. .
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
FK Kukësi - Luftëtari Gjirokastër -:-
FK Partizani - KF Skënderbeu -:-
KS Flamurtari Vlorë - FK Vllaznia -:-
KF Laçi - KF Teuta Durrës -:-
KF Bylis Ballsh - KF Tiranë -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
JS Kabylie - CS Constantine -:-
CR Bélouizdad - USM Bel Abbes -:-
US Biskra - AS Aïn M'lila -:-
NC Magra - JS Saoura -:-
ASO Chlef - ES Sétif -:-
NA Hussein Dey - MC Alger -:-
CA Bordj Bou Arreridj - USM Alger -:-
Paradou AC - MC Oran -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Gimnasia de Mendoza - Sarmiento de Junín -:-
Riestra - Villa Dálmine -:-
Chacarita Juniors - Almagro -:-
Brown de Adrogué - San Martín de Tucumán -:-
Tigre - Instituto de Córdoba -:-
Defensores de Belgrano - Ramón Santamarina -:-
Quilmes - Gimnasia de Jujuy -:-
Atlético Rafaela - All Boys -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Mitre de Santiago del Estero - Estudiantes de Río Cuarto -:-
Nueva Chicago - Ferro Carril Oeste -:-
Guillermo Brown de Puerto Madryn - Atlanta -:-
Alvarado - Independiente Rivadavia -:-
Belgrano de Córdoba - Platense -:-
Estudiantes de Caseros - Temperley -:-
San Martín de San Juan - Deportivo Morón -:-
Agropecuario - Barracas Central -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
07:00 Sydney FC - Perth Glory -:-
09:30 Melbourne City FC - Western Sydney Wanderers -:-
Australië > Vrouwen W-League 2019/2020 Finals > Halve Finale  Australië >  Vrouwen W-League 2019/2020 Finals > Halve Finale
1. Punktrunde - 4. Punktrunde -:-
2. Punktrunde - 3. Punktrunde -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Qarabağ FK - Gabala FK -:-
17:00 Sabah FK - Keşlə FK -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
Etar Veliko Tarnovo - FC Dunav Ruse -:-
Arda Kardzhali - Levski Sofia -:-
PFC Ludogorets Razgrad - Botev Plovdiv -:-
FK Botev Vratsa - Tsarsko Selo Sofia -:-
Slavia Sofia - PFC Beroe -:-
Cherno More Varna - Vitosha Bistritsa -:-
CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
FC Midtjylland - AC Horsens -:-
Brøndby IF - SønderjyskE -:-
Randers FC - Hobro IK -:-
Aarhus GF - Odense BK -:-
Esbjerg fB - Aalborg BK -:-
Lyngby BK - FC Kopenhagen -:-
Silkeborg IF - FC Nordsjælland -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
13:00 Vanløse IF - FA 2000 -:-
14:00 BK Frem København - Skovshoved IF -:-
14:00 Hillerød GI - Holbæk B&I -:-
15:00 Brønshøj BK - BK Avarta -:-
15:00 B.93 København - FC Helsingør -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
13:00 Vejgaard BK - Thisted FC -:-
14:00 Middelfart Fodbold - Dalum IF -:-
14:00 Jammerbugt FC - Brabrand IF -:-
14:00 FC Sydvest 05 - VSK Aarhus -:-
14:00 Aarhus Fremad - Næsby BK -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:00 Randers SK Freja - Esbjerg fB -:-
12:30 Odense BK - Lyngby BK -:-
13:00 Silkeborg IF - SønderjyskE -:-
13:00 Aalborg BK - FC Kopenhagen -:-
13:00 FC Nordsjælland - Aarhus GF -:-
15:45 FC Midtjylland - Vejle BK -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:00 Næsby BK - Næstved BK -:-
12:30 HB Køge - FK Viborg -:-
13:00 B.93 København - FC Helsingør -:-
13:00 AC Horsens - Hellerup IK -:-
13:00 Hobro IK - Kolding IF -:-
14:15 AB Gladsaxe - Slagelse B&I -:-
15:30 Holbæk B&I - Hvidovre IF -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020 >
13:00 FC Nordsjælland - Aarhus GF -:-
13:30 FC Midtjylland - Vejle BK -:-
14:00 Randers SK Freja - Esbjerg fB -:-
15:00 Odense BK - Lyngby BK -:-
15:15 Aalborg BK - FC København -:-
15:30 Silkeborg IF - SønderjyskE -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:00 AB Gladsaxe - Slagelse B&I -:-
13:00 Holbæk B&I - Hvidovre IF -:-
14:15 Næsby BK - Næstved BK -:-
15:00 B.93 København - FC Helsingør -:-
15:15 AC Horsens - Hellerup IK -:-
15:15 Hobro IK - Kolding IF -:-
15:30 HB Køge - FK Viborg -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:00 FC Midtjylland - Vejle BK -:-
13:00 Aalborg BK - FC København -:-
14:00 Randers SK Freja - Esbjerg fB -:-
15:00 Odense BK - Lyngby BK -:-
15:30 Farum BK - Aarhus GF -:-
15:30 Silkeborg IF - SønderjyskE -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
1. FC Union Berlin - Bayern München -:-
Werder Bremen - Bayer Leverkusen -:-
Eintracht Frankfurt - Bor. Mönchengladbach -:-
FC Augsburg - VfL Wolfsburg -:-
1899 Hoffenheim - Hertha BSC -:-
1. FC Köln - 1. FSV Mainz 05 -:-
RB Leipzig - SC Freiburg -:-
Borussia Dortmund - FC Schalke 04 -:-
Fortuna Düsseldorf - SC Paderborn 07 -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
FC Carl Zeiss Jena - Chemnitzer FC -:-
Waldhof Mannheim - KFC Uerdingen 05 -:-
SV Meppen - Würzburger Kickers -:-
1. FC Magdeburg - 1. FC Kaiserslautern -:-
TSV 1860 München - MSV Duisburg -:-
SG Sonnenhof Großaspach - SpVgg Unterhaching -:-
FC Ingolstadt 04 - Bayern München II -:-
Preußen Münster - Hallescher FC -:-
Eintracht Braunschweig - Viktoria Köln -:-
FSV Zwickau - Hansa Rostock -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 Hamburger SV II - TSV Havelse -:-
13:00 VfL Wolfsburg II - SV Drochtersen/Assel -:-
13:30 Weiche Flensburg 08 - VfB Lübeck -:-
14:00 Heider SV - Lüneburger SK Hansa -:-
15:00 Schwarz-Weiß Rehden - Eintracht Norderstedt -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 TuS Haltern - Rot-Weiß Oberhausen -:-
14:00 Borussia Dortmund II - SG Wattenscheid 09 niet gespeeld
14:00 VfB Homberg - SV Rödinghausen -:-
14:00 Fortuna Düsseldorf II - 1. FC Köln II -:-
14:00 Fortuna Köln - Bor. Mönchengladbach II -:-
14:00 SV Bergisch Gladbach 09 - SC Verl -:-
14:00 Rot-Weiss Essen - FC Schalke 04 II -:-
14:00 Sportfreunde Lotte - Bonner SC -:-
14:00 Wuppertaler SV - SV Lippstadt 08 -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SV 07 Elversberg - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 SC Freiburg II - Rot-Weiß Koblenz -:-
14:00 Bahlinger SC - FK Pirmasens -:-
14:00 Kickers Offenbach - FC 08 Homburg -:-
14:00 1. FC Saarbrücken - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00 Bayern Alzenau - FC Astoria Walldorf -:-
14:00 FC Gießen - TSG Balingen -:-
14:00 SSV Ulm 1846 - FSV Frankfurt -:-
14:00 VfR Aalen - TSV Steinbach Haiger -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 DJK Vilzing - SV Seligenporten -:-
14:00 TSV Großbardorf - Eintracht Bamberg -:-
14:00 DJK Gebenbach - Viktoria Kahl -:-
14:00 1. FC Sand - ATSV Erlangen -:-
14:00 SpVgg Ansbach - ASV Cham -:-
14:00 TSV Abtswind - DJK Ammerthal -:-
14:00 SpVgg Bayern Hof - DJK Bamberg -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 Türkspor Augsburg - TSV Kottern-St. Mang -:-
14:00 FC Pipinsried - SpVgg Hankofen-Hailing -:-
14:00 TSV 1865 Dachau - FC Deisenhofen -:-
14:00 TSV Landsberg - SV Kirchanschöring -:-
14:00 SV Donaustauf - SV Pullach -:-
15:00 TSV Nördlingen - FC Ismaning -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 Bremer SV - SG Aumund-Vegesack -:-
13:00 Werder Bremen III - SFL Bremerhaven -:-
14:00 Brinkumer SV - Union 60 Bremen -:-
15:00 Blumenthaler SV - BTS Neustadt -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 KSV Baunatal - VfB Ginsheim -:-
14:00 Hessen Kassel - FC Hanau 93 -:-
14:00 Eintracht Stadtallendorf - Viktoria Griesheim -:-
15:00 Türk Gücü Friedberg - SV Steinbach -:-
15:00 SC Waldgirmes - FC Eddersheim -:-
15:00 FV Bad Vilbel - FSV Fernwald -:-
15:00 Hessen Dreieich - TuS Dietkirchen -:-
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
16:00 HSC/BW Tündern - FT Braunschweig -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 SSV Reutlingen - Göppinger SV -:-
14:00 TSV Ilshofen - Neckarsulmer Sport-Union -:-
14:00 Stuttgarter Kickers - 1. CfR Pforzheim -:-
14:00 Sportfreunde Dorfmerkingen - SV Sandhausen II -:-
14:00 SGV Freiberg - FSV 08 Bissingen -:-
15:00 SV Oberachern - FV Ravensburg -:-
15:30 FC Nöttingen - Freiburger FC -:-
15:30 FC 08 Villingen - SV Linx -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:00 FC Hertha Wiesbach - FV Dudenhofen -:-
15:00 Hassia Bingen - Arminia Ludwigshafen -:-
15:00 TuS Koblenz - TSV Schott Mainz -:-
15:00 TuS Mechtersheim - SV Gonsenheim -:-
15:00 FV Engers 07 - SV Röchling Völklingen -:-
15:00 TSG Pfeddersheim - FV 07 Diefflen -:-
15:00 SV 07 Elversberg II - Eintracht Trier -:-
15:00 FC Karbach - Wormatia Worms -:-
15:00 1. FC Kaiserslautern II - Sportfreunde Eisbachtal -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 TSB Flensburg - Eckernförder SV -:-
14:00 PSV Union Neumünster - SV Todesfelde -:-
14:00 Husumer SV - Oldenburger SV -:-
14:00 TSV Kropp - TSV Bordesholm -:-
14:00 VfB Lübeck II - Preußen 09 Reinfeld -:-
14:00 1. FC Phönix Lübeck - Weiche Flensburg 08 II -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
AFC Bournemouth - Crystal Palace -:-
Aston Villa - Chelsea FC -:-
Brighton & Hove Albion - Arsenal FC -:-
Everton FC - Liverpool FC -:-
Manchester City - Burnley FC -:-
Newcastle United - Sheffield United -:-
Norwich City - Southampton FC -:-
Tottenham Hotspur - Manchester United -:-
Watford FC - Leicester City -:-
West Ham United - Wolverhampton Wanderers -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Blackburn Rovers - Bristol City -:-
16:00 Cardiff City - Leeds United -:-
16:00 Fulham FC - Brentford FC -:-
16:00 Huddersfield Town - Wigan Athletic -:-
16:00 Hull City - Charlton Athletic -:-
16:00 Luton Town - Preston North End -:-
16:00 Middlesbrough FC - Swansea City -:-
16:00 Millwall FC - Derby County -:-
16:00 Queens Park Rangers - Barnsley FC -:-
16:00 Reading FC - Stoke City -:-
16:00 Sheffield Wednesday - Nottingham Forest -:-
16:00 West Bromwich Albion - Birmingham City -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 Blackpool FC - Sunderland AFC -:-
16:00 Bolton Wanderers - Peterborough United -:-
16:00 Bristol Rovers - Ipswich Town -:-
16:00 Burton Albion - Wycombe Wanderers -:-
16:00 Coventry City - Shrewsbury Town -:-
16:00 Doncaster Rovers - AFC Wimbledon -:-
16:00 Gillingham FC - Fleetwood Town -:-
16:00 Oxford United - Milton Keynes Dons -:-
16:00 Portsmouth FC - Accrington Stanley -:-
16:00 Rotherham United - Southend United -:-
16:00 Tranmere Rovers - Lincoln City -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Bradford City - Leyton Orient -:-
16:00 Cambridge United - Cheltenham Town -:-
16:00 Colchester United - Scunthorpe United -:-
16:00 Exeter City - Salford City -:-
16:00 Forest Green Rovers - Northampton Town -:-
16:00 Grimsby Town - Carlisle United -:-
16:00 Macclesfield Town - Walsall FC -:-
16:00 Mansfield Town - Crewe Alexandra -:-
16:00 Morecambe FC - Plymouth Argyle -:-
16:00 Oldham Athletic - Swindon Town -:-
16:00 Port Vale FC - Crawley Town -:-
16:00 Stevenage FC - Newport County -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 AFC Fylde - Aldershot Town -:-
16:00 Barrow AFC - Wrexham AFC -:-
16:00 Boreham Wood - Torquay United -:-
16:00 Bromley FC - Chorley FC -:-
16:00 Dover Athletic - Chesterfield FC -:-
16:00 Halifax Town - Ebbsfleet United -:-
16:00 Maidenhead United - Stockport County -:-
16:00 Notts County - Eastleigh FC -:-
16:00 Solihull Moors - Harrogate Town -:-
16:00 Sutton United - Hartlepool United -:-
16:00 Woking FC - Dagenham & Redbridge -:-
16:00 Yeovil Town - Barnet FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
12:00 Liverpool FC - Everton FC -:-
12:00 Sunderland AFC - West Bromwich Albion -:-
13:00 Wolverhampton Wanderers - Manchester City -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
13:00 Arsenal FC - Reading FC -:-
13:00 Southampton FC - Norwich City -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
13:30 Derby County - Blackburn Rovers -:-
13:30 Manchester United - Newcastle United -:-
14:00 Stoke City - Middlesbrough FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
14:00 Swansea City - Brighton & Hove Albion -:-
14:30 West Ham United - Fulham FC -:-
14:30 Aston Villa - Tottenham Hotspur -:-
15:00 Chelsea FC - Leicester City -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division >
12:00 Chesterfield FC - Bradford City -:-
12:00 Lincoln City - Mansfield Town -:-
12:00 Rotherham United - Doncaster Rovers -:-
12:00 Notts County - Scunthorpe United -:-
13:00 Grimsby Town - Burton Albion -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Monaco - AS Saint-Étienne -:-
FC Nantes - Nîmes Olympique -:-
Toulouse FC - FC Metz -:-
Girondins Bordeaux - Stade Rennes -:-
Montpellier HSC - Olympique Marseille -:-
Olympique Lyon - Stade Reims -:-
Paris Saint-Germain - OGC Nice -:-
RC Strasbourg - Dijon FCO -:-
Amiens SC - Angers SCO -:-
Stade Brest - Lille OSC -:-
Frankrijk > National 2 Groupe A 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe A 2019/2020 >
18:00 AF Bobigny - FCSR Haguenau -:-
18:00 SAS Épinal - CS Sedan -:-
18:00 IC Croix - JA Drancy -:-
18:00 RC Lens (CFA) - FC Mulhouse -:-
18:00 US Lusitanos - ASM Belfort -:-
18:00 Sainte-Geneviève-des-Bois - SC Bastia -:-
18:00 SC Schiltigheim - Lille OSC (CFA) -:-
18:00 Olympique Saint-Quentin - Stade Reims (CFA) -:-
Frankrijk > National 2 Groupe B 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe B 2019/2020 >
18:00 Angers SCO II - EA Guingamp (CFA) -:-
18:00 FC Gobelins - Entente SSG -:-
18:00 US Granvillaise - C' Chartres Football -:-
18:00 FC Lorient (CFA) - USM Oissel -:-
18:00 FC Mantois - AS Poissy -:-
18:00 FC Rouen - AS Vitré -:-
18:00 US Saint-Malo - US Fleury-Mérogis -:-
18:00 Vannes OC - Stade Briochin -:-
Frankrijk > National 2 Groupe C 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe C 2019/2020 >
18:00 Andrézieux - Vendée Les Herbiers -:-
18:00 Bourges Foot - AS Saint-Étienne (CFA) -:-
18:00 US Colomiers - FC Nantes (CFA) -:-
18:00 SO Romorantin - Blois Foot 41 -:-
18:00 St-Pryvé St-Hilaire - Bergerac Foot -:-
18:00 FC Sète - Montpellier HSC (CFA) -:-
18:00 Trélissac FC - Stade Bordelais -:-
20:00 FC Chamalières - Angoulême CFC -:-
Frankrijk > National 2 Groupe D 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe D 2019/2020 >
18:00 Fréjus-St. Raphaël FC - Olympique Marseille (CFA) -:-
18:00 RC Grasse - Louhans-Cuiseaux -:-
18:00 Jura Sud - Nîmes Olympique (CFA) -:-
18:00 US Endoume - AS Monaco (CFA) -:-
18:00 FC Martigues - Olympique Lyon (CFA) -:-
18:00 Monts d'Or Azergues Foot - Hyères FC -:-
18:00 AS Saint-Priest - Marignane Gignac -:-
18:30 Moulins Yzeure Foot - FC Annecy -:-
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2019/2020  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2019/2020 >
Paris Saint-Germain - Olympique Lyon -:-
Paris FC - EA Guingamp -:-
Stade Reims - ASJ Soyaux -:-
Montpellier HSC - Olympique Marseille -:-
Girondins Bordeaux - FC Metz-Algrange -:-
Dijon FCO - FC Fleury 91 -:-
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
18:00 Doxa Dramas FC - Chania Kissamikos -:-
18:00 Ergotelis - Apollon Pontou -:-
18:00 PAS Giannina - Apollon Larisa -:-
18:00 AO Kerkyra - AE Karaiskakis -:-
18:00 Levadiakos - Apollon Smyrnis -:-
18:00 Platanias Chanion - Panachaiki GE -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Debreceni VSC - Zalaegerszegi TE -:-
Budapest Honvéd - Kisvárda FC -:-
Fehérvár FC - Diósgyöri VTK -:-
Újpest FC - Paksi SE -:-
Mezõkövesd-Zsóry - Puskás FC -:-
Ferencvárosi TC - Kaposvári RFC -:-
India > I-League 2019/2020  India >   I-League 2019/2020 >
09:30 Real Kashmir - TRAU FC -:-
12:30 NEROCA FC - Chennai City FC -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
US Cremonese - Benevento Calcio -:-
FC Crotone - Chievo Verona -:-
AS Livorno - AS Cittadella -:-
Spezia Calcio - Empoli FC -:-
Trapani Calcio - Frosinone Calcio -:-
Pescara Calcio - SS Juve Stabia -:-
Ascoli Calcio - AC Perugia Calcio -:-
US Salernitana 1919 - AC Pisa -:-
Pordenone Calcio - Venezia FC -:-
Cosenza Calcio - Virtus Entella -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 Atalanta - AS Roma -:-
15:00 Cagliari Calcio - Pescara Calcio -:-
15:00 Empoli FC - Bologna FC -:-
15:00 Genoa CFC - ACF Fiorentina -:-
15:00 Inter - Sampdoria -:-
15:00 Lazio Roma - Juventus -:-
15:00 Sassuolo Calcio - SSC Napoli -:-
15:00 Torino FC - Chievo Verona -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
15:00 Brescia Calcio - Hellas Verona -:-
15:00 AS Cittadella - Spezia Calcio -:-
15:00 Virtus Entella - AC Milan -:-
15:00 Parma Calcio 1913 - SPAL 2013 Ferrara -:-
15:00 Udinese Calcio - Pordenone Calcio -:-
15:00 Venezia FC - US Cremonese -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
15:00 Ascoli Calcio - Trapani Calcio -:-
15:00 Benevento Calcio - AC Pisa -:-
15:00 Frosinone Calcio - FC Crotone -:-
15:00 SS Juve Stabia - US Salernitana 1919 -:-
15:00 US Lecce - Cosenza Calcio -:-
15:00 AC Perugia Calcio - AS Livorno -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
17:00 Hajduk Split - NK Inter Zaprešić -:-
17:00 NK Istra 1961 - HNK Rijeka -:-
17:00 Lokomotiva Zagreb - NK Osijek -:-
17:00 Slaven Belupo - HNK Gorica -:-
17:00 NK Varaždin ŠN - Dinamo Zagreb -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
15:30 NK Orijent Rijeka - NK Kustošija -:-
15:30 HNK Cibalia - NK Međimurje -:-
15:30 NK Solin - Dinamo Zagreb II -:-
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
Tarxien Rainbows - Valletta FC -:-
Mosta FC - Sliema Wanderers -:-
Sirens FC - Balzan FC -:-
Gudja United - Gżira United -:-
Hibernians FC - St. Luċija FC -:-
Senglea Athletics - Floriana FC -:-
Birkirkara FC - Hamrun Spartans -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
19:00 Pumas UNAM II - Cafessa Jalisco -:-
23:00 Pioneros de Cancún - Albinegros Orizaba -:-
02:00 Tecos Fútbol Club - Coras de Nayarit -:-
03:00 Atlético Saltillo - Murciélagos FC -:-
17:00 Cimarrones de Sonora II - Club Tepatitlán -:-
23:00 Tuzos de la UAZ - Atlético Bahia -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 Willem II - sc Heerenveen -:-
19:45 AFC Ajax - FC Twente -:-
19:45 FC Utrecht - Vitesse -:-
20:45 PEC Zwolle - Heracles Almelo -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 ASWH - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:30 GVVV - Quick Boys -:-
15:30 Katwijk - Rijnsburgse Boys -:-
15:30 Kozakken Boys - Scheveningen -:-
15:30 Noordwijk - IJsselmeervogels -:-
15:30 Spakenburg - Koninklijke HFC -:-
18:00 AFC - Jong FC Volendam -:-
18:00 De Treffers - Excelsior Maassluis -:-
18:00 TEC - HHC Hardenberg -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Hoek - Jong Almere City FC -:-
14:30 DVS'33 Ermelo - Harkemase Boys -:-
14:30 Ajax (amateurs) - DOVO -:-
14:30 ODIN '59 - VVOG -:-
14:30 SteDoCo - Ter Leede -:-
15:00 ONS Sneek - Barendrecht -:-
18:00 VVSB - Sparta Nijkerk -:-
18:00 FC Lisse - GOES -:-
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2019/2020  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2019/2020 >
03:00 Waitakere United - Hawke’s Bay United FC -:-
04:00 Southern United - Team Wellington -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
16:00 Coleraine FC - Dungannon Swifts -:-
16:00 Crusaders FC - Glentoran Belfast -:-
16:00 Glenavon FC - Carrick Rangers -:-
16:00 Institute FC Drumahoe - Cliftonville FC -:-
16:00 Linfield FC - Larne FC -:-
16:00 Warrenpoint Town - Ballymena United -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
17:00 Desna Chernigov - Zorya Lugansk -:-
17:00 SK Dnipro-1 - FK Mariupol -:-
17:00 Kolos Kovalivka - Shakhtar Donetsk -:-
17:00 FK Lviv - Karpaty Lviv -:-
17:00 FC Oleksandriya - Dinamo Kiev -:-
17:00 Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
15:30 SC Team Wiener Linien - SV Leobendorf -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
15:00 SC Kalsdorf - WSC Hertha -:-
15:00 USV Allerheiligen - FC Gleisdorf 09 -:-
15:00 ATSV Wolfsberg - ATSV Stadl-Paura -:-
15:00 USV St. Anna - SV Ried (A) -:-
15:00 Sturm Graz (A) - Union Vöcklamarkt -:-
15:00 FC Wels - Wolfsberger AC (A) -:-
15:00 Union Gurten - TuS Bad Gleichenberg -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
18:00 KS Cracovia - Jagiellonia Białystok -:-
18:00 Lech Poznań - Legia Warschau -:-
18:00 Lechia Gdańsk - Arka Gdynia -:-
18:00 ŁKS Łódź - Górnik Zabrze -:-
18:00 Piast Gliwice - Wisła Kraków -:-
18:00 Wisła Płock - Korona Kielce -:-
18:00 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin -:-
18:00 Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
GKS Jastrzębie - Warta Poznań -:-
Radomiak Radom - Odra Opole -:-
GKS Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz -:-
OKS Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów -:-
GKS Tychy '71 - Zagłębie Sosnowiec -:-
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice -:-
Miedź Legnica - FKS Stal Mielec -:-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wigry Suwałki -:-
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Hibernian FC - St. Johnstone FC -:-
16:00 Kilmarnock FC - St. Mirren FC -:-
16:00 Livingston FC - Heart of Midlothian -:-
16:00 Motherwell FC - Aberdeen FC -:-
16:00 Rangers FC - Celtic FC -:-
16:00 Ross County FC - Hamilton Academical -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Arbroath FC - Inverness CT -:-
16:00 Dundee FC - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Greenock Morton FC - Dundee United -:-
16:00 Partick Thistle - Alloa Athletic -:-
16:00 Queen Of The South - Ayr United -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Dumbarton FC - Falkirk FC -:-
16:00 East Fife FC - Montrose FC -:-
16:00 Forfar Athletic - Airdrieonians -:-
16:00 Peterhead FC - Raith Rovers -:-
16:00 Stranraer FC - Clyde FC -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Albion Rovers - Queen's Park FC -:-
16:00 Cowdenbeath FC - Cove Rangers -:-
16:00 Edinburgh City FC - Stenhousemuir FC -:-
16:00 Elgin City - Brechin City FC -:-
16:00 Stirling Albion FC - Annan Athletic -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 TSC Bačka Topola - FK Javor -:-
17:00 FK Inđija - Spartak Subotica -:-
17:00 FK Mačva Šabac - FK Voždovac -:-
17:00 FK Napredak - Radnički Niš -:-
17:00 Partizan - Mladost Lučani -:-
17:00 FK Rad Beograd - Rode Ster Belgrado -:-
17:00 Radnik Surdulica - Proleter Novi Sad -:-
17:00 Vojvodina - FK Čukarički-Stankom -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
NK Aluminij - NK Tabor Sežana -:-
NŠ Mura - NK Celje -:-
Olimpija Ljubljana - NK Bravo -:-
Rudar Velenje - NK Domžale -:-
NK Triglav - NK Maribor -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
17:00 Bohemians 1905 - FK Teplice -:-
17:00 České Budějovice - Slovan Liberec -:-
17:00 FK Jablonec - FC FASTAV Zlín -:-
17:00 FK Mladá Boleslav - Slavia Praag -:-
17:00 SFC Opava - MFK Karvina -:-
17:00 1. FK Příbram - Baník Ostrava -:-
17:00 1. FC Slovácko - Sigma Olomouc -:-
17:00 Sparta Praag - Viktoria Plzeň -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
14:30 SK Líšeň - FC Sellier & Bellot Vlašim -:-
14:30 FK Ústí nad Labem - FC Zbrojovka Brno -:-
14:30 MFK Vítkovice - Viktoria Žižkov -:-
14:30 FK Varnsdorf - FC Hradec Králové -:-
14:30 FK Baník Sokolov - Slavoj Vyšehrad -:-
14:30 FK Dukla Praha - Vysočina Jihlava -:-
14:30 FK Pardubice - SK Prostějov -:-
14:30 FK Fotbal Třinec - MFK Chrudim -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
FC Chiasso - FC Aarau -:-
Grasshopper Club Zürich - FC Lausanne-Sport -:-
Stade Lausanne-Ouchy - FC Schaffhausen -:-
FC Vaduz - SC Kriens -:-
FC Wil 1900 - FC Winterthur -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 FC Basel II - FC Rapperswil-Jona -:-
16:00 SC Cham - FC Breitenrain Bern -:-
16:00 SC Brühl - Etoile Carouge FC -:-
17:30 Yverdon-Sport FC - FC Black Stars Basel -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
FC Azzurri 90 LS - Olympique Genève -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Baden - FC Schötz -:-
Zug 94 - SC Goldau -:-
FC Wohlen - FC Luzern II -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
16:00 FC Gossau - FC Paradiso -:-
16:00 FC Dietikon - FC Red Star Zürich -:-
Zwitserland > U16 U16 Elite 2019/2020  Zwitserland >  U16 U16 Elite 2019/2020 >
Neuchâtel Xamax - Grasshopper Club Zürich -:-
FC Basel - Team Vaud -:-
FC Luzern - Team Ticino -:-
FC Zürich - FCO St.Gallen/Wil -:-
Servette Genève - FC Winterthur -:-
FC Sion - BSC Young Boys -:-
13:30 Team Aargau - FC Thun -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner