13:30 Brighton & Hove Albion - Tottenham Hotspur -:-
16:00 Burnley FC - Everton FC -:-
16:00 Liverpool FC - Leicester City -:-
16:00 Norwich City - Aston Villa -:-
16:00 Watford FC - Sheffield United -:-
18:30 West Ham United - Crystal Palace -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:30 Fulham FC - Charlton Athletic -:-
16:00 Bristol City - Reading FC -:-
16:00 Derby County - Luton Town -:-
16:00 Huddersfield Town - Hull City -:-
16:00 Millwall FC - Leeds United -:-
16:00 Nottingham Forest - Brentford FC -:-
16:00 Preston North End - Barnsley FC -:-
16:00 Queens Park Rangers - Blackburn Rovers -:-
16:00 Sheffield Wednesday - Wigan Athletic -:-
16:00 Swansea City - Stoke City -:-
16:00 West Bromwich Albion - Cardiff City -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 AFC Wimbledon - Rochdale AFC -:-
16:00 Accrington Stanley - Oxford United -:-
16:00 Bolton Wanderers - Blackpool FC -:-
16:00 Doncaster Rovers - Portsmouth FC -:-
16:00 Fleetwood Town - Ipswich Town -:-
16:00 Gillingham FC - Southend United -:-
16:00 Lincoln City - Sunderland AFC -:-
16:00 Milton Keynes Dons - Burton Albion -:-
16:00 Rotherham United - Coventry City -:-
16:00 Tranmere Rovers - Shrewsbury Town -:-
16:00 Wycombe Wanderers - Peterborough United -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Bradford City - Swindon Town -:-
16:00 Cambridge United - Macclesfield Town -:-
16:00 Colchester United - Stevenage FC -:-
16:00 Crewe Alexandra - Exeter City -:-
16:00 Forest Green Rovers - Crawley Town -:-
16:00 Grimsby Town - Mansfield Town -:-
16:00 Newport County - Carlisle United -:-
16:00 Northampton Town - Leyton Orient -:-
16:00 Oldham Athletic - Cheltenham Town -:-
16:00 Plymouth Argyle - Scunthorpe United -:-
16:00 Port Vale FC - Morecambe FC -:-
16:00 Walsall FC - Salford City -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 Boreham Wood - Solihull Moors -:-
16:00 Bromley FC - Barrow AFC -:-
16:00 Chesterfield FC - Eastleigh FC -:-
16:00 Chorley FC - Aldershot Town -:-
16:00 Dagenham & Redbridge - Barnet FC -:-
16:00 Dover Athletic - Notts County -:-
16:00 Harrogate Town - Ebbsfleet United -:-
16:00 Hartlepool United - Yeovil Town -:-
16:00 Maidenhead United - Halifax Town -:-
16:00 Sutton United - Stockport County -:-
16:00 Torquay United - AFC Fylde -:-
16:00 Woking FC - Wrexham AFC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
12:00 Everton FC - Liverpool FC -:-
13:00 Manchester City - Wolverhampton Wanderers -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
13:00 Fulham FC - West Ham United -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
13:30 Derby County - Blackburn Rovers -:-
13:30 Newcastle United - Manchester United -:-
14:00 Middlesbrough FC - Stoke City -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
14:00 Norwich City - Southampton FC -:-
14:30 Reading FC - Arsenal FC -:-
14:30 Leicester City - Chelsea FC -:-
15:00 Tottenham Hotspur - Aston Villa -:-
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
12:00 FC Kuressaare - Tulevik Viljandi -:-
12:00 Maardu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev -:-
15:00 FC Flora - JK Narva Trans -:-
Faroer Eilanden > Effodeildin 2019  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2019 >
16:00 HB Tórshavn - NSÍ Runavík -:-
16:00 ÍF Fuglafjørður - AB Argir -:-
16:00 Skála ÍF - TB Tvøroyri -:-
16:00 EB/Streymur - B36 Tórshavn -:-
16:00 Víkingur - KÍ Klaksvík -:-
Finland > Ykkönen 2019  Finland >   Ykkönen 2019 >
14:00 AC Kajaani - Haka Valkeakoski -:-
14:00 AC Oulu - FF Jaro -:-
14:00 Musan Salama - Ekenäs IF -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
17:30 Paris Saint-Germain - Angers SCO -:-
20:00 Dijon FCO - RC Strasbourg -:-
20:00 FC Nantes - OGC Nice -:-
20:00 Toulouse FC - Girondins Bordeaux -:-
20:00 Montpellier HSC - AS Monaco -:-
20:00 Stade Brest - FC Metz -:-
Frankrijk > Ligue 2 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 2 2019/2020 >
14:45 AJ Auxerre - Le Havre AC -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
12:00 Sioni Bolnisi - Dila Gori -:-
12:00 Chikhura Sachkhere - WIT Georgia -:-
12:00 Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi -:-
12:00 Lokomotiv Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-
12:00 FC Rustavi - FC Saburtalo -:-
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 >
16:00 Mons Calpe S.C. - Europa Point FC -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
16:15 Panathinaikos - Skoda Xanthi -:-
18:30 AE Larisa - AEK Athene -:-
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
21:00 CD Puerto de Iztapa - Deportivo Guastatoya -:-
23:00 CSD Municipal - Xelaju MC -:-
Honduras > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
03:15 Honduras Progreso - Platense -:-
23:00 Marathón - Lobos UPNFM -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
08:30 Yuen Long FC - Lee Man FC -:-
11:30 Hong Kong Pegasus FC - R&F (HK) -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Budapest Honvéd - Ferencvárosi TC -:-
Paksi SE - Kaposvári RFC -:-
Újpest FC - Mezõkövesd-Zsóry -:-
Kisvárda FC - Zalaegerszegi TE -:-
Diósgyöri VTK - Puskás FC -:-
Fehérvár FC - Debreceni VSC -:-
Ierland > Premier Division 2019  Ierland >   Premier Division 2019 >
20:45 Sligo Rovers - Shamrock Rovers -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
08:30 Persipura Jayapura - TIRA-Persikabo -:-
10:30 Arema Cronus FC - PSM Makassar -:-
13:30 Persija Jakarta - Persela Lamongan -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
Hapoel Ra'anana - Hapoel Tel Aviv -:-
Hapoel Haifa - Hapoel Be'er Sheva -:-
Ironi Kiryat Shmona - FC Ashdod -:-
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Hadera FC -:-
Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem -:-
Sektzia Nes Tziona - Maccabi Haifa -:-
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Kfar Saba -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
15:00 SPAL 2013 Ferrara - Parma Calcio 1913 -:-
18:00 Hellas Verona - Sampdoria -:-
20:45 Genoa CFC - AC Milan -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
15:00 Cosenza Calcio - Venezia FC -:-
15:00 FC Crotone - Virtus Entella -:-
15:00 AS Livorno - Chievo Verona -:-
15:00 Pordenone Calcio - Empoli FC -:-
15:00 Spezia Calcio - Benevento Calcio -:-
18:00 Trapani Calcio - SS Juve Stabia -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
11:00 AS Roma - Bologna FC -:-
13:00 Atalanta - Pescara Calcio -:-
15:00 Cagliari Calcio - Sassuolo Calcio -:-
17:00 Torino FC - ACF Fiorentina -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
15:00 AS Cittadella - AC Milan -:-
15:00 Parma Calcio 1913 - US Cremonese -:-
15:00 Spezia Calcio - SPAL 2013 Ferrara -:-
15:00 Udinese Calcio - Brescia Calcio -:-
15:00 Venezia FC - Virtus Entella -:-
15:00 Hellas Verona - Pordenone Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
15:00 Benevento Calcio - Trapani Calcio -:-
15:00 FC Crotone - Cosenza Calcio -:-
15:00 Frosinone Calcio - AS Livorno -:-
15:00 SS Juve Stabia - US Lecce -:-
15:00 AC Pisa - Ascoli Calcio -:-
15:00 US Salernitana 1919 - AC Perugia Calcio -:-
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
07:00 Júbilo Iwata - Yokohama F. Marinos -:-
07:00 Nagoya Grampus - Oita Trinita -:-
07:00 Sagan Tosu - FC Tokyo -:-
07:00 Vegalta Sendai - Matsumoto Yamaga -:-
09:00 Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe -:-
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
07:00 Albirex Niigata - Kagoshima United -:-
07:00 Tokyo Verdy - Fagiano Okayama -:-
09:05 Avispa Fukuoka - FC Ryūkyū -:-
11:00 V-Varen Nagasaki - Machida Zelvia -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
Thespakusatsu Gunma - Fujieda MYFC -:-
Yokohama S&CC - Fukushima United -:-
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
06:00 Honda FC - FC Imabari -:-
Kazachstan > Premier Liga 2019  Kazachstan >   Premier Liga 2019 >
15:00 FK Kairat - FK Aktobe -:-
15:00 Kaysar Kyzylorda - Tobyl Kostanay -:-
15:00 FK Okzhetpes - FK Taraz -:-
15:00 FK Ordabasy - FK Astana -:-
15:00 Shakter Karaganda - FK Atyrau -:-
15:00 Zhetysu Taldykorgan - Irtysh Pavlodar -:-
Kosovo > Superliga 2019/2020  Kosovo >   Superliga 2019/2020 >
KF Ferizaj - KF Ballkani -:-
Prishtina KF - FK Drenica -:-
Drita Gjilan - FC Vushtrria -:-
KF Flamurtari - KF Gjilani -:-
KF Dukagjini - KF Trepça'89 -:-
KF Feronikeli - KF Llapi -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
16:30 Dinamo Zagreb - Slaven Belupo -:-
19:00 NK Osijek - HNK Gorica -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
NK BSK Bijelo Brdo - HNK Cibalia -:-
NK Croatia Zmijavci - NK Solin -:-
NK Dubrava - NK Sesvete -:-
NK Dugopolje - Hrvatski Dragovoljac -:-
Hajduk Split II - NK Orijent Rijeka -:-
NK Kustošija - NK Međimurje -:-
NK Rudeš - NK Osijek II -:-
HNK Šibenik - Dinamo Zagreb II -:-
Letland > Virsliga 2019  Letland >   Virsliga 2019 >
13:00 FK Jelgava - FK Spartaks -:-
14:00 BFC Daugavpils - FK Ventspils -:-
15:00 Valmiera Glass FK/BSS - FK Rīgas Futbola skola -:-
Litouwen > A Lyga 2019  Litouwen >   A Lyga 2019 >
12:00 Kauno Žalgiris - FK Žalgiris -:-
14:00 FK Atlantas - FK Riteriai -:-
16:00 FC Stumbras - FK Palanga 0:3 Toeg.
18:00 FK Sūduva - FK Panevėžys -:-
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
Hibernians FC - Birkirkara FC -:-
Balzan FC - Gudja United -:-
Valletta FC - Gżira United -:-
St. Luċija FC - Senglea Athletics -:-
Sliema Wanderers - Sirens FC -:-
Floriana FC - Tarxien Rainbows -:-
Hamrun Spartans - Mosta FC -:-
Marokko > GNF 1 2019/2020  Marokko >   GNF 1 2019/2020 >
20:00 Ittihad Tanger - Youssoufia Berrechid -:-
20:00 Mouloudia Oujda - Wydad AC -:-
20:00 Renaissance de Berkane - Difaâ d'el Jadida -:-
20:00 Olympique de Khouribga - FUS de Rabat -:-
20:00 FAR de Rabat - Rapide Oued Zem -:-
20:00 Raja Beni Mellal - Hassania US Agadir -:-
20:00 CR Khemis Zemamra - Olympique de Safi -:-
20:00 Raja Casablanca - Moghreb de Tétouan -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
04:00 Monarcas Morelia - Club Necaxa -:-
04:06 Club Tijuana - Atlas Guadalajara -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
02:00 Atlético Zacatepec - Venados FC -:-
02:00 TM Fútbol Club - Club Celaya -:-
04:00 Cafetaleros de Chiapas - Correcaminos UAT -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
02:30 Atlético Reynosa - Tecos Fútbol Club -:-
03:00 Atlético Saltillo - Dorados UACH -:-
03:00 Murciélagos FC - Leones Negros II -:-
03:00 Coras de Nayarit - Alacranes de Durango -:-
19:00 Pumas UNAM II - Sporting Canamy -:-
23:00 Tlaxcala Fútbol Club - Club Irapuato -:-
23:00 Pioneros de Cancún - Inter Playa -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
00:45 Club Tijuana - Atlas Guadalajara -:-
16:00 Cruz Azul - CF América -:-
16:45 Club León - Veracruz -:-
18:15 UANL Tigres - Santos Laguna -:-
19:00 Deportivo Guadalajara - Pumas UNAM -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Club León - Veracruz -:-
16:00 Deportivo Guadalajara - Pumas UNAM -:-
16:00 UANL Tigres - Santos Laguna -:-
18:00 Cruz Azul - CF América -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Gallos Blancos - Club León -:-
16:00 Veracruz - Pumas UNAM -:-
17:00 Deportivo Toluca - Club Tijuana -:-
18:00 FC Juárez - Puebla FC -:-
23:00 CF América - Cruz Azul -:-
23:00 CF Monterrey - Santos Laguna -:-
23:00 Club Necaxa - Atlas Guadalajara -:-
23:00 Deportivo Guadalajara - Monarcas Morelia -:-
23:00 Atlético San Luis - UANL Tigres -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
FC Sheriff - Dinamo Auto -:-
CS Petrocub - FC Milsami -:-
Montenegro > 1. CFL 2019/2020  Montenegro >   1. CFL 2019/2020 >
14:30 FK Sutjeska - FK Zeta -:-
14:30 OFK Titograd - Iskra Danilovgrad -:-
14:30 FK Grbalj Radanovići - FK Rudar Pljevlja -:-
14:30 FK Budućnost Podgorica - OFK Mladost Lješkopolje -:-
14:30 OFK Petrovac - FK KOM Podgorica -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 Heracles Almelo - FC Emmen -:-
19:45 Sparta Rotterdam - FC Twente -:-
19:45 Vitesse - FC Utrecht -:-
20:45 sc Heerenveen - PEC Zwolle -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 ASWH - Jong FC Volendam -:-
15:30 Excelsior Maassluis - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:30 GVVV - IJsselmeervogels -:-
15:30 Katwijk - AFC -:-
15:30 Kozakken Boys - Koninklijke HFC -:-
15:30 Rijnsburgse Boys - Quick Boys -:-
15:30 Spakenburg - Noordwijk -:-
18:00 De Treffers - HHC Hardenberg -:-
18:00 TEC - Scheveningen -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 HSV Hoek - DOVO -:-
14:30 Excelsior '31 - Ter Leede -:-
14:30 FC Lisse - Jong Almere City FC -:-
14:30 SteDoCo - Sparta Nijkerk -:-
14:30 VVOG - Barendrecht -:-
15:00 ONS Sneek - Harkemase Boys -:-
18:00 Ajax (amateurs) - VVSB -:-
18:00 ODIN '59 - GOES -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 >
12:00 Almere City FC - Sparta Rotterdam -:-
14:00 PSV Eindhoven - NEC/FC Oss -:-
14:30 ADO Den Haag - sc Heerenveen -:-
14:30 FC Utrecht - AFC Ajax -:-
14:30 Feyenoord - AZ Alkmaar -:-
15:00 FC Groningen - NAC Breda -:-
15:00 FC Twente - Vitesse -:-
Nicaragua > Liga Primera 2019/2020 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2019/2020 Apertura >
23:00 Deportivo Las Sabanas - Real Estelí -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
16:00 Carrick Rangers - Coleraine FC -:-
16:00 Crusaders FC - Linfield FC -:-
16:00 Glentoran Belfast - Cliftonville FC -:-
16:00 Institute FC Drumahoe - Ballymena United -:-
16:00 Larne FC - Glenavon FC -:-
16:00 Warrenpoint Town - Dungannon Swifts -:-
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
SK Brann - Molde FK -:-
FK Haugesund - Rosenborg BK -:-
Ranheim IL - Sarpsborg 08 -:-
Odds BK - Vålerenga IF -:-
Tromsø IL - Kristiansund BK -:-
Lillestrøm SK - FK Bodø/Glimt -:-
Stabæk IF - Viking FK -:-
Mjøndalen IF - Strømsgodset IF -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2019  Noorwegen >   1. Divisjon 2019 >
Aalesunds FK - Raufoss IL -:-
FK Jerv - IK Start -:-
Hamarkameratene - Skeid Fotball -:-
KFUM Oslo - Tromsdalen UIL -:-
Kongsvinger IL - Sandefjord Fotball -:-
Notodden FK - Ullensaker/Kisa IL -:-
Sandnes Ulf - Sogndal IL -:-
Strømmen IF - Nest-Sotra -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2019 >
16:00 Byåsen Toppfotball - Bryne FK -:-
16:00 Egersunds IK - Kvik Halden -:-
16:00 FK Arendal - Brattvåg IL -:-
16:00 Fredrikstad FK - Moss FK -:-
16:00 Levanger FK - IL Stjørdals-Blink -:-
16:00 Nardo FK - IL Hødd -:-
16:00 Sola Fotball - FK Vidar -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2019 >
16:00 Alta IF - Odds BK II -:-
16:00 Åsane Fotball - Kjelsås Fotball -:-
16:00 Asker SK - Elverum Fotball -:-
16:00 Bærum SK - Grorud IL -:-
16:00 Fram Larvik - Florø SK -:-
16:00 Oppsal IF - FK Mjølner -:-
16:00 Sotra SK - FK Senja -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
13:00 Vorskla Poltava - FK Mariupol -:-
17:00 Desna Chernigov - Olimpik Donetsk -:-
18:30 FK Lviv - Zorya Lugansk -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
17:00 RB Salzburg - SCR Altach -:-
17:00 SV Mattersburg - Rapid Wien -:-
17:00 FC Admira Wacker - WSG Tirol -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
19:00 SV Lafnitz - FC Dornbirn -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 >
15:00 SCR Altach (A) - FC Langenegg -:-
16:00 VfB Hohenems - SC Röthis -:-
16:00 FC Rot-Weiß Rankweil - Schwarz-Weiß Bregenz -:-
17:00 FC Lauterach - FC Wolfurt -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
15:00 Union Gurten - Deutschlandsberger SC -:-
15:00 Union Vöcklamarkt - SC Weiz -:-
15:00 FC Wels - WSC Hertha -:-
15:00 Sturm Graz (A) - ATSV Wolfsberg -:-
15:00 Wolfsberger AC (A) - ATSV Stadl-Paura -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:00 SC Wiener Viktoria - ASK-BSC Bruck/Leitha -:-
19:00 SV Leobendorf - SV Mattersburg (A) -:-
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2019/2020 >
16:00 RB Salzburg (A)/FC Anif - FC Pinzgau Saalfelden -:-
16:00 Austria Salzburg - SK Bischofshofen -:-
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2019/2020 >
FC Wacker Innsbruck (A) - SV Telfs -:-
16:30 FC Kitzbühel - SV Hall -:-
Panama > Liga Panameña 2019/2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2019/2020 Apertura >
23:00 Costa del Este - Tauro FC -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
18:00 KS Cracovia - Górnik Zabrze -:-
18:00 Lech Poznań - Wisła Kraków -:-
18:00 Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin -:-
18:00 ŁKS Łódź - Korona Kielce -:-
18:00 Piast Gliwice - Legia Warschau -:-
18:00 Wisła Płock - Arka Gdynia -:-
18:00 Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa -:-
18:00 Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz -:-
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole -:-
FKS Stal Mielec - GKS Jastrzębie -:-
Wigry Suwałki - Radomiak Radom -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów -:-
Olimpia Grudziądz - OKS Stomil Olsztyn -:-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Tychy '71 -:-
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice -:-
Chrobry Głogów - Warta Poznań -:-
Portugal > Taça da Liga 2019/2020 > Groep A  Portugal >   Taça da Liga 2019/2020 > Groep A
17:00 FC Penafiel - Sporting Braga -:-
17:00 Paços de Ferreira - CS Marítimo -:-
Portugal > Taça da Liga 2019/2020 > Groep B  Portugal >   Taça da Liga 2019/2020 > Groep B
17:00 Sporting Covilhã - SL Benfica -:-
17:00 Vitória Setúbal - Vitória Guimarães -:-
Portugal > Taça da Liga 2019/2020 > Groep C  Portugal >   Taça da Liga 2019/2020 > Groep C
17:00 Gil Vicente - Sporting CP -:-
17:00 Portimonense SC - Rio Ave FC -:-
Portugal > Taça da Liga 2019/2020 > Groep D  Portugal >   Taça da Liga 2019/2020 > Groep D
17:00 Casa Pia - FC Porto -:-
17:00 GD Chaves - CD Santa Clara -:-
Qatar > Qatar Stars League 2019/2020  Qatar >   Qatar Stars League 2019/2020 >
16:40 Al Duhail SC - Al Sailiya -:-
18:50 Al Sadd - Al Rayyan -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
FC Viitorul Constanța - CFR Cluj -:-
Gaz Metan Mediaş - Academica Clinceni -:-
FCSB - Dinamo Boekarest -:-
FC Voluntari - Chindia Târgoviște -:-
Astra Giurgiu - FC Hermannstadt -:-
FC Botoşani - Sepsi OSK -:-
CS Universitatea Craiova - FC Politehnica Iași -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
10:30 FK Ufa - Akhmat Grozny -:-
13:00 FK Orenburg - Dinamo Moskou -:-
15:30 Rubin Kazan - FK Tambov -:-
18:00 PFC Sochi - Krylia Sovetov -:-
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
Luch-Energia - Avangard Kursk -:-
FK Torpedo Armavir - Tekstilshchik Ivanovo -:-
FK Nizhny Novgorod - Enisey Krasnoyarsk -:-
Mordovia Saransk - Rotor Volgograd -:-
SKA-Energia Khabarovsk - FK Khimki -:-
Baltika Kaliningrad - FK Krasnodar 2 -:-
Fakel Voronezh - FK Tom Tomsk -:-
Chayka Peschanokopskoye - FC Neftekhimik -:-
Torpedo Moskva - Shinnik Yaroslavl -:-
FK Chertanovo Moskva - Spartak Moskou 2 -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
17:05 Al Adalh - Al Shabab -:-
17:20 Al Fayha - Al Ahli SFC -:-
19:10 Al Nassr - Al Faysali -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Aberdeen FC - Hibernian FC -:-
16:00 Heart of Midlothian - Kilmarnock FC -:-
16:00 Motherwell FC - St. Mirren FC -:-
16:00 Ross County FC - St. Johnstone FC -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Alloa Athletic - Dundee United -:-
16:00 Ayr United - Inverness CT -:-
16:00 Dundee FC - Arbroath FC -:-
16:00 Greenock Morton FC - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Partick Thistle - Queen Of The South -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Clyde FC - Montrose FC -:-
16:00 Dumbarton FC - Forfar Athletic -:-
16:00 East Fife FC - Stranraer FC -:-
16:00 Peterhead FC - Airdrieonians -:-
16:00 Raith Rovers - Falkirk FC -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Albion Rovers - Elgin City -:-
16:00 Brechin City FC - Stirling Albion FC -:-
16:00 Cowdenbeath FC - Edinburgh City FC -:-
16:00 Queen's Park FC - Annan Athletic -:-
16:00 Stenhousemuir FC - Cove Rangers -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 FK Čukarički-Stankom - FK Javor -:-
17:00 FK Inđija - Mladost Lučani -:-
17:00 FK Mačva Šabac - Radnički Niš -:-
17:00 FK Napredak - Rode Ster Belgrado -:-
17:00 Partizan - FK Voždovac -:-
17:00 FK Rad Beograd - Proleter Novi Sad -:-
17:00 Radnik Surdulica - TSC Bačka Topola -:-
17:00 Vojvodina - Spartak Subotica -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
Rudar Velenje - NK Aluminij -:-
NK Triglav - Olimpija Ljubljana -:-
NK Maribor - NŠ Mura -:-
NK Domžale - NK Tabor Sežana -:-
NK Bravo - NK Celje -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
16:30 Spartak Trnava - DAC Dunajská Streda -:-
17:00 FC Nitra - FK Senica -:-
17:00 FK Pohronie - MFK Zemplín Michalovce -:-
17:00 MŠK Žilina - ŠKF Sereď -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
13:00 CD Leganés - Levante UD -:-
16:00 Real Madrid - Granada CF -:-
18:30 Valencia CF - Deportivo Alavés -:-
21:00 CA Osasuna - Villarreal CF -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
16:00 CD Lugo - UD Las Palmas -:-
18:00 Elche CF - Rayo Vallecano -:-
20:00 SD Ponferradina - CD Mirandés -:-
20:30 CD Tenerife - Extremadura UD -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
16:30 SFC Opava - FK Teplice -:-
16:30 Baník Ostrava - FC FASTAV Zlín -:-
16:30 1. FK Příbram - Sigma Olomouc -:-
19:00 Sparta Praag - MFK Karvina -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
16:00 FK Dukla Praha - SK Prostějov -:-
16:00 SK Líšeň - FK Ústí nad Labem -:-
16:00 Vysočina Jihlava - FK Baník Sokolov -:-
16:00 FK Varnsdorf - FC Sellier & Bellot Vlašim -:-
16:00 MFK Chrudim - FC Zbrojovka Brno -:-
16:00 Viktoria Žižkov - Slavoj Vyšehrad -:-
16:00 FK Fotbal Třinec - MFK Vítkovice -:-
Tunesië > Ligue 1 2019/2020  Tunesië >   Ligue 1 2019/2020 >
13:00 JS Kairouan - Stade Tunisien -:-
13:00 ES Métlaoui - Club Africain -:-
13:00 US Tataouine - Étoile du Sahel -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
14:00 Kasımpaşa SK - Atiker Konyaspor -:-
16:30 Göztepe - Kayserispor -:-
19:00 Gençlerbirliği - Galatasaray -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
Pendikspor - BAKspor -:-
Sarıyer SK - Amed SK -:-
Samsunspor - Manisa FK -:-
Zonguldak Kömürspor - Çorumspor -:-
Şanlıurfaspor - Kırklarelispor -:-
Gümüşhanespor - Tarsus Idman Yurdu -:-
Hacettepe - Sancaktepe Belediye -:-
Hekimoğlu Trabzon - Inegölspor -:-
1922 Konyaspor - Afjet Afyonspor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
Niğde Anadolu FK - Elazığspor -:-
Kırşehir Belediyespor - Sakaryaspor -:-
Bodrum Belediye - Kastamonuspor -:-
Bandırmaspor - Tuzlaspor -:-
Kahramanmarasspor - Eyüpspor -:-
Ankara Demirspor - Sivas Belediyespor -:-
Karabükspor - Bayburt İl Özel İdare -:-
Uşakspor - Etimesgut Belediyespor -:-
Ergene Velimeşe - Van BBSK -:-
Uruguay > Segunda División 2019  Uruguay >   Segunda División 2019 >
Torque - Central Español -:-
Cerrito - Albion -:-
Villa Teresa - Sud América -:-
Tacuarembó - Bella Vista -:-
Villa Española - Deportivo Maldonado -:-
Rentistas - Atenas -:-
Venezuela > Primera División 2019 Clausura  Venezuela >   Primera División 2019 Clausura >
22:00 Metropolitanos FC - Mineros de Guayana -:-
Verenigde Staten > USL Championship 2019  Verenigde Staten >   USL Championship 2019 >
01:30 Loudoun United - Tampa Bay Rowdies -:-
21:00 Real Monarchs SLC - Austin Bold -:-
Verenigde Staten > Vrouwen National Women's Soccer League 2019  Verenigde Staten >  Vrouwen National Women's Soccer League 2019 >
23:00 Orlando Pride - Washington Spirit -:-
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Airbus UK - Cardiff Metropolitan -:-
15:30 Carmarthen Town - Connah's Quay Nomads -:-
15:30 Newtown AFC - Barry Town United -:-
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
08:00 Busan IPark - Suwon FC -:-
08:00 Ansan Greeners - Seoul E-Land FC -:-
10:00 Asan Mugunghwa FC - Gwangju FC -:-
10:00 Daejeon Citizen - Jeonnam Dragons -:-
10:00 FC Anyang - Bucheon FC 1995 -:-
Zweden > Allsvenskan 2019  Zweden >   Allsvenskan 2019 >
13:30 GIF Sundsvall - IFK Norrköping -:-
16:00 AIK Solna - Örebro SK -:-
16:00 IK Sirius - Helsingborgs IF -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
19:00 Neuchâtel Xamax FCS - Servette Genève -:-
19:00 FC Thun - FC Luzern -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
FC Chiasso - FC Schaffhausen -:-
Grasshopper Club Zürich - FC Wil 1900 -:-
SC Kriens - FC Aarau -:-
FC Lausanne-Sport - FC Winterthur -:-
FC Vaduz - Stade Lausanne-Ouchy -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 FC Basel II - SC Cham -:-
16:00 FC Bavois - Stade Nyonnais -:-
16:00 SC Brühl - AC Bellinzona -:-
16:00 SC YF/Juventus Zürich - FC Sion II -:-
16:00 FC Breitenrain Bern - FC Zürich II -:-
17:00 FC Rapperswil-Jona - FC Black Stars Basel -:-
17:00 Etoile Carouge FC - FC Köniz -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner