. .
FIFA > U19 Vriendschappelijk 2019 > September FIFA >   U19 Vriendschappelijk 2019 > September
16:00 Jordanië - Oezbekistan 0:2
UEFA > U17 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 3 UEFA >   U17 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 3
11:00 Frankrijk - Malta 6:0
17:00 Wit-Rusland - IJsland 1:10
CAF > CAF Champions League 2019/2020 > 1e Ronde CAF >    CAF Champions League 2019/2020 > 1e Ronde
13:30 Fosa Juniors FC - TP Mazembe 0:0 (0:0)
16:30 Tout-puissant Elect Sports - Espérance de Tunis 1:1 (0:0)
17:00 Enyimba Aba - Al-Hilal Omdurman 0:0 (0:0)
17:00 Asante Kotoko - Étoile du Sahel 2:0 (1:0)
18:00 ASKO Kara Lomé - AS Vita Club 0:0 (0:0)
19:00 FC Nouadhibou - Wydad AC 0:2 (0:1)
20:00 Al Nasr Benghazi - Raja Casablanca 1:3 (0:0)
21:45 USM Alger - Gor Mahia FC 4:1 (3:0)
AFC > U16 (V) Championship 2019 Thailand > Groep A AFC >   U16 (V) Championship 2019 Thailand > Groep A
11:00 Japan - Australië 0:0 (0:0)
14:00 Thailand - Bangladesh 1:0 (0:0)
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
16:00 KF Laçi - FK Partizani 1:0 (0:0)
16:00 KF Bylis Ballsh - FK Kukësi 2:1 (1:1)
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
22:00 MC Oran - MC Alger 2:3 (0:2)
Andorra > 1a Divisió 2019/2020  Andorra >   1a Divisió 2019/2020 >
12:00 UE Engordany - UE Sant Julià 2:5
14:00 FC Santa Coloma - Atlétic Escaldes 2:0
16:00 FC Ordino - UE Santa Coloma 2:1
18:00 Inter Club d'Escaldes - CE Carroi 2:0
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
01:00 Huracán - River Plate 0:4 (0:3)
16:00 Gimnasia de La Plata - Racing Club 1:2 (0:1)
18:15 Banfield - Talleres de Córdoba 0:1 (0:1)
20:30 Rosario Central - Newell's Old Boys 1:1 (0:0)
22:45 Independiente - Lanús 2:2 (1:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
02:00 Quilmes - All Boys 3:1 (1:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
16:00 Guillermo Brown de Puerto Madryn - Independiente Rivadavia 1:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
21:00 Gimnasia de Mendoza - Atlético Rafaela 1:2 (0:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
21:00 Mitre de Santiago del Estero - Agropecuario 2:1 (0:0)
22:00 San Martín de San Juan - Barracas Central 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura >
00:00 Talleres de Remedios de Escalada - Justo José de Urquiza 1:2
16:00 Argentino de Quilmes - Comunicaciones 1:1
20:30 Sacachispas - Armenio 0:3
20:30 Defensores Unidos de Zárate - San Miguel 0:2
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
20:00 Defensores de Pronunciamiento - Belgrano de San Francisco 4:1
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
20:30 Sol de Mayo de Viedma - Juventud Unida Universitario 5:0
20:30 Deportivo Madryn - Maipú 3:0
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
20:30 Douglas Haig - Unión de Sunchales 0:0
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
21:00 Huracán de Las Heras - Camioneros 1:0
21:00 Olimpo de Bahía Blanca - Villa Mitre de Bahía Blanca 0:0
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
21:00 San Martín de Formosa - Central Norte 1:2
22:00 Sarmiento de Resistencia - Juventud Unida de Gualeguaychú 1:1
23:00 Boca Unidos - Crucero del Norte 0:0
23:00 Las Parejas - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 0:0
Armenie > Premier League 2019/2020  Armenie >   Premier League 2019/2020 >
14:15 FC Ararat - FC Noah 1:0
Australië > NPL Victoria 2019 Finals > Finale  Australië >   NPL Victoria 2019 Finals > Finale
10:30 Avondale FC - Bentleigh Greens 3:4 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
Australië > NPL Queensland 2019 Finals > Finale  Australië >   NPL Queensland 2019 Finals > Finale
10:00 Gold Coast Knights - Olympic FC 1:2 (0:1)
Australië > NPL Northern NSW 2019 Finals > Finale  Australië >   NPL Northern NSW 2019 Finals > Finale
07:00 Maitland FC - Edgeworth FC 0:2 (0:0)
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
16:00 Keşlə FK - Səbail FK 1:2 (0:2)
18:30 Qarabağ FK - Neftçi PFK 2:0 (1:0)
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
14:30 RSC Anderlecht - Royal Antwerp FC 1:2 (0:0)
18:00 KAA Gent - KV Mechelen 3:0 (3:0)
20:30 Royal Excel Mouscron Péruwelz - KV Kortrijk 2:0 (1:0)
België > Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1  België >   Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1 >
16:00 KSV Roeselare - Excelsior Virton 0:5 Toeg.
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
01:30 Sport Boys Warnes - Jorge Wilstermann 1:2 (0:1)
21:00 San José - Destroyers 7:0 (4:0)
21:00 Nacional Potosí - Bolívar 0:3 (0:0)
23:15 Guabirá - Blooming 1:1 (0:0)
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2019 > Groep B  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2019 > Groep B
21:30 Real Santa Cruz - Torre Fuerte 0:0
21:30 Mariscal Sucre - Vaca Díez 2:3
21:30 Universitario de Beni - Deportivo Kivón 0:4
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2019 > Groep C  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2019 > Groep C
21:30 Deportivo Fortaleza - Stormers de Potosí 0:0
21:30 Wilstermann Cooperativas - Nacional SENAC 1:1
21:30 Universitario de Sucre - Stormers de Sucre 2:2
21:30 Real Tomayapo - Independiente Petrolero 4:3
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
19:30 FK Sarajevo - Zvijezda 09 Bijeljina 2:0 (1:0)
19:30 Široki Brijeg - FK Tuzla City 1:3 (1:1)
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
00:00 Palmeiras - Cruzeiro 1:0 (1:0)
00:00 Chapecoense - Vasco da Gama 1:2 (0:1)
02:00 Ceará SC - Botafogo - RJ 0:0 (0:0)
16:00 Atlético Mineiro - Internacional 1:3 (0:1)
16:00 Athletico Paranaense - Avaí FC 0:1 (0:1)
21:00 Grêmio Porto Alegre - Goiás 3:0 (3:0)
21:00 Fluminense RJ - Corinthians SP 1:0 (1:0)
21:00 EC Bahia - Fortaleza 1:1 (1:1)
Brazilië > Série B 2019  Brazilië >   Série B 2019 >
00:00 Paraná Clube - Cuiabá - MT 0:0 (0:0)
21:00 Figueirense - Sport - PE 1:2 (0:1)
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2019  Brazilië >  U20 Campeonato Brasileiro  2019 >
16:00 São Paulo FC - EC Bahia 2:1 (2:0)
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
16:45 FC Dunav Ruse - Slavia Sofia 0:0 (0:0)
19:15 Levski Sofia - Cherno More Varna 3:0 (3:0)
Canada > Premier League 2019 Fall Season  Canada >   Premier League 2019 Fall Season >
19:00 Forge FC - HFX Wanderers 2:2
21:30 York9 FC - Valour FC 2:4
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
17:30 Universidad de Concepción - Colo-Colo 3:1 (1:0)
20:00 Cobresal - Everton 2:1 (2:1)
22:30 Universidad Católica - O'Higgins 0:0 (0:0)
Chili > Primera B 2019  Chili >   Primera B 2019 >
01:00 Santiago Wanderers - La Serena 4:1 (2:1)
01:00 Santa Cruz - Barnechea 0:1 (0:0)
17:00 San Luis - Rangers 3:2 (1:2)
20:00 Deportes Temuco - Puerto Montt 0:1 (0:0)
21:00 Cobreloa - Ñublense 1:2 (1:1)
China > Super League 2019  China >   Super League 2019 >
11:30 Shanghai Shenhua - Tianjin Teda 0:3 (0:2)
13:35 Wuhan Zall FC - Dalian Yifang FC 1:0 (0:0)
China > League One 2019  China >   League One 2019 >
13:30 Guangdong Southern Tigers - Shaanxi Chang'an Athletic 0:1 (0:1)
Colombia > Primera A 2019 Clausura  Colombia >   Primera A 2019 Clausura >
00:00 Once Caldas - Santa Fe 0:1 (0:0)
00:30 La Equidad - Patriotas FC 1:0 (1:0)
02:45 Atlético Nacional - Cúcuta Deportivo 2:3 (2:1)
22:30 Jaguares de Córdoba - América de Cali 2:2 (0:1)
Colombia > Primera B 2019 Clausura  Colombia >   Primera B 2019 Clausura >
21:00 Tigres FC - Deportes Quindío 0:2 (0:1)
22:30 Real San Andrés - Llaneros Fútbol Club S.A. 0:1 (0:1)
22:30 Boca Juniors de Cali - Boyacá Chicó 2:2 (1:1)
Costa Rica > Primera División 2019/2020 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2019/2020 Apertura >
04:00 Deportivo Saprissa - La U Universitarios 4:0 (3:0)
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
17:00 AEK Larnaca - Omonia Nikosia 2:2 (1:1)
17:00 Doxa Katokopias FC - Ethnikos Achna 1:1 (0:1)
18:00 Enosis Neon Paralimni - Anorthosis Famagusta FC 1:2 (0:1)
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
12:00 Aarhus GF - Aalborg BK 3:0 (2:0)
14:00 Esbjerg fB - Randers FC 0:3 (0:1)
14:00 Lyngby BK - FC Midtjylland 0:3 (0:1)
16:00 Hobro IK - FC Kopenhagen 2:1 (2:1)
18:00 Brøndby IF - FC Nordsjælland 4:2 (2:0)
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
13:45 FC Roskilde - Nykøbing FC 3:1 (2:0)
14:00 HB Køge - Næstved BK 1:1 (1:1)
15:00 Vejle BK - Hvidovre IF 3:0 (0:0)
18:00 Vendsyssel FF - Kolding IF 2:0 (2:0)
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
13:00 Holbæk B&I - BK Frem København 1:2 (0:1)
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
10:00 Thisted FC - Vejgaard BK 4:0 (2:0)
14:00 FC Sydvest 05 - Jammerbugt FC 0:0 (0:0)
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 1899 Hoffenheim - SC Freiburg 0:3 (0:2)
18:00 SC Paderborn 07 - FC Schalke 04 1:5 (1:1)
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:30 SV Darmstadt 98 - 1. FC Nürnberg 3:3 (1:2)
13:30 VfL Bochum - Dynamo Dresden 2:2 (0:0)
13:30 Erzgebirge Aue - VfL Osnabrück 1:0 (1:0)
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
13:00 FC Ingolstadt 04 - Hallescher FC 2:3 (0:0)
14:00 Eintracht Braunschweig - Hansa Rostock 1:2 (1:2)
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 Holstein Kiel II - Altona 93 4:2 (2:0)
14:00 FC St. Pauli II - Lüneburger SK Hansa 0:1 (0:0)
15:00 VfB Oldenburg - Eintracht Norderstedt 3:1 (2:0)
15:00 HSC Hannover - SV Drochtersen/Assel 1:0 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 Energie Cottbus - ZFC Meuselwitz 3:2 (0:1)
13:30 SV Lichtenberg 47 - SV Babelsberg 03 0:0 (0:0)
13:30 Germania Halberstadt - Bischofswerdaer FV 2:1 (1:1)
13:30 Union Fürstenwalde - FC Viktoria 1889 Berlin 2:2 (0:0)
13:30 VSG Altglienicke - BSG Chemie Leipzig 3:2 (1:1)
15:00 Rot-Weiß Erfurt - BFC Dynamo 2:1 (0:1)
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
15:00 FC Schalke 04 II - Fortuna Köln 1:0 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 1. FSV Mainz 05 II - FC Gießen 1:3 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 1. FC Nürnberg II - SpVgg Greuther Fürth II 5:1 (2:1)
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
16:00 Jahn Regensburg II - TSV Landsberg 0:1 (0:0)
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
14:30 SV Hemelingen - ESC Geestemünde 1:3 (1:1)
15:30 Union 60 Bremen - Brinkumer SV 2:4 (2:2)
15:30 Habenhauser FV - SC Borgfeld 0:1 (0:0)
15:30 LTS Bremerhaven - TuS Schwachhausen 0:1 (0:0)
15:30 SFL Bremerhaven - Werder Bremen III 4:1 (3:1)
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
15:00 SV 1910 Neuhof - SV Rot-Weiss Hadamar 0:2 (0:1)
15:00 Rot-Weiß Walldorf - Eintracht Stadtallendorf 1:2 (0:2)
15:00 FC Eddersheim - Hessen Dreieich 2:0 (2:0)
15:45 VfB Ginsheim - Hessen Kassel 3:1 (2:1)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 Eintracht Northeim - Heeslinger SC 1:2 (0:1)
15:00 TB Uphusen - Atlas Delmenhorst 0:3 (0:2)
15:00 U.S.I. Lupo-Martini - VfL Oldenburg 3:3 (1:0)
15:00 Arminia Hannover - TuS Bersenbrück 0:2 (0:1)
15:00 Germania Egestorf/Langreder - MTV Eintracht Celle 1:0 (0:0)
15:00 FC Hagen/Uthlede - FT Braunschweig 1:3 (0:1)
15:00 SC Spelle-Venhaus - HSC/BW Tündern 6:0 (2:0)
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
10:45 Uhlenhorster SC Paloma - FC Teutonia 05 1:3 (1:2)
14:00 TSV Buchholz 08 - SV Rugenbergen 1:2 (0:1)
15:00 TSV Sasel - Union Tornesch 5:0 (3:0)
15:30 WTSV Concordia - Meiendorfer SV 2:1 (0:1)
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
15:00 1. FC Düren - SV Breinig 4:1 (2:1)
15:00 FC Hennef 05 - Fortuna Köln II 3:2 (3:0)
15:15 Spvg Wesseling-Urfeld - Borussia Freialdenhoven 1:4 (0:1)
15:15 Blau-Weiß Friesdorf - SV 1914 Eilendorf 3:0 (1:0)
15:30 FC Pesch 1956 - Viktoria Arnoldsweiler 3:2 (0:0)
15:30 SV Deutz 05 - Siegburger SV 04 0:1 (0:0)
15:30 VfL 08 Vichttal - SpVgg Frechen 0:2 (0:1)
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
15:00 SpVg Schonnebeck - 1. FC Monheim 2:2 (1:2)
15:00 Sportfreunde Niederwenigern - Germania Ratingen 04/19 1:5 (1:1)
15:00 TuRU Düsseldorf - SC Velbert 2:1 (1:1)
15:00 TSV Meerbusch - 1. FC Bocholt 2:1 (0:1)
15:00 Cronenberger SC - Schwarz-Weiß Essen 3:1 (0:1)
15:00 Sportfreunde Baumberg - SC Union Nettetal 1:1 (1:0)
15:00 SV 19 Straelen - FC Kray 4:0 (2:0)
15:15 TVD Velbert - 1. FC Kleve 0:1 (0:0)
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
14:00 SC Staaken - Hertha Zehlendorf 1:2 (0:2)
14:00 FC Strausberg - MSV Pampow 1:6 (1:4)
14:00 Ludwigsfelder FC - TSG Neustrelitz 3:0 (2:0)
14:00 1. FC Lok Stendal - CFC Hertha 06 1:1 (1:0)
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
14:00 Askania Bernburg - Inter Leipzig 0:2 (0:0)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:00 SV 07 Elversberg II - Hassia Bingen 0:2 (0:1)
15:00 SV Gonsenheim - FV 07 Diefflen 2:2 (2:1)
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
15:00 SC Wiedenbrück - Hammer SpVg 2:2 (0:1)
15:00 1. FC Kaan-Marienborn - Sportfreunde Siegen 1:3 (0:1)
15:00 Westfalia Rhynern - SV Schermbeck 1912 2:0 (2:0)
15:00 TuS Ennepetal - Westfalia Herne 1:2 (0:1)
15:00 FCE Rheine - Holzwickeder SC 2:4 (1:1)
15:00 Preußen Münster II - SC Paderborn 07 II 3:2 (0:2)
15:00 TSG Sprockhövel - RSV Meinerzhagen 0:2 (0:1)
15:00 FC Gütersloh - TuS Erndtebrück 2:1 (2:1)
15:00 ASC 09 Dortmund - Rot Weiss Ahlen 0:2 (0:2)
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 SV Eichede - SV Todesfelde 1:1 (0:1)
15:00 SV Frisia 03 - TSV Bordesholm 1:0 (1:0)
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
14:00 1. FFC Frankfurt - FF USV Jena 4:2 (1:2)
14:00 SGS Essen - MSV Duisburg 2:1 (0:1)
14:00 VfL Wolfsburg - 1899 Hoffenheim 3:0 (1:0)
14:00 Bayern München - Bayer Leverkusen 1:2 (1:2)
14:00 SC Freiburg - SC Sand 0:0 (0:0)
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 Turbine Potsdam II - Bayern München II 2:3 (0:0)
11:00 Werder Bremen - FC Ingolstadt 04 2:0 (0:0)
11:00 1899 Hoffenheim II - FSV Gütersloh 2009 2:4 (0:3)
11:00 VfL Wolfsburg II - 1. FC Saarbrücken 3:1 (0:0)
14:00 BV Cloppenburg - Bor. Mönchengladbach 1:3 (1:2)
14:00 Arminia Bielefeld - SV Meppen 1:5 (1:2)
14:00 1. FFC Frankfurt II - SG 99 Andernach 2:6 (1:3)
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
14:00 Hamburger SV - 1. FC Union Berlin 1:1 (0:0)
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Kickers Offenbach - FC Augsburg 2:2 (1:1)
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
13:00 SV Lippstadt 08 - Bor. Mönchengladbach 0:3 (0:2)
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 SC Freiburg - SpVgg Greuther Fürth 3:0 (1:0)
11:00 SV Wehen Wiesbaden - FC Augsburg 1:5 (1:3)
11:00 SpVgg Unterhaching - SV Darmstadt 98 1:1 (1:0)
Ecuador > Serie A 2019  Ecuador >   Serie A 2019 >
00:30 Aucas - América de Quito 3:0 (0:0)
21:00 Guayaquil City - Universidad Catolica 2:1 (0:1)
23:15 Emelec - LDU Quito 1:1 (1:1)
Ecuador > Serie B 2019  Ecuador >   Serie B 2019 >
17:00 Independiente Juniors - Orense SC 1:3 (1:1)
19:45 Atlético Santo Domingo - Manta 2:1 (2:1)
22:30 Atlético Porteño - Liga de Loja 1:0 (0:0)
23:00 Gualaceo SC - Liga de Portoviejo 0:0
El Salvador > Primera División 2019/2020 Apertura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Apertura >
02:30 Sonsonate FC - Águila 2:0 (2:0)
23:30 FAS - Jocoro FC 1:2 (1:2)
23:30 Independiente San Vincente - Alianza 1:1 (0:0)
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
15:00 AFC Bournemouth - Everton FC 3:1 (1:1)
17:30 Watford FC - Arsenal FC 2:2 (0:2)
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:00 Huddersfield Town - Sheffield Wednesday 0:2 (0:1)
13:30 Barnsley FC - Leeds United 0:2 (0:0)
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2019/2020  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2019/2020 >
13:30 Everton LFC - Bristol City WFC 2:0 (2:0)
13:30 Reading WFC - Manchester City WFC 0:2 (0:1)
15:00 Brighton & Hove Albion WFC - Chelsea LFC 1:1 (0:0)
15:00 Tottenham Hotspur LFC - Liverpool LFC 1:0 (1:0)
16:00 West Ham United LFC - Birmingham City LFC 1:0 (1:0)
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
14:00 Maardu Linnameeskond - JK Tammeka 0:1 (0:0)
Faroer Eilanden > Effodeildin 2019  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2019 >
16:00 HB Tórshavn - Skála ÍF 3:0 (2:0)
16:00 Víkingur - AB Argir 1:1 (1:1)
17:45 KÍ Klaksvík - TB Tvøroyri 3:0 (2:0)
18:00 ÍF Fuglafjørður - EB/Streymur 2:3 (1:2)
20:00 NSÍ Runavík - B36 Tórshavn 0:3 (0:2)
Finland > Veikkausliiga 2019 Meisterschaft  Finland >   Veikkausliiga 2019 Meisterschaft >
16:00 Inter Turku - IFK Mariehamn 2:0 (0:0)
17:30 Kuopion PS - HJK Helsinki 1:0 (1:0)
17:30 Ilves Tampere - FC Honka 0:2 (0:1)
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
15:00 FC Nantes - Stade Reims 1:0 (0:0)
17:00 AS Saint-Étienne - Toulouse FC 2:2 (1:2)
21:00 AS Monaco - Olympique Marseille 3:4 (2:2)
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2019/2020  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2019/2020 >
16:30 Olympique Lyon - FC Fleury 91 6:0 (3:0)
16:30 Paris Saint-Germain - Dijon FCO 4:0 (1:0)
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
15:00 Le Havre AC - RC Lens 2:1
15:00 Entente Feignies Aulnoye - JA Drancy 3:4
15:00 US Orléans - US Quevilly-Rouen 4:1
15:00 SM Caen - US Boulogne 2:0
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
13:00 RC Strasbourg - AJ Auxerre 1:4
15:00 FC Bourg-Péronnas - US Torcy 2:1
15:00 FC Metz - SAS Épinal 2:0
15:00 FC Montceau - Le Puy Foot 43 3:1
15:00 FC Sochaux - ASPTT Dijon 3:0
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
11:00 Trélissac FC - EA Guingamp 2:1
11:00 Girondins Bordeaux - Angers SCO 1:3
11:00 Aviron Bayonnais - Vannes OC 1:1
15:00 LB Châteauroux - Le Mans FC 2:2
15:00 US Concarneau - Tours FC 2:1
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
11:00 AS Cannes - OGC Nice 0:3
12:00 Toulouse FC - AS Saint-Étienne 4:2
15:00 US Colomiers - Sporting Club de Toulon 2:1
15:00 Nîmes Olympique - FC Istres 1:2
15:00 SC Bastia - Castelnau Le Crès FC 0:2
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
16:00 WIT Georgia - Dinamo Tbilisi 0:3 (0:1)
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 >
16:00 College 1975 FC - FCB Magpies 1:3
18:15 Europa FC - Europa Point FC 1:0
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
18:00 Skoda Xanthi - Asteras Tripolis 2:1 (1:0)
18:15 AEK Athene - Lamia 2:0 (2:0)
18:15 Panionios GSS - AE Larisa 1:0 (0:0)
20:30 Aris Saloniki - Panathinaikos 4:0 (2:0)
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
03:00 Deportivo Malacateco - Sanarate 2:0 (1:0)
04:00 Xelaju MC - Santa Lucía 1:0 (1:0)
21:00 CD Puerto de Iztapa - Deportivo Mixco 2:1 (1:0)
22:30 Deportivo Guastatoya - Comunicaciones 3:1 (1:0)
Honduras > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
03:15 Vida - Honduras Progreso 3:0
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
08:30 Hong Kong Rangers FC - Happy Valley 0:1 (0:0)
08:30 Lee Man FC - Southern District 2:2 (1:1)
IJsland > Úrvalsdeild 2019  IJsland >   Úrvalsdeild 2019 >
18:45 KA Akureyri - HK Kópavogur 1:1 (1:0)
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
10:30 Persipura Jayapura - Persela Lamongan 2:0 (1:0)
10:30 Persija Jakarta - PSIS Semarang 2:1 (1:0)
13:30 Badak Lampung FC - PSM Makassar 1:1 (0:1)
Iran > Persian Gulf Pro League 2019/2020  Iran >   Persian Gulf Pro League 2019/2020 >
17:15 Naft Masjed Soleyman - Esteghlal 1:1 (0:1)
17:15 Saipa FC - Nassaji Mazandaran 4:3 (2:0)
17:15 Shahin Bushehr FC - Paykan FC 1:1 (0:0)
17:15 FC Zob Ahan - Tractor Sazi 0:0 (0:0)
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
18:00 Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Netanya 0:0 (0:0)
19:15 FC Ashdod - Hapoel Be'er Sheva 2:2 (1:1)
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
12:30 Genoa CFC - Atalanta 1:2 (0:0)
15:00 Brescia Calcio - Bologna FC 3:4 (3:1)
15:00 Parma Calcio 1913 - Cagliari Calcio 1:3 (0:2)
15:00 SPAL 2013 Ferrara - Lazio Roma 2:1 (0:1)
18:00 AS Roma - Sassuolo Calcio 4:2 (4:0)
20:45 Hellas Verona - AC Milan 0:1 (0:0)
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
15:00 Cosenza Calcio - Pescara Calcio 1:2 (0:1)
15:00 FC Crotone - Empoli FC 0:0 (0:0)
21:00 AC Pisa - US Cremonese 4:1 (1:0)
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
15:00 UC AlbinoLeffe - US Pianese 0:0 (0:0)
15:00 Carrarese Calcio - US Pistoiese 2:1 (0:1)
15:00 Calcio Lecco 1912 - Robur Siena 0:2 (0:2)
15:00 Olbia - US Alessandria 1912 0:3 (0:1)
15:00 US Pontedera - Novara Calcio 0:0 (0:0)
17:30 Gozzano - Giana Erminio 1:1 (0:0)
17:30 Juventus II - Aurora Pro Patria 2:2 (1:1)
17:30 US Pergolettese - US Arezzo 1:1 (0:0)
17:30 AC Renate - Calcio Como 2:1 (0:1)
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
15:00 Imolese Calcio - Modena FC 0:1 (0:1)
15:00 Piacenza Calcio - Fermana FC 0:1 (0:0)
15:00 Sambenedettese - Union Arzignanochiampo 2:1 (0:1)
15:00 FC Südtirol - Reggio Audace FC 0:3 (0:1)
17:30 AC Cesena - Unione Triestina 3:2 (1:0)
17:30 FeralpiSalò - Virtus Verona 2:1 (1:0)
17:30 Vicenza Virtus - AC Rimini 2:0 (0:0)
17:30 Calcio Padova - Carpi FC 0:0 (0:0)
17:30 Ravenna Calcio - Vis Pesaro 2:1 (0:0)
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
15:00 Calcio Catania - Viterbese 1:0 (0:0)
15:00 Paganese Calcio - Virtus Francavilla 2:2 (0:0)
15:00 Teramo Calcio - Cavese 2:0 (1:0)
15:00 Ternana Calcio - Monopoli 0:2 (0:0)
17:30 Bisceglie - Potenza 0:3 (0:2)
17:30 US Catanzaro - ASD Sicula Leonzio 3:1 (0:0)
17:30 AZ Picerno - US Avellino 2:3 (1:2)
17:30 Vibonese - Rende 3:0 (2:0)
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
15:00 Borgosesia Calcio - Calcio Chieri 1:1
15:00 SC Caronnese - Savona FBC 2:1
15:00 USD Fezzanese - SC Ligorna 1922 1:1
15:00 USD Lavagnese 1919 - Sanremese 1:1
15:00 Lucchese - Real Forte Querceta 1:2
15:00 Seravezza - Fossano Calcio 1:0
15:00 Vado FC - Casale 2:2
15:00 Verbania Calcio - AC Prato 1:5
16:00 AC Bra - Ghivizzano Borgo 1:2
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
15:00 GS Arconatese 1926 - Sondrio Calcio 1:2
15:00 Brusaporto - AC Pontisola 1:0
15:00 US Folgore Caratese - US Levico Terme 4:1
15:00 Legnano - US Inveruno 1:1
15:00 NibionnOggiono - Villa d'Almè 1:1
15:00 SS Tritium 1908 - USD Caravaggio 2:4
15:00 US Dro - Seregno 0:1
15:00 Virtus Bergamo - US Scanzorosciate 0:0
15:00 Virtus Bolzano - AC Pro Sesto 1:2
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
15:00 ASD Cjarlins Muzane - Gsd Ambrosiana 2:1
15:00 Delta Rovigo - AC Belluno 2:1
15:00 AC Este - ASD Campodarsego 0:1
15:00 Union Feltre - US Adriese 1:1
15:00 AC Mestre - FC Legnago Salus 2:3
15:00 Calcio Montebelluna - ASD Cartigliano 1:0
15:00 San Luigi - Clodiense SSD 1:6
15:00 Polisportiva Tamai - Luparense 3:2
15:00 SSD Vigasio - Caldiero Terme 2:0
15:00 ASD Villafranca - APC Chions 2:0
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
15:00 Correggese - US Breno 3:1
15:00 AC Fanfulla 1874 - Forlì FC 2:1
15:00 US Fiorenzuola - Sammaurese Calcio 2:1
15:00 Mantova 1911 SSD - Lentigione Calcio 4:2
15:00 Mezzolara Calcio - USD Vigor Carpaneto 1922 2:1
15:00 ASD Sasso Marconi 1924 - Franciacorta 1:1
15:00 Savignanese - Alfonsine FC 1921 0:0
15:00 Progresso - Ciliverghe Mazzano 1:3
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
15:00 Albalonga - Pomezia Calcio 2:1
15:00 Bastia Calcio - Montevarchi 0:1
15:00 ASD Cannara - Virtus Flaminia 0:0
15:00 Monterosi FC - Grassina 0:1
15:00 FC Ponsacco - Foligno Calcio 0:0
15:00 AC Sangiovannese - Aglianese Calcio 2:1
15:00 Scandicci Calcio - US Gavorrano 3:1
15:00 SC Trestina - San Donato Tavarnelle 2:0
15:00 Tuttocuoio - US Grosseto FC 0:1
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
15:00 Olympia Agnonese - AC Cattolica Calcio 1:1
15:00 ASD Pineto Calcio - AC Sangiustese 2:1
15:00 Avezzano Calcio - Vastogirardi 1:1
15:00 Matelica - Real Giulianova 1:1
15:00 Porto Sant'Elpidio - Chieti Calcio 1:3
15:00 US Recanatese - Montegiorgio Calcio 2:1
15:00 SN Notaresco - Jesina Calcio 1:0
15:00 Tolentino - Campobasso 1:1
15:00 Vastese Calcio - Atletico Terme Fiuggi 3:0
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
15:00 FC Aprilia - ASD Vis Artena 3:0
15:00 Budoni - ASD Trastevere 1:3
15:00 Città di Anagni - Portici 1906 3:1
15:00 US Ladispoli - FC Turris 2:3
15:00 Sassari Latte Dolce - Team Nuova Florida 3:0
15:00 Cassino Calcio 1924 - Latina Calcio 3:2
15:00 Ostia Mare - Arzachena 0:1
15:00 Tor Sapienza - Muravera 2:5
16:00 Lanusei Calcio - SEF Torres 1903 1:1
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
15:00 Agropoli - Team Altamura 0:2
15:00 Audace Cerignola - Grumentum Val d'Agri 2:1
15:00 Casarano - Brindisi 4:0
15:00 FC Francavilla - Gelbison 0:2
15:00 Gladiator - Fidelis Andria 1:1
15:00 FBC Gravina - Sorrento Calcio 1:0
15:00 ASG Nocerina - Foggia Calcio 0:2
16:00 Città di Fasano - US Bitonto 1:0
16:00 Taranto FC - ACD Nardò 4:0
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
15:00 US Castrovillari - Acireale 0:1
15:00 FC Messina - Corigliano 1:2
15:00 Calcio Cittanovese - ASD SS Nola 1925 0:0
15:00 Licata - Biancavilla 3:0
15:00 Marsala - Giugliano 1:0
15:00 Marina di Ragusa - AC Savoia 1908 2:2
15:00 Roccella - US Palermo 0:2
15:00 San Tommaso - ACR Messina 2:0
15:00 ASD Troina - USD Palmese 2:0
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
11:00 Sassuolo Calcio - Lazio Roma 2:3 (1:1)
17:00 ACF Fiorentina - Bologna FC 6:3 (2:1)
Jamaica > National Premier League 2019/2020  Jamaica >   National Premier League 2019/2020 >
22:30 Portmore United - Dunbeholden FC 0:1
22:30 Vere United - Molynes United 0:1
23:00 Mount Pleasant Academy - Tivoli Gardens 1:0
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
11:00 Yokohama FC - Omiya Ardija 0:0 (0:0)
12:00 Kagoshima United - Montedio Yamagata 0:3 (0:3)
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
06:00 Vanraure Hachinohe - Roasso Kumamoto 1:2 (0:0)
06:00 Gainare Tottori - SC Sagamihara 2:0 (1:0)
07:00 Kataller Toyama - Grulla Morioka 5:0 (2:0)
08:00 Fukushima United - Giravanz Kitakyushu 1:2 (0:0)
08:00 Azul Claro Numazu - Cerezo Osaka II 4:0 (1:0)
09:00 Blaublitz Akita - Kamatamare Sanuki 5:0 (2:0)
10:00 AC Nagano Parceiro - Fujieda MYFC 0:0 (0:0)
11:00 Gamba Osaka II - Yokohama S&CC 0:1 (0:1)
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
08:00 Nara Club - Tegevajaro Miyazaki 1:1 (0:0)
10:00 Ryutsu Keizai Dragons - Suzuka Unlimited 1:2 (1:1)
11:00 Tokyo Musashino City FC - FC Imabari 1:3 (0:0)
Kazachstan > Premier Liga 2019  Kazachstan >   Premier Liga 2019 >
14:00 Irtysh Pavlodar - FK Taraz 1:0 (1:0)
14:00 FK Ordabasy - Kaysar Kyzylorda 0:2 (0:2)
14:00 Tobyl Kostanay - FK Okzhetpes 1:0
15:00 FK Aktobe - FK Atyrau 3:2 (1:2)
15:00 FK Astana - Shakter Karaganda 2:1 (0:1)
15:00 FK Kairat - Zhetysu Taldykorgan 4:1 (3:0)
Kosovo > Superliga 2019/2020  Kosovo >   Superliga 2019/2020 >
16:00 KF Ferizaj - FC Vushtrria 0:1
16:00 KF Flamurtari - KF Dukagjini 2:0
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
16:30 NK Osijek - NK Varaždin ŠN 2:2 (2:0)
19:00 HNK Rijeka - Hajduk Split 1:1 (1:0)
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
16:30 NK Rudeš - NK Croatia Zmijavci 3:0 (2:0)
Kuweit > Premier League 2019/2020  Kuweit >   Premier League 2019/2020 >
17:25 Al Yarmouk - Al Shabab 1:2 (0:1)
19:35 Qadsia SC - Al Tadamun 3:0 (1:0)
Letland > Virsliga 2019  Letland >   Virsliga 2019 >
17:00 FK Rīgas Futbola skola - FK Spartaks 6:0 (4:0)
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
16:00 Etzella Ettelbruck - UNA Strassen 3:2
16:00 RFCU Luxemburg - Victoria Rosport 2:2
16:00 Jeunesse Esch - CS FOLA Esch 0:3
16:00 Union Titus Pétange - US Mondorf 3:2
16:00 Blue Boys Muhlenbach - FC Differdange 03 0:2
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
18:00 Gudja United - St. Luċija FC 1:1 (0:1)
20:00 Valletta FC - Floriana FC 1:1 (0:0)
Marokko > Botola Pro 1 2019/2020  Marokko >   Botola Pro 1 2019/2020 >
18:00 Youssoufia Berrechid - CR Khemis Zemamra 1:2 (0:1)
21:00 Rapide Oued Zem - Mouloudia Oujda 0:0 (0:0)
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
00:00 CF Monterrey - Club Necaxa 0:2 (0:1)
02:00 Club León - FC Juárez 3:1 (0:1)
02:00 Deportivo Guadalajara - Atlas Guadalajara 1:0 (0:0)
04:06 CF América - Pumas UNAM 1:1 (0:0)
19:00 Deportivo Toluca - Monarcas Morelia 0:2 (0:0)
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
00:00 Alebrijes de Oaxaca - Atlético Zacatepec 2:1
02:00 Cafetaleros de Chiapas - Loros UCOL 1:1
04:00 Cimarrones de Sonora - Venados FC 2:1
19:00 Leones Negros - Club Celaya 2:0
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
00:00 Yalmakan FC - Atlético San Luis II 4:1
00:00 Sporting Canamy - Cañoneros Marina 2:2
00:00 Correcaminos UAT II - Atlético Bahia 1:1
00:15 Inter Playa - Tlaxcala Fútbol Club 0:2
00:30 Gavilanes de Matamoros - Atlético Saltillo 2:0
01:00 Dorados UACH - Club Tepatitlán 0:1
02:00 Cafessa Jalisco - Cafetaleros de Chiapas II 3:2
02:00 Club Irapuato - Pumas UNAM II 3:2
03:00 Reboceros de La Piedad - Pioneros de Cancún 3:1
19:00 Cimarrones de Sonora II - Mineros de Fresnillo FC 0:0
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura >
02:00 UANL Tigres - Atlético San Luis 4:0
19:00 Puebla FC - Monarcas Morelia 1:3
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Deportivo Toluca - Monarcas Morelia 0:1
18:00 Santos Laguna - CF Pachuca 2:0
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Santos Laguna - CF Pachuca 0:2
18:30 Deportivo Toluca - Monarcas Morelia 2:2
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
15:00 FC Sfîntul Gheorghe - Dinamo Auto 1:0 (0:0)
18:00 FC Milsami - Speranţa Nisporeni 0:0 (0:0)
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
12:15 PEC Zwolle - RKC Waalwijk 6:2 (1:2)
14:30 Feyenoord - ADO Den Haag 3:2 (3:0)
14:30 Heracles Almelo - Willem II 4:1 (2:1)
16:45 Fortuna Sittard - FC Twente 2:3 (0:2)
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
14:30 Jong Sparta Rotterdam - TEC 3:1 (2:1)
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 Hoogland - Dongen 1:1 (1:1)
14:00 DEM - HSC'21 4:1 (3:1)
14:30 Jong ADO Den Haag - ADO '20 2:0 (1:0)
14:30 FC Lienden - Groene Ster 0:0 (0:0)
14:30 EVV - Quick 2:1 (1:0)
14:30 UNA - Hercules 2:2 (1:1)
14:30 OSS '20 - Westlandia 5:0 (2:0)
Nederland > Vrouwen Eredivisie 2019/2020  Nederland >  Vrouwen Eredivisie 2019/2020 >
14:30 FC Twente - PSV Eindhoven 2:3 (1:0)
Nicaragua > Liga Primera 2019/2020 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2019/2020 Apertura >
00:00 Juventus Managua - Real Madriz 3:0 (0:0)
03:00 Deportivo Las Sabanas - Managua FC 4:1 (3:1)
23:00 Chinandega - Real Estelí 1:4 (1:2)
23:00 Deportivo Ocotal - Walter Ferretti 1:2 (1:0)
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
18:00 Molde FK - Tromsø IL 3:0 (1:0)
18:00 FK Haugesund - Mjøndalen IF 0:0 (0:0)
18:00 FK Bodø/Glimt - Stabæk IF 3:3 (1:2)
18:00 Strømsgodset IF - Ranheim IL 1:0 (0:0)
18:00 Viking FK - Odds BK 2:0 (1:0)
20:00 Kristiansund BK - SK Brann 1:0 (1:0)
Noorwegen > 1. Divisjon 2019  Noorwegen >   1. Divisjon 2019 >
15:00 FK Jerv - Raufoss IL 1:0 (1:0)
15:00 KFUM Oslo - Skeid Fotball 2:1 (1:1)
15:00 Nest-Sotra - Tromsdalen UIL 2:0 (1:0)
15:00 Strømmen IF - IK Start 0:0 (0:0)
18:00 Hamarkameratene - Ullensaker/Kisa IL 2:0 (0:0)
18:00 Sandnes Ulf - Notodden FK 1:0 (0:0)
18:00 Sogndal IL - Sandefjord Fotball 1:1 (1:0)
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2019 >
15:00 Brattvåg IL - IL Stjørdals-Blink 0:3 (0:2)
15:00 Egersunds IK - Levanger FK 1:3 (0:2)
15:00 IL Hødd - Bryne FK 2:1 (2:0)
15:00 Kvik Halden - Sola Fotball 4:0 (2:0)
17:00 Moss FK - FK Vidar 2:1 (1:0)
18:00 FK Arendal - Fredrikstad FK 2:1 (1:1)
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2019 >
13:00 FK Mjølner - Alta IF 0:0 (0:0)
16:00 Sotra SK - Fram Larvik 0:2 (0:1)
16:30 Elverum Fotball - FK Senja 1:0 (1:0)
Noorwegen > Vrouwen Toppserien 2019  Noorwegen >  Vrouwen Toppserien 2019 >
17:00 Klepp IL - LSK Kvinner 1:1 (0:1)
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
13:00 FK Mariupol - Olimpik Donetsk 1:1 (1:0)
16:00 Dinamo Kiev - Desna Chernigov 1:2 (0:1)
18:30 Kolos Kovalivka - FK Lviv 1:0 (0:0)
Oezbekistan > Super League 2019  Oezbekistan >   Super League 2019 >
13:15 FK Qo’qon 1912 - Bunyodkor PFK 3:0 (1:0)
15:30 Lokomotiv Tashkent - Metallurg Bekobod 1:1 (1:0)
15:30 Navbahor Namangan - Pakhtakor Tashkent 0:1 (0:1)
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
14:30 Rapid Wien - FC Admira Wacker 5:0 (1:0)
14:30 SCR Altach - SKN St. Pölten 6:0 (3:0)
17:00 Wolfsberger AC - Austria Wien 3:0 (0:0)
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
10:30 FC Juniors OÖ - FC Blau Weiß Linz 0:5 (0:2)
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2019/2020 Herbst  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2019/2020 Herbst >
17:00 SV Kuchl - SV Grödig 1:2 (0:0)
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2019/2020 Herbst  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2019/2020 Herbst >
10:30 SVG Reichenau - SC Imst 7:1 (3:0)
14:30 SV Hall - FC Kufstein 1:2 (0:1)
17:00 SV Telfs - SC Schwaz 2:2 (1:1)
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 Herbst  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 Herbst >
16:00 SC Röthis - Schwarz-Weiß Bregenz 1:2 (1:0)
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
10:00 SV Horn - FFC Vorderland 2:0
12:00 FC Wacker Innsbruck - FC Südburgenland 2:2
13:00 FC Bergheim - USC Landhaus/Austria 0:7
15:00 SKN St. Pölten - Sturm Graz 6:0
Panama > Liga Panameña 2019/2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2019/2020 Apertura >
01:00 Atlético Chiriquí - Árabe Unido 1:0
01:00 Tauro FC - UD Universitario 1:2
23:00 Sporting San Miguelito - Alianza 1:1
Paraguay > Primera División 2019 Clausura  Paraguay >   Primera División 2019 Clausura >
00:30 Sol de América - Guaraní 0:1 (0:1)
22:00 Club Nacional - Deportivo Capiatá 3:0 (0:0)
Peru > Primera División 2019 Clausura  Peru >   Primera División 2019 Clausura >
00:45 Academia Cantolao - Universidad Cesar Vallejo 1:0 (1:0)
03:00 Universitario de Deportes - Deportivo Binacional 2:0 (1:0)
20:30 Mannucci - Unión Comercio 2:1 (2:1)
23:00 Deportivo Municipal - Sporting Cristal 0:1 (0:0)
Peru > Segunda División 2019  Peru >   Segunda División 2019 >
Los Caimanes - Sport Victoria 3:0 Toeg.
18:15 Santos FC - Juan Aurich 0:2 (0:1)
20:00 Alianza Atlético - Unión Huaral 2:0 (1:0)
22:30 Cultural Santa Rosa - Sport Loreto 0:1 (0:0)
22:30 Comerciantes Unidos - Cienciano 2:1 (0:0)
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
15:00 Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź 1:0 (0:0)
17:30 Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 0:0 (0:0)
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
12:45 Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz 2:2 (1:2)
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
17:00 CD Santa Clara - Moreirense FC 2:0 (1:0)
17:00 Rio Ave FC - CD Tondela 2:4 (1:2)
17:00 CS Marítimo - Os Belenenses 1:3 (0:2)
19:00 Portimonense SC - FC Porto 2:3 (0:2)
21:00 Boavista - Sporting CP 1:1 (1:0)
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
12:15 Académica de Coimbra - CD Nacional 1:2 (0:1)
17:00 Sporting Covilhã - Leixões SC 2:3 (0:0)
19:15 Casa Pia - UD Oliveirense 1:3 (0:1)
19:15 FC Penafiel - CD Mafra 2:1 (1:1)
Portugal > A-jun Júniores 2019/2020 Norte  Portugal >  A-jun Júniores 2019/2020 Norte >
11:30 CD Feirense - FC Porto 1:1
Qatar > Qatar Stars League 2019/2020  Qatar >   Qatar Stars League 2019/2020 >
18:05 Al Duhail SC - Al Rayyan 1:1 (0:0)
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
17:00 FC Politehnica Iași - FC Hermannstadt 0:0 (0:0)
20:00 CS Universitatea Craiova - FCSB 0:1 (0:0)
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
13:00 FK Orenburg - Rubin Kazan 2:1 (0:0)
15:30 FK Tambov - CSKA Moskou 0:2 (0:0)
18:00 FK Krasnodar - Krylia Sovetov 4:2 (1:1)
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
16:30 FK Torpedo Armavir - FK Chertanovo Moskva 1:1 (1:0)
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
17:50 Al Hazem - Al Ettifaq 0:6 (0:3)
19:10 Al Faysali - Al Fateh 3:2 (0:1)
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
19:00 TSC Bačka Topola - FK Mačva Šabac 0:0 (0:0)
19:00 Mladost Lučani - Spartak Subotica 2:0 (1:0)
Singapore > Premier League 2019  Singapore >   Premier League 2019 >
11:30 Albirex Niigata (S) - Young Lions 4:1 (1:1)
11:30 Geylang International - Hougang United 4:4 (3:1)
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
14:00 NK Triglav - NK Domžale 2:3 (1:1)
16:15 Olimpija Ljubljana - NK Celje 2:2 (1:0)
18:00 NŠ Mura - NK Tabor Sežana 1:0 (0:0)
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
18:00 Slovan Bratislava - Spartak Trnava 2:0 (1:0)
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
12:00 SD Eibar - Espanyol 1:2 (0:0)
14:00 Deportivo Alavés - Sevilla FC 0:1 (0:1)
16:00 Celta de Vigo - Granada CF 0:2 (0:1)
18:30 Real Valladolid - CA Osasuna 1:1 (0:0)
21:00 Real Betis - Getafe CF 1:1 (0:1)
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
12:00 Albacete - CD Tenerife 0:4 (0:2)
16:00 Real Oviedo - Elche CF 0:2 (0:1)
18:00 Real Zaragoza - Extremadura UD 3:1 (1:0)
20:00 CD Lugo - CF Fuenlabrada 2:0 (2:0)
21:00 Sporting Gijón - Deportivo La Coruña 1:1 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
11:30 Getafe CF B - Peña Deportiva 0:1 (0:0)
12:00 Sporting Gijón B - Coruxo FC 0:1 (0:0)
12:00 UD Ibiza - Pontevedra CF 2:1 (1:0)
12:00 Atlético Baleares - UD SS Reyes 3:2 (1:1)
12:00 Real Oviedo B - Rayo Majadahonda 2:2 (1:1)
12:00 Atlético Madrid B - UD Las Palmas B 4:0 (2:0)
12:00 Celta de Vigo B - Marino de Luanco 0:2 (0:0)
12:00 UD Melilla - Las Rozas CF 0:0 (0:0)
17:00 Racing Ferrol - CF Internacional 1:1 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
12:00 Unionistas CF - Haro Deportivo 2:1 (2:0)
17:00 Burgos CF - CD Calahorra 0:1 (0:1)
18:00 Real Unión - CD Tudelano 1:2 (0:1)
18:00 UD Logroñés - CD Leonesa 3:2 (2:1)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
12:00 FC Andorra - SD Ejea 3:0 (1:0)
12:00 CD Ebro - Gimnàstic 0:2 (0:0)
18:00 Lleida Esportiu - Espanyol B 2:1 (1:0)
19:00 CD Castellón - UE Olot 1:0 (0:0)
19:30 Hércules CF - CE Sabadell 0:2 (0:0)
20:00 UE Cornellà - CF Badalona 1:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
11:00 Recreativo Granada - CP Villarrobledo 2:1 (0:0)
11:00 Sevilla Atlético - Cádiz CF B 0:1 (0:0)
11:30 Marbella FC - Mérida AD 3:2 (1:1)
18:00 Atlético Sanluqueño CF - FC Cartagena 0:1 (0:0)
18:00 Real Murcia - San Fernando CD 1:2 (0:1)
18:30 Yeclano Deportivo - Córdoba CF 2:2 (1:0)
19:00 RB Linense - Don Benito 1:0 (1:0)
19:00 Recreativo Huelva - UCAM Murcia CF 1:0 (1:0)
19:00 CD Badajoz - Algeciras CF 2:1 (0:0)
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
12:00 Rayo Vallecano - FC Barcelona 1:1
12:00 Athletic Bilbao - Madrid CFF 3:0
13:00 Atlético Madrid - Sevilla FC 3:0
13:00 Espanyol Barcelona - Valencia CF 0:3
18:30 Real Sociedad - Levante UD 0:0
Thailand > Thai League 1 2019  Thailand >   Thai League 1 2019 >
13:00 Chiangrai United - Trat FC 3:1 (1:0)
13:00 PTT Rayong FC - Suphanburi FC 2:0 (0:0)
14:00 Chainat Hornbill FC - Sukhothai FC 1:0 (1:0)
14:00 PT Prachuap FC - Chiangmai FC 2:0 (1:0)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
15:00 MFK Karvina - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
15:00 FC FASTAV Zlín - Sparta Praag 0:2 (0:2)
17:00 Baník Ostrava - České Budějovice 2:1 (1:0)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
10:15 Viktoria Žižkov - FC Hradec Králové 1:2 (0:2)
17:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Vítkovice 2:1 (1:0)
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
16:00 MKE Ankaragücü - Yeni Malatyaspor 0:4 (0:3)
16:00 Çaykur Rizespor - Göztepe 0:0 (0:0)
19:00 Denizlispor - Atiker Konyaspor 0:1 (0:0)
19:00 Trabzonspor - Gençlerbirliği 2:2 (1:1)
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
15:30 Bursaspor - Osmanlıspor FK 3:1 (2:0)
15:30 Istanbulspor - Giresunspor 2:1 (0:0)
18:00 Adanaspor - Adana Demirspor 0:0 (0:0)
18:00 Menemen Belediyespor - Akhisar Belediyespor 0:1 (0:0)
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
15:00 Çorumspor - Gümüşhanespor 0:1 (0:0)
15:30 Kırklarelispor - Zonguldak Kömürspor 1:1 (0:1)
15:30 Inegölspor - Sancaktepe Belediye 1:0 (0:0)
15:30 Manisa FK - Hekimoğlu Trabzon 6:3 (3:1)
17:00 Amed SK - Hacettepe 0:0 (0:0)
18:00 Tarsus Idman Yurdu - Sarıyer SK 2:0 (0:0)
18:00 Afjet Afyonspor - Şanlıurfaspor 4:0 (0:0)
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
14:30 Elazığspor - Tuzlaspor 0:1 (0:0)
14:30 Bayburt İl Özel İdare - Kırşehir Belediyespor 0:3 (0:1)
14:30 Van BBSK - Karabükspor 3:0 (2:0)
14:30 Sivas Belediyespor - Kahramanmarasspor 1:1 (0:0)
14:30 Etimesgut Belediyespor - Bodrum Belediye 1:1 (0:1)
15:00 Kastamonuspor - Bandırmaspor 1:2 (0:2)
18:00 Sakaryaspor - Uşakspor 2:2 (0:1)
Uruguay > Primera División 2019 Clausura  Uruguay >   Primera División 2019 Clausura >
00:00 Peñarol - Defensor Sporting 1:0 (1:0)
21:00 Danubio - Cerro Largo 1:2 (0:1)
21:00 Plaza Colonia - Boston River 1:0 (0:0)
21:00 Progreso - Rampla Juniors 2:2 (2:1)
Uruguay > Segunda División 2019  Uruguay >   Segunda División 2019 >
20:30 Central Español - Atenas 1:0
20:30 Deportivo Maldonado - Villa Teresa 2:0
20:30 Bella Vista - Rentistas 1:0
20:30 Tacuarembó - Villa Española 1:2 (0:1)
Venezuela > Primera División 2019 Clausura  Venezuela >   Primera División 2019 Clausura >
Trujillanos FC - Deportivo Anzoátegui niet gespeeld
22:00 Deportivo Lara - LALA 2:0 (0:0)
22:00 Llaneros de Guanare - Deportivo La Guaira 1:0 (0:0)
22:00 Academia Puerto Cabello - Atlético Venezuela 2:1
22:00 Zamora FC - Portuguesa FC 3:1
22:00 Zulia FC - Mineros de Guayana 4:1
23:00 Aragua FC - Estudiantes de Caracas 3:0 (0:0)
23:00 Caracas FC - Monagas 1:0 (0:0)
23:00 Deportivo Táchira - Carabobo FC 2:2
Verenigde Staten > Major League Soccer 2019  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2019 >
01:00 Atlanta United FC - Columbus Crew 1:3 (1:0)
01:30 Impact de Montréal - FC Cincinnati 0:1 (0:1)
01:30 Orlando City - New England Revolution 3:3 (1:3)
01:30 Philadelphia Union - Los Angeles FC 1:1 (1:1)
04:00 Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo 2:1 (0:0)
21:30 Portland Timbers - D.C. United 0:1 (0:1)
23:00 Toronto FC - Colorado Rapids 3:2 (2:1)
23:30 Minnesota United FC - Real Salt Lake 3:1 (1:1)
Verenigde Staten > USL Championship 2019  Verenigde Staten >   USL Championship 2019 >
01:00 Indy Eleven - Bethlehem Steel FC 2:1 (0:0)
01:00 Hartford Athletic - Louisville City FC 0:1 (0:0)
01:00 Pittsburgh Riverhounds - Charleston Battery 1:0 (0:0)
01:30 Tampa Bay Rowdies - Atlanta United 2 1:1 (1:1)
02:30 San Antonio FC - OKC Energy FC 3:1 (2:0)
03:30 New Mexico United - Colorado Springs Switchbacks 3:1 (1:0)
04:00 Orange County SC - El Paso Locomotive 2:0 (1:0)
04:30 Phoenix Rising - Los Angeles Galaxy II 4:1 (3:0)
04:30 Las Vegas Lights FC - Fresno FC 3:1 (1:1)
23:00 Sacramento Republic - Rio Grande Valley FC 2:1 (1:1)
Verenigde Staten > Vrouwen National Women's Soccer League 2019  Verenigde Staten >  Vrouwen National Women's Soccer League 2019 >
01:00 NC Courage - Orlando Pride 6:1 (3:0)
01:30 Washington Spirit - Reign FC 2:2 (1:1)
23:00 Sky Blue FC - Chicago Red Stars 0:3 (0:2)
Vietnam > V.League 1 2019  Vietnam >   V.League 1 2019 >
12:00 DPM Nam Dinh - Ho Chi Minh City 1:1 (0:0)
12:00 Bình Dương FC - Sông Lam Nghệ An 1:5 (0:3)
13:00 FLC Thanh Hóa - Than Quảng Ninh FC 1:3 (0:1)
14:00 Hà Nội FC - Thể Công FC 5:2 (0:2)
Wit-Rusland > Cempionat 2019  Wit-Rusland >   Cempionat 2019 >
14:00 FK Slaviya Mozyr - Energetik-BGU Minsk 2:2 (2:1)
16:00 FK Isloch Minsk - Shakhter Soligorsk 0:1 (0:0)
18:00 Dinamo Minsk - FK Slutsk 2:1 (0:0)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Bloemfontein Celtic - Stellenbosch FC 2:1 (0:1)
15:00 Black Leopards - Baroka FC 0:2 (0:1)
Zuid-Korea > K League 1 2019  Zuid-Korea >   K League 1 2019 >
10:00 Gangwon FC - Jeju United 2:0 (2:0)
10:00 FC Seoul - Incheon United 3:1 (0:1)
12:00 Seongnam FC - Suwon Bluewings 0:0 (0:0)
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
10:00 Bucheon FC 1995 - Suwon FC 1:1 (0:1)
12:00 Gwangju FC - Asan Mugunghwa FC 3:1 (1:0)
12:00 Ansan Greeners - FC Anyang 1:3 (0:3)
Zweden > Allsvenskan 2019  Zweden >   Allsvenskan 2019 >
15:00 BK Häcken - AIK Solna 1:2 (0:1)
15:00 Hammarby IF - IFK Göteborg 6:2 (3:1)
17:30 Malmö FF - IFK Norrköping 1:0 (0:0)
Zweden > Superettan 2019  Zweden >   Superettan 2019 >
15:00 IK Brage - Dalkurd FF 3:1 (1:1)
17:30 Norrby IF - Varbergs BoIS 1:1 (1:0)
Zweden > Division 1 Norra 2019  Zweden >   Division 1 Norra 2019 >
13:00 Umeå FC - Karlstad BK 1:2
15:00 Akropolis IF - FC Linköping City 0:0
15:00 BK Forward - Bodens BK 1:3
15:00 Gefle IF - Nyköpings BIS 1:2
15:00 IF Sylvia - Team ThorenGruppen FF 3:1
Zweden > Division 1 Södra 2019  Zweden >   Division 1 Södra 2019 >
16:00 Landskrona BoIS - IK Oddevold 1:0
16:00 Ljungskile SK - Tvååkers IF 1:0
17:00 Oskarshamns AIK - IFK Värnamo 0:1
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2019  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2019 >
13:00 Piteå IF - Växjö DFF 4:1 (1:1)
13:00 Vittsjö GIK - KIF Örebro DFF 1:0 (0:0)
15:00 Kopparbergs/Göteborg FC - FC Rosengård 0:2 (0:0)
15:00 Djurgårdens IF - IF Limhamn Bunkeflo 0:0 (0:0)
Zwitserland > Cup 2019/2020 > 2e Ronde  Zwitserland >   Cup 2019/2020 > 2e Ronde
14:30 Stade Nyonnais - FC Thun 0:1 (0:1)
15:00 AC Bellinzona - Neuchâtel Xamax FCS 1:2 (0:1)
15:30 FC Bassecourt - FC Rapperswil-Jona 0:3
16:00 FC Aarau - FC Sion 1:2
16:00 FC Wohlen - FC Luzern 0:4
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
15:00 FC St.Gallen II - FC Thalwil 0:5
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2019/2020  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2019/2020 >
13:00 FC Basel 1893 - Lugano Femminile 2:1
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner