EL-kwalificaties 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 12.07.2018 19:00 T KF Laçi KF Laçi 2:1 (0:1)
1e Ronde 19.07.2018 17:00 U KF Laçi KF Laçi 0:1 (0:0)
First Division 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 26.08.2018 18:00 U Doxa Katokopias FC Doxa Katokopias FC 1:0 (0:0)
2. Ronde 01.09.2018 19:00 U Paphos FC Paphos FC 1:1 (1:0)
3. Ronde 17.09.2018 18:00 T AEL Limassol AEL Limassol 0:1 (0:1)
4. Ronde 23.09.2018 19:00 U Alki Oroklini Alki Oroklini 0:0 (0:0)
5. Ronde 06.10.2018 18:00 T APOEL Nicosia APOEL Nicosia 2:3 (2:2)
6. Ronde 20.10.2018 16:00 U Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 1:1 (0:1)
7. Ronde 29.10.2018 18:00 T AEK Larnaca AEK Larnaca 1:2 (0:1)
8. Ronde 03.11.2018 16:00 U Apollon Limassol Apollon Limassol 2:1 (2:0)
9. Ronde 10.11.2018 18:00 T Nea Salamina Nea Salamina 1:0 (0:0)
10. Ronde 25.11.2018 16:00 U Omonia Nikosia Omonia Nikosia 1:1 (1:1)
11. Ronde 02.12.2018 17:00 T Ermis Aradippou Ermis Aradippou 2:1 (1:0)
12. Ronde 09.12.2018 15:00 T Doxa Katokopias FC Doxa Katokopias FC 3:1 (1:1)
13. Ronde 15.12.2018 18:00 T Paphos FC Paphos FC 2:2 (1:1)
14. Ronde 23.12.2018 15:00 U AEL Limassol AEL Limassol 3:0 (1:0)
15. Ronde 05.01.2019 17:00 T Alki Oroklini Alki Oroklini 0:0 (0:0)
16. Ronde 12.01.2019 18:00 U APOEL Nicosia APOEL Nicosia 0:4 (0:1)
17. Ronde 20.01.2019 17:00 T Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 2:0 (1:0)
18. Ronde 27.01.2019 15:00 U AEK Larnaca AEK Larnaca 0:3 (0:1)
19. Ronde 02.02.2019 18:00 T Apollon Limassol Apollon Limassol 0:3 Toeg.
20. Ronde 09.02.2019 17:00 U Nea Salamina Nea Salamina 2:0 (2:0)
21. Ronde 17.02.2019 15:00 T Omonia Nikosia Omonia Nikosia 0:0 (0:0)
22. Ronde 23.02.2019 17:00 U Ermis Aradippou Ermis Aradippou 3:2 (1:1)
First Division 2019 Abstieg
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 03.03.2019 17:00 U Ermis Aradippou Ermis Aradippou 1:2 (0:1)
2. Ronde 10.03.2019 15:00 T Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 1:1 (1:1)
3. Ronde 17.03.2019 15:00 U Paphos FC Paphos FC 1:0 (0:0)
4. Ronde 01.04.2019 18:00 T Alki Oroklini Alki Oroklini 3:0 (3:0)
5. Ronde 07.04.2019 18:00 U Doxa Katokopias FC Doxa Katokopias FC 3:3 (1:3)
6. Ronde 15.04.2019 18:00 T Ermis Aradippou Ermis Aradippou 3:2 (1:1)
7. Ronde 21.04.2019 16:00 U Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 2:2 (1:1)
8. Ronde 05.05.2019 18:00 T Paphos FC Paphos FC 1:1 (1:1)
9. Ronde 12.05.2019 18:15 U Alki Oroklini Alki Oroklini 0:1 (0:0)
10. Ronde 18.05.2019 18:00 T Doxa Katokopias FC Doxa Katokopias FC 0:3 (0:1)
Kypello Kyprou 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 05.12.2018 16:00 U Akritas Chlorakas Akritas Chlorakas 7:0 (3:0)
Achtste finale 16.01.2019 15:00 T Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 2:3 (2:1)
Achtste finale 23.01.2019 17:00 U Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 0:0 (0:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner