. .
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > Mei FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > Mei
22:30 Verenigde Staten - Zuid-Afrika -:-
CONCACAF > U17 Campeonato 2019 USA > Kwartfinale CONCACAF >   U17 Campeonato 2019 USA > Kwartfinale
N.N. - N.N. -:-
OFC > OFC Champions League 2019 > Finale OFC >    OFC Champions League 2019 > Finale
Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2018/2019  Albanië >   Kategoria Superiore 2018/2019 >
FK Kukësi - KF Skënderbeu -:-
KS Flamurtari Vlorë - KF Laçi -:-
KS Kamza - Luftëtari Gjirokastër 0:3 Toeg.
KF Tiranë - KS Kastrioti -:-
KF Teuta Durrës - FK Partizani -:-
Armenie > Premier League 2018/2019  Armenie >   Premier League 2018/2019 >
12:00 Shirak FC - Gandzasar FC -:-
14:00 FC Ararat-Armenia - FC Alashkert -:-
Australië > NPL New South Wales 2019  Australië >   NPL New South Wales 2019 >
07:00 Blacktown City FC - Marconi Stallions -:-
07:00 Wollongong Wolves - Rockdale City Suns -:-
09:00 Hakoah Sydney City East - Mt Druitt Town Rangers -:-
09:00 Sydney United 58 - Sydney Olympic -:-
Australië > NPL Queensland 2019  Australië >   NPL Queensland 2019 >
08:00 Sunshine Coast FC - Lions FC -:-
10:00 Olympic FC - Gold Coast Knights -:-
Australië > NPL Northern NSW 2019  Australië >   NPL Northern NSW 2019 >
06:30 Broadmeadow Magic - Lambton Jaffas -:-
06:30 Charlestown City Blues - Weston Workers FC -:-
06:30 Edgeworth FC - Valentine Phoenix -:-
06:30 Adamstown Rosebud - Newcastle United Jets (Y) -:-
Australië > NPL Capital Football 2019  Australië >   NPL Capital Football 2019 >
07:00 Gungahlin United - Belconnen United -:-
07:00 Canberra FC - Woden Weston FC -:-
07:00 Canberra Olympic - Monaro Panthers -:-
België > Eerste klasse A 2018/2019 Playoff I  België >   Eerste klasse A 2018/2019 Playoff I >
14:30 Royal Antwerp FC - RSC Anderlecht -:-
18:00 Club Brugge KV - KRC Genk -:-
België > Europa League Playoffs 2018/2019  België >   Europa League Playoffs 2018/2019 >
20:00 Sint-Truidense VV - AS Eupen -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Apertura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Apertura >
21:00 Nacional Potosí - The Strongest -:-
21:00 Destroyers - Jorge Wilstermann -:-
23:15 San José - Sport Boys Warnes -:-
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
Internacional - Cruzeiro -:-
Atlético Mineiro - Palmeiras -:-
Fortaleza - São Paulo FC -:-
Corinthians SP - Grêmio Porto Alegre -:-
Santos FC - Vasco da Gama -:-
Flamengo RJ - Chapecoense -:-
Fluminense RJ - Botafogo - RJ -:-
Avaí FC - CSA -:-
Goiás - Ceará SC -:-
Atlético Paranaense - EC Bahia -:-
Canada > Premier League 2019 Spring Season  Canada >   Premier League 2019 Spring Season >
00:00 Forge FC - Cavalry FC -:-
21:30 FC Edmonton - Pacific FC -:-
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
23:00 Everton - Audax Italiano -:-
23:00 Iquique - Unión La Calera -:-
23:00 Antofagasta - Huachipato -:-
23:00 Curicó Unido - O'Higgins -:-
23:00 Cobresal - Universidad Católica -:-
23:00 Colo-Colo - Palestino -:-
23:00 Universidad de Chile - Coquimbo Unido -:-
23:00 Unión Española - Universidad de Concepción -:-
Chili > Primera B 2019  Chili >   Primera B 2019 >
22:00 Cobreloa - Santiago Morning -:-
22:00 Copiapó - Ñublense -:-
22:00 Deportes Temuco - Magallanes -:-
22:00 La Serena - Santiago Wanderers -:-
22:00 Melipilla - Barnechea -:-
22:00 Rangers - Unión San Felipe -:-
22:00 San Luis - Santa Cruz -:-
22:00 Deportes Valdivia - Puerto Montt -:-
China > Super League 2019  China >   Super League 2019 >
09:30 Tianjin Tianhai - Guangzhou R&F -:-
13:35 Beijing Guoan - Shenzhen FC -:-
13:35 Guangzhou Evergrande - Jiāngsū Sūníng -:-
13:35 Shanghai SIPG - Shandong Luneng -:-
China > League One 2019  China >   League One 2019 >
13:30 Changchun Yatai - Shijiazhuang Ever Bright -:-
Denemarken > Superliga 2018/2019 Meisterschaft  Denemarken >   Superliga 2018/2019 Meisterschaft >
14:00 FC Midtjylland - FC Kopenhagen -:-
Denemarken > 1. Division 2018/2019  Denemarken >   1. Division 2018/2019 >
13:45 FC Fredericia - Thisted FC -:-
13:45 FC Helsingør - Næstved BK -:-
13:45 HB Køge - Nykøbing FC -:-
13:45 Silkeborg IF - Viborg FF -:-
13:45 Hvidovre IF - Fremad Amager -:-
13:45 FC Roskilde - Lyngby BK -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   2. Bundesliga 2018/2019 >
15:30 SC Paderborn 07 - Hamburger SV -:-
15:30 SV Sandhausen - Arminia Bielefeld -:-
15:30 1. FC Köln - Jahn Regensburg -:-
15:30 FC St. Pauli - VfL Bochum -:-
15:30 FC Ingolstadt 04 - SV Darmstadt 98 -:-
15:30 MSV Duisburg - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
15:30 Holstein Kiel - Dynamo Dresden -:-
15:30 Erzgebirge Aue - SpVgg Greuther Fürth -:-
15:30 1. FC Union Berlin - 1. FC Magdeburg -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nord 2018/2019 >
14:00 Eintracht Norderstedt - Hannover 96 II -:-
14:00 Holstein Kiel II - Schwarz-Weiß Rehden -:-
14:00 TSV Havelse - U.S.I. Lupo-Martini -:-
15:00 VfL Oldenburg - Werder Bremen II -:-
15:00 Lüneburger SK Hansa - SSV Jeddeloh -:-
15:30 Hamburger SV II - FC St. Pauli II -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2018/2019 >
13:30 Bischofswerdaer FV - Germania Halberstadt -:-
13:30 FC Oberlausitz - FSV Budissa Bautzen -:-
13:30 BFC Dynamo - VSG Altglienicke -:-
13:30 Union Fürstenwalde - VfB Auerbach -:-
13:30 ZFC Meuselwitz - Berliner AK 07 -:-
13:30 Wacker Nordhausen - Optik Rathenow -:-
13:30 SV Babelsberg 03 - Rot-Weiß Erfurt -:-
13:30 FC Viktoria 1889 Berlin - Chemnitzer FC -:-
13:30 Hertha BSC II - 1. FC Lok Leipzig -:-
Duitsland > Bremenliga 2018/2019  Duitsland >   Bremenliga 2018/2019 >
15:00 Vatan Spor Bremen - ESC Geestemünde -:-
15:30 SFL Bremerhaven - SC Borgfeld -:-
15:30 Habenhauser FV - Blumenthaler SV -:-
Duitsland > Hessenliga 2018/2019  Duitsland >   Hessenliga 2018/2019 >
15:00 SpVgg Neu-Isenburg - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:30 FC Eddersheim - VfB Ginsheim -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2018/2019 >
15:00 HSC Hannover - TB Uphusen -:-
15:00 Heeslinger SC - FC Hagen/Uthlede -:-
15:00 MTV Gifhorn - VfL Oythe -:-
15:00 SC Spelle-Venhaus - VfV Hildesheim -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2018/2019 >
10:45 HEBC Hamburg - TuS Dassendorf -:-
11:15 Wedeler TSV - WTSV Concordia -:-
11:30 SC Condor Hamburg - Altona 93 -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - VfL Pinneberg -:-
14:00 SV Rugenbergen - FC Süderelbe -:-
14:30 FC Teutonia 05 - Victoria Hamburg -:-
15:00 TSV Sasel - TuS Osdorf -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2018/2019 >
15:00 1. FC Düren - Blau-Weiß Friesdorf -:-
15:00 Borussia Freialdenhoven - SV Breinig -:-
15:00 SV Bergisch Gladbach 09 - VfL Alfter -:-
15:15 SpVgg Frechen - Viktoria Arnoldsweiler -:-
15:15 SSV Merten - FC Hürth -:-
15:30 SV Deutz 05 - VfL 08 Vichttal -:-
15:30 Siegburger SV 04 - FC Wegberg-Beeck -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2018/2019 >
15:00 VfB Speldorf - SC Union Nettetal -:-
15:00 TV Jahn Hiesfeld - SC Velbert -:-
15:00 SSVg Velbert - 1. FC Kleve -:-
15:00 TSV Meerbusch - FSV Duisburg -:-
15:00 SpVg Schonnebeck - Germania Ratingen 04/19 -:-
15:00 VfB 03 Hilden - Schwarz-Weiß Essen -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - Sportfreunde Baumberg -:-
15:00 1. FC Bocholt - VfB Homberg -:-
15:30 1. FC Monheim - SC Düsseldorf-West -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 >
14:00 Torgelower FC Greif - Hansa Rostock II -:-
14:00 Blau-Weiß 90 Berlin - Malchower SV 90 -:-
14:00 1. FC Lok Stendal - SV Lichtenberg 47 -:-
14:00 FC Strausberg - Hertha Zehlendorf -:-
14:00 CFC Hertha 06 - Brandenburger SC Süd -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 >
14:00 Union Sandersdorf - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal -:-
14:00 BSG Chemie Leipzig - FSV 63 Luckenwalde -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019 >
14:00 Rot-Weiß Koblenz - TSG Pfeddersheim -:-
15:00 FV Engers 07 - FSV Jägersburg -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2018/2019 >
15:00 TuS Erndtebrück - TSG Sprockhövel -:-
15:00 SV Schermbeck 1912 - FC Brünninghausen -:-
15:00 Sportfreunde Siegen - Hammer SpVg -:-
15:00 Holzwickeder SC - TuS Ennepetal -:-
15:00 FC Gütersloh - TuS Haltern -:-
15:00 Rot Weiss Ahlen - FC Schalke 04 II -:-
15:00 Westfalia Rhynern - SC Paderborn 07 II -:-
15:00 ASC 09 Dortmund - FCE Rheine -:-
15:15 Westfalia Herne - 1. FC Gievenbeck -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019 >
14:00 SV Eichede - TSV Kropp -:-
14:00 VfR Neumünster - SV Frisia 03 -:-
15:00 Inter Türkspor Kiel - SV Todesfelde -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2018/2019 >
14:00 SC Freiburg - Werder Bremen -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach - Bayern München -:-
14:00 Bayer Leverkusen - SGS Essen -:-
14:00 MSV Duisburg - 1. FFC Frankfurt -:-
14:00 VfL Wolfsburg - Turbine Potsdam -:-
14:00 SC Sand - 1899 Hoffenheim -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2018/2019 >
14:00 BV Cloppenburg - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 Bayern München II - Turbine Potsdam II -:-
14:00 SV 67 Weinberg - 1. FFC Frankfurt II -:-
14:00 VfL Wolfsburg II - SV Meppen -:-
14:00 FSV Gütersloh 2009 - SGS Essen II -:-
14:00 1. FC Köln - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 FF USV Jena - FSV Hessen Wetzlar -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2018/2019 >
13:00 SV Meppen II - TuS Schwachhausen -:-
13:00 TSV Limmer - TSG 07 Burg Gretesch -:-
13:00 Walddörfer SV - TV Jahn Delmenhorst -:-
14:00 Holstein Kiel - SG Jesteburg/Bendestorf -:-
14:00 Werder Bremen II - FC St. Pauli -:-
15:00 TuS Büppel - SV Henstedt-Ulzburg -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2018/2019 >
14:00 RB Leipzig - Erzgebirge Aue -:-
14:00 SV Eintracht Leipzig-Süd - Bischofswerdaer FV -:-
14:00 SFC Stern 1900 - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
14:00 FF USV Jena II - BSC Marzahn -:-
14:00 1. FFC Fortuna Dresden - 1. FC Union Berlin -:-
14:00 Magdeburger FFC - BW Hohen Neuendorf -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2018/2019 >
13:00 Arminia Bielefeld - Herforder SV -:-
13:00 SV 21 Bökendorf - Bor. Mönchengladbach II -:-
13:00 Germania Hauenhorst - SV Budberg -:-
13:30 Warendorfer SU - Fortuna Köln -:-
14:00 Vorwärts Spoho 98 - SpVg Berghofen -:-
15:00 1. FC Köln II - Borussia Bocholt -:-
15:00 Alemannia Aachen - VfL Bochum -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2018/2019 >
14:00 TuS Issel - 1. FFC 08 Niederkirchen -:-
14:00 TuS Wörrstadt - FC Speyer 09 -:-
14:00 FC Bitburg - SC 13 Bad Neuenahr -:-
14:00 SC Siegelbach - 1. FC Saarbrücken II -:-
14:00 SG 99 Andernach - Wormatia Worms -:-
14:00 TSV Schott Mainz - 1. FC Riegelsberg -:-
15:00 SV Holzbach - 1. FFC Montabaur -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2018/2019 >
14:00 1. FC Nürnberg - SC Sand II -:-
14:00 SC Regensburg - SV Frauenbiburg -:-
14:00 TSV Crailsheim - SC Freiburg II -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 - TSV Jahn Calden -:-
14:00 SV Alberweiler - VfL Sindelfingen -:-
14:00 Eintracht Frankfurt - Hegauer FV -:-
14:00 Wacker München - FC Forstern -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2018/2019 >
11:00 VfL Bochum - Fortuna Düsseldorf -:-
Ecuador > Serie A 2019  Ecuador >   Serie A 2019 >
Emelec - Barcelona -:-
El Nacional - Guayaquil City -:-
Delfín - LDU Quito -:-
Aucas - Independiente del Valle -:-
Deportivo Cuenca - Macará -:-
Mushuc Runa - Técnico Universitario -:-
Fuerza Amarilla - América de Quito -:-
Universidad Catolica - Olmedo -:-
Ecuador > Serie B 2019 Primera Etapa  Ecuador >   Serie B 2019 Primera Etapa >
Santa Rita - Independiente Juniors -:-
Puerto Quito - Gualaceo SC -:-
Clan Juvenil - Manta -:-
Orense SC - Liga de Portoviejo -:-
Liga de Loja - Atlético Porteño -:-
Engeland > Premier League 2018/2019  Engeland >   Premier League 2018/2019 >
16:00 Brighton & Hove Albion - Manchester City -:-
16:00 Burnley FC - Arsenal FC -:-
16:00 Crystal Palace - AFC Bournemouth -:-
16:00 Fulham FC - Newcastle United -:-
16:00 Leicester City - Chelsea FC -:-
16:00 Liverpool FC - Wolverhampton Wanderers -:-
16:00 Manchester United - Cardiff City -:-
16:00 Southampton FC - Huddersfield Town -:-
16:00 Tottenham Hotspur - Everton FC -:-
16:00 Watford FC - West Ham United -:-
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2018/2019  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2018/2019 >
15:00 Arsenal WFC - Manchester City WFC -:-
15:00 Liverpool LFC - Everton LFC -:-
15:00 Reading WFC - Chelsea LFC -:-
15:00 West Ham United LFC - Brighton & Hove Albion WFC -:-
15:00 Yeovil Town LFC - Birmingham City LFC -:-
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
14:00 Tulevik Viljandi - FC Flora -:-
Faroer Eilanden > Effodeildin 2019  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2019 >
16:00 B36 Tórshavn - TB Tvøroyri -:-
16:00 ÍF Fuglafjørður - HB Tórshavn -:-
16:00 NSÍ Runavík - AB Argir -:-
16:00 Víkingur - EB/Streymur -:-
Finland > Veikkausliiga 2019  Finland >   Veikkausliiga 2019 >
17:30 Rovaniemi PS - Ilves Tampere -:-
17:30 IFK Mariehamn - Inter Turku -:-
17:30 Helsingfors IFK - Kuopion PS -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2018/2019 >
15:00 Amiens SC - SM Caen -:-
15:00 Valenciennes FC - Lille OSC -:-
15:00 RC Lens - US Quevilly-Rouen -:-
15:00 Paris Saint-Germain - US Boulogne -:-
15:00 US Orléans - Le Havre AC -:-
15:00 Paris FC - Entente SSG -:-
15:00 USL Dunkerque - USM Saran -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2018/2019 >
15:00 AJ Auxerre - RC Strasbourg -:-
15:00 AS Nancy - US Torcy -:-
15:00 Olympique Lyon - CSO Amnéville -:-
15:00 Stade Reims - ASPTT Dijon -:-
15:00 FC Fleury 91 - ESTAC Troyes -:-
15:00 FC Sochaux - Le Puy Foot 43 -:-
15:00 Dijon FCO - FC Metz -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2018/2019 >
15:00 Angers SCO - LB Châteauroux -:-
15:00 Stade Laval - Stade Rennes -:-
15:00 Stade Brest - Girondins Bordeaux -:-
15:00 Vannes OC - SO Cholet -:-
15:00 FC Nantes - Tours FC -:-
15:00 Chamois Niortais - Trélissac FC -:-
15:00 Pau FC - EA Guingamp -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2018/2019  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2018/2019 >
15:00 Montpellier HSC - Toulouse FC -:-
15:00 AC Ajaccio - SC Bastia -:-
15:00 OGC Nice - AS Saint-Étienne -:-
15:00 AS Béziers - Olympique Marseille -:-
15:00 AS Monaco - AS Cannes -:-
15:00 Sporting Club de Toulon - Nîmes Olympique -:-
15:00 Castelnau Le Crès FC - GFC Ajaccio -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
15:00 Lokomotiv Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-
17:00 Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi -:-
Gibraltar > Premier Divison 2018/2019  Gibraltar >   Premier Divison 2018/2019 >
16:00 Lynx FC - Mons Calpe S.C. -:-
IJsland > Úrvalsdeild 2019  IJsland >   Úrvalsdeild 2019 >
21:15 KR Reykjavík - Fylkir Reykjavík -:-
Italië > Serie A 2018/2019  Italië >   Serie A 2018/2019 >
Inter - Chievo Verona -:-
Sampdoria - Empoli FC -:-
Atalanta - Genoa CFC -:-
AS Roma - Juventus -:-
Cagliari Calcio - Lazio Roma -:-
ACF Fiorentina - AC Milan -:-
SPAL 2013 Ferrara - SSC Napoli -:-
Bologna FC - Parma Calcio 1913 -:-
Torino FC - Sassuolo Calcio -:-
Frosinone Calcio - Udinese Calcio -:-
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
06:00 Matsumoto Yamaga - Consadole Sapporo -:-
06:05 Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima -:-
07:00 FC Tokyo - Júbilo Iwata -:-
07:00 Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale -:-
07:00 Vissel Kobe - Kashima Antlers -:-
08:00 Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds -:-
09:00 Shonan Bellmare - Oita Trinita -:-
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
07:00 Kyoto Sanga FC - Fagiano Okayama -:-
07:00 Montedio Yamagata - JEF United Chiba -:-
07:00 Yokohama FC - Machida Zelvia -:-
08:00 Kashiwa Reysol - Tokushima Vortis -:-
09:00 Tochigi SC - Ventforet Kofu -:-
12:00 Ehime FC - Kagoshima United -:-
12:00 FC Gifu - Zweigen Kanazawa -:-
Kroatië > 2. HNL 2018/2019  Kroatië >   2. HNL 2018/2019 >
17:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Dugopolje -:-
Letland > Virsliga 2019  Letland >   Virsliga 2019 >
13:00 FK Spartaks - FK Liepāja -:-
15:00 FK Jelgava - FK Rīgas Futbola skola -:-
17:00 FS Metta/LU - FK Ventspils -:-
Litouwen > A Lyga 2019  Litouwen >   A Lyga 2019 >
14:00 FK Atlantas - FC Stumbras -:-
16:00 FK Panevėžys - FK Palanga -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2018/2019  Luxemburg >   Nationaldivision 2018/2019 >
Jeunesse Esch - Progrès Niedercorn -:-
US Rumelange - RFCU Luxemburg -:-
Etzella Ettelbruck - Union Titus Pétange -:-
Victoria Rosport - UNA Strassen -:-
US Hostert - F91 Dudelange -:-
RM Hamm Benfica - US Mondorf -:-
FC Differdange 03 - CS FOLA Esch -:-
Macedonië > 1. MFL 2018/2019  Macedonië >   1. MFL 2018/2019 >
16:30 FK Pobeda - KF Shkëndija 79 -:-
16:30 FK Renova - Akademija Pandev -:-
16:30 Sileks Kratovo - Vardar Skopje -:-
16:30 FK Rabotnički - Makedonija GP -:-
16:30 KF Shkupi - FK Belasica -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
FC Sfîntul Gheorghe - Speranţa Nisporeni -:-
FC Zimbru - FC Sheriff -:-
Nederland > Eredivisie 2018/2019  Nederland >   Eredivisie 2018/2019 >
14:30 sc Heerenveen - NAC Breda -:-
14:30 Feyenoord - ADO Den Haag -:-
14:30 AZ Alkmaar - PSV -:-
14:30 Willem II - FC Emmen -:-
14:30 PEC Zwolle - VVV-Venlo -:-
14:30 AFC Ajax - FC Utrecht -:-
14:30 Heracles Almelo - SBV Excelsior -:-
14:30 Vitesse - De Graafschap -:-
14:30 FC Groningen - Fortuna Sittard -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2018/2019  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2018/2019 >
14:00 Quick - JVC Cuijk -:-
14:00 OJC Rosmalen - Hercules -:-
14:30 Blauw Geel '38 - HBS -:-
14:30 Dongen - Westlandia -:-
14:30 GOES - EVV -:-
14:30 HSC'21 - UNA -:-
14:30 Jong FC Volendam - OSS '20 -:-
14:30 OFC - ADO '20 -:-
14:30 TEC - Quick'20 -:-
Nigeria > Professional League 2019  Nigeria >   Professional League 2019 >
17:00 Wikki Tourists - Enugu Rangers -:-
17:00 Rivers United FC - Bendel Insurance -:-
17:00 Remo Stars - Lobi Stars -:-
17:00 Niger Tornadoes - Kwara United -:-
17:00 Katsina United - Enyimba Aba -:-
17:00 Sunshine Stars - MFM FC -:-
17:00 Yobe Stars - Nasarawa United FC -:-
17:00 Go Round - Gombe United -:-
17:00 Kada City FC - Plateau United -:-
17:00 Abia Warriors FC - Kano Pillars -:-
17:00 Ifeanyi Uba - Akwa United -:-
17:00 Heartland FC - El-Kanemi Warriors -:-
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
18:00 Tromsø IL - Odds BK -:-
18:00 Sarpsborg 08 - Kristiansund BK -:-
18:00 Ranheim IL - Vålerenga IF -:-
18:00 FK Haugesund - FK Bodø/Glimt -:-
18:00 Molde FK - Mjøndalen IF -:-
20:00 Stabæk IF - SK Brann -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2019  Noorwegen >   1. Divisjon 2019 >
15:00 Strømmen IF - Aalesunds FK -:-
18:00 FK Jerv - Ullensaker/Kisa IL -:-
18:00 Kongsvinger IL - Tromsdalen UIL -:-
18:00 Nest-Sotra - IK Start -:-
18:00 Notodden FK - Hamarkameratene -:-
18:00 Sandnes Ulf - Sandefjord Fotball -:-
18:00 Skeid Fotball - Raufoss IL -:-
Oezbekistan > Super League 2019  Oezbekistan >   Super League 2019 >
15:00 Bunyodkor PFK - FK Qo’qon 1912 -:-
15:00 Metallurg Bekobod - Lokomotiv Tashkent -:-
15:00 Termez Surkhon - Buxoro FK -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2018/2019 Meistergruppe  Oostenrijk >   Bundesliga 2018/2019 Meistergruppe >
14:30 Sturm Graz - Austria Wien -:-
14:30 Wolfsberger AC - SKN St. Pölten -:-
17:00 RB Salzburg - LASK -:-
Oostenrijk > 1. NÖ Landesliga 2018/2019  Oostenrijk >   1. NÖ Landesliga 2018/2019 >
SC Retz - SV Langenrohr -:-
SCU Kilb - SV Waidhofen/Thaya -:-
SC Zwettl - SCU Ardagger -:-
SV Stripfing/Weiden - ASK Kottingbrunn -:-
Kremser SC - SV Gaflenz -:-
USC Rohrbach - ASV Spratzern -:-
Union St. Peter/Au - SC Ortmann -:-
USV Scheiblingkirchen-Warth - SC Rohrendorf/Gedersdorf -:-
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2018/2019  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2018/2019 >
USC Landhaus/Austria - FFC Vorderland -:-
Union Kleinmünchen - SV Neulengbach -:-
FC Wacker Innsbruck - SKN St. Pölten -:-
SKV Altenmarkt - FC Bergheim -:-
FC Südburgenland - Sturm Graz -:-
Paraguay > Primera División 2019 Apertura  Paraguay >   Primera División 2019 Apertura >
Club Ríver Plate - Guaraní -:-
Club Olimpia - General Díaz -:-
Club Nacional - Deportivo Capiatá -:-
Sportivo San Lorenzo - Libertad -:-
Sportivo Luqueño - Cerro Porteño -:-
Deportivo Santaní - Sol de América -:-
Peru > Primera División 2019 Apertura  Peru >   Primera División 2019 Apertura >
Ayacucho FC - Universidad Técnica -:-
Universidad Cesar Vallejo - Pirata -:-
Sporting Cristal - Universidad San Martín -:-
Academia Cantolao - Universitario de Deportes -:-
Deportivo Municipal - Real Garcilaso -:-
Sport Boys - Mannucci -:-
Sport Huancayo - Alianza Universidad -:-
Alianza Lima - FBC Melgar -:-
Deportivo Binacional - CD Unión Comercio -:-
Portugal > Primeira Liga 2018/2019  Portugal >   Primeira Liga 2018/2019 >
16:00 CD Santa Clara - CD Feirense -:-
17:00 GD Chaves - Vitória Setúbal -:-
17:00 CD Nacional - FC Porto -:-
17:00 Sporting CP - CD Tondela -:-
17:00 Boavista - Sporting Braga -:-
17:00 CD Aves - Moreirense FC -:-
17:00 Rio Ave FC - SL Benfica -:-
17:00 Vitória Guimarães - Os Belenenses -:-
17:00 Portimonense SC - CS Marítimo -:-
Portugal > Segunda Liga 2018/2019  Portugal >   Segunda Liga 2018/2019 >
17:00 FC Arouca - GD Estoril -:-
17:00 Leixões SC - Paços de Ferreira -:-
17:00 CD Cova Piedade - Varzim SC -:-
17:00 Académica de Coimbra - Sporting Covilhã -:-
17:00 FC Famalicão - UD Oliveirense -:-
17:00 SL Benfica B - Vitória Guimarães B -:-
17:00 CD Mafra - SC Farense -:-
17:00 FC Porto B - Sporting Braga B -:-
17:00 Académico Viseu - FC Penafiel -:-
Rusland > Premier Liga 2018/2019  Rusland >   Premier Liga 2018/2019 >
Akhmat Grozny - Krylia Sovetov -:-
Dinamo Moskou - FK Rostov -:-
FK Krasnodar - Enisey Krasnoyarsk -:-
Anzhi Makhachkala - Arsenal Tula -:-
Lokomotiv Moskou - Rubin Kazan -:-
FK Orenburg - FC Ural -:-
Spartak Moskou - FC Ufa -:-
Zenit St. Petersburg - CSKA Moskou -:-
Singapore > Premier League 2019  Singapore >   Premier League 2019 >
14:30 Hougang United - Balestier Khalsa -:-
Spanje > Primera División 2018/2019  Spanje >   Primera División 2018/2019 >
Athletic Bilbao - Celta de Vigo -:-
Atlético Madrid - Sevilla FC -:-
FC Barcelona - Getafe CF -:-
Real Betis - SD Huesca -:-
Girona FC - Levante UD -:-
Rayo Vallecano - Real Valladolid -:-
Valencia CF - Deportivo Alavés -:-
Villarreal CF - SD Eibar -:-
CD Leganés - Espanyol -:-
Real Sociedad - Real Madrid -:-
Spanje > Segunda División 2018/2019  Spanje >   Segunda División 2018/2019 >
UD Almería - Elche CF -:-
Extremadura UD - Real Zaragoza -:-
Granada CF - CD Tenerife -:-
Málaga CF - Real Oviedo -:-
CA Osasuna - CF Reus Deportiu 1:0 Toeg.
Rayo Majadahonda - Albacete -:-
CD Numancia - AD Alcorcón -:-
Deportivo La Coruña - Cádiz CF -:-
UD Las Palmas - Córdoba CF -:-
Sporting Gijón - CD Lugo -:-
Gimnàstic - RCD Mallorca -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2018/2019 >
UD Las Palmas B - Unión Adarve -:-
Pontevedra CF - Atlético Madrid B -:-
Rápido de Bouzas - Real Madrid Castilla -:-
Coruxo FC - Unionistas CF -:-
UD SS Reyes - CD Leonesa -:-
Deportivo Fabril - CDA Navalcarnero -:-
CD Guijuelo - Real Valladolid B -:-
Salamanca CF UDS - CF Internacional -:-
Burgos CF - Celta de Vigo B -:-
SD Ponferradina - CF Fuenlabrada -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2018/2019 >
CD Mirandés - CD Vitoria -:-
Real Sociedad B - Arenas de Getxo -:-
UD Logroñés - CD Izarra -:-
Real Oviedo B - Racing Santander -:-
SD Gernika - Cultural Durango -:-
SD Leioa - Barakaldo CF -:-
SD Amorebieta - UP Langreo -:-
Gimnástica Torrelavega - Sporting Gijón B -:-
CD Tudelano - CD Calahorra -:-
Athletic Bilbao B - Real Unión -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2018/2019 >
CD Teruel - UE Olot -:-
CD Ebro - UE Cornellà -:-
Espanyol B - Levante UD B -:-
Villarreal CF B - Valencia CF B -:-
Ontinyent CF - CF Badalona -:-
Atlético Baleares - Lleida Esportiu -:-
FC Barcelona B - Hércules CF -:-
UB Conquense - CD Castellón -:-
CF Peralada - CD Alcoyano -:-
CE Sabadell - SD Ejea -:-
Thailand > Thai League 1 2019  Thailand >   Thai League 1 2019 >
13:00 Chainat FC - Port FC -:-
13:00 Chiangmai FC - Bangkok United -:-
14:00 PT Prachuap FC - Suphanburi FC -:-
14:00 Ratchaburi Mitr Phol - Sukhothai FC -:-
Tunesië > Ligue 1 2018/2019  Tunesië >   Ligue 1 2018/2019 >
JS Kairouan - Club Sportif Sfaxien -:-
US Monastir - CA Bizertin -:-
CS Hammam-Lif - US Ben Guerdane -:-
Stade Tunisien - ES Métlaoui -:-
Étoile du Sahel - AS Gabès -:-
Stade Gabésien - US Tataouine -:-
Club Africain - Espérance de Tunis -:-
Turkije > SüperLig 2018/2019  Turkije >   SüperLig 2018/2019 >
İstanbul Başakşehir F.K. - MKE Ankaragücü -:-
Fenerbahçe - Akhisar Belediyespor -:-
Beşiktaş - Alanyaspor -:-
Göztepe - Sivasspor -:-
Yeni Malatyaspor - BB Erzurumspor -:-
Kayserispor - Kasımpaşa SK -:-
Atiker Konyaspor - Trabzonspor -:-
Çaykur Rizespor - Galatasaray -:-
Antalyaspor - Bursaspor -:-
Turkije > 1. Lig 2018/2019  Turkije >   1. Lig 2018/2019 >
Denizlispor - Karabükspor -:-
Osmanlıspor FK - Altay Izmir -:-
Adana Demirspor - Balıkesirspor -:-
Elazığspor - Afjet Afyonspor -:-
Altınordu FSG - Boluspor -:-
Gazişehir Gaziantep FK - Gençlerbirliği -:-
Eskişehirspor - Adanaspor -:-
Hatayspor - Giresunspor -:-
Ümraniyespor - Istanbulspor -:-
Uruguay > Primera División 2019 Apertura  Uruguay >   Primera División 2019 Apertura >
Cerro Largo - Progreso -:-
Fénix - Peñarol -:-
Nacional - Defensor Sporting -:-
River Plate - Rampla Juniors -:-
Cerro - Juventud -:-
Plaza Colonia - Liverpool -:-
Danubio - Montevideo Wanderers -:-
Boston River - Racing -:-
Venezuela > Primera División 2019 Apertura  Venezuela >   Primera División 2019 Apertura >
22:00 LALA - Estudiantes de Mérida -:-
22:00 Carabobo FC - Mineros de Guayana -:-
22:00 Deportivo Táchira - Aragua FC -:-
22:00 Estudiantes de Caracas - Deportivo Anzoátegui -:-
22:00 Deportivo La Guaira - Caracas FC -:-
22:00 Deportivo Lara - Trujillanos FC -:-
22:00 Llaneros de Guanare - Zulia FC -:-
22:00 Metropolitanos FC - Atlético Venezuela -:-
22:00 Portuguesa FC - Monagas -:-
22:00 Zamora FC - Academia Puerto Cabello -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2019  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2019 >
01:30 Columbus Crew - Los Angeles FC -:-
01:30 New England Revolution - San Jose Earthquakes -:-
02:00 Chicago Fire - Minnesota United FC -:-
03:00 Colorado Rapids - Real Salt Lake -:-
04:00 Seattle Sounders - Houston Dynamo -:-
20:00 Atlanta United FC - Orlando City -:-
Verenigde Staten > USL Championship 2019  Verenigde Staten >   USL Championship 2019 >
Los Angeles Galaxy II - Fresno FC -:-
Bethlehem Steel FC - Atlanta United 2 -:-
Ottawa Fury - North Carolina FC -:-
El Paso Locomotive - New Mexico United -:-
Tacoma Defiance - Portland Timbers 2 -:-
Verenigde Staten > Vrouwen National Women's Soccer League 2019  Verenigde Staten >  Vrouwen National Women's Soccer League 2019 >
01:30 Orlando Pride - Portland Thorns -:-
Vietnam > V.League 1 2019  Vietnam >   V.League 1 2019 >
12:00 SHB Đà Nẵng FC - Sanna Khánh Hoà -:-
12:00 Hải Phòng FC - Sông Lam Nghệ An -:-
14:00 Thể Công FC - Hoàng Anh Gia Lai -:-
Zuid-Korea > K League 1 2019  Zuid-Korea >   K League 1 2019 >
10:00 Gyeongnam FC - Gangwon FC -:-
10:00 Jeju United - Suwon Bluewings -:-
12:00 Ulsan Hyundai - Jeonbuk FC -:-
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
10:00 Busan IPark - Gwangju FC -:-
10:00 FC Anyang - Ansan Greeners -:-
12:00 Bucheon FC 1995 - Asan Mugunghwa FC -:-
Zweden > Allsvenskan 2019  Zweden >   Allsvenskan 2019 >
15:00 Djurgårdens IF - AIK Solna -:-
17:30 Malmö FF - IF Elfsborg -:-
Zweden > Superettan 2019  Zweden >   Superettan 2019 >
15:00 Östers IF - Västerås SK -:-
17:30 IK Brage - Norrby IF -:-
17:30 Syrianska FC - Mjällby AIF -:-
18:00 IF Brommapojkarna - Degerfors IF -:-
Zweden > Division 1 Norra 2019  Zweden >   Division 1 Norra 2019 >
16:00 Bodens BK - Team ThorenGruppen FF -:-
16:00 FC Linköping City - Karlstad BK -:-
16:00 Karlslunds IF - Gefle IF -:-
16:00 Sandvikens IF - Akropolis IF -:-
16:00 Sollentuna FK - Rynninge IK -:-
16:00 IF Sylvia - BK Forward -:-
16:00 Umeå FC - Carlstad United BK -:-
16:00 Vasalunds IF - Nyköpings BIS -:-
Zweden > Division 1 Södra 2019  Zweden >   Division 1 Södra 2019 >
16:00 Assyriska Turabdin IK - Eskilsminne IF -:-
16:00 Kristianstad FC - Tvååkers IF -:-
16:00 Landskrona BoIS - Lunds BK -:-
16:00 Ljungskile SK - FC Trollhättan -:-
16:00 IK Oddevold - Oskarshamns AIK -:-
16:00 Torns IF - Lindome GIF -:-
16:00 Utsiktens BK - Skövde AIK -:-
16:00 IFK Värnamo - Åtvidabergs FF -:-
Zwitserland > Super League 2018/2019  Zwitserland >   Super League 2018/2019 >
16:00 FC Luzern - Grasshopper Club Zürich -:-
16:00 FC St. Gallen - FC Sion -:-
16:00 BSC Young Boys - FC Basel -:-
Zwitserland > Promotion League 2018/2019  Zwitserland >   Promotion League 2018/2019 >
FC La Chaux-de-Fonds - Yverdon-Sport FC -:-
SC Brühl - FC Breitenrain Bern -:-
SC YF/Juventus Zürich - FC Bavois -:-
FC Sion II - FC Zürich II -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2018/2019 >
FC Fribourg - Team Vaud -:-
Martigny Sports - FC Vevey Sports -:-
Etoile Carouge FC - BSC Young Boys II -:-
FC Meyrin - CS Chênois -:-
FC Naters - FC Lancy -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2018/2019 >
FC Langenthal - FC Zug -:-
Grasshopper Club Zürich II - FC Black Stars Basel -:-
SC Zofingen - FC Schötz -:-
SR Delémont - SC Goldau -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2018/2019 >
FC Linth 04 - FC Baden -:-
FC Tuggen - FC St. Gallen II -:-
FC Winterthur U21 - SV Höngg -:-
USV Eschen/Mauren - FC Red Star Zürich -:-
FC Gossau - FC Thalwil -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner