CL-kwalificaties 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 09.07.2019 15:00 T CFR Cluj CFR Cluj 1:0 (0:0)
1e Ronde 17.07.2019 20:00 U CFR Cluj CFR Cluj 1:3 (1:2)
Europa League 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Groep L 19.09.2019 21:00 U Manchester United Manchester United 0:1 (0:0)
Groep L 03.10.2019 16:50 T Partizan Partizan 1:2 (0:1)
Groep L 24.10.2019 18:55 U AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0:6 (0:2)
Groep L 07.11.2019 16:50 T AZ Alkmaar AZ Alkmaar 0:5 (0:1)
Groep L 28.11.2019 16:50 T Manchester United Manchester United -:-
Groep L 12.12.2019 21:00 U Partizan Partizan -:-
EL-kwalificaties 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
2e Ronde 23.07.2019 20:00 U FC Santa Coloma FC Santa Coloma 0:0 (0:0)
2e Ronde 01.08.2019 16:00 T FC Santa Coloma FC Santa Coloma 4:1 (1:1)
3e Ronde 08.08.2019 16:00 T Valletta FC Valletta FC 5:1 (3:0)
3e Ronde 15.08.2019 20:00 U Valletta FC Valletta FC 4:0 (2:0)
Play-Offs 22.08.2019 16:00 T BATE Borisov BATE Borisov 3:0 (2:0)
Play-Offs 29.08.2019 19:00 U BATE Borisov BATE Borisov 0:2 (0:1)
Premier Liga 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 10.03.2019 14:00 T FK Aktobe FK Aktobe 4:1 (3:1)
2. Ronde 15.03.2019 14:30 T FK Okzhetpes FK Okzhetpes 2:1 (0:0)
3. Ronde 30.03.2019 12:00 U Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan 2:0 (1:0)
18. Ronde 03.04.2019 15:00 T FK Atyrau FK Atyrau 3:1 (2:0)
4. Ronde 07.04.2019 13:00 U Kaysar Kyzylorda Kaysar Kyzylorda 0:0 (0:0)
5. Ronde 14.04.2019 15:00 T FK Ordabasy FK Ordabasy 2:1 (1:1)
6. Ronde 20.04.2019 13:00 U FK Kairat FK Kairat 1:0 (1:0)
7. Ronde 27.04.2019 15:00 T Tobyl Kostanay Tobyl Kostanay 2:1 (0:1)
8. Ronde 01.05.2019 13:30 U FK Atyrau FK Atyrau 3:0 (1:0)
9. Ronde 05.05.2019 15:00 T Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar 0:1 (0:0)
10. Ronde 11.05.2019 12:00 U FK Taraz FK Taraz 0:2 (0:0)
19. Ronde 15.05.2019 14:30 U Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar 4:0 (1:0)
11. Ronde 19.05.2019 15:00 T Shakter Karaganda Shakter Karaganda 1:2 (1:0)
12. Ronde 26.05.2019 13:00 U FK Okzhetpes FK Okzhetpes 1:1 (1:0)
13. Ronde 31.05.2019 15:00 T Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan 1:0 (1:0)
14. Ronde 16.06.2019 15:00 T Kaysar Kyzylorda Kaysar Kyzylorda 4:1 (2:0)
15. Ronde 23.06.2019 15:00 U FK Ordabasy FK Ordabasy 2:3 (1:2)
16. Ronde 30.06.2019 16:00 T FK Kairat FK Kairat 0:2 (0:0)
17. Ronde 05.07.2019 15:00 U Tobyl Kostanay Tobyl Kostanay 2:0 (0:0)
20. Ronde 28.07.2019 15:00 T FK Taraz FK Taraz 4:0 (1:0)
21. Ronde 04.08.2019 15:30 U Shakter Karaganda Shakter Karaganda 0:1 (0:1)
22. Ronde 11.08.2019 16:00 U FK Aktobe FK Aktobe 3:2 (1:0)
24. Ronde 25.08.2019 15:00 T FK Taraz FK Taraz 5:0 (1:0)
26. Ronde 15.09.2019 15:00 T Shakter Karaganda Shakter Karaganda 2:1 (0:1)
27. Ronde 22.09.2019 12:00 U Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan 1:2 (1:0)
23. Ronde 25.09.2019 12:00 U FK Atyrau FK Atyrau 4:1 (4:0)
28. Ronde 29.09.2019 15:00 T Kaysar Kyzylorda Kaysar Kyzylorda 3:0 (2:0)
29. Ronde 06.10.2019 14:00 U FK Ordabasy FK Ordabasy 1:1 (1:0)
30. Ronde 20.10.2019 16:00 T FK Kairat FK Kairat 3:1 (1:0)
31. Ronde 27.10.2019 15:00 T FK Aktobe FK Aktobe 5:0 (2:0)
25. Ronde 30.10.2019 10:00 U FK Okzhetpes FK Okzhetpes 1:0 (1:0)
32. Ronde 03.11.2019 10:00 U Tobyl Kostanay Tobyl Kostanay 1:0 (1:0)
33. Ronde 10.11.2019 10:00 T Irtysh Pavlodar Irtysh Pavlodar 0:2 (0:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner