. .
CAF > CAF Champions League 2019/2020 > 1e Ronde CAF >    CAF Champions League 2019/2020 > 1e Ronde
15:00 Gor Mahia FC - USM Alger -:-
15:30 TP Mazembe - Fosa Juniors FC -:-
18:00 Horoya AC - JS Kabylie -:-
18:00 CD 1º de Agosto - Green Eagles Kabwe -:-
19:30 Al-Hilal Juba - Enyimba Aba -:-
20:00 Zamalek - AS Génération Foot -:-
21:00 Wydad AC - FC Nouadhibou -:-
Andorra > 1a Divisió 2019/2020  Andorra >   1a Divisió 2019/2020 >
UE Sant Julià - Atlétic Escaldes -:-
UE Engordany - UE Santa Coloma -:-
FC Santa Coloma - CE Carroi -:-
Inter Club d'Escaldes - FC Ordino -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
Desamparados de San Juan - Círculo Deportivo -:-
Sol de Mayo de Viedma - Camioneros -:-
Sansinena de General Cerri - Villa Mitre de Bahía Blanca -:-
Huracán de Las Heras - Maipú -:-
Olimpo de Bahía Blanca - Cipolletti -:-
Deportivo Madryn - Ferro Carril Oeste de General Pico -:-
Estudiantes de San Luis - Peñarol de Chimbas -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
Chaco For Ever - Unión de Sunchales -:-
Boca Unidos - Belgrano de San Francisco -:-
Douglas Haig - Gimnasia de Concepción del Uruguay -:-
Defensores de Pronunciamiento - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo -:-
Güemes de Santiago del Estero - Central Norte -:-
Las Parejas - Juventud Unida de Gualeguaychú -:-
San Martín de Formosa - Sarmiento de Resistencia -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
16:00 Keşlə FK - Zira FK -:-
16:00 Sabah FK - Səbail FK -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
14:30 RSC Anderlecht - Waasland-Beveren -:-
18:00 Standard Luik - Sporting Charleroi -:-
20:00 KV Oostende - Royal Antwerp FC -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
01:00 Nacional Potosí - Destroyers -:-
21:00 Royal Pari - Real Potosí -:-
21:00 The Strongest - Blooming -:-
23:15 Aurora - San José -:-
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2019 > Groep A  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2019 > Groep A
21:30 Deportivo Escara - Atlético Palmaflor -:-
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2019 > Groep C  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2019 > Groep C
21:30 Universitario de Sucre - Real Tomayapo -:-
21:30 Nacional SENAC - Stormers de Potosí -:-
21:30 Deportivo Fortaleza - Stormers de Sucre -:-
21:30 Wilstermann Cooperativas - Independiente Petrolero -:-
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
00:00 Flamengo RJ - São Paulo FC -:-
16:00 Corinthians SP - Vasco da Gama -:-
21:00 Internacional - Palmeiras -:-
21:00 Santos FC - CSA -:-
21:00 Fluminense RJ - Grêmio Porto Alegre -:-
21:00 Avaí FC - EC Bahia -:-
Brazilië > Série B 2019  Brazilië >   Série B 2019 >
00:00 Oeste - SP - Paraná Clube -:-
00:00 Sport - PE - Operário Ferroviário - PR -:-
02:00 CR Brasil - AL - São Bento -:-
21:00 Bragantino - SP - Vitória - BA -:-
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2019  Brazilië >  U20 Campeonato Brasileiro  2019 >
16:00 Santos FC - Flamengo RJ -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
15:00 Botev Plovdiv - Slavia Sofia -:-
17:15 FC Dunav Ruse - PFC Ludogorets Razgrad -:-
19:30 PFC Beroe - CSKA Sofia -:-
Canada > Premier League 2019 Fall Season  Canada >   Premier League 2019 Fall Season >
00:00 York9 FC - Cavalry FC -:-
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
01:00 Unión Española - Iquique -:-
20:00 Audax Italiano - Colo-Colo -:-
22:30 Cobresal - Huachipato -:-
Chili > Primera B 2019  Chili >   Primera B 2019 >
17:30 Deportes Temuco - Cobreloa -:-
20:30 Melipilla - Santa Cruz -:-
21:00 Rangers - Deportes Valdivia -:-
China > League One 2019  China >   League One 2019 >
09:30 Heilongjiang Lava Spring - Beijing Sport University -:-
Colombia > Primera A 2019 Clausura  Colombia >   Primera A 2019 Clausura >
00:00 Once Caldas - Independiente Medellín -:-
01:00 Atlético Bucaramanga - Envigado FC -:-
03:00 Deportivo Cali - Patriotas FC -:-
22:15 Unión Magdalena - Atlético Junior -:-
Colombia > Primera B 2019 Clausura  Colombia >   Primera B 2019 Clausura >
22:30 Cortuluá - Real San Andrés -:-
Costa Rica > Primera División 2019/2020 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2019/2020 Apertura >
00:00 Guadalupe - Deportivo Saprissa -:-
03:00 LD Alajuelense - Municipal Pérez Zeledón -:-
19:00 Jicaral - CS Herediano -:-
19:00 CS Cartaginés - La U Universitarios -:-
19:00 Municipal Grecia - AD San Carlos -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
12:00 Aarhus GF - FC Nordsjælland -:-
14:00 Aalborg BK - Randers FC -:-
16:00 FC Midtjylland - Odense BK -:-
18:00 SønderjyskE - Brøndby IF -:-
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
13:45 Fremad Amager - FC Roskilde -:-
13:45 Næstved BK - Vejle BK -:-
14:00 FC Fredericia - Hvidovre IF -:-
18:00 Vendsyssel FF - HB Køge -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
13:00 BK Avarta - Slagelse B&I -:-
13:00 Holbæk B&I - Hillerød GI -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
14:00 Ringkøbing IF - Næsby BK -:-
15:00 AB Gladsaxe - VSK Aarhus -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:30 Slagelse B&I - Kolding IF -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
14:45 Slagelse B&I - Kolding IF -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
14:00 SønderjyskE - Brøndby IF -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 Fortuna Düsseldorf - SC Freiburg -:-
18:00 1. FC Köln - Hertha BSC -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:30 FC St. Pauli - SV Sandhausen -:-
13:30 SpVgg Greuther Fürth - Holstein Kiel -:-
13:30 Erzgebirge Aue - Dynamo Dresden -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
13:00 Waldhof Mannheim - Hansa Rostock -:-
14:00 SV Meppen - KFC Uerdingen 05 -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 Holstein Kiel II - Heider SV -:-
14:00 FC St. Pauli II - TSV Havelse -:-
15:00 VfB Oldenburg - Hannover 96 II -:-
15:00 HSC Hannover - Altona 93 -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 Rot-Weiß Erfurt - BSG Chemie Leipzig -:-
13:30 SV Lichtenberg 47 - Union Fürstenwalde -:-
13:30 Germania Halberstadt - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
13:30 VfB Auerbach - Berliner AK 07 -:-
13:30 VSG Altglienicke - Bischofswerdaer FV -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Fortuna Düsseldorf II - Fortuna Köln -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 1899 Hoffenheim II - FK Pirmasens -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 II - SC Freiburg II -:-
14:00 FSV Frankfurt - Kickers Offenbach -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
13:00 TSV Kottern-St. Mang - FC Deisenhofen -:-
16:00 Jahn Regensburg II - Türkspor Augsburg -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
14:30 SV Hemelingen - SC Borgfeld -:-
15:30 Union 60 Bremen - Blumenthaler SV -:-
15:30 Habenhauser FV - TuS Schwachhausen -:-
15:30 SFL Bremerhaven - Brinkumer SV -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
15:00 VfB Ginsheim - TuS Dietkirchen -:-
15:00 SV Steinbach - FC Hanau 93 -:-
15:00 Rot-Weiß Walldorf - SC Waldgirmes -:-
15:30 FC Eddersheim - KSV Baunatal -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
15:00 SC Spelle-Venhaus - MTV Gifhorn -:-
15:00 MTV Wolfenbüttel - VfL Oldenburg -:-
15:00 TB Uphusen - TuS Bersenbrück -:-
15:00 U.S.I. Lupo-Martini - MTV Eintracht Celle -:-
15:00 Germania Egestorf/Langreder - FT Braunschweig -:-
15:00 Heeslinger SC - HSC/BW Tündern -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 1. CfR Pforzheim - SV Oberachern -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
10:45 Uhlenhorster SC Paloma - Union Tornesch -:-
14:00 SV Rugenbergen - Meiendorfer SV -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - FC Teutonia 05 -:-
15:30 TSV Sasel - Hamburger SV III -:-
15:30 WTSV Concordia - HSV Barmbek-Uhlenhorst -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
15:00 1. FC Düren - FC Hennef 05 -:-
15:15 Spvg Wesseling-Urfeld - SV Breinig -:-
15:15 Siegburger SV 04 - SpVgg Frechen -:-
15:30 FC Pesch 1956 - FC Hürth -:-
15:30 SV Deutz 05 - Viktoria Arnoldsweiler -:-
15:30 VfL 08 Vichttal - Borussia Freialdenhoven -:-
17:00 Blau-Weiß Friesdorf - Fortuna Köln II -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
15:00 Sportfreunde Baumberg - TVD Velbert -:-
15:00 Sportfreunde Niederwenigern - 1. FC Kleve -:-
15:00 SSVg Velbert - SC Union Nettetal -:-
15:00 SC Velbert - 1. FC Bocholt -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - Schwarz-Weiß Essen -:-
15:00 TSV Meerbusch - FC Kray -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:30 TSG Neustrelitz - CFC Hertha 06 -:-
14:00 SC Staaken - MSV Pampow -:-
14:00 1. FC Lok Stendal - TeBe Berlin -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
14:00 VfB 1921 Krieschow - Union Sandersdorf -:-
14:00 FSV Martinroda - VFC Plauen -:-
14:00 Inter Leipzig - FC Oberlausitz -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:00 SV 07 Elversberg II - TuS Mechtersheim -:-
15:00 FV Dudenhofen - SV Gonsenheim -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
15:00 SC Wiedenbrück - SV Schermbeck 1912 -:-
15:00 1. FC Kaan-Marienborn - Westfalia Herne -:-
15:00 Westfalia Rhynern - Holzwickeder SC -:-
15:00 TuS Ennepetal - Preußen Münster II -:-
15:00 FCE Rheine - SC Paderborn 07 II -:-
15:00 RSV Meinerzhagen - TuS Erndtebrück -:-
15:00 TSG Sprockhövel - Rot Weiss Ahlen -:-
15:00 FC Gütersloh - Hammer SpVg -:-
15:00 ASC 09 Dortmund - Sportfreunde Siegen -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 VfB Lübeck II - TSV Bordesholm -:-
14:00 SV Eichede - Weiche Flensburg 08 II -:-
15:00 SV Frisia 03 - Eckernförder SV -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
14:00 1. FFC Frankfurt - 1. FC Köln -:-
14:00 VfL Wolfsburg - FF USV Jena -:-
14:00 Bayern München - MSV Duisburg -:-
14:00 SC Freiburg - 1899 Hoffenheim -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 BV Cloppenburg - FC Ingolstadt 04 -:-
11:00 Turbine Potsdam II - SV Meppen -:-
11:00 Werder Bremen - 1. FFC Frankfurt II -:-
11:00 FSV Gütersloh 2009 - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 Arminia Bielefeld - SG 99 Andernach -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 SV Meppen II - Werder Bremen II -:-
13:00 TV Jahn Delmenhorst - TuS Büppel -:-
14:00 SG Jesteburg/Bendestorf - Holstein Kiel -:-
14:00 SV Henstedt-Ulzburg - TSG 07 Burg Gretesch -:-
14:00 Hannover 96 - FC St. Pauli -:-
14:00 Hamburger SV - Walddörfer SV -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020 >
11:00 Erzgebirge Aue - SFC Stern 1900 -:-
14:00 1. FC Union Berlin - Magdeburger FFC -:-
14:00 Bischofswerdaer FV - 1. FFV Erfurt -:-
14:00 FC Viktoria 1889 Berlin - RB Leipzig -:-
14:00 FF USV Jena II - BW Hohen Neuendorf -:-
14:00 SV Eintracht Leipzig-Süd - FC Phoenix Leipzig -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2019/2020 >
13:00 SV 21 Bökendorf - SpVg Berghofen -:-
13:00 SV Budberg - SV Menden -:-
14:00 Vorwärts Spoho 98 - 1. FFC Recklinghausen -:-
15:00 GSV Moers - Bor. Mönchengladbach II -:-
15:00 VfL Bochum - 1. FC Köln II -:-
15:00 Alemannia Aachen - Herforder SV -:-
15:00 SGS Essen II - Borussia Bocholt -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 1. FFC 08 Niederkirchen - 1. FFC Montabaur -:-
14:00 TSV Schott Mainz - SV Göttelborn -:-
14:00 SC 13 Bad Neuenahr - 1. FC Saarbrücken II -:-
14:00 TuS Wörrstadt - FC Bitburg -:-
14:30 TuS Issel - SG Fidei 2015 -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020 >
11:00 Sportclub Würzburg - SC Freiburg II -:-
11:00 Hegauer FV - FSV Hessen Wetzlar -:-
14:00 SV 67 Weinberg - TSG Neu-Isenburg -:-
14:00 SC Sand II - FC Forstern -:-
14:00 TSV Crailsheim - Eintracht Frankfurt -:-
14:00 TSV Jahn Calden - 1. FC Nürnberg -:-
16:00 VfB Obertürkheim - SV Alberweiler -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Werder Bremen - Energie Cottbus -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Karlsruher SC - FC Augsburg -:-
13:00 Kickers Offenbach - 1. FSV Mainz 05 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Energie Cottbus - Hamburger SV -:-
11:00 Hallescher FC - Werder Bremen -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Wuppertaler SV - Alemannia Aachen -:-
11:00 FC Schalke 04 - FC Hennef 05 -:-
13:00 SV Lippstadt 08 - SG Unterrath 12/24 -:-
15:00 Arminia Bielefeld - Bor. Mönchengladbach -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 1899 Hoffenheim - FC Augsburg -:-
13:00 1. FC Nürnberg - SV Darmstadt 98 -:-
14:00 VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt -:-
14:00 SpVgg Unterhaching - SpVgg Greuther Fürth -:-
Ecuador > Serie A 2019  Ecuador >   Serie A 2019 >
20:00 Guayaquil City - Barcelona -:-
20:00 Independiente del Valle - LDU Quito -:-
20:00 Mushuc Runa - Universidad Catolica -:-
20:00 Aucas - Macará -:-
20:00 Delfín - Técnico Universitario -:-
20:00 El Nacional - América de Quito -:-
20:00 Deportivo Cuenca - Fuerza Amarilla -:-
20:00 Emelec - Olmedo -:-
Ecuador > Serie B 2019  Ecuador >   Serie B 2019 >
Independiente Juniors - Clan Juvenil -:-
Atlético Santo Domingo - Liga de Loja -:-
Santa Rita - Manta -:-
Atlético Porteño - Liga de Portoviejo -:-
Gualaceo SC - Orense SC -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
17:30 Leicester City - Newcastle United -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
14:30 Barnsley FC - Brentford FC -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 2 2019/2020  Engeland >   U23 Premier League Div. 2 2019/2020 >
13:00 West Ham United U23 - Sunderland AFC U23 -:-
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2019/2020  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2019/2020 >
13:30 Everton LFC - Manchester City WFC -:-
15:00 Arsenal WFC - Brighton & Hove Albion WFC -:-
15:00 Birmingham City LFC - Reading WFC -:-
16:00 Bristol City WFC - Chelsea LFC -:-
16:00 West Ham United LFC - Tottenham Hotspur LFC -:-
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
12:00 JK Narva Trans - Paide Linnameeskond -:-
14:00 Tulevik Viljandi - FC Flora -:-
18:00 JK Tammeka - FC Kuressaare -:-
Faroer Eilanden > Effodeildin 2019  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2019 >
16:00 AB Argir - Skála ÍF -:-
16:00 B36 Tórshavn - HB Tórshavn -:-
16:00 KÍ Klaksvík - ÍF Fuglafjørður -:-
16:00 NSÍ Runavík - Víkingur -:-
16:00 TB Tvøroyri - EB/Streymur -:-
Finland > Veikkausliiga 2019 Abstieg  Finland >   Veikkausliiga 2019 Abstieg >
15:00 FC Lahti - Helsingfors IFK -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
15:00 RC Strasbourg - Montpellier HSC -:-
17:00 Nîmes Olympique - AS Saint-Étienne -:-
21:00 Olympique Marseille - Stade Rennes -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
15:00 Amiens SC - JA Drancy -:-
15:00 Entente Feignies Aulnoye - US Boulogne -:-
15:00 Lille OSC - RC Lens -:-
15:00 Le Havre AC - US Quevilly-Rouen -:-
15:00 Paris Saint-Germain - Valenciennes FC -:-
15:00 Évreux FC 27 - C' Chartres Football -:-
15:00 US Orléans - SM Caen -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
15:00 FC Sochaux - SAS Épinal -:-
15:00 FC Metz - Dijon FCO -:-
15:00 RC Strasbourg - US Torcy -:-
15:00 FC Bourg-Péronnas - Olympique Lyon -:-
15:00 Le Puy Foot 43 - ASPTT Dijon -:-
15:00 FC Montceau - AJ Auxerre -:-
15:00 Paris FC - ESTAC Troyes -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
15:00 US Concarneau - Chamois Niortais -:-
15:00 Stade Laval - Vannes OC -:-
15:00 Trélissac FC - Le Mans FC -:-
15:00 LB Châteauroux - Angers SCO -:-
15:00 FC Nantes - Tours FC -:-
15:00 Stade Rennes - EA Guingamp -:-
15:00 Girondins Bordeaux - Aviron Bayonnais -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
15:00 SC Bastia - Sporting Club de Toulon -:-
15:00 US Colomiers - FC Istres -:-
15:00 AS Cannes - AS Monaco -:-
15:00 AC Ajaccio - Montpellier HSC -:-
15:00 AS Saint-Étienne - Castelnau Le Crès FC -:-
15:00 Toulouse FC - OGC Nice -:-
15:00 AS Porto Vecchio - Nîmes Olympique -:-
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 >
20:30 Boca Gibraltar - Mons Calpe S.C. -:-
16:00 Lions Gibraltar - Lincoln Red Imps -:-
18:15 Lynx FC - FCB Magpies -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
14:00 OFI Heraklion - Asteras Tripolis -:-
16:00 Skoda Xanthi - Volos NFC -:-
16:15 Panionios GSS - Panathinaikos -:-
18:30 AEK Athene - PAOK Saloniki -:-
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
14:00 Apollon Larisa - AO Kerkyra -:-
14:00 Apollon Pontou - Chania Kissamikos -:-
14:00 Doxa Dramas FC - AE Karaiskakis -:-
14:00 Panachaiki GE - PAS Giannina -:-
14:00 Platanias Chanion - Levadiakos -:-
14:00 Apollon Smyrnis - Ergotelis -:-
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
20:00 Santa Lucía - CD Puerto de Iztapa -:-
21:00 Cobán Imperial - Deportivo Mixco -:-
21:00 Antigua GFC - Xelaju MC -:-
21:00 Siquinalá FC - Deportivo Malacateco -:-
21:00 Comunicaciones - Sanarate -:-
22:30 Deportivo Guastatoya - CSD Municipal -:-
Honduras > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
03:00 Lobos UPNFM - Honduras Progreso -:-
03:15 Vida - Real España -:-
22:00 Real Sociedad - Platense -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
08:30 Southern District - Yuen Long FC -:-
11:30 Eastern SC - Tai Po FC -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
16:00 Ferencvárosi TC - Kisvárda FC -:-
Ierland > FAI Cup 2019 > Halve Finale  Ierland >   FAI Cup 2019 > Halve Finale
18:00 Dundalk FC - Sligo Rovers -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
13:30 Bali United - Kalteng Putra FC -:-
13:30 PSS Sleman - Madura United FC -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
12:30 SSC Napoli - Brescia Calcio -:-
15:00 Lazio Roma - Genoa CFC -:-
15:00 US Lecce - AS Roma -:-
15:00 Udinese Calcio - Bologna FC -:-
18:00 Cagliari Calcio - Hellas Verona -:-
20:45 AC Milan - ACF Fiorentina -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
15:00 Benevento Calcio - Virtus Entella -:-
15:00 Chievo Verona - Pordenone Calcio -:-
15:00 Spezia Calcio - Trapani Calcio -:-
21:00 AS Livorno - US Salernitana 1919 -:-
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
15:00 Olbia - Calcio Como -:-
15:00 US Pianese - Gozzano -:-
15:00 Pro Vercelli - US Pergolettese -:-
16:30 Juventus II - SS Monza 1912 -:-
17:30 US Arezzo - Aurora Pro Patria -:-
17:30 Giana Erminio - US Pontedera -:-
17:30 Calcio Lecco 1912 - US Alessandria 1912 -:-
17:30 Novara Calcio - UC AlbinoLeffe -:-
17:30 AC Renate - Carrarese Calcio -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
15:00 Alma Juventus Fano - FC Südtirol -:-
15:00 Fermana FC - Calcio Padova -:-
15:00 AS Gubbio - FeralpiSalò -:-
15:00 Ravenna Calcio - Sambenedettese -:-
15:00 Vis Pesaro - Unione Triestina -:-
17:30 Union Arzignanochiampo - Reggio Audace FC -:-
17:30 AC Cesena - Imolese Calcio -:-
17:30 Modena FC - AC Rimini -:-
17:30 Virtus Verona - Vicenza Virtus -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
15:00 Casertana FC - US Catanzaro -:-
15:00 Cavese - US Avellino -:-
15:00 Reggina 1914 - Calcio Catania -:-
15:00 ASD Sicula Leonzio - Bisceglie -:-
15:00 Virtus Francavilla - Ternana Calcio -:-
17:30 Monopoli - Teramo Calcio -:-
17:30 Rende - Potenza -:-
17:30 FC Rieti - Paganese Calcio -:-
17:30 Viterbese - Vibonese -:-
20:45 AZ Picerno - SSC Bari -:-
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
15:00 Borgosesia Calcio - Casale -:-
15:00 AC Bra - SC Ligorna 1922 -:-
15:00 SC Caronnese - Seravezza -:-
15:00 USD Fezzanese - Fossano Calcio -:-
15:00 USD Lavagnese 1919 - AC Prato -:-
15:00 Lucchese - Sanremese -:-
15:00 Real Forte Querceta - Ghivizzano Borgo -:-
15:00 Vado FC - Savona FBC -:-
15:00 Verbania Calcio - Calcio Chieri -:-
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
15:00 GS Arconatese 1926 - Villa d'Almè -:-
15:00 Brusaporto - Sondrio Calcio -:-
15:00 Castellanzese - USD Caravaggio -:-
15:00 US Folgore Caratese - US Inveruno -:-
15:00 Legnano - US Scanzorosciate -:-
15:00 US Levico Terme - Milano City FC -:-
15:00 NibionnOggiono - US Dro -:-
15:00 SS Tritium 1908 - AC Pontisola -:-
15:00 Virtus Bergamo - AC Pro Sesto -:-
15:00 Virtus Bolzano - Seregno -:-
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
15:00 Gsd Ambrosiana - Clodiense SSD -:-
15:00 ASD Cjarlins Muzane - Vigontina San Paolo FC -:-
15:00 Delta Rovigo - US Adriese -:-
15:00 AC Este - ASD Cartigliano -:-
15:00 Union Feltre - FC Legnago Salus -:-
15:00 AC Mestre - Caldiero Terme -:-
15:00 Calcio Montebelluna - APC Chions -:-
15:00 San Luigi - AC Belluno -:-
15:00 Polisportiva Tamai - ASD Campodarsego -:-
15:00 SSD Vigasio - ASD Villafranca -:-
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
15:00 Alfonsine FC 1921 - US Breno -:-
15:00 Correggese - Sammaurese Calcio -:-
15:00 AC Crema - Lentigione Calcio -:-
15:00 AC Fanfulla 1874 - Franciacorta -:-
15:00 US Fiorenzuola - USD Vigor Carpaneto 1922 -:-
15:00 Mantova 1911 SSD - ASD Sasso Marconi 1924 -:-
15:00 Mezzolara Calcio - Forlì FC -:-
15:00 Savignanese - Ciliverghe Mazzano -:-
15:00 Progresso - AC Calvina Sport -:-
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
15:00 Albalonga - US Grosseto FC -:-
15:00 Bastia Calcio - Foligno Calcio -:-
15:00 ASD Cannara - Aglianese Calcio -:-
15:00 US Gavorrano - Virtus Flaminia -:-
15:00 Monterosi FC - Pomezia Calcio -:-
15:00 FC Ponsacco - San Donato Tavarnelle -:-
15:00 AC Sangiovannese - Montevarchi -:-
15:00 Scandicci Calcio - Grassina -:-
15:00 Tuttocuoio - SC Trestina -:-
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
15:00 Olympia Agnonese - Real Giulianova -:-
15:00 ASD Pineto Calcio - Campobasso -:-
15:00 Avezzano Calcio - Jesina Calcio -:-
15:00 Matelica - Chieti Calcio -:-
15:00 Montegiorgio Calcio - AC Cattolica Calcio -:-
15:00 Porto Sant'Elpidio - Atletico Terme Fiuggi -:-
15:00 US Recanatese - SN Notaresco -:-
15:00 Tolentino - Vastogirardi -:-
15:00 Vastese Calcio - AC Sangiustese -:-
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
15:00 FC Aprilia - FC Turris -:-
15:00 Budoni - US Ladispoli -:-
15:00 Città di Anagni - Latina Calcio -:-
15:00 Lanusei Calcio - Team Nuova Florida -:-
15:00 Sassari Latte Dolce - ASD Vis Artena -:-
15:00 Cosenza Calcio - Arzachena -:-
15:00 Ostia Mare - ASD Trastevere -:-
15:00 Portici 1906 - Muravera -:-
15:00 Tor Sapienza - SEF Torres 1903 -:-
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
15:00 Agropoli - Gladiator -:-
15:00 Audace Cerignola - Foggia Calcio -:-
15:00 Brindisi - Grumentum Val d'Agri -:-
15:00 Casarano - ACD Nardò -:-
15:00 Città di Fasano - Gelbison -:-
15:00 FC Francavilla - Fidelis Andria -:-
15:00 FBC Gravina - Team Altamura -:-
15:00 ASG Nocerina - US Bitonto -:-
15:00 Taranto FC - Sorrento Calcio -:-
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
15:00 Biancavilla - Corigliano -:-
15:00 US Castrovillari - USD Palmese -:-
15:00 FC Messina - US Palermo -:-
15:00 Calcio Cittanovese - AC Savoia 1908 -:-
15:00 Licata - ASD SS Nola 1925 -:-
15:00 Marsala - Acireale -:-
15:00 Marina di Ragusa - ACR Messina -:-
15:00 Roccella - Giugliano -:-
15:00 San Tommaso - ASD Troina -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
10:00 Pescara Calcio - Sampdoria -:-
17:00 Lazio Roma - Empoli FC -:-
Jamaica > National Premier League 2019/2020  Jamaica >   National Premier League 2019/2020 >
Cavalier FC - UWI Pelicans -:-
Dunbeholden FC - Molynes United -:-
Mount Pleasant Academy - Arnett Gardens -:-
Portmore United - Humble Lions -:-
Vere United - Harbour View -:-
Waterhouse FC - Tivoli Gardens -:-
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
07:00 Matsumoto Yamaga - FC Tokyo -:-
12:00 Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse -:-
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
07:00 Montedio Yamagata - Ventforet Kofu -:-
09:00 Machida Zelvia - FC Ryūkyū -:-
11:00 Fagiano Okayama - JEF United Chiba -:-
11:00 FC Gifu - Yokohama FC -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
06:00 Vanraure Hachinohe - FC Tokyo II -:-
06:00 Fukushima United - Grulla Morioka -:-
06:00 Kamatamare Sanuki - Roasso Kumamoto -:-
07:00 Kataller Toyama - Gainare Tottori -:-
08:00 Blaublitz Akita - Yokohama S&CC -:-
08:00 SC Sagamihara - Giravanz Kitakyushu -:-
11:00 Cerezo Osaka II - AC Nagano Parceiro -:-
Kazachstan > Premier Liga 2019  Kazachstan >   Premier Liga 2019 >
12:00 FK Astana - Kaysar Kyzylorda -:-
15:00 FK Kairat - FK Ordabasy -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
16:30 NK Inter Zaprešić - HNK Gorica -:-
19:00 NK Istra 1961 - Hajduk Split -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
16:00 NK BSK Bijelo Brdo - NK Međimurje -:-
16:00 NK Croatia Zmijavci - Hrvatski Dragovoljac -:-
16:00 Hajduk Split II - NK Rudeš -:-
16:00 Dinamo Zagreb II - HNK Cibalia -:-
Letland > Virsliga 2019  Letland >   Virsliga 2019 >
14:00 FK Ventspils - Valmiera Glass FK/BSS -:-
16:00 FK Liepāja - FK Jelgava -:-
18:00 FK Rīgas Futbola skola - FS Metta/LU -:-
Litouwen > Cup 2019 > Finale  Litouwen >   Cup 2019 > Finale
FK Sūduva - FK Banga Gargzdai -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
Etzella Ettelbruck - US Hostert -:-
UNA Strassen - Blue Boys Muhlenbach -:-
FC Differdange 03 - Union Titus Pétange -:-
US Mondorf - Jeunesse Esch -:-
CS FOLA Esch - Progrès Niedercorn -:-
FC Rodange 91 - RFCU Luxemburg -:-
Victoria Rosport - F91 Dudelange -:-
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
15:00 Mosta FC - Hibernians FC -:-
17:00 Gżira United - Balzan FC -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
00:00 CF Pachuca - Cruz Azul -:-
02:00 CF Monterrey - UANL Tigres -:-
02:00 Club Necaxa - FC Juárez -:-
04:00 CF América - Deportivo Guadalajara -:-
19:00 Pumas UNAM - Santos Laguna -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
00:00 Alebrijes de Oaxaca - TM Fútbol Club -:-
02:00 Correcaminos UAT - Cimarrones de Sonora -:-
04:00 Dorados de Sinaloa - Atlético Zacatepec -:-
19:00 Club Celaya - Venados FC -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
Sporting Canamy - Atlético San Luis II -:-
Correcaminos UAT II - Atlético Reynosa -:-
Dorados UACH - Coras de Nayarit -:-
00:15 Inter Playa - Cañoneros Marina -:-
00:30 Gavilanes de Matamoros - Murciélagos FC -:-
02:00 Cafessa Jalisco - Pioneros de Cancún -:-
02:00 Club Irapuato - Yalmakan FC -:-
03:00 Reboceros de La Piedad - Pumas UNAM II -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Veracruz - Deportivo Toluca -:-
16:00 Pumas UNAM - Santos Laguna -:-
17:00 Atlético San Luis - Club Tijuana -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Pumas UNAM - Santos Laguna -:-
16:00 Veracruz - Deportivo Toluca -:-
19:00 Atlético San Luis - Club Tijuana -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
14:00 FC Sfîntul Gheorghe - Speranţa Nisporeni -:-
20:00 FC Milsami - FC Codru Lozova -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
12:15 RKC Waalwijk - Vitesse -:-
14:30 PEC Zwolle - PSV -:-
14:30 FC Utrecht - Willem II -:-
16:45 AZ Alkmaar - Heracles Almelo -:-
16:45 Feyenoord - FC Twente -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 Gemert - Quick -:-
14:00 VV Hoogland - ADO '20 -:-
14:00 RKVV DEM - RKSV Groene Ster -:-
14:30 Jong ADO Den Haag - Blauw Geel '38 -:-
14:30 FC Lienden - Hercules -:-
14:30 Dongen - HSC'21 -:-
14:30 OSS '20 - OFC -:-
Nederland > Vrouwen Eredivisie 2019/2020  Nederland >  Vrouwen Eredivisie 2019/2020 >
14:30 FC Twente - vv Alkmaar -:-
Nicaragua > Liga Primera 2019/2020 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2019/2020 Apertura >
02:00 Walter Ferretti - ART Municipal -:-
03:00 Real Madriz - Real Estelí -:-
23:00 Chinandega - Deportivo Las Sabanas -:-
23:00 Deportivo Ocotal - Diriangén -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2019/2020  Noord-Macedonië >   1. MFL 2019/2020 >
15:00 FK Renova - FK Borec -:-
15:00 FC Struga - Makedonija GP -:-
15:00 Sileks Kratovo - FK Rabotnički -:-
15:00 KF Shkupi - KF Shkëndija 79 -:-
15:00 Vardar Skopje - Akademija Pandev -:-
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
18:00 Molde FK - Lillestrøm SK -:-
18:00 Kristiansund BK - FK Haugesund -:-
18:00 Vålerenga IF - Ranheim IL -:-
18:00 Sarpsborg 08 - Stabæk IF -:-
18:00 Strømsgodset IF - Odds BK -:-
20:00 FK Bodø/Glimt - Tromsø IL -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2019  Noorwegen >   1. Divisjon 2019 >
18:00 Notodden FK - FK Jerv -:-
18:00 Raufoss IL - KFUM Oslo -:-
18:00 Sandefjord Fotball - Hamarkameratene -:-
18:00 Sogndal IL - Nest-Sotra -:-
18:00 Tromsdalen UIL - Kongsvinger IL -:-
18:00 Ullensaker/Kisa IL - Aalesunds FK -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2019 >
13:00 FK Vidar - IL Stjørdals-Blink -:-
15:00 Nardo FK - Egersunds IK -:-
16:00 FK Arendal - Sola Fotball -:-
16:00 IL Hødd - Fredrikstad FK -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2019 >
15:00 FK Mjølner - Asker SK -:-
16:00 Elverum Fotball - Fram Larvik -:-
Noorwegen > Vrouwen Toppserien 2019  Noorwegen >  Vrouwen Toppserien 2019 >
15:00 Røa IL - LSK Kvinner -:-
16:30 IL Sandviken - Arna-Bjørnar -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
13:00 FK Mariupol - Desna Chernigov -:-
16:00 Dinamo Kiev - SK Dnipro-1 -:-
18:30 Olimpik Donetsk - Zorya Lugansk -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
14:30 Sturm Graz - FC Admira Wacker -:-
14:30 SCR Altach - SV Mattersburg -:-
17:00 Rapid Wien - TSV Hartberg -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
10:30 FC Blau Weiß Linz - SV Ried -:-
10:30 SK Austria Klagenfurt - Vorwärts Steyr -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 >
10:30 Dornbirner SV - SCR Altach (A) -:-
11:00 FC Langenegg - VfB Hohenems -:-
16:00 SC Röthis - FC Lauterach -:-
16:00 FC Wolfurt - FC Rot-Weiß Rankweil -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
17:30 ATSV Wolfsberg - FC Wels -:-
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2019/2020 >
14:30 SV Wals-Grünau - SV Seekirchen -:-
15:00 SV Kuchl - Austria Salzburg -:-
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2019/2020 >
10:30 SVG Reichenau - FC Kitzbühel -:-
17:00 SV Telfs - SV Wörgl -:-
Panama > Liga Panameña 2019/2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2019/2020 Apertura >
01:00 Árabe Unido - Alianza -:-
03:00 Independiente de La Chorrera - Atlético Chiriquí -:-
22:00 UD Universitario - Costa del Este -:-
Paraguay > Primera División 2019 Clausura  Paraguay >   Primera División 2019 Clausura >
Sportivo Luqueño - Deportivo Capiatá -:-
Cerro Porteño - Deportivo Santaní -:-
00:00 River Plate - Guaraní -:-
02:10 Club Nacional - Sol de América -:-
23:45 Club Olimpia - General Díaz -:-
Peru > Primera División 2019 Clausura  Peru >   Primera División 2019 Clausura >
00:45 Mannucci - Alianza Universidad -:-
03:00 FBC Melgar - Unión Comercio -:-
18:30 Deportivo Municipal - Academia Cantolao -:-
23:00 Universitario de Deportes - Alianza Lima -:-
Peru > Segunda División 2019  Peru >   Segunda División 2019 >
Deportivo Coopsol - Santos FC -:-
Comerciantes Unidos - Atlético Grau -:-
Alianza Atlético - Sport Loreto -:-
Sport Victoria - Unión Huaral niet gespeeld
Los Caimanes - Cienciano -:-
Cultural Santa Rosa - Juan Aurich -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
12:30 Arka Gdynia - Piast Gliwice -:-
17:30 Wisła Kraków - KS Cracovia -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
15:00 Warta Poznań - Miedź Legnica -:-
17:00 Puszcza Niepołomice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza -:-
17:00 GKS Bełchatów - Wigry Suwałki -:-
18:00 GKS Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice -:-
18:00 Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
17:00 CD Santa Clara - Gil Vicente -:-
17:00 Vitória Guimarães - Paços de Ferreira -:-
19:00 Portimonense SC - Sporting Braga -:-
21:00 Rio Ave FC - FC Porto -:-
Portugal > Taça 2019/2020 > 2e Ronde  Portugal >   Taça 2019/2020 > 2e Ronde
16:00 SC Coimbrões - GD Prado -:-
16:00 Coruchense - Olímpico Montijo -:-
16:00 AD Portomosense - FC Alverca -:-
16:00 Sintra - Amarante FC -:-
16:00 Amora FC - SC São João Vêr -:-
16:00 GD Águias do Moradal - União Torreense -:-
16:00 ACD Penedo Gordo - Fabril do Barreiro -:-
16:00 Atlético dos Arcos - SC Praiense -:-
16:00 AD Oliveirense - FC Felgueiras 1932 -:-
16:00 Canelas Gaia FC - Ançã FC -:-
16:00 União da Madeira - AD Fafe -:-
16:00 Benfica Castelo Branco - SC Olhanense -:-
16:00 CD Fátima - ACDR Coutada -:-
16:00 Gondomar SC - Valadares Gaia -:-
16:00 São Martinho - Merelinense FC -:-
16:00 Maria da Fonte - JP Salgadas -:-
16:00 CA Pêro Pinheiro - Vitória Sernache -:-
16:00 Moncarapachense - Sertanense FC -:-
16:00 União Sintrense - Anadia FC -:-
16:00 SC Beira-Mar - SC Bustelo -:-
16:00 GS Loures - Lusitano VRSA -:-
16:00 R.D. Águeda - Oriental -:-
16:00 Esperança de Lagos - Pevidém SC -:-
16:00 Eléctrico FC - FC Arouca -:-
16:00 SC Lusitânia - Sporting Covilhã -:-
16:00 Mineiro Aljustrelense - Casa Pia -:-
16:00 SC Mirandela - GD Chaves -:-
16:00 Vila Pouca - CD Mafra -:-
16:00 GD Alcochetense - Leixões SC -:-
16:00 Mortágua FC - FC Penafiel -:-
16:00 Leça FC - UD Oliveirense -:-
16:00 Caldas SC - Varzim SC -:-
16:00 CD Carção - UD Vilafranquense -:-
16:00 Lusitano FCV - Académica de Coimbra -:-
16:00 CD Pinhalnovense - GD Estoril -:-
16:00 União Leiria - Real SC -:-
16:00 AD Sanjoanense - Sporting Ideal -:-
16:00 CDC Montalegre - Atlético Marinhense -:-
16:00 CD Condeixa - SC Lusitânia -:-
16:00 FC Vizela - GD Fontinhas -:-
16:00 Louletano - Ginásio Figueirense -:-
16:00 SC Espinho - CD Nacional -:-
16:00 Vasco da Gama - CD Cova Piedade -:-
16:00 União Santarém - SC Farense -:-
16:00 Berço SC - CD Feirense -:-
17:00 Rabo Peixe - Académico de Viseu -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
16:00 Academica Clinceni - FCSB -:-
19:30 CFR Cluj - Gaz Metan Mediaş -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
10:30 FC Ural - CSKA Moskou -:-
13:00 Rubin Kazan - FK Ufa -:-
15:30 Spartak Moskou - FK Orenburg -:-
18:00 FK Krasnodar - Arsenal Tula -:-
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
09:00 Luch-Energia - FK Chertanovo Moskva -:-
12:00 Enisey Krasnoyarsk - Mordovia Saransk -:-
12:00 FK Krasnodar 2 - Fakel Voronezh -:-
12:00 FK Tom Tomsk - Chayka Peschanokopskoye -:-
12:00 FC Neftekhimik - Torpedo Moskva -:-
14:00 Shinnik Yaroslavl - Spartak Moskou 2 -:-
15:00 Avangard Kursk - FK Torpedo Armavir -:-
15:00 Tekstilshchik Ivanovo - FK Nizhny Novgorod -:-
16:00 Rotor Volgograd - SKA-Energia Khabarovsk -:-
17:00 FK Khimki - Baltika Kaliningrad -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 FK Javor - Radnik Surdulica -:-
18:00 TSC Bačka Topola - FK Rad Beograd -:-
18:00 Mladost Lučani - Vojvodina -:-
18:00 Proleter Novi Sad - FK Napredak -:-
20:00 FK Voždovac - FK Inđija -:-
20:00 Spartak Subotica - FK Čukarički-Stankom -:-
Singapore > Premier League 2019  Singapore >   Premier League 2019 >
14:15 Balestier Khalsa - Warriors FC -:-
14:15 Brunei DPMM FC - Hougang United -:-
14:15 Albirex Niigata (S) - Home United -:-
14:15 Tampines Rovers - Young Lions -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
17:00 Rudar Velenje - NK Triglav -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
18:00 DAC Dunajská Streda - MŠK Žilina -:-
18:00 Zlaté Moravce - Spartak Trnava -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
12:00 Espanyol - Real Valladolid -:-
14:00 SD Eibar - Celta de Vigo -:-
16:00 Deportivo Alavés - RCD Mallorca -:-
18:30 Levante UD - CA Osasuna -:-
21:00 Sevilla FC - Real Sociedad -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
12:00 Málaga CF - Sporting Gijón -:-
16:00 UD Almería - Cádiz CF -:-
18:30 Real Oviedo - Real Zaragoza -:-
21:00 Deportivo La Coruña - CD Mirandés -:-
21:00 CD Lugo - CD Tenerife -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
Sporting Gijón B - CF Internacional -:-
UD Ibiza - Racing Ferrol -:-
Atlético Baleares - Coruxo FC -:-
Real Oviedo B - Pontevedra CF -:-
Atlético Madrid B - UD SS Reyes -:-
Real Madrid Castilla - Rayo Majadahonda -:-
Getafe CF B - UD Las Palmas B -:-
Celta de Vigo B - UP Langreo -:-
UD Melilla - Peña Deportiva -:-
Las Rozas CF - Marino de Luanco -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
SD Amorebieta - Real Valladolid B -:-
Real Unión - Arenas de Getxo -:-
Athletic Bilbao B - CA Osasuna B -:-
UD Logroñés - CD Tudelano -:-
Burgos CF - Salamanca CF UDS -:-
Unionistas CF - CD Leonesa -:-
CD Guijuelo - CD Calahorra -:-
CD Izarra - Haro Deportivo -:-
SD Leioa - CD Alavés B -:-
Barakaldo CF - Real Sociedad B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
Orihuela CF - CE Sabadell -:-
UE Llagostera - Hércules CF -:-
FC Barcelona B - Levante UD B -:-
FC Andorra - Villarreal CF B -:-
CD Ebro - AE Prat -:-
UE Cornellà - SD Ejea -:-
Lleida Esportiu - Gimnàstic -:-
CD Castellón - CF Badalona -:-
Valencia CF B - Espanyol B -:-
CF La Nucía - UE Olot -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
RB Linense - FC Cartagena -:-
Marbella FC - Atlético Sanluqueño CF -:-
Recreativo Huelva - Don Benito -:-
Recreativo Granada - Mérida AD -:-
Villarrubia CF - UCAM Murcia CF -:-
Real Murcia - CP Villarrobledo -:-
Yeclano Deportivo - Talavera CF -:-
CD Badajoz - San Fernando CD -:-
Sevilla Atlético - Córdoba CF -:-
Cádiz CF B - Algeciras CF -:-
Thailand > Thai League 1 2019  Thailand >   Thai League 1 2019 >
14:00 Chonburi FC - PTT Rayong FC -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
15:30 MFK Karvina - SFC Opava -:-
18:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praag -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
13:00 Atiker Konyaspor - Kayserispor -:-
15:30 MKE Ankaragücü - Gençlerbirliği -:-
15:30 Antalyaspor - Yeni Malatyaspor -:-
18:00 Trabzonspor - Beşiktaş -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
13:00 Hatayspor - Eskişehirspor -:-
15:30 Balıkesirspor - Giresunspor -:-
18:00 Fatih Karagümrük SK - Akhisar Belediyespor -:-
18:00 Menemen Belediyespor - Osmanlıspor FK -:-
19:00 Altınordu FSG - Adana Demirspor -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
14:30 BAKspor - Gümüşhanespor -:-
14:30 Çorumspor - Pendikspor -:-
15:00 Sancaktepe Belediye - Zonguldak Kömürspor -:-
15:00 Kırklarelispor - Hekimoğlu Trabzon -:-
15:00 Inegölspor - Hacettepe -:-
15:00 Manisa FK - Sarıyer SK -:-
18:00 Tarsus Idman Yurdu - 1922 Konyaspor -:-
18:00 Afjet Afyonspor - Samsunspor -:-
18:00 Amed SK - Şanlıurfaspor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
14:00 Elazığspor - Bandırmaspor -:-
14:00 Bayburt İl Özel İdare - Niğde Anadolu FK -:-
14:00 Van BBSK - Kahramanmarasspor -:-
14:00 Sivas Belediyespor - Uşakspor -:-
14:30 Etimesgut Belediyespor - Ergene Velimeşe -:-
14:30 Kastamonuspor - Karabükspor -:-
15:00 Tuzlaspor - Kırşehir Belediyespor -:-
15:00 Eyüpspor - Bodrum Belediye -:-
18:00 Sakaryaspor - Ankara Demirspor -:-
Uruguay > Primera División 2019 Clausura  Uruguay >   Primera División 2019 Clausura >
21:00 Danubio - River Plate -:-
21:00 Juventud - Defensor Sporting -:-
21:00 Liverpool - Peñarol -:-
21:00 Plaza Colonia - Cerro -:-
Venezuela > Primera División 2019 Clausura  Venezuela >   Primera División 2019 Clausura >
22:00 Atlético Venezuela - Caracas FC -:-
22:00 Deportivo La Guaira - Deportivo Táchira -:-
22:00 Deportivo Lara - Metropolitanos FC -:-
22:00 Llaneros de Guanare - Zamora FC -:-
22:00 Mineros de Guayana - Monagas -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2019  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2019 >
23:00 Chicago Fire - Toronto FC -:-
23:00 FC Cincinnati - Orlando City -:-
23:00 Columbus Crew - Philadelphia Union -:-
23:00 Impact de Montréal - Atlanta United FC -:-
23:00 New England Revolution - New York City FC -:-
23:00 New York RB - D.C. United -:-
Verenigde Staten > USL Championship 2019  Verenigde Staten >   USL Championship 2019 >
01:00 Louisville City FC - Tampa Bay Rowdies -:-
01:00 North Carolina FC - Ottawa Fury -:-
01:00 Charlotte Independence - Hartford Athletic -:-
01:00 Pittsburgh Riverhounds - Indy Eleven -:-
01:30 Loudoun United - Nashville SC -:-
02:00 Memphis 901 - Bethlehem Steel FC -:-
02:00 Colorado Springs Switchbacks - Las Vegas Lights FC -:-
02:30 Rio Grande Valley FC - Orange County SC -:-
02:30 San Antonio FC - Fresno FC -:-
02:30 Saint Louis FC - Atlanta United 2 -:-
03:00 Reno 1868 FC - Real Monarchs SLC -:-
03:30 New Mexico United - Phoenix Rising -:-
04:00 Los Angeles Galaxy II - OKC Energy FC -:-
04:00 Tacoma Defiance - Tulsa Roughnecks -:-
04:30 Sacramento Republic - El Paso Locomotive -:-
22:00 Portland Timbers 2 - Austin Bold -:-
Verenigde Staten > Vrouwen National Women's Soccer League 2019  Verenigde Staten >  Vrouwen National Women's Soccer League 2019 >
01:00 Washington Spirit - NC Courage -:-
02:00 Chicago Red Stars - Utah Royals FC -:-
19:00 Sky Blue FC - Orlando Pride -:-
22:00 Reign FC - Portland Thorns -:-
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Connah's Quay Nomads - Penybont FC -:-
Wit-Rusland > Cempionat 2019  Wit-Rusland >   Cempionat 2019 >
16:00 FK Vitebsk - FK Isloch Minsk -:-
18:00 Dinamo Minsk - Shakhter Soligorsk -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Black Leopards - Bloemfontein Celtic -:-
15:00 Highlands Park - Polokwane City FC -:-
Zuid-Korea > K League 1 2019  Zuid-Korea >   K League 1 2019 >
07:00 Gangwon FC - Incheon United -:-
08:00 FC Seoul - Sangju Sangmu -:-
09:00 Gyeongnam FC - Pohang Steelers -:-
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
10:00 Bucheon FC 1995 - Busan IPark -:-
12:00 Jeonnam Dragons - FC Anyang -:-
Zweden > Allsvenskan 2019  Zweden >   Allsvenskan 2019 >
15:00 IF Elfsborg - AIK Solna -:-
15:00 IFK Göteborg - BK Häcken -:-
15:00 GIF Sundsvall - IK Sirius -:-
17:30 AFC Eskilstuna - Malmö FF -:-
17:30 Falkenbergs FF - IFK Norrköping -:-
Zweden > Superettan 2019  Zweden >   Superettan 2019 >
15:00 Dalkurd FF - Trelleborgs FF -:-
15:00 Halmstads BK - Varbergs BoIS -:-
17:30 Västerås SK - Östers IF -:-
19:00 Degerfors IF - Syrianska FC -:-
19:00 IK Frej - IK Brage -:-
19:00 Jönköpings Södra IF - Mjällby AIF -:-
19:00 Norrby IF - GAIS Göteborg -:-
Zweden > Division 1 Norra 2019  Zweden >   Division 1 Norra 2019 >
16:00 Akropolis IF - Umeå FC -:-
16:00 Bodens BK - Nyköpings BIS -:-
16:00 Carlstad United BK - Vasalunds IF -:-
16:00 BK Forward - IF Sylvia -:-
16:00 Gefle IF - FC Linköping City -:-
16:00 Karlslunds IF - Karlstad BK -:-
16:00 Sollentuna FK - Sandvikens IF -:-
16:00 Team ThorenGruppen FF - Rynninge IK -:-
Zweden > Division 1 Södra 2019  Zweden >   Division 1 Södra 2019 >
16:00 Åtvidabergs FF - FC Trollhättan -:-
16:00 Kristianstad FC - IK Oddevold -:-
16:00 Landskrona BoIS - Torns IF -:-
16:00 Ljungskile SK - IFK Värnamo -:-
16:00 Lunds BK - Assyriska Turabdin IK -:-
16:00 Oskarshamns AIK - Eskilsminne IF -:-
16:00 Skövde AIK - Tvååkers IF -:-
16:00 Utsiktens BK - Lindome GIF -:-
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2019  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2019 >
13:00 Kopparbergs/Göteborg FC - Vittsjö GIK -:-
14:00 Kristianstads DFF - Piteå IF -:-
17:00 KIF Örebro DFF - Eskilstuna United -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
16:00 FC Basel - FC Luzern -:-
16:00 FC Lugano - Neuchâtel Xamax FCS -:-
16:00 Servette Genève - FC Zürich -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
14:30 FC Wil 1900 - FC Lausanne-Sport -:-
16:00 FC Vaduz - FC Aarau -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 Stade Nyonnais - FC Münsingen -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
SR Delémont - SC Goldau -:-
FC Luzern II - SV Muttenz -:-
SC Buochs - FC Schötz -:-
FC Langenthal - FC Biel/Bienne -:-
Grasshopper Club Zürich II - FC Solothurn -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
15:30 FC Kosova Zürich - FC Tuggen -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner