EL-kwalificaties 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 11.07.2019 17:30 T CS Petrocub CS Petrocub 1:0 (1:0)
1e Ronde 18.07.2019 19:00 U CS Petrocub CS Petrocub 1:0 (0:0)
2e Ronde 25.07.2019 17:30 T Levski Sofia Levski Sofia 3:0 (0:0)
2e Ronde 01.08.2019 18:30 U Levski Sofia Levski Sofia 4:0 (2:0)
3e Ronde 08.08.2019 17:30 T KAA Gent KAA Gent 1:1 (0:1)
3e Ronde 15.08.2019 20:30 U KAA Gent KAA Gent 0:3 (0:0)
First Division 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
2. Ronde 30.08.2019 18:00 U Paphos FC Paphos FC 2:0 (0:0)
3. Ronde 15.09.2019 17:00 T Omonia Nikosia Omonia Nikosia 2:2 (1:1)
4. Ronde 20.09.2019 18:00 U Olympiakos Nikosia Olympiakos Nikosia 2:2 (2:1)
1. Ronde 27.09.2019 18:00 T Apollon Limassol Apollon Limassol 0:0 (0:0)
5. Ronde 04.10.2019 18:00 T Ethnikos Achna Ethnikos Achna 5:1 (2:1)
6. Ronde 21.10.2019 18:00 U AEL Limassol AEL Limassol 1:1 (0:0)
7. Ronde 27.10.2019 16:00 T Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 4:4 (1:3)
8. Ronde 02.11.2019 17:00 U APOEL Nicosia APOEL Nicosia 0:0 (0:0)
9. Ronde 08.11.2019 18:00 T Doxa Katokopias FC Doxa Katokopias FC 2:1 (1:0)
10. Ronde 23.11.2019 16:00 U Nea Salamina Nea Salamina 0:1 (0:0)
11. Ronde 30.11.2019 17:00 T Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC 1:2 (0:1)
12. Ronde 08.12.2019 17:00 U Apollon Limassol Apollon Limassol 1:3 (0:0)
13. Ronde 14.12.2019 16:00 T Paphos FC Paphos FC 1:0 (1:0)
14. Ronde 22.12.2019 16:00 U Omonia Nikosia Omonia Nikosia 2:3 (1:2)
15. Ronde 04.01.2020 16:00 T Olympiakos Nikosia Olympiakos Nikosia 0:0 (0:0)
16. Ronde 11.01.2020 18:00 U Ethnikos Achna Ethnikos Achna 5:2 (0:2)
17. Ronde 25.01.2020 16:00 T AEL Limassol AEL Limassol 3:1 (1:1)
18. Ronde 03.02.2020 18:00 U Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 1:2 (1:1)
19. Ronde 08.02.2020 18:00 T APOEL Nicosia APOEL Nicosia 1:0 (1:0)
20. Ronde 16.02.2020 16:00 U Doxa Katokopias FC Doxa Katokopias FC 1:0 (0:0)
21. Ronde 23.02.2020 17:00 T Nea Salamina Nea Salamina 0:0 (0:0)
22. Ronde 01.03.2020 17:00 U Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC 2:1 (1:0)
First Division 2020 Playoff
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 08.03.2020 15:00 U Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC 0:3 (0:1)
2. Ronde 14.03.2020 T AEL Limassol AEL Limassol niet gespeeld
3. Ronde 22.03.2020 T APOEL Nicosia APOEL Nicosia niet gespeeld
4. Ronde 05.04.2020 U Omonia Nikosia Omonia Nikosia niet gespeeld
6. Ronde 12.04.2020 T Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC niet gespeeld
5. Ronde 15.04.2020 T Apollon Limassol Apollon Limassol niet gespeeld
Kypello Kyprou 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Achtste finale 08.01.2020 15:30 T Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion 3:0 (0:0)
Achtste finale 22.01.2020 17:00 U Karmiotissa Polemidion Karmiotissa Polemidion 1:0 (0:0)
Kwartfinale 12.02.2020 17:00 U AEL Limassol AEL Limassol 0:0 (0:0)
Kwartfinale 19.02.2020 18:00 T AEL Limassol AEL Limassol 1:1 (1:1)
Vriendschappelijke duels 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 01.07.2019 11:00 U Górnik Zabrze Górnik Zabrze 2:1 (2:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner