. .
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
Luftëtari Gjirokastër - FK Vllaznia -:-
KF Teuta Durrës - KF Skënderbeu -:-
KF Tiranë - FK Kukësi -:-
KF Bylis Ballsh - FK Partizani -:-
KF Laçi - KS Flamurtari Vlorë -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
USM Bel Abbes - MC Alger -:-
US Biskra - CA Bordj Bou Arreridj -:-
JS Kabylie - MC Oran -:-
Paradou AC - CS Constantine -:-
CR Bélouizdad - JS Saoura -:-
ES Sétif - AS Aïn M'lila -:-
NA Hussein Dey - NC Magra -:-
ASO Chlef - USM Alger -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Gimnasia de Mendoza - San Martín de Tucumán -:-
Instituto de Córdoba - Almagro -:-
Ramón Santamarina - Villa Dálmine -:-
Gimnasia de Jujuy - Sarmiento de Junín -:-
All Boys - Riestra -:-
Atlético Rafaela - Chacarita Juniors -:-
Quilmes - Brown de Adrogué -:-
Defensores de Belgrano - Tigre -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Mitre de Santiago del Estero - Independiente Rivadavia -:-
Platense - Atlanta -:-
Temperley - Ferro Carril Oeste -:-
Deportivo Morón - Estudiantes de Río Cuarto -:-
Barracas Central - Nueva Chicago -:-
Agropecuario - Guillermo Brown de Puerto Madryn -:-
San Martín de San Juan - Alvarado -:-
Estudiantes de Caseros - Belgrano de Córdoba -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura >
Justo José de Urquiza - Colegiales -:-
Los Andes - San Miguel -:-
Flandria - Comunicaciones -:-
San Telmo - Villa San Carlos -:-
Armenio - Acassuso -:-
Tristan Suárez - Argentino de Quilmes -:-
Sacachispas - Defensores Unidos de Zárate -:-
Almirante Brown - Talleres de Remedios de Escalada -:-
Fénix - UAI Urquiza -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
07:15 Brisbane Roar - Central Coast Mariners -:-
09:30 Newcastle United Jets - Western Sydney Wanderers -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Gabala FK - Zira FK -:-
17:00 Keşlə FK - Sumgayit FK -:-
België > U18 Elite U18 2019/2020  België >  U18 Elite U18 2019/2020 >
14:15 KV Mechelen - Standard Liège -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
Sloboda Tuzla - FK Tuzla City -:-
Čelik Zenica - Borac Banja Luka -:-
Široki Brijeg - Zvijezda 09 Bijeljina -:-
Radnik Bijeljina - Velež Mostar -:-
FK Sarajevo - Željezničar Sarajevo -:-
Zrinjski Mostar - FK Mladost Doboj-Kakanj -:-
Brazilië > Série B 2019  Brazilië >   Série B 2019 >
Ponte Preta - Brasil de Pelotas -:-
Bragantino - SP - CR Brasil - AL -:-
Oeste - SP - Criciúma - SC -:-
Atlético Goianiense - Sport - PE -:-
Paraná Clube - Botafogo - SP -:-
Londrina - PR - Guarani - SP -:-
Figueirense - Operário Ferroviário - PR -:-
América - MG - São Bento -:-
Vitória - BA - Coritiba FC -:-
Cuiabá - MT - Vila Nova - GO -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Sofia -:-
Cherno More Varna - FK Botev Vratsa -:-
CSKA Sofia - PFC Ludogorets Razgrad -:-
Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardzhali -:-
Vitosha Bistritsa - FC Dunav Ruse -:-
PFC Beroe - Levski Sofia -:-
Tsarsko Selo Sofia - Botev Plovdiv -:-
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
17:00 Ethnikos Achna - AEL Limassol -:-
17:00 AEK Larnaca - Anorthosis Famagusta FC -:-
17:00 Apollon Limassol - Nea Salamina -:-
17:00 Olympiakos Nikosia - Enosis Neon Paralimni -:-
17:00 Omonia Nikosia - APOEL Nicosia -:-
17:00 Paphos FC - Doxa Katokopias FC -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 Aarhus GF - FC Midtjylland -:-
12:30 SønderjyskE - Vejle BK -:-
13:00 Esbjerg fB - FC Kopenhagen -:-
13:00 Brøndby IF - Randers SK Freja -:-
13:00 FC Nordsjælland - Silkeborg IF -:-
13:15 Lyngby BK - Aalborg BK -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
13:00 FC Helsingør - Hobro IK -:-
13:00 AC Horsens - Hvidovre IF -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
15:30 FC Helsingør - Hobro IK -:-
13:00 AC Horsens - Hvidovre IF -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 1899 Hoffenheim - Fortuna Düsseldorf -:-
15:30 Hertha BSC - Borussia Dortmund -:-
15:30 1. FC Köln - FC Augsburg -:-
15:30 SC Paderborn 07 - RB Leipzig -:-
18:30 Bayern München - Bayer Leverkusen -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 1. FC Nürnberg - SV Wehen Wiesbaden -:-
13:00 FC St. Pauli - Hannover 96 -:-
13:00 VfL Bochum - Erzgebirge Aue -:-
13:00 Dynamo Dresden - Holstein Kiel -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 Chemnitzer FC - KFC Uerdingen 05 -:-
14:00 Preußen Münster - Waldhof Mannheim -:-
14:00 SG Sonnenhof Großaspach - 1. FC Magdeburg -:-
14:00 Hallescher FC - MSV Duisburg -:-
14:00 Viktoria Köln - 1. FC Kaiserslautern -:-
14:00 Hansa Rostock - Würzburger Kickers -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 Hannover 96 II - Lüneburger SK Hansa -:-
14:00 Werder Bremen II - Holstein Kiel II -:-
15:00 Schwarz-Weiß Rehden - Weiche Flensburg 08 -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - Bonner SC -:-
14:00 SV Rödinghausen - SC Verl -:-
14:00 Borussia Dortmund II - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
14:00 Alemannia Aachen - Sportfreunde Lotte -:-
14:00 Wuppertaler SV - Fortuna Düsseldorf II -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SV 07 Elversberg - SSV Ulm 1846 -:-
14:00 FC 08 Homburg - FC Gießen -:-
14:00 FK Pirmasens - Bayern Alzenau -:-
14:00 TSV Steinbach Haiger - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 FSV Frankfurt - FC Astoria Walldorf -:-
14:00 Bahlinger SC - VfR Aalen -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 VfB Eichstätt - FC Memmingen -:-
14:00 TSV Aubstadt - VfR Garching -:-
14:00 SpVgg Greuther Fürth II - Viktoria Aschaffenburg -:-
14:00 TSV 1896 Rain am Lech - SV Heimstetten -:-
14:00 1. FC Nürnberg II - FV Illertissen -:-
14:00 SpVgg Oberfranken Bayreuth - FC Augsburg II -:-
14:00 Türkgücü-Ataspor München - TSV Buchbach -:-
15:30 1. FC Schweinfurt 05 - TSV 1860 Rosenheim -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 SV Seligenporten - SC Eltersdorf -:-
14:00 Würzburger FV - DJK Vilzing -:-
14:00 TSV Karlburg - SpVgg Bayern Hof -:-
14:00 Viktoria Kahl - DJK Bamberg -:-
14:00 DJK Gebenbach - SpVgg Ansbach -:-
14:00 ATSV Erlangen - TSV Abtswind -:-
15:00 ASV Cham - 1. FC Sand -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 TSV Landsberg - TSV Kottern-St. Mang -:-
14:00 SV Donaustauf - SpVgg Hankofen-Hailing -:-
14:00 Türkspor Augsburg - FC Deisenhofen -:-
14:00 FC Pipinsried - FC Ingolstadt 04 II -:-
14:00 TSV 1865 Dachau - TSV Schwabmünchen -:-
14:00 FC Ismaning - TSV Wasserburg -:-
14:00 TSV Nördlingen - SV Kirchanschöring -:-
14:00 TSV 1860 München II - TSV Schwaben Augsburg -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 BTS Neustadt - Werder Bremen III -:-
13:00 Bremer SV - Blumenthaler SV -:-
14:30 SG Aumund-Vegesack - Brinkumer SV -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 Eintracht Stadtallendorf - FC Eddersheim -:-
14:30 FC Hanau 93 - VfB Ginsheim -:-
14:30 SV Rot-Weiss Hadamar - SV Steinbach -:-
14:30 Türk Gücü Friedberg - FSV Fernwald -:-
14:30 SC Waldgirmes - TuS Dietkirchen -:-
15:00 Hessen Dreieich - KSV Baunatal -:-
16:00 SV 1910 Neuhof - Viktoria Griesheim -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 Atlas Delmenhorst - FC Hagen/Uthlede -:-
14:00 HSC/BW Tündern - U.S.I. Lupo-Martini -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 SSV Reutlingen - TSV Ilshofen -:-
14:00 VfB Stuttgart II - SV Oberachern -:-
14:00 FV Ravensburg - Sportfreunde Dorfmerkingen -:-
14:00 FSV 08 Bissingen - 1. CfR Pforzheim -:-
14:00 Göppinger SV - SV Sandhausen II -:-
14:00 1. FC Rielasingen-Arlen - FC 08 Villingen -:-
14:30 SV Linx - FC Nöttingen -:-
14:30 Freiburger FC - Stuttgarter Kickers -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
13:00 Meiendorfer SV - Hamm United -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:00 Torgelower FC Greif - Hertha Zehlendorf -:-
13:00 Brandenburger SC Süd - Blau-Weiß 90 Berlin -:-
13:00 Hansa Rostock II - Ludwigsfelder FC -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
13:00 VfB 1921 Krieschow - FC Eilenburg -:-
13:00 FSV Martinroda - Askania Bernburg -:-
13:00 VFC Plauen - FC Oberlausitz -:-
14:00 VfL Halle 96 - Wacker Nordhausen II -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:30 FC Hertha Wiesbach - TuS Mechtersheim -:-
14:30 FV 07 Diefflen - TuS Koblenz -:-
14:30 TSV Schott Mainz - FC Karbach -:-
14:30 Arminia Ludwigshafen - SV 07 Elversberg II -:-
14:30 FV Dudenhofen - Wormatia Worms -:-
14:30 TSG Pfeddersheim - FV Engers 07 -:-
14:30 SV Gonsenheim - 1. FC Kaiserslautern II -:-
15:00 SV Röchling Völklingen - Hassia Bingen -:-
15:30 Sportfreunde Eisbachtal - Eintracht Trier -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
13:30 Weiche Flensburg 08 II - TSV Bordesholm -:-
14:00 Husumer SV - 1. FC Phönix Lübeck -:-
14:00 TSB Flensburg - VfB Lübeck II -:-
14:00 Oldenburger SV - TSV Kropp -:-
14:00 SV Eutin 08 - Inter Türkspor Kiel -:-
14:00 PSV Union Neumünster - SV Eichede -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020 >
16:00 1. FFC 08 Niederkirchen - TuS Wörrstadt -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Chemnitzer FC - Holstein Kiel -:-
11:00 FC St. Pauli - Dynamo Dresden -:-
12:00 Energie Cottbus - 1. FC Union Berlin -:-
12:00 VfL Wolfsburg - Hertha BSC -:-
13:00 1. FC Magdeburg - Hamburger SV -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Rot-Weiß Oberhausen - Bor. Mönchengladbach -:-
13:00 Bayer Leverkusen - Arminia Bielefeld -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 1. FC Kaiserslautern - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
13:00 FC Augsburg - SSV Ulm 1846 -:-
13:00 Eintracht Frankfurt - SpVgg Greuther Fürth -:-
13:00 FC Ingolstadt 04 - VfB Stuttgart -:-
13:00 1. FSV Mainz 05 - 1899 Hoffenheim -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Dynamo Dresden - Eintracht Braunschweig -:-
11:00 RB Leipzig - FC St. Pauli -:-
11:00 Hamburger SV - FC Carl Zeiss Jena -:-
13:00 Energie Cottbus - Chemnitzer FC -:-
13:00 Hertha BSC - Hallescher FC -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Borussia Dortmund - Preußen Münster -:-
11:00 Bor. Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf -:-
11:00 1. FC Köln - Alemannia Aachen -:-
11:00 SG Unterrath 12/24 - Bayer Leverkusen -:-
13:00 Arminia Bielefeld - Wuppertaler SV -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Bayern München - Eintracht Frankfurt -:-
13:00 Stuttgarter Kickers - SC Freiburg -:-
El Salvador > Primera División 2019/2020 Apertura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Apertura >
Jocoro FC - Chalatenango -:-
Santa Tecla FC - Once Municipal -:-
Municipal Limeño - FAS -:-
Alianza - El Vencedor -:-
Águila - Isidro Metapán -:-
Sonsonate FC - Independiente San Vincente -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
Burnley FC - Crystal Palace -:-
Chelsea FC - West Ham United -:-
Leicester City - Everton FC -:-
Liverpool FC - Brighton & Hove Albion -:-
Manchester United - Aston Villa -:-
Newcastle United - Manchester City -:-
Norwich City - Arsenal FC -:-
Southampton FC - Watford FC -:-
Tottenham Hotspur - AFC Bournemouth -:-
Wolverhampton Wanderers - Sheffield United -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Barnsley FC - Hull City -:-
16:00 Birmingham City - Millwall FC -:-
16:00 Brentford FC - Luton Town -:-
16:00 Bristol City - Huddersfield Town -:-
16:00 Charlton Athletic - Sheffield Wednesday -:-
16:00 Derby County - Queens Park Rangers -:-
16:00 Leeds United - Middlesbrough FC -:-
16:00 Nottingham Forest - Cardiff City -:-
16:00 Preston North End - West Bromwich Albion -:-
16:00 Stoke City - Blackburn Rovers -:-
16:00 Swansea City - Fulham FC -:-
16:00 Wigan Athletic - Reading FC -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 AFC Fylde - Notts County -:-
16:00 Aldershot Town - Chesterfield FC -:-
16:00 Boreham Wood - Woking FC -:-
16:00 Bromley FC - Yeovil Town -:-
16:00 Chorley FC - Dagenham & Redbridge -:-
16:00 Ebbsfleet United - Wrexham AFC -:-
16:00 Halifax Town - Dover Athletic -:-
16:00 Hartlepool United - Eastleigh FC -:-
16:00 Maidenhead United - Barrow AFC -:-
16:00 Solihull Moors - Barnet FC -:-
16:00 Sutton United - Harrogate Town -:-
16:00 Torquay United - Stockport County -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
12:00 Newcastle United - Wolverhampton Wanderers -:-
12:00 Stoke City - Everton FC -:-
12:30 West Bromwich Albion - Manchester United -:-
13:00 Blackburn Rovers - Middlesbrough FC -:-
13:00 Manchester City - Derby County -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
13:00 Arsenal FC - Swansea City -:-
13:00 Brighton & Hove Albion - Southampton FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
13:30 Liverpool FC - Sunderland AFC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
13:30 Chelsea FC - Fulham FC -:-
14:00 Leicester City - Tottenham Hotspur -:-
14:00 West Ham United - Aston Villa -:-
14:30 Reading FC - Norwich City -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division >
12:00 Chesterfield FC - Rotherham United -:-
12:00 Lincoln City - Notts County -:-
12:00 Scunthorpe United - Grimsby Town -:-
12:30 Mansfield Town - Huddersfield Town (U17) -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Monaco - Paris Saint-Germain -:-
FC Nantes - Toulouse FC -:-
Montpellier HSC - Amiens SC -:-
OGC Nice - Angers SCO -:-
Nîmes Olympique - FC Metz -:-
Olympique Marseille - Stade Brest -:-
Lille OSC - Dijon FCO -:-
RC Strasbourg - Olympique Lyon -:-
Stade Reims - Girondins Bordeaux -:-
Stade Rennes - AS Saint-Étienne -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
11:00 Dinamo Tbilisi - WIT Georgia -:-
11:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi -:-
11:00 FC Rustavi - Dila Gori -:-
11:00 FC Saburtalo - Sioni Bolnisi -:-
11:00 Torpedo Kutaisi - Chikhura Sachkhere -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
AE Larisa - Volos NFC -:-
Skoda Xanthi - Atromitos -:-
Aris Saloniki - Lamia -:-
Olympiakos - PAOK Saloniki -:-
OFI Heraklion - AEK Athene -:-
Panathinaikos - Asteras Tripolis -:-
Panionios GSS - Panetolikos -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
07:30 Yuen Long FC - Hong Kong Rangers FC -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Zalaegerszegi TE - Debreceni VSC -:-
Kaposvári RFC - Ferencvárosi TC -:-
Puskás FC - Mezõkövesd-Zsóry -:-
Paksi SE - Újpest FC -:-
Diósgyöri VTK - Fehérvár FC -:-
Kisvárda FC - Budapest Honvéd -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 ATK - Mumbai City FC -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
12:30 Madura United FC - Persebaya Surabaya -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem -:-
Hapoel Hadera FC - Maccabi Haifa -:-
FC Ashdod - Hapoel Kfar Saba -:-
Hapoel Be'er Sheva - Bnei Yehuda Tel Aviv -:-
Hapoel Ra'anana - Sektzia Nes Tziona -:-
Hapoel Haifa - Maccabi Netanya -:-
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Tel Aviv -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
15:00 Brescia Calcio - Atalanta -:-
18:00 Genoa CFC - Torino FC -:-
20:45 ACF Fiorentina - US Lecce -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
Cosenza Calcio - Spezia Calcio -:-
US Cremonese - AS Livorno -:-
FC Crotone - AS Cittadella -:-
Frosinone Calcio - Empoli FC -:-
AC Perugia Calcio - Pescara Calcio -:-
AC Pisa - Pordenone Calcio -:-
US Salernitana 1919 - Ascoli Calcio -:-
Trapani Calcio - Chievo Verona -:-
Venezia FC - Benevento Calcio -:-
Virtus Entella - SS Juve Stabia -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 AS Roma - Sassuolo Calcio -:-
15:00 Bologna FC - Genoa CFC -:-
15:00 Chievo Verona - Inter -:-
15:00 ACF Fiorentina - Atalanta -:-
15:00 SSC Napoli - Cagliari Calcio -:-
15:00 Pescara Calcio - Empoli FC -:-
15:00 Sampdoria - Juventus -:-
15:00 Torino FC - Lazio Roma -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
15:00 AC Milan - Virtus Entella -:-
15:00 US Cremonese - Venezia FC -:-
15:00 Pordenone Calcio - Udinese Calcio -:-
15:00 SPAL 2013 Ferrara - Parma Calcio 1913 -:-
15:00 Spezia Calcio - AS Cittadella -:-
15:00 Hellas Verona - Brescia Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
15:00 Cosenza Calcio - US Lecce -:-
15:00 FC Crotone - Frosinone Calcio -:-
15:00 AS Livorno - AC Perugia Calcio -:-
15:00 AC Pisa - Benevento Calcio -:-
15:00 US Salernitana 1919 - SS Juve Stabia -:-
15:00 Trapani Calcio - Ascoli Calcio -:-
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
06:00 Cerezo Osaka - Shimizu S-Pulse -:-
06:00 FC Tokyo - Urawa Red Diamonds -:-
06:00 Gamba Osaka - Matsumoto Yamaga -:-
06:00 Júbilo Iwata - Nagoya Grampus -:-
06:00 Kashima Antlers - Vissel Kobe -:-
06:00 Kawasaki Frontale - Yokohama F. Marinos -:-
06:00 Sagan Tosu - Consadole Sapporo -:-
06:00 Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima -:-
06:00 Vegalta Sendai - Oita Trinita -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
17:00 Hajduk Split - HNK Rijeka -:-
17:00 NK Istra 1961 - Dinamo Zagreb -:-
17:00 Lokomotiva Zagreb - HNK Gorica -:-
17:00 Slaven Belupo - NK Inter Zaprešić -:-
17:00 NK Varaždin ŠN - NK Osijek -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
NK Croatia Zmijavci - HNK Cibalia -:-
Hrvatski Dragovoljac - NK Sesvete -:-
NK Dubrava - NK Kustošija -:-
NK Dugopolje - HNK Šibenik -:-
Hajduk Split II - NK BSK Bijelo Brdo -:-
NK Orijent Rijeka - NK Solin -:-
NK Osijek II - NK Međimurje -:-
NK Rudeš - Dinamo Zagreb II -:-
Marokko > GNF 1 2019/2020  Marokko >   GNF 1 2019/2020 >
20:00 FAR de Rabat - Youssoufia Berrechid -:-
20:00 Raja Beni Mellal - Olympique de Khouribga -:-
20:00 CR Khemis Zemamra - Renaissance de Berkane -:-
20:00 Raja Casablanca - Mouloudia Oujda -:-
20:00 Moghreb de Tétouan - Ittihad Tanger -:-
20:00 Olympique de Safi - Wydad AC -:-
20:00 Hassania US Agadir - Difaâ d'el Jadida -:-
20:00 Rapide Oued Zem - FUS de Rabat -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 Willem II - Sparta Rotterdam -:-
19:45 Fortuna Sittard - FC Groningen -:-
20:45 Heracles Almelo - ADO Den Haag -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 ASWH - Rijnsburgse Boys -:-
15:30 GVVV - Jong FC Volendam -:-
15:30 HHC Hardenberg - Excelsior Maassluis -:-
15:30 Katwijk - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:30 Noordwijk - De Treffers -:-
15:30 Scheveningen - IJsselmeervogels -:-
15:30 Spakenburg - Quick Boys -:-
18:00 AFC - Kozakken Boys -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 DVS'33 Ermelo - HSV Hoek -:-
14:30 Ajax (amateurs) - Ter Leede -:-
14:30 FC Lisse - DOVO -:-
14:30 SteDoCo - Harkemase Boys -:-
15:00 Jong Almere City FC - Sparta Nijkerk -:-
15:00 ONS Sneek - Excelsior '31 -:-
18:00 GOES - VVOG -:-
18:00 VVSB - ODIN '59 -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 >
12:00 Almere City FC - ADO Den Haag -:-
14:00 PSV Eindhoven - Vitesse -:-
14:30 Feyenoord - sc Heerenveen -:-
14:45 NEC/FC Oss - NAC Breda -:-
15:00 FC Groningen - FC Utrecht -:-
15:00 FC Twente - Sparta Rotterdam -:-
15:00 AZ Alkmaar - AFC Ajax -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
16:00 Carrick Rangers - Glenavon FC -:-
16:00 Cliftonville FC - Glentoran Belfast -:-
16:00 Dungannon Swifts - Crusaders FC -:-
16:00 Institute FC Drumahoe - Coleraine FC -:-
16:00 Linfield FC - Larne FC -:-
16:00 Warrenpoint Town - Ballymena United -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
17:00 Desna Chernigov - FC Oleksandriya -:-
17:00 Zorya Lugansk - Karpaty Lviv -:-
17:00 FK Lviv - SK Dnipro-1 -:-
17:00 FK Mariupol - Shakhtar Donetsk -:-
17:00 Olimpik Donetsk - Dinamo Kiev -:-
17:00 Vorskla Poltava - Kolos Kovalivka -:-
Oezbekistan > Super League 2019  Oezbekistan >   Super League 2019 >
12:00 Andijon PFK - Qizilqum Zarafshon -:-
12:00 Buxoro FK - FC AGMK -:-
12:00 Bunyodkor PFK - So’g’diyona Jizzax -:-
12:00 FK Qo’qon 1912 - Navbahor Namangan -:-
12:00 Lokomotiv Tashkent - Pakhtakor Tashkent -:-
12:00 Metallurg Bekobod - Termez Surkhon -:-
12:00 Nasaf Qarshi - Dinamo Samarqand -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
17:00 SKN St. Pölten - SV Mattersburg -:-
17:00 WSG Tirol - Sturm Graz -:-
17:00 Austria Wien - TSV Hartberg -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
14:00 Vorwärts Steyr - Kapfenberger SV 1919 -:-
14:30 FC Dornbirn - SV Ried -:-
14:30 FC Liefering - FC Blau Weiß Linz -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
18:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin -:-
18:00 Legia Warschau - Korona Kielce -:-
18:00 ŁKS Łódź - KS Cracovia -:-
18:00 Piast Gliwice - Śląsk Wrocław -:-
18:00 Wisła Płock - Lech Poznań -:-
18:00 Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok -:-
18:00 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk -:-
18:00 Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
Warta Poznań - Wigry Suwałki -:-
FKS Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz -:-
Zagłębie Sosnowiec - Termalica Bruk-Bet Nieciecza -:-
Chrobry Głogów - Miedź Legnica -:-
Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice -:-
Odra Opole - GKS Tychy '71 -:-
GKS Jastrzębie - OKS Stomil Olsztyn -:-
Radomiak Radom - GKS Bełchatów -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
FC Hermannstadt - CFR Cluj -:-
Sepsi OSK - CS Universitatea Craiova -:-
FC Botoşani - FC Viitorul Constanța -:-
Astra Giurgiu - Gaz Metan Mediaş -:-
Chindia Târgoviște - Academica Clinceni -:-
FC Voluntari - FCSB -:-
Dinamo Boekarest - FC Politehnica Iași -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
12:00 Krylia Sovetov - FK Ufa -:-
14:30 FK Rostov - FC Ural -:-
17:00 Akhmat Grozny - Rubin Kazan -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Dhamk Club - Al Fayha -:-
15:45 Al Shabab - Al Ra’ed -:-
17:35 Al Ittihad - Al Faysali -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Aberdeen FC - St. Mirren FC -:-
16:00 Hibernian FC - Kilmarnock FC -:-
16:00 Livingston FC - Hamilton Academical -:-
16:00 Motherwell FC - St. Johnstone FC -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Alloa Athletic - Inverness CT -:-
16:00 Ayr United - Arbroath FC -:-
16:00 Dundee FC - Queen Of The South -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Partick Thistle -:-
16:00 Greenock Morton FC - Dundee United -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Airdrieonians - East Fife FC -:-
16:00 Clyde FC - Dumbarton FC -:-
16:00 Falkirk FC - Stranraer FC -:-
16:00 Forfar Athletic - Peterhead FC -:-
16:00 Montrose FC - Raith Rovers -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Albion Rovers - Cowdenbeath FC -:-
16:00 Annan Athletic - Cove Rangers -:-
16:00 Brechin City FC - Stenhousemuir FC -:-
16:00 Elgin City - Stirling Albion FC -:-
16:00 Queen's Park FC - Edinburgh City FC -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 TSC Bačka Topola - Spartak Subotica -:-
17:00 Rode Ster Belgrado - FK Voždovac -:-
17:00 FK Javor - Radnički Niš -:-
17:00 FK Mačva Šabac - Partizan -:-
17:00 FK Napredak - FK Inđija -:-
17:00 Proleter Novi Sad - Mladost Lučani -:-
17:00 FK Rad Beograd - Vojvodina -:-
17:00 Radnik Surdulica - FK Čukarički-Stankom -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
NK Tabor Sežana - NK Aluminij -:-
NK Celje - NŠ Mura -:-
NK Bravo - Olimpija Ljubljana -:-
NK Domžale - Rudar Velenje -:-
NK Maribor - NK Triglav -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
14:00 DAC Dunajská Streda - FC Nitra -:-
14:00 ŠKF Sereď - MFK Zemplín Michalovce -:-
14:00 FK AS Trenčín - FK Pohronie -:-
14:00 Spartak Trnava - MFK Ružomberok -:-
14:00 Zlaté Moravce - FK Senica -:-
14:00 MŠK Žilina - Slovan Bratislava -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
17:00 FK Jablonec - České Budějovice -:-
17:00 FK Mladá Boleslav - FK Teplice -:-
17:00 Baník Ostrava - SFC Opava -:-
17:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 -:-
17:00 1. FK Příbram - Sparta Praag -:-
17:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec -:-
17:00 Slavia Praag - MFK Karvina -:-
17:00 FC FASTAV Zlín - 1. FC Slovácko -:-
Tunesië > Ligue 1 2019/2020  Tunesië >   Ligue 1 2019/2020 >
12:00 Étoile du Sahel - Club Sportif Sfaxien -:-
12:00 Stade Tunisien - US Ben Guerdane -:-
12:00 ES Métlaoui - US Tataouine -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
13:00 Çaykur Rizespor - Atiker Konyaspor -:-
13:00 Sivasspor - Kasımpaşa SK -:-
15:30 Alanyaspor - MKE Ankaragücü -:-
18:00 Göztepe - Fenerbahçe -:-
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Airbus UK - The New Saints -:-
15:30 Barry Town United - Newtown AFC -:-
15:30 Caernarfon Town - Cardiff Metropolitan -:-
15:30 Carmarthen Town - Bala Town -:-
15:30 Penybont FC - Connah's Quay Nomads -:-
Wit-Rusland > Cempionat 2019  Wit-Rusland >   Cempionat 2019 >
Energetik-BGU Minsk - Dnyapro Mogilev -:-
Torpedo-BelAZ Zhodino - BATE Borisov -:-
Dinamo Minsk - Dinamo Brest -:-
FK Vitebsk - FK Slaviya Mozyr -:-
FK Isloch Minsk - FK Minsk -:-
Shakhter Soligorsk - FK Gorodeya -:-
FK Gomel - Torpedo Minsk -:-
FK Slutsk - Neman Grodno -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Polokwane City FC - Bloemfontein Celtic -:-
18:00 Cape Town City FC - Highlands Park -:-
18:00 Black Leopards - Golden Arrows -:-
20:15 SuperSport United - Stellenbosch FC -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
19:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Zürich -:-
19:00 FC Sion - FC Thun -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
FC Aarau - FC Winterthur -:-
SC Kriens - FC Lausanne-Sport -:-
Stade Lausanne-Ouchy - Grasshopper Club Zürich -:-
FC Vaduz - FC Chiasso -:-
FC Wil 1900 - FC Schaffhausen -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2019/2020 1. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2019/2020 1. Phase >
Team Ticino - Neuchâtel Xamax -:-
FC Thun - Team Vaud -:-
Team St.Gallen/Wil - Grasshopper Club Zürich -:-
FC Winterthur - FC Basel -:-
BSC Young Boys - Team FC Luzern/SC Kriens -:-
FC Sion - Team Aargau -:-
Servette Genève - FC Zürich -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner