U | Shkëndija Tiranë | - | FC Sheriff | 1:2 (1:2) | ||
R | FC Sheriff | - | Shkëndija Tiranë | 1:0 (1:0) | ||
U: 02.10.2019 14:30 | R: 23.10.2019 17:00 | Winnaars: FC Sheriff | ||||
U | FK Minsk | - | Derby County | 0:2 (0:1) | ||
R | Derby County | - | FK Minsk | 7:2 (5:0) | ||
U: 02.10.2019 15:00 | R: 22.10.2019 20:00 | Winnaars: Derby County | ||||
U | APOEL Nicosia | - | Gabala FK | 1:1 (0:1) | ||
R | Gabala FK | - | APOEL Nicosia | 0:1 (0:0) | ||
U: 02.10.2019 16:00 | R: 24.10.2019 12:00 | Winnaars: APOEL Nicosia | ||||
U | FC Porto | - | FK Liepāja | 4:2 (1:0) | ||
R | FK Liepāja | - | FC Porto | 0:3 (0:1) | ||
U: 02.10.2019 16:00 | R: 23.10.2019 17:00 | Winnaars: FC Porto | ||||
U | Dinamo Kiev | - | KF Shkëndija 79 | 8:0 (4:0) | ||
R | KF Shkëndija 79 | - | Dinamo Kiev | 2:2 (1:0) | ||
U: 02.10.2019 16:00 | R: 23.10.2019 14:30 | Winnaars: Dinamo Kiev | ||||
U | Stade Rennais | - | FK Brodarac | 2:1 (0:1) | ||
R | FK Brodarac | - | Stade Rennais | 0:0 (0:0) | ||
U: 02.10.2019 17:00 | R: 23.10.2019 17:00 | Winnaars: Stade Rennais | ||||
U | FC Viitorul Constanța | - | NK Domžale | 0:0 (0:0) | ||
R | NK Domžale | - | FC Viitorul Constanța | 2:0 (2:0) | ||
U: 02.10.2019 17:00 | R: 22.10.2019 18:00 | Winnaars: NK Domžale | ||||
U | MTK Budapest | - | Zrinjski Mostar | 1:1 (0:0) | ||
R | Zrinjski Mostar | - | MTK Budapest | 2:0 (1:0) | ||
U: 02.10.2019 18:00 | R: 23.10.2019 14:30 | Winnaars: Zrinjski Mostar | ||||
U | ÍA Akranes | - | FCI Levadia | 4:0 (1:0) | ||
R | FCI Levadia | - | ÍA Akranes | 1:12 (0:6) | ||
U: 02.10.2019 18:00 | R: 23.10.2019 16:30 | Winnaars: ÍA Akranes | ||||
U | Slovan Bratislava | - | PFC Ludogorets Razgrad | 1:0 (0:0) | ||
R | PFC Ludogorets Razgrad | - | Slovan Bratislava | 2:4 (1:0, 1:0) d.p. | ||
U: 02.10.2019 18:00 | R: 23.10.2019 17:00 | Winnaars: Slovan Bratislava | ||||
U | IF Elfsborg | - | FC Midtjylland | 1:2 (0:2) | ||
R | FC Midtjylland | - | IF Elfsborg | 1:0 (0:0) | ||
U: 02.10.2019 18:30 | R: 23.10.2019 18:30 | Winnaars: FC Midtjylland | ||||
U | Sogndal IL | - | FC Honka | 3:1 (2:1) | ||
R | FC Honka | - | Sogndal IL | 1:1 (1:1) | ||
U: 02.10.2019 18:30 | R: 24.10.2019 17:30 | Winnaars: Sogndal IL | ||||
U | Bohemian FC | - | PAOK Saloniki | 1:1 (1:1) | ||
R | PAOK Saloniki | - | Bohemian FC | 1:0 (0:0) | ||
U: 02.10.2019 20:30 | R: 23.10.2019 17:00 | Winnaars: PAOK Saloniki | ||||
U | BSC Young Boys | - | Rangers FC | 3:3 (0:1) | ||
R | Rangers FC | - | BSC Young Boys | 2:2 (1:2) | ||
U: 03.10.2019 14:00 | R: 23.10.2019 20:00 | Winnaars: Rangers FC | ||||
U | FK Astana | - | Maccabi Petach-Tikva | 1:0 (1:0) | ||
R | Maccabi Petach-Tikva | - | FK Astana | 4:0 (2:0) | ||
U: 05.10.2019 11:00 | R: 23.10.2019 18:00 | Winnaars: Maccabi Petach-Tikva | ||||
U | Real Zaragoza | - | Korona Kielce | 1:0 (1:0) | ||
R | Korona Kielce | - | Real Zaragoza | 1:4 (1:1) | ||
U: 09.10.2019 17:00 | R: 23.10.2019 16:00 | Winnaars: Real Zaragoza | ||||