. .
FIFA > Vriendschappelijke duels 2019 > Kalenderweek FIFA >    Vriendschappelijke duels 2019 > Kalenderweek
12:00 Hamburger SV II - Holstein Kiel II -:-
16:00 RB Salzburg - Sparta Praag -:-
UEFA > U23 Premier League International Cup 2018/2019 > Groep D UEFA >   U23 Premier League International Cup 2018/2019 > Groep D
14:00 Bayern München II - SL Benfica B -:-
OFC > OFC Champions League 2019 > Kwalificatie OFC >    OFC Champions League 2019 > Kwalificatie
01:30 Pago Youth - Lotoha'apai United -:-
04:30 Tupapa Maraerenga - Kiwi FC -:-
Andorra > 1a Divisió 2018/2019  Andorra >   1a Divisió 2018/2019 >
12:00 FC Ordino - UE Engordany -:-
14:00 UE Sant Julià - FC Lusitanos la Posa -:-
16:00 Inter Club d'Escaldes - FC Encamp -:-
18:00 UE Santa Coloma - FC Santa Coloma -:-
Argentinië > Primera División 2018/2019  Argentinië >   Primera División 2018/2019 >
01:30 Aldosivi - Racing Club -:-
21:10 Belgrano de Córdoba - Unión de Santa Fe -:-
21:10 Independiente - Talleres de Córdoba -:-
23:20 River Plate - Patronato de Paraná -:-
Australië > A-League 2018/2019  Australië >   A-League 2018/2019 >
08:00 Adelaide United - Central Coast Mariners -:-
10:00 Perth Glory - Newcastle United Jets -:-
Australië > National Youth League 2018/2019  Australië >   National Youth League 2018/2019 >
06:30 Western Sydney Wanderers (Y) - Sydney FC (Y) -:-
Australië > Vrouwen W-League 2018/2019  Australië >  Vrouwen W-League 2018/2019 >
06:00 Melbourne Victory - Sydney FC -:-
België > Eerste klasse A 2018/2019  België >   Eerste klasse A 2018/2019 >
14:30 KV Oostende - Club Brugge KV -:-
18:00 RSC Anderlecht - AS Eupen -:-
20:00 KV Kortrijk - KAA Gent -:-
België > Eerste klasse B 2018/2019 Periode 2  België >   Eerste klasse B 2018/2019 Periode 2 >
16:00 Lommel SK - Oud-Heverlee Leuven -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Apertura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Apertura >
01:00 Bolívar - Destroyers -:-
20:00 Real Potosí - Oriente Petrolero -:-
22:15 Aurora - Sport Boys Warnes -:-
Brazilië > Campeonato Carioca 2019 Taça Guanabara  Brazilië >   Campeonato Carioca 2019 Taça Guanabara >
20:00 Fluminense RJ - AA Portuguesa (RJ) -:-
22:00 Vasco da Gama - Americano FC -:-
22:30 AD Cabofriense - Resende FC (RJ) -:-
Brazilië > Campeonato Paulista 2019  Brazilië >   Campeonato Paulista 2019 >
14:00 São Caetano - SE Palmeiras -:-
14:00 Red Bull Brasil (SP) - Bragantino -:-
20:00 Santos FC - São Paulo FC -:-
20:00 Mirassol FC - Novorizontino -:-
22:00 Corinthians SP - Ponte Preta -:-
Colombia > Primera A 2019 Apertura  Colombia >   Primera A 2019 Apertura >
22:00 Atlético Nacional - Once Caldas -:-
22:00 Cúcuta Deportivo - Rionegro Águilas Doradas -:-
22:00 Deportivo Cali - Atlético Bucaramanga -:-
22:00 Deportes Tolima - Atlético Junior -:-
22:00 Envigado FC - Millonarios -:-
22:00 La Equidad - Atlético Huila -:-
22:00 Patriotas FC - Independiente Medellín -:-
22:00 Alianza Petrolera - América de Cali -:-
22:00 Independiente Santa Fe - Deportivo Pasto -:-
22:00 Unión Magdalena - Jaguares de Córdoba -:-
Colombia > Superliga de Colombia 2019 > Finale  Colombia >   Superliga de Colombia 2019 > Finale
21:00 Deportes Tolima - Atlético Junior -:-
Costa Rica > Primera División 2018/2019 Clausura  Costa Rica >   Primera División 2018/2019 Clausura >
21:00 CS Cartaginés - Guadalupe -:-
21:00 Municipal Grecia - AD San Carlos -:-
21:00 CS Herediano - AD Carmelita -:-
21:00 Limón FC - LD Alajuelense -:-
21:00 Municipal Pérez Zeledón - Deportivo Saprissa -:-
21:00 Universidad de Costa Rica - Santos de Guápiles -:-
Duitsland > Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   Bundesliga 2018/2019 >
15:30 Bayern München - VfB Stuttgart -:-
18:00 Fortuna Düsseldorf - RB Leipzig -:-
Duitsland > 3. Liga 2018/2019  Duitsland >   3. Liga 2018/2019 >
13:00 FSV Zwickau - Karlsruher SC -:-
14:00 Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock -:-
15:00 KFC Uerdingen 05 - Würzburger Kickers -:-
Engeland > FA Cup 2018/2019 > 4e Ronde  Engeland >   FA Cup 2018/2019 > 4e Ronde
17:00 Crystal Palace - Tottenham Hotspur -:-
19:00 Chelsea FC - Sheffield Wednesday -:-
Frankrijk > Ligue 1 2018/2019  Frankrijk >   Ligue 1 2018/2019 >
15:00 Montpellier HSC - SM Caen -:-
17:00 Amiens SC - Olympique Lyon -:-
21:00 Paris Saint-Germain - Stade Rennes -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2018/2019 >
15:00 Amiens SC - USM Saran -:-
15:00 Lille OSC - US Boulogne -:-
15:00 Valenciennes FC - Le Havre AC -:-
15:00 RC Lens - Entente SSG -:-
15:00 Paris Saint-Germain - Paris FC -:-
15:00 US Quevilly-Rouen - SM Caen -:-
15:00 USL Dunkerque - US Orléans -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2018/2019 >
15:00 AJ Auxerre - ESTAC Troyes -:-
15:00 US Torcy - ASPTT Dijon -:-
15:00 AS Nancy - Le Puy Foot 43 -:-
15:00 Olympique Lyon - FC Metz -:-
15:00 Stade Reims - Dijon FCO -:-
15:00 FC Fleury 91 - FC Sochaux -:-
15:00 CSO Amnéville - RC Strasbourg -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2018/2019 >
14:30 FC Nantes - Pau FC -:-
15:00 Angers SCO - Tours FC -:-
15:00 Stade Rennes - SO Cholet -:-
15:00 Stade Laval - EA Guingamp -:-
15:00 Stade Brest - Trélissac FC -:-
15:00 Vannes OC - Chamois Niortais -:-
15:00 Girondins Bordeaux - LB Châteauroux -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2018/2019 >
15:00 Montpellier HSC - AS Cannes -:-
15:00 SC Bastia - Olympique Marseille -:-
15:00 AC Ajaccio - Nîmes Olympique -:-
15:00 OGC Nice - GFC Ajaccio -:-
15:00 AS Béziers - Castelnau Le Crès FC -:-
15:00 AS Monaco - Sporting Club de Toulon -:-
15:00 AS Saint-Étienne - Toulouse FC -:-
Gibraltar > Premier Divison 2018/2019  Gibraltar >   Premier Divison 2018/2019 >
16:00 Gibraltar Phoenix - Boca Gibraltar -:-
Griekenland > Superleague 2018/2019  Griekenland >   Superleague 2018/2019 >
14:00 Levadiakos - Aris Saloniki -:-
15:00 Lamia - Atromitos -:-
16:15 PAOK Saloniki - OFI Heraklion -:-
18:00 Panathinaikos - AE Larisa -:-
18:30 Asteras Tripolis - Olympiakos -:-
Griekenland > Football League 2018/2019  Griekenland >   Football League 2018/2019 >
16:00 Apollon Kalamarias - Sparta FC -:-
16:00 AO Kerkyra - Aiginiakos FC -:-
16:00 Doxa Dramas FC - Chania Kissamikos -:-
16:00 Irodotos - Panachaiki GE -:-
16:00 AE Karaiskakis - Ergotelis -:-
16:00 Platanias Chanion - Apollon Larisa -:-
16:00 Aittitos Spaton - AO Trikala -:-
16:00 Volos NFC - AEP Iraklis FC -:-
Guatemala > Liga Nacional 2018/2019 Clausura  Guatemala >   Liga Nacional 2018/2019 Clausura >
03:00 Xelaju MC - Siquinalá FC -:-
18:00 Sanarate - Deportivo Malacateco -:-
20:30 Deportivo Chiantla - Comunicaciones -:-
Honduras > Liga Nacional 2018/2019 Clausura  Honduras >   Liga Nacional 2018/2019 Clausura >
21:00 Juticalpa FC - Real de Minas -:-
22:30 CDS Vida - Lobos UPNFM -:-
23:00 CD Motagua - Real España -:-
India > Indian Super League 2018/2019  India >   Indian Super League 2018/2019 >
15:00 Mumbai City FC - Bengaluru FC -:-
India > I-League 2018/2019  India >   I-League 2018/2019 >
09:30 NEROCA FC - Aizawl FC -:-
12:30 Mohun Bagan - East Bengal FC -:-
Italië > Serie A 2018/2019  Italië >   Serie A 2018/2019 >
12:30 Chievo Verona - ACF Fiorentina -:-
15:00 Bologna FC - Frosinone Calcio -:-
15:00 Atalanta - AS Roma -:-
15:00 Parma Calcio 1913 - SPAL 2013 Ferrara -:-
18:00 Torino FC - Inter -:-
20:30 Lazio Roma - Juventus -:-
Italië > Serie B 2018/2019  Italië >   Serie B 2018/2019 >
15:00 AS Livorno - Pescara Calcio -:-
15:00 Venezia FC - Calcio Padova -:-
21:00 Brescia Calcio - Spezia Calcio -:-
Italië > Serie C Girone A 2018/2019  Italië >   Serie C Girone A 2018/2019 >
16:30 AC Pisa - Piacenza Calcio -:-
16:30 Arzachena - US Arezzo -:-
16:30 Lucchese - US Alessandria 1912 -:-
16:30 Gozzano - US Pistoiese -:-
16:30 Aurora Pro Patria - Carrarese Calcio -:-
16:30 Pro Vercelli - Albissola -:-
16:30 Juventus II - Novara Calcio -:-
16:30 Pro Piacenza - Olbia -:-
16:30 US Pontedera - Robur Siena -:-
16:30 Virtus Entella - AC Cuneo -:-
Italië > Serie C Girone B 2018/2019  Italië >   Serie C Girone B 2018/2019 >
16:30 AS Gubbio - Teramo Calcio -:-
16:30 FC Südtirol - Virtus Verona -:-
16:30 Fermana FC - AC Renate -:-
16:30 Imolese Calcio - Alma Juventus Fano -:-
16:30 Pordenone Calcio - AC Rimini -:-
16:30 Sambenedettese - Giana Erminio -:-
16:30 SS Monza 1912 - Ravenna Calcio -:-
16:30 Ternana Calcio - Vis Pesaro -:-
16:30 Unione Triestina - UC AlbinoLeffe -:-
16:30 Vicenza Virtus - AC FeralpiSalò -:-
Italië > Serie C Girone C 2018/2019  Italië >   Serie C Girone C 2018/2019 >
16:30 Bisceglie - Viterbese -:-
16:30 Calcio Catania - Rende -:-
16:30 Cavese - FC Rieti -:-
16:30 SS Juve Stabia - Paganese Calcio -:-
16:30 Matera Calcio - Vibonese -:-
16:30 US Siracusa - Trapani Calcio -:-
16:30 Monopoli - Reggina 1914 -:-
16:30 US Catanzaro - Casertana FC -:-
16:30 Virtus Francavilla - ASD Sicula Leonzio -:-
Jamaica > National Premier League 2018/2019  Jamaica >   National Premier League 2018/2019 >
21:00 Montego Bay United FC - Dunbeholden FC -:-
21:00 UWI Pelicans - Humble Lions -:-
21:00 Reno FC - Tivoli Gardens -:-
21:00 Portmore United - Harbour View -:-
Marokko > GNF 1 2018/2019  Marokko >   GNF 1 2018/2019 >
15:00 Moghreb de Tétouan - FAR de Rabat -:-
15:00 Wydad AC - Kawkab AC Marrakech -:-
17:00 Rapide Oued Zem - Renaissance de Berkane -:-
19:00 FUS de Rabat - Ittihad Tanger -:-
Mexico > Primera División 2018/2019 Clausura  Mexico >   Primera División 2018/2019 Clausura >
00:00 Cruz Azul - Club Tijuana -:-
00:00 CF Monterrey - CF América -:-
02:00 CF Pachuca - Pumas UNAM -:-
04:00 Club Necaxa - Monarcas Morelia -:-
19:00 Deportivo Toluca - UANL Tigres -:-
23:00 Gallos Blancos - Club León -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2018/2019 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2018/2019 Clausura >
00:00 Potros UAEM - Dorados de Sinaloa -:-
02:00 Club Celaya - Venados FC -:-
02:00 Correcaminos UAT - Alebrijes de Oaxaca -:-
02:00 FC Juárez - Mineros de Zacatecas -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2018/2019  Mexico >   Premier de Ascenso 2018/2019 >
00:00 Club Tepatitlán - Monarcas Morelia II -:-
00:00 Pioneros de Cancún - Pumas UNAM II -:-
00:00 Yalmakan FC - Club Irapuato -:-
00:00 Cocodrilos - Sporting Canamy -:-
03:00 Reboceros de La Piedad - Inter Playa -:-
17:00 Deportivo Guadalajara II - Loros UCOL -:-
18:00 Club Necaxa II - Gavilanes de Matamoros -:-
19:00 Leones Negros II - Tecos Fútbol Club -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura >
16:00 Deportivo Toluca - UANL Tigres -:-
16:00 Gallos Blancos - Club León -:-
18:00 Santos Laguna - Deportivo Guadalajara -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Clausura >
16:00 Santos Laguna - Deportivo Guadalajara -:-
18:30 Gallos Blancos - Club León -:-
18:30 Deportivo Toluca - UANL Tigres -:-
Nederland > Eredivisie 2018/2019  Nederland >   Eredivisie 2018/2019 >
12:15 Fortuna Sittard - Vitesse -:-
14:30 FC Utrecht - Willem II -:-
14:30 Feyenoord - AFC Ajax -:-
16:45 PSV - FC Groningen -:-
Nederland > Tweede Divisie 2018/2019  Nederland >   Tweede Divisie 2018/2019 >
14:30 Jong Vitesse - VVSB -:-
14:30 FC Lienden - Koninklijke HFC -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2018/2019  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2018/2019 >
14:00 HBS - ADO '20 -:-
14:00 JVC Cuijk - Quick'20 -:-
14:00 Westlandia - GOES -:-
14:30 Dongen - TEC -:-
14:30 HSC'21 - Blauw Geel '38 -:-
14:30 Jong FC Volendam - EVV -:-
14:30 OFC - Quick -:-
14:30 OSS '20 - OJC Rosmalen -:-
14:30 UNA - Hercules -:-
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2018/2019  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2018/2019 >
02:00 Southern United - Team Wellington -:-
02:00 Tasman United - Waitakere United -:-
02:00 Canterbury United - Wellington Phoenix (R) -:-
02:00 Auckland City FC - Eastern Suburbs AFC -:-
04:35 Hamilton Wanderers - Hawke’s Bay United FC -:-
Paraguay > Primera División 2019 Apertura  Paraguay >   Primera División 2019 Apertura >
00:15 Club Olimpia - Sportivo San Lorenzo -:-
22:00 Libertad - Cerro Porteño -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2018/2019  Saoedi-Arabië >   Premier League 2018/2019 >
13:20 Al Fateh - Al Qadsiah -:-
16:20 Al Fayha - Al Hilal -:-
16:20 Al Nassr - Ohod Club -:-
Schotland > Premiership 2018/2019  Schotland >   Premiership 2018/2019 >
14:30 St. Mirren FC - Hibernian FC -:-
17:00 Livingston FC - Rangers FC -:-
Spanje > Primera División 2018/2019  Spanje >   Primera División 2018/2019 >
12:00 Real Valladolid - Celta de Vigo -:-
16:15 Girona FC - FC Barcelona -:-
18:30 Valencia CF - Villarreal CF -:-
18:30 Real Sociedad - SD Huesca -:-
20:45 Espanyol - Real Madrid -:-
Spanje > Segunda División 2018/2019  Spanje >   Segunda División 2018/2019 >
12:00 Albacete - CF Reus Deportiu -:-
16:00 Granada CF - Extremadura UD -:-
18:00 AD Alcorcón - Córdoba CF -:-
18:00 Sporting Gijón - Deportivo La Coruña -:-
20:00 Gimnàstic - UD Las Palmas -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2018/2019 >
Salamanca CF UDS - Burgos CF -:-
CD Guijuelo - SD Ponferradina -:-
Deportivo Fabril - CF Fuenlabrada -:-
UD SS Reyes - Celta de Vigo B -:-
Coruxo FC - CF Internacional -:-
Rápido de Bouzas - Real Valladolid B -:-
Pontevedra CF - CDA Navalcarnero -:-
UD Las Palmas B - CD Leonesa -:-
Atlético Madrid B - Unionistas CF -:-
Real Madrid Castilla - Unión Adarve -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2018/2019 >
Gimnástica Torrelavega - CD Tudelano -:-
SD Amorebieta - Athletic Bilbao B -:-
SD Leioa - Real Unión -:-
SD Gernika - CD Calahorra -:-
Real Oviedo B - Sporting Gijón B -:-
UD Logroñés - UP Langreo -:-
Real Sociedad B - Barakaldo CF -:-
CD Mirandés - Cultural Durango -:-
Arenas de Getxo - Racing Santander -:-
CD Izarra - CD Vitoria -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2018/2019 >
UB Conquense - CF Peralada -:-
FC Barcelona B - CE Sabadell -:-
Atlético Baleares - SD Ejea -:-
Ontinyent CF - CD Alcoyano -:-
Villarreal CF B - CD Castellón -:-
Espanyol B - Hércules CF -:-
CD Ebro - Lleida Esportiu -:-
CD Teruel - CF Badalona -:-
UE Cornellà - Valencia CF B -:-
Levante UD B - UE Olot -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2018/2019 >
Real Murcia - CD Badajoz -:-
UD Ibiza - CF Villanovense -:-
CD El Ejido 2012 - Atlético Sanluqueño CF -:-
San Fernando CD - Sevilla Atlético -:-
Marbella FC - UD Melilla -:-
Talavera CF - Atlético Malagueño -:-
RB Linense - UD Almería B -:-
Recreativo Granada - FC Jumilla -:-
Don Benito - UCAM Murcia CF -:-
FC Cartagena - Recreativo Huelva -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2018/2019  Spanje >  Vrouwen Primera División 2018/2019 >
Fundación Albacete - Sevilla FC -:-
Atlético Madrid - Málaga CF -:-
Real Betis - Espanyol Barcelona -:-
Sporting de Huelva - Madrid CFF -:-
FC Barcelona - Athletic Bilbao -:-
Real Sociedad - UDG Tenerife Sur -:-
Rayo Vallecano - Levante UD -:-
Valencia CF - EDF Logroño -:-
Turkije > SüperLig 2018/2019  Turkije >   SüperLig 2018/2019 >
14:00 Atiker Konyaspor - Antalyaspor -:-
17:00 Sivasspor - Trabzonspor -:-
Turkije > 1. Lig 2018/2019  Turkije >   1. Lig 2018/2019 >
Boluspor - Elazığspor -:-
Balıkesirspor - Eskişehirspor -:-
Gençlerbirliği - Altınordu FSG -:-
Karabükspor - Hatayspor -:-
Altay Izmir - Afjet Afyonspor -:-
Denizlispor - Adana Demirspor -:-
Istanbulspor - Gazişehir Gaziantep FK -:-
Adanaspor - Ümraniyespor -:-
Giresunspor - Osmanlıspor FK -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2018/2019  Turkije >   2. Lig Beyaz 2018/2019 >
Sarıyer SK - Sakaryaspor -:-
Bodrum Belediye - Ankara Demirspor -:-
Kastamonuspor - Eyüpspor -:-
Bayrampaşaspor - Sancaktepe Belediye -:-
Keçiörengücü - Amed SK -:-
Hacettepe - Manisaspor -:-
Niğde Anadolu FK - Usakspor -:-
Samsunspor - Gümüşhanespor -:-
Gaziantepspor - Inegölspor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2018/2019  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2018/2019 >
Fatih Karagümrük SK - Tuzlaspor -:-
Manisa BBSK - Kırklarelispor -:-
Pendikspor - Zonguldak Kömürspor -:-
Bandırmaspor - Sivas Belediyespor -:-
Anadolu Selçukspor - Fethiyespor -:-
Darıca Gençlerbirliği - Menemen Belediyespor -:-
Tarsus Idman Yurdu - Tokatspor -:-
Şanlıurfaspor - Kahramanmarasspor -:-
Etimesgut Belediyespor - Bugsaşspor -:-
Venezuela > Primera División 2019 Apertura  Venezuela >   Primera División 2019 Apertura >
20:00 Llaneros de Guanare - Estudiantes de Mérida -:-
21:00 Deportivo Táchira - Trujillanos FC -:-
22:00 Carabobo FC - Atlético Venezuela -:-
22:00 Deportivo Lara - Caracas FC -:-
23:00 Zamora FC - Zulia FC -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner