. .
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > November FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > November
05:00 Australië - Chili -:-
18:30 Engeland - Duitsland -:-
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep G UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep G
21:00 Frankrijk - Servië -:-
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2019 > Finale CONMEBOL >    Copa Sudamericana 2019 > Finale
22:30 Colón de Santa Fe - Independiente del Valle -:-
AFC > AFC Champions League 2019 > Finale AFC >    AFC Champions League 2019 > Finale
Al Hilal - Urawa Red Diamonds -:-
AFC > U19 (V) Championship 2019 Thailand > Derde plaats AFC >   U19 (V) Championship 2019 Thailand > Derde plaats
10:00 Verliezer HF 1 - Verliezer HF 2 -:-
AFC > U19 (V) Championship 2019 Thailand > Finale AFC >   U19 (V) Championship 2019 Thailand > Finale
13:00 Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
Luftëtari Gjirokastër - KF Teuta Durrës -:-
KF Tiranë - FK Vllaznia -:-
KF Bylis Ballsh - KF Skënderbeu -:-
KF Laçi - FK Kukësi -:-
KS Flamurtari Vlorë - FK Partizani -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
USM Bel Abbes - CS Constantine -:-
NC Magra - CA Bordj Bou Arreridj -:-
US Biskra - USM Alger -:-
ASO Chlef - MC Alger -:-
Paradou AC - ES Sétif -:-
NA Hussein Dey - MC Oran -:-
JS Kabylie - JS Saoura -:-
CR Bélouizdad - AS Aïn M'lila -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
Arsenal de Sarandí - Colón de Santa Fe uitgest.
01:10 Estudiantes - Talleres de Córdoba -:-
19:30 Lanús - Banfield -:-
21:45 San Lorenzo - Argentinos Juniors -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Brown de Adrogué - Gimnasia de Mendoza -:-
Chacarita Juniors - Tigre -:-
Riestra - Defensores de Belgrano -:-
Sarmiento de Junín - Quilmes -:-
Villa Dálmine - Atlético Rafaela -:-
Almagro - All Boys -:-
San Martín de Tucumán - Gimnasia de Jujuy -:-
Instituto de Córdoba - Ramón Santamarina -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Alvarado - Mitre de Santiago del Estero -:-
Guillermo Brown de Puerto Madryn - Belgrano de Córdoba -:-
Nueva Chicago - Estudiantes de Caseros -:-
Estudiantes de Río Cuarto - San Martín de San Juan -:-
Ferro Carril Oeste - Agropecuario -:-
Atlanta - Barracas Central -:-
Independiente Rivadavia - Deportivo Morón -:-
Platense - Temperley -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura >
Colegiales - Talleres de Remedios de Escalada -:-
Defensores Unidos de Zárate - UAI Urquiza -:-
Argentino de Quilmes - Fénix -:-
Acassuso - Almirante Brown -:-
Villa San Carlos - Sacachispas -:-
Comunicaciones - Tristan Suárez -:-
San Miguel - Armenio -:-
Justo José de Urquiza - San Telmo -:-
Los Andes - Flandria -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
07:00 Newcastle United Jets - Perth Glory -:-
09:30 Western United FC - Western Sydney Wanderers -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Gabala FK - Səbail FK -:-
17:00 Keşlə FK - Neftçi PFK -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
18:00 Sporting Charleroi - AS Eupen -:-
20:00 KV Kortrijk - Waasland-Beveren -:-
20:00 Cercle Brugge - Sint-Truidense VV -:-
20:30 KV Oostende - Royal Excel Mouscron Péruwelz -:-
België > U18 Elite U18 2019/2020  België >  U18 Elite U18 2019/2020 >
13:30 Sint-Truidense VV - Club Brugge KV -:-
14:15 KV Mechelen - AS Eupen -:-
14:30 KAA Gent - KRC Genk -:-
14:30 Sporting Lokeren - Sporting Charleroi -:-
15:00 RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem -:-
15:00 Oud-Heverlee Leuven - Standard Liège -:-
België > U16 Elite U16 2019/2020  België >  U16 Elite U16 2019/2020 >
13:30 KRC Genk - KAA Gent -:-
13:30 SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht -:-
14:00 Standard Liège - Oud-Heverlee Leuven -:-
14:00 Sporting Charleroi - Sporting Lokeren -:-
14:00 AS Eupen - KV Mechelen -:-
14:00 Club Brugge KV - Sint-Truidense VV -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
FK Mladost Doboj-Kakanj - Borac Banja Luka -:-
Zrinjski Mostar - FK Tuzla City -:-
Čelik Zenica - Zvijezda 09 Bijeljina -:-
Široki Brijeg - Velež Mostar -:-
Sloboda Tuzla - Željezničar Sarajevo -:-
Radnik Bijeljina - FK Sarajevo -:-
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
21:00 Goiás - Santos FC -:-
23:00 Palmeiras - Corinthians SP -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
14:00 Etar Veliko Tarnovo - Cherno More Varna -:-
16:30 CSKA Sofia - Slavia Sofia -:-
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
Antofagasta - Iquique -:-
Cobresal - Curicó Unido -:-
Everton - Colo-Colo -:-
Huachipato - Unión Española -:-
O'Higgins - Audax Italiano -:-
Unión La Calera - Coquimbo Unido -:-
Universidad Católica - Palestino -:-
Universidad de Chile - Universidad de Concepción -:-
Colombia > Primera B 2019 Clausura Playoffs > Groep A  Colombia >   Primera B 2019 Clausura Playoffs > Groep A
Deportes Quindío - Tigres FC -:-
Cortuluá - Deportivo Pereira -:-
Colombia > Primera B 2019 Clausura Playoffs > Groep B  Colombia >   Primera B 2019 Clausura Playoffs > Groep B
Real Cartagena - Fortaleza FC -:-
Bogotá FC - Boyacá Chicó -:-
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
17:00 AEK Larnaca - Doxa Katokopias FC -:-
17:00 Apollon Limassol - APOEL Nicosia -:-
17:00 Nea Salamina - Anorthosis Famagusta FC -:-
17:00 Olympiakos Nikosia - Ethnikos Achna -:-
17:00 Omonia Nikosia - AEL Limassol -:-
17:00 Paphos FC - Enosis Neon Paralimni -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
16:00 AC Horsens - Silkeborg IF -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
14:00 BK Frem København - Holbæk B&I -:-
15:00 Skovshoved IF - Vanløse IF -:-
15:00 B.93 København - Hellerup IK -:-
15:00 Brønshøj BK - FA 2000 -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
13:00 Vejgaard BK - Ringkøbing IF -:-
13:30 VSK Aarhus - AB Gladsaxe -:-
14:00 Jammerbugt FC - Thisted FC -:-
14:00 FC Sydvest 05 - Dalum IF -:-
14:00 Aarhus Fremad - Brabrand IF -:-
14:00 Middelfart Fodbold - Næsby BK -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
14:00 Lyngby BK - Randers SK Freja -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:00 Næstved BK - Slagelse B&I -:-
12:00 Næsby BK - FC Roskilde -:-
12:00 FK Viborg - AC Horsens -:-
12:30 HB Køge - Hvidovre IF -:-
13:15 B.93 København - Hobro IK -:-
14:15 AB Gladsaxe - FC Helsingør -:-
15:30 Holbæk B&I - Hellerup IK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 SønderjyskE - Vejle BK -:-
13:00 Aarhus GF - FC Midtjylland -:-
13:00 Esbjerg fB - FC København -:-
13:00 Brøndby IF - Randers SK Freja -:-
13:00 FC Nordsjælland - Silkeborg IF -:-
13:00 Lyngby BK - Aalborg BK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:00 AB Gladsaxe - FC Helsingør -:-
13:00 Holbæk B&I - Hellerup IK -:-
13:15 B.93 København - Hobro IK -:-
14:15 FK Viborg - AC Horsens -:-
14:15 Næsby BK - FC Roskilde -:-
14:15 Næstved BK - Slagelse B&I -:-
15:00 HB Køge - Hvidovre IF -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
13:00 Aarhus GF - FC Midtjylland -:-
14:45 SønderjyskE - Vejle BK -:-
15:15 Esbjerg fB - FC København -:-
15:15 Brøndby IF - Randers SK Freja -:-
15:15 Lyngby BK - Aalborg BK -:-
15:30 Farum BK - Silkeborg IF -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 Hertha BSC - RB Leipzig -:-
15:30 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Union Berlin -:-
15:30 FC Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf -:-
15:30 SC Paderborn 07 - FC Augsburg -:-
18:30 Bayern München - Borussia Dortmund -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 Holstein Kiel - Hamburger SV -:-
13:00 SV Sandhausen - SpVgg Greuther Fürth -:-
13:00 VfL Osnabrück - VfB Stuttgart -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 KFC Uerdingen 05 - 1. FC Kaiserslautern -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 - FSV Zwickau -:-
14:00 SG Sonnenhof Großaspach - Waldhof Mannheim -:-
14:00 SpVgg Unterhaching - SV Meppen -:-
14:00 Hallescher FC - TSV 1860 München -:-
14:00 Hansa Rostock - MSV Duisburg -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 VfL Wolfsburg II - Weiche Flensburg 08 -:-
14:00 Heider SV - Hamburger SV II -:-
16:00 SSV Jeddeloh - VfB Lübeck -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 Union Fürstenwalde - Energie Cottbus -:-
13:30 Bischofswerdaer FV - VfB Auerbach -:-
13:30 VSG Altglienicke - Hertha BSC II -:-
13:30 BSG Chemie Leipzig - ZFC Meuselwitz -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 SG Wattenscheid 09 - SV Lippstadt 08 -:-
14:00 SV Rödinghausen - Bonner SC -:-
14:00 1. FC Köln II - FC Schalke 04 II -:-
14:00 VfB Homberg - SC Verl -:-
14:00 TuS Haltern - Fortuna Köln -:-
14:00 Alemannia Aachen - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SSV Ulm 1846 - Bahlinger SC -:-
14:00 FC Gießen - Kickers Offenbach -:-
14:00 Bayern Alzenau - SV 07 Elversberg -:-
14:00 TSG Balingen - Rot-Weiß Koblenz -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 FC Memmingen - 1. FC Nürnberg II -:-
14:00 SV Heimstetten - TSV Aubstadt -:-
14:00 SV Schalding-Heining - VfB Eichstätt -:-
14:00 Viktoria Aschaffenburg - Türkgücü-Ataspor München -:-
14:00 VfR Garching - SpVgg Oberfranken Bayreuth -:-
14:00 TSV 1860 Rosenheim - FC Augsburg II -:-
14:00 TSV 1896 Rain am Lech - Wacker Burghausen -:-
14:00 1. FC Schweinfurt 05 - SpVgg Greuther Fürth II -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 SpVgg Bayern Hof - Eintracht Bamberg -:-
14:00 TSV Karlburg - SV Seligenporten -:-
14:00 TSV Abtswind - SpVgg Ansbach -:-
14:00 1. FC Sand - Viktoria Kahl -:-
14:00 DJK Vilzing - ATSV Erlangen -:-
14:00 TSV Großbardorf - DJK Gebenbach -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 FC Deisenhofen - Jahn Regensburg II -:-
14:00 SpVgg Hankofen-Hailing - TSV Nördlingen -:-
14:00 TSV Kottern-St. Mang - FC Ismaning -:-
14:00 SV Pullach - TSV Wasserburg -:-
14:00 TSV Schwaben Augsburg - SV Kirchanschöring -:-
14:00 TSV 1865 Dachau - FC Pipinsried -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 BTS Neustadt - Habenhauser FV -:-
13:00 Bremer SV - Werder Bremen III -:-
14:00 LTS Bremerhaven - Union 60 Bremen -:-
14:30 Blumenthaler SV - Brinkumer SV -:-
14:30 SG Aumund-Vegesack - SV Hemelingen -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 Eintracht Stadtallendorf - FC Hanau 93 -:-
14:30 SC Waldgirmes - FV Bad Vilbel -:-
14:30 Türk Gücü Friedberg - Hessen Dreieich -:-
14:30 SV Rot-Weiss Hadamar - KSV Baunatal -:-
14:30 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - FSV Fernwald -:-
16:00 SV 1910 Neuhof - Hessen Kassel -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 HSC/BW Tündern - TuS Bersenbrück -:-
14:00 MTV Gifhorn - Atlas Delmenhorst -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 Göppinger SV - Freiburger FC -:-
14:00 SGV Freiberg - 1. FC Rielasingen-Arlen -:-
14:00 Sportfreunde Dorfmerkingen - SSV Reutlingen -:-
14:00 Stuttgarter Kickers - VfB Stuttgart II -:-
14:00 1. CfR Pforzheim - SV Linx -:-
14:00 FSV 08 Bissingen - FV Ravensburg -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
13:00 Meiendorfer SV - Hamburger SV III -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
14:00 SC Staaken - Brandenburger SC Süd -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
13:30 VfB 1921 Krieschow - FC Einheit Rudolstadt -:-
13:30 VfL Halle 96 - FC Grimma -:-
13:30 VFC Plauen - Askania Bernburg -:-
13:30 1. FC Merseburg - Inter Leipzig -:-
13:30 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - FC Oberlausitz -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:00 TuS Koblenz - TSG Pfeddersheim -:-
14:00 Eintracht Trier - TSV Schott Mainz -:-
14:30 TuS Mechtersheim - FV Engers 07 -:-
14:30 1. FC Kaiserslautern II - FV 07 Diefflen -:-
14:30 FC Karbach - SV Röchling Völklingen -:-
15:30 Hassia Bingen - FC Hertha Wiesbach -:-
15:30 Sportfreunde Eisbachtal - FV Dudenhofen -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 TSV Bordesholm - SV Eutin 08 -:-
14:00 TSV Kropp - TSB Flensburg -:-
14:00 VfB Lübeck II - Husumer SV -:-
14:00 1. FC Phönix Lübeck - PSV Union Neumünster -:-
16:00 Inter Türkspor Kiel - SV Todesfelde -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Chemnitzer FC - Niendorfer TSV -:-
11:00 FC St. Pauli - Hamburger SV -:-
12:00 Energie Cottbus - Hannover 96 -:-
13:00 Hertha BSC - Dynamo Dresden -:-
13:00 1. FC Magdeburg - 1. FC Union Berlin -:-
14:15 Werder Bremen - Holstein Kiel -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf -:-
11:00 FC Schalke 04 - VfL Bochum -:-
11:00 Rot-Weiß Oberhausen - Wuppertaler SV -:-
11:00 Viktoria Köln - Bor. Mönchengladbach -:-
12:00 MSV Duisburg - Arminia Bielefeld -:-
13:00 Preußen Münster - Alemannia Aachen -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 1. FC Kaiserslautern - 1. FSV Mainz 05 -:-
11:00 FC Augsburg - 1899 Hoffenheim -:-
11:00 Eintracht Frankfurt - SSV Ulm 1846 -:-
11:00 FC Ingolstadt 04 - SpVgg Greuther Fürth -:-
13:00 VfB Stuttgart - SC Freiburg -:-
14:00 Karlsruher SC - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
12:00 Hallescher FC - Chemnitzer FC -:-
12:00 Werder Bremen - Hamburger SV -:-
12:00 RB Leipzig - 1. FC Union Berlin -:-
13:30 Eintracht Braunschweig - Hertha BSC -:-
13:30 FC Carl Zeiss Jena - Dynamo Dresden -:-
14:00 FC St. Pauli - Dynamo Dresden -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 FC Hennef 05 - 1. FC Köln -:-
11:00 Preußen Münster - FC Schalke 04 -:-
11:00 Fortuna Düsseldorf - Borussia Dortmund -:-
13:00 SG Unterrath 12/24 - VfL Bochum -:-
13:00 Wuppertaler SV - SV Lippstadt 08 -:-
13:00 Alemannia Aachen - Arminia Bielefeld -:-
14:00 Bayer Leverkusen - Bor. Mönchengladbach -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 SC Freiburg - Karlsruher SC -:-
11:00 Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 -:-
13:00 1899 Hoffenheim - 1. FC Nürnberg -:-
13:00 SpVgg Greuther Fürth - SV Darmstadt 98 -:-
13:00 Bayern München - FC Augsburg -:-
14:00 SV Wehen Wiesbaden - Stuttgarter Kickers -:-
El Salvador > Primera División 2019/2020 Apertura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Apertura >
Chalatenango - El Vencedor -:-
Alianza - Sonsonate FC -:-
Jocoro FC - Isidro Metapán -:-
Santa Tecla FC - Independiente San Vincente -:-
Once Municipal - FAS -:-
Municipal Limeño - Águila -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
13:30 Chelsea FC - Crystal Palace -:-
16:00 Burnley FC - West Ham United -:-
16:00 Newcastle United - AFC Bournemouth -:-
16:00 Southampton FC - Everton FC -:-
16:00 Tottenham Hotspur - Sheffield United -:-
18:30 Leicester City - Arsenal FC -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:30 Nottingham Forest - Derby County -:-
16:00 Barnsley FC - Stoke City -:-
16:00 Birmingham City - Fulham FC -:-
16:00 Hull City - West Bromwich Albion -:-
16:00 Leeds United - Blackburn Rovers -:-
16:00 Millwall FC - Charlton Athletic -:-
16:00 Preston North End - Huddersfield Town -:-
16:00 Queens Park Rangers - Middlesbrough FC -:-
16:00 Reading FC - Luton Town -:-
16:00 Sheffield Wednesday - Swansea City -:-
16:00 Wigan Athletic - Brentford FC -:-
Engeland > FA Cup 2019/2020 > 1e Ronde  Engeland >   FA Cup 2019/2020 > 1e Ronde
16:00 Ipswich Town - Lincoln City -:-
16:00 Oxford City - Solihull Moors -:-
16:00 Crawley Town - Scunthorpe United -:-
16:00 Harrogate Town - Portsmouth FC -:-
16:00 Colchester United - Coventry City -:-
16:00 Sunderland AFC - Gillingham FC -:-
16:00 Dulwich Hamlet - Carlisle United -:-
16:00 Bolton Wanderers - Plymouth Argyle -:-
16:00 York City - Altrincham FC -:-
16:00 Gateshead FC - Oldham Athletic -:-
16:00 Maidstone United - Torquay United -:-
16:00 Leyton Orient - Maldon & Tiptree FC -:-
16:00 Chippenham Town - Northampton Town -:-
16:00 Cambridge United - Exeter City -:-
16:00 Salford City - Burton Albion -:-
16:00 Bristol Rovers - Bromley FC -:-
16:00 Walsall FC - Darlington FC -:-
16:00 Grimsby Town - Newport County -:-
16:00 AFC Wimbledon - Doncaster Rovers -:-
16:00 Shrewsbury Town - Bradford City -:-
16:00 Mansfield Town - Chorley FC -:-
16:00 Dover Athletic - Southend United -:-
16:00 Tranmere Rovers - Wycombe Wanderers -:-
16:00 Carshalton Athletic - Boston United -:-
16:00 Cheltenham Town - Swindon Town -:-
16:00 Accrington Stanley - Crewe Alexandra -:-
16:00 Macclesfield Town - Kingstonian FC -:-
16:00 Blackpool FC - Morecambe FC -:-
16:00 Milton Keynes Dons - Port Vale FC -:-
16:00 Stevenage FC - Peterborough United -:-
16:00 Forest Green Rovers - Billericay Town -:-
16:00 Nantwich Town - AFC Fylde -:-
16:00 Hayes & Yeading - Oxford United -:-
16:00 Barnet FC - Fleetwood Town -:-
16:00 Maidenhead United - Rotherham United -:-
16:00 Wrexham AFC - Rochdale AFC -:-
16:00 Haringey Borough / Yeovil - Hartlepool United -:-
16:00 Stourbridge FC - Eastleigh FC -:-
16:00 Ebbsfleet United - Notts County -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
12:00 Derby County - Wolverhampton Wanderers -:-
12:00 Everton FC - Blackburn Rovers -:-
12:00 Manchester City - Manchester United -:-
12:00 Newcastle United - Stoke City -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
12:00 Brighton & Hove Albion - Aston Villa -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
12:30 West Bromwich Albion - Liverpool FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
13:00 Fulham FC - Arsenal FC -:-
13:00 Reading FC - Southampton FC -:-
13:00 Tottenham Hotspur - Chelsea FC -:-
13:00 Leicester City - West Ham United -:-
13:30 Norwich City - Swansea City -:-
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
12:00 FC Kuressaare - JK Narva Trans -:-
12:00 Maardu Linnameeskond - FC Flora -:-
12:00 JK Tallinna Kalev - Tulevik Viljandi -:-
12:00 JK Nõmme Kalju - JK Tammeka -:-
12:00 Paide Linnameeskond - FCI Levadia -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
17:30 Stade Brest - Paris Saint-Germain -:-
20:00 AS Monaco - Dijon FCO -:-
20:00 Lille OSC - FC Metz -:-
20:00 RC Strasbourg - Nîmes Olympique -:-
20:00 Stade Reims - Angers SCO -:-
Frankrijk > Ligue 2 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 2 2019/2020 >
14:45 EA Guingamp - AC Ajaccio -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
16:00 FC Nantes - Vannes OC -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
12:30 AS Porto Vecchio - US Colomiers -:-
15:00 Castelnau Le Crès FC - AS Monaco -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
11:00 FC Saburtalo - WIT Georgia -:-
14:00 FC Rustavi - Dinamo Tbilisi -:-
16:00 Lokomotiv Tbilisi - Chikhura Sachkhere -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
16:15 Volos NFC - Panetolikos -:-
18:30 OFI Heraklion - PAOK Saloniki -:-
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
Apollon Larisa - Panachaiki GE -:-
Apollon Pontou - Platanias Chanion -:-
Chania Kissamikos - PAS Giannina -:-
Ergotelis - AO Kerkyra -:-
AE Karaiskakis - Levadiakos -:-
Apollon Smyrnis - Doxa Dramas FC -:-
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
22:00 CSD Municipal - Sanarate -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
17:00 Puskás FC - Újpest FC -:-
17:00 Zalaegerszegi TE - Mezõkövesd-Zsóry -:-
17:00 Kaposvári RFC - Fehérvár FC -:-
17:00 Paksi SE - Kisvárda FC -:-
19:30 Budapest Honvéd - Diósgyöri VTK -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 ATK - Jamshedpur FC -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
09:30 Persela Lamongan - Badak Lampung FC -:-
09:30 Semen Padang - Kalteng Putra FC -:-
12:30 Arema Cronus FC - Persija Jakarta -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Tel Aviv -:-
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa -:-
Maccabi Netanya - Hapoel Ra'anana -:-
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Be'er Sheva -:-
Bnei Yehuda Tel Aviv - FC Ashdod -:-
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Hadera FC -:-
Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
15:00 Brescia Calcio - Torino FC -:-
18:00 Inter - Hellas Verona -:-
20:45 SSC Napoli - Genoa CFC -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
15:00 SS Juve Stabia - Benevento Calcio -:-
15:00 AC Perugia Calcio - AS Cittadella -:-
15:00 AC Pisa - Spezia Calcio -:-
15:00 Venezia FC - AS Livorno -:-
15:00 Virtus Entella - Pordenone Calcio -:-
18:00 Empoli FC - Pescara Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 AS Roma - Atalanta -:-
15:00 Bologna FC - Empoli FC -:-
15:00 Chievo Verona - Torino FC -:-
15:00 ACF Fiorentina - Genoa CFC -:-
15:00 Juventus - Lazio Roma -:-
15:00 SSC Napoli - Sassuolo Calcio -:-
15:00 Pescara Calcio - Cagliari Calcio -:-
15:00 Sampdoria - Inter -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
15:00 AC Milan - Hellas Verona -:-
15:00 AS Cittadella - Brescia Calcio -:-
15:00 US Cremonese - Virtus Entella -:-
15:00 Pordenone Calcio - SPAL 2013 Ferrara -:-
15:00 Spezia Calcio - Udinese Calcio -:-
15:00 Venezia FC - Parma Calcio 1913 -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
15:00 FC Crotone - Benevento Calcio -:-
15:00 Frosinone Calcio - US Lecce -:-
15:00 AS Livorno - SS Juve Stabia -:-
15:00 AC Perugia Calcio - Cosenza Calcio -:-
15:00 US Salernitana 1919 - Ascoli Calcio -:-
15:00 Trapani Calcio - AC Pisa -:-
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
06:00 Júbilo Iwata - FC Tokyo -:-
06:00 Kashima Antlers - Kawasaki Frontale -:-
06:00 Nagoya Grampus - Vissel Kobe -:-
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds -:-
06:00 Yokohama F. Marinos - Consadole Sapporo -:-
07:00 Cerezo Osaka - Shonan Bellmare -:-
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
06:00 Albirex Niigata - FC Gifu -:-
07:00 Kashiwa Reysol - Kagoshima United -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
Grulla Morioka - Gamba Osaka II -:-
FC Tokyo II - Blaublitz Akita -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
15:00 Lokomotiva Zagreb - NK Inter Zaprešić -:-
17:30 NK Varaždin ŠN - Slaven Belupo -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
13:30 NK Dugopolje - Dinamo Zagreb II -:-
13:30 NK Kustošija - HNK Cibalia -:-
13:30 NK Orijent Rijeka - Hrvatski Dragovoljac -:-
Letland > Virsliga 2019  Letland >   Virsliga 2019 >
13:00 BFC Daugavpils - FK Jelgava -:-
13:00 Riga FC - FK Spartaks -:-
13:00 Valmiera Glass FK/BSS - FS Metta/LU -:-
13:00 FK Ventspils - FK Liepāja -:-
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
14:00 Gudja United - Tarxien Rainbows -:-
16:00 St. Luċija FC - Birkirkara FC -:-
Marokko > GNF 1 2019/2020  Marokko >   GNF 1 2019/2020 >
20:00 Renaissance de Berkane - Olympique de Khouribga -:-
20:00 Mouloudia Oujda - FAR de Rabat -:-
20:00 Ittihad Tanger - Raja Beni Mellal -:-
20:00 Wydad AC - CR Khemis Zemamra -:-
20:00 Difaâ d'el Jadida - Raja Casablanca -:-
20:00 FUS de Rabat - Moghreb de Tétouan -:-
20:00 Rapide Oued Zem - Olympique de Safi -:-
20:00 Youssoufia Berrechid - Hassania US Agadir -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
02:00 Monarcas Morelia - Puebla FC -:-
02:00 Club Tijuana - CF Monterrey -:-
04:00 Veracruz - CF América -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
00:00 Potros UAEM - TM Fútbol Club -:-
02:00 CF Atlante - Cimarrones de Sonora -:-
04:00 Correcaminos UAT - Venados FC -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
19:00 Pumas UNAM II - Cruz Azul Hidalgo -:-
23:00 Pioneros de Cancún - Cafetaleros de Chiapas II -:-
03:00 Murciélagos FC - Atlético Bahia -:-
03:00 Atlético Saltillo - Atlético Reynosa -:-
17:00 Cimarrones de Sonora II - Correcaminos UAT II -:-
18:00 Leones Negros II - Coras de Nayarit -:-
23:00 Tuzos de la UAZ - Club Tepatitlán -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura >
03:00 FC Juárez - CF América -:-
18:00 Atlas Guadalajara - Club León -:-
19:30 Deportivo Toluca - Santos Laguna -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
00:45 Club Tijuana - CF Monterrey -:-
16:45 Club León - Deportivo Toluca -:-
17:00 Atlético San Luis - Club Necaxa -:-
18:15 UANL Tigres - CF Pachuca -:-
19:00 Deportivo Guadalajara - Gallos Blancos -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 UANL Tigres - CF Pachuca -:-
16:00 Deportivo Guadalajara - Gallos Blancos -:-
16:00 Club León - Deportivo Toluca -:-
19:00 Atlético San Luis - Club Necaxa -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Veracruz - CF América -:-
16:00 Gallos Blancos - Atlético San Luis -:-
16:00 Club León - Monarcas Morelia -:-
16:00 Atlas Guadalajara - Santos Laguna -:-
17:00 Deportivo Toluca - FC Juárez -:-
17:00 CF Pachuca - Cruz Azul -:-
17:00 Pumas UNAM - Puebla FC -:-
23:00 Club Necaxa - Deportivo Guadalajara -:-
23:00 CF Monterrey - UANL Tigres -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
Speranţa Nisporeni - FC Milsami -:-
Dinamo Auto - FC Sfîntul Gheorghe -:-
FC Zimbru - FC Codru Lozova -:-
FC Sheriff - CS Petrocub -:-
Montenegro > 1. CFL 2019/2020  Montenegro >   1. CFL 2019/2020 >
13:00 FK Rudar Pljevlja - FK Zeta -:-
13:00 Iskra Danilovgrad - FK Podgorica -:-
13:00 FK Sutjeska - FK KOM Podgorica -:-
13:00 OFK Titograd - OFK Petrovac -:-
13:00 FK Grbalj Radanovići - FK Budućnost Podgorica -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 sc Heerenveen - Sparta Rotterdam -:-
19:45 Fortuna Sittard - ADO Den Haag -:-
20:45 Heracles Almelo - VVV-Venlo -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys -:-
15:30 GVVV - ASWH -:-
15:30 HHC Hardenberg - TEC -:-
15:30 Jong FC Volendam - Kozakken Boys -:-
15:30 Noordwijk - AFC -:-
15:30 Quick Boys - IJsselmeervogels -:-
15:30 Spakenburg - Katwijk -:-
15:30 Jong Sparta Rotterdam - Scheveningen -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Ter Leede - Sparta Nijkerk -:-
14:30 ODIN '59 - DOVO -:-
14:30 SteDoCo - ONS Sneek -:-
14:30 VVOG - Excelsior '31 -:-
14:30 Barendrecht - Jong Almere City FC -:-
15:30 Harkemase Boys - Hoek -:-
18:00 GOES - FC Lisse -:-
18:00 VVSB - DVS'33 Ermelo -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 >
12:00 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag -:-
12:00 Almere City FC - NAC Breda -:-
14:00 PSV Eindhoven - sc Heerenveen -:-
14:45 NEC/FC Oss - AFC Ajax -:-
Nicaragua > Liga Primera 2019/2020 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2019/2020 Apertura >
02:00 Managua FC - Deportivo Las Sabanas -:-
03:00 Diriangén - ART Municipal -:-
03:00 Real Estelí - Chinandega -:-
03:00 Walter Ferretti - Deportivo Ocotal -:-
03:00 Real Madriz - Juventus Managua -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
16:00 Ballymena United - Carrick Rangers -:-
16:00 Cliftonville FC - Warrenpoint Town -:-
16:00 Coleraine FC - Glenavon FC -:-
16:00 Institute FC Drumahoe - Glentoran Belfast -:-
16:00 Larne FC - Crusaders FC -:-
16:00 Linfield FC - Dungannon Swifts -:-
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
18:00 FK Haugesund - Viking FK -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
13:00 Desna Chernigov - SK Dnipro-1 -:-
13:00 FK Mariupol - Karpaty Lviv -:-
16:00 FK Lviv - Vorskla Poltava -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
17:00 SCR Altach - Rapid Wien -:-
17:00 Sturm Graz - TSV Hartberg -:-
17:00 SKN St. Pölten - WSG Tirol -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
14:30 FC Liefering - Vorwärts Steyr -:-
14:30 FC Dornbirn - FC Blau Weiß Linz -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 >
14:00 FC Rot-Weiß Rankweil - Dornbirner SV -:-
14:00 FC Lauterach - SCR Altach (A) -:-
15:00 Austria Lustenau (A) - VfB Hohenems -:-
16:00 Schwarz-Weiß Bregenz - FC Langenegg -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
14:00 Sturm Graz (A) - FC Gleisdorf 09 -:-
14:00 USV Allerheiligen - SC Weiz -:-
14:00 Wolfsberger AC (A) - Union Vöcklamarkt -:-
14:00 SC Kalsdorf - ATSV Wolfsberg -:-
14:00 Union Gurten - SV Ried (A) -:-
14:00 FC Wels - TuS Bad Gleichenberg -:-
14:00 USV St. Anna - ATSV Stadl-Paura -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
14:00 SV Stripfing/Weiden - FC Mannsdorf/Großenzersdorf -:-
18:00 SC Team Wiener Linien - FC Mauerwerk -:-
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2019/2020 >
14:00 FC Pinzgau Saalfelden - Austria Salzburg -:-
14:00 SV Grödig - SV Kuchl -:-
14:00 SV Wals-Grünau - SK Bischofshofen -:-
14:00 SV Seekirchen - RB Salzburg (A)/FC Anif -:-
14:00 Salzburger AK 1914 - TSV St. Johann -:-
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2019/2020 >
14:00 SC Schwaz - SV Wörgl -:-
14:00 FC Kitzbühel - FC Wacker Innsbruck (A) -:-
14:00 SC Imst - SV Telfs -:-
14:00 FC Kufstein - SVG Reichenau -:-
14:00 FC Zirl - SV Hall -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
15:00 Wisła Płock - KS Cracovia -:-
17:30 Legia Warschau - Górnik Zabrze -:-
20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
OKS Stomil Olsztyn - Warta Poznań -:-
GKS Bełchatów - GKS Tychy '71 -:-
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice -:-
GKS Jastrzębie - Miedź Legnica -:-
Odra Opole - Termalica Bruk-Bet Nieciecza -:-
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz -:-
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki -:-
Chojniczanka Chojnice - FKS Stal Mielec -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
16:30 Rio Ave FC - Vitória Setúbal -:-
19:00 CD Santa Clara - SL Benfica -:-
21:30 FC Famalicão - Moreirense FC -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
12:00 CD Mafra - FC Porto B -:-
16:00 Académica de Coimbra - SC Farense -:-
18:15 CD Feirense - Varzim SC -:-
18:15 Leixões SC - UD Oliveirense -:-
Qatar > Qatar Stars League 2019/2020  Qatar >   Qatar Stars League 2019/2020 >
15:10 Al Wakrah - Al Ahli Doha -:-
17:20 Al Gharafa - Umm-Salal -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
12:00 Academica Clinceni - FC Politehnica Iași -:-
16:30 Chindia Târgoviște - CS Universitatea Craiova -:-
19:30 FC Botoşani - FCSB -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
12:00 Rubin Kazan - Dinamo Moskou -:-
14:30 FK Rostov - FK Tambov -:-
17:00 Spartak Moskou - Krylia Sovetov -:-
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
Baltika Kaliningrad - Fakel Voronezh -:-
SKA-Energia Khabarovsk - Chayka Peschanokopskoye -:-
Mordovia Saransk - Torpedo Moskva -:-
FK Nizhny Novgorod - Spartak Moskou 2 -:-
FK Torpedo Armavir - Shinnik Yaroslavl -:-
Luch-Energia - FC Neftekhimik -:-
Avangard Kursk - FK Tom Tomsk -:-
Tekstilshchik Ivanovo - FK Krasnodar 2 -:-
Enisey Krasnoyarsk - FK Khimki -:-
Rotor Volgograd - FK Chertanovo Moskva -:-
San Marino > Coppa Titano 2019/2020 > 1e Ronde  San Marino >   Coppa Titano 2019/2020 > 1e Ronde
15:00 FC Fiorentino - FC Domagnano -:-
15:00 SP Cailungo - SS Virtus -:-
15:00 SP Tre Penne - SS Murata -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Heart of Midlothian - St. Mirren FC -:-
16:00 Kilmarnock FC - Hamilton Academical -:-
16:00 Ross County FC - Aberdeen FC -:-
16:00 St. Johnstone FC - Hibernian FC -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Alloa Athletic - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Arbroath FC - Inverness CT -:-
16:00 Partick Thistle - Greenock Morton FC -:-
16:00 Queen Of The South - Ayr United -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Clyde FC - Peterhead FC -:-
16:00 Dumbarton FC - East Fife FC -:-
16:00 Falkirk FC - Airdrieonians -:-
16:00 Montrose FC - Forfar Athletic -:-
16:00 Raith Rovers - Stranraer FC -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Albion Rovers - Stenhousemuir FC -:-
16:00 Annan Athletic - Cowdenbeath FC -:-
16:00 Cove Rangers - Stirling Albion FC -:-
16:00 Edinburgh City FC - Elgin City -:-
16:00 Queen's Park FC - Brechin City FC -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 TSC Bačka Topola - FK Voždovac -:-
17:00 FK Javor - Rode Ster Belgrado -:-
17:00 FK Mačva Šabac - Vojvodina -:-
17:00 FK Napredak - FK Čukarički-Stankom -:-
17:00 Partizan - FK Inđija -:-
17:00 Proleter Novi Sad - Radnički Niš -:-
17:00 FK Rad Beograd - Spartak Subotica -:-
17:00 Radnik Surdulica - Mladost Lučani -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
14:45 Rudar Velenje - NK Celje -:-
16:55 NK Maribor - NK Domžale -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
14:00 MŠK Žilina - MFK Ružomberok -:-
17:00 DAC Dunajská Streda - FK AS Trenčín -:-
17:00 FK Senica - MFK Zemplín Michalovce -:-
17:00 ŠKF Sereď - FC Nitra -:-
17:00 Spartak Trnava - FK Pohronie -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
13:00 Deportivo Alavés - Real Valladolid -:-
16:00 Valencia CF - Granada CF -:-
18:30 SD Eibar - Real Madrid -:-
21:00 FC Barcelona - Celta de Vigo -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
16:00 SD Huesca - Real Oviedo -:-
16:00 CD Mirandés - Extremadura UD -:-
18:00 Albacete - CD Lugo -:-
18:00 Sporting Gijón - CD Numancia -:-
20:00 UD Las Palmas - AD Alcorcón -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
14:30 1. FK Příbram - SFC Opava -:-
14:30 FC FASTAV Zlín - Sigma Olomouc -:-
17:00 FK Jablonec - Sparta Praag -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
14:00 Viktoria Žižkov - FK Ústí nad Labem -:-
14:00 FK Fotbal Třinec - SK Líšeň -:-
14:00 MFK Chrudim - FK Baník Sokolov -:-
14:00 Slavoj Vyšehrad - FK Pardubice -:-
14:00 Vysočina Jihlava - FC Sellier & Bellot Vlašim -:-
14:00 FC Zbrojovka Brno - SK Prostějov -:-
14:00 FK Varnsdorf - FK Dukla Praha -:-
Tunesië > Ligue 1 2019/2020  Tunesië >   Ligue 1 2019/2020 >
12:00 Étoile du Sahel - AS Slimane -:-
12:00 Club Sportif Sfaxien - US Ben Guerdane -:-
12:00 Stade Tunisien - Espérance de Tunis -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
13:00 Gençlerbirliği - Kayserispor -:-
15:30 Çaykur Rizespor - Antalyaspor -:-
15:30 Sivasspor - Atiker Konyaspor -:-
18:00 Gazişehir Gaziantep FK - Galatasaray -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
11:30 BAKspor - Kırklarelispor -:-
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Airbus UK - Penybont FC -:-
15:30 Cefn Druids - Cardiff Metropolitan -:-
15:30 The New Saints - Carmarthen Town -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Black Leopards - Cape Town City FC -:-
15:00 Polokwane City FC - Baroka FC -:-
15:00 Kaizer Chiefs - Orlando Pirates -:-
15:00 Stellenbosch FC - Highlands Park -:-
20:15 AmaZulu FC - Chippa United -:-
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
08:00 Jeonnam Dragons - Ansan Greeners -:-
08:00 Asan Mugunghwa FC - FC Anyang -:-
08:00 Daejeon Citizen - Gwangju FC -:-
08:00 Suwon FC - Bucheon FC 1995 -:-
08:00 Seoul E-Land FC - Busan IPark -:-
Zweden > Svenska Cupen 2019/2020 > 2e Ronde  Zweden >   Svenska Cupen 2019/2020 > 2e Ronde
14:00 Enskede IK - AIK Solna -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
19:00 FC Luzern - Servette Genève -:-
19:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Thun -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
17:30 FC Wil 1900 - FC Chiasso -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 FC Sion II - Stade Nyonnais -:-
16:00 FC Basel II - FC Black Stars Basel -:-
16:00 SC Brühl - FC Zürich II -:-
16:00 FC Bavois - SC YF/Juventus Zürich -:-
17:00 Etoile Carouge FC - FC Rapperswil-Jona -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
FC Echallens - FC Bulle -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
16:00 FC Schötz - FC Biel/Bienne -:-
16:00 FC Solothurn - SC Goldau -:-
16:00 FC Wohlen - FC Langenthal -:-
16:00 FC Luzern II - Grasshopper Club Zürich II -:-
17:00 SV Muttenz - FC Bassecourt -:-
17:00 SC Buochs - Zug 94 -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
15:00 FC Linth 04 - USV Eschen/Mauren -:-
16:00 SV Höngg - FC Winterthur U21 -:-
16:00 FC Wettswil-Bonstetten - FC St.Gallen II -:-
16:00 FC Balzers - FC Red Star Zürich -:-
16:00 FC Thalwil - FC Tuggen -:-
17:30 FC Paradiso - FC Dietikon -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2019/2020 1. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2019/2020 1. Phase >
16:00 Grasshopper Club Zürich - FC Zürich -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner