Copa Libertadores 2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
2e Ronde 07.02.2020 01:30 U Barcelona Barcelona 0:4 (0:2)
2e Ronde 14.02.2020 01:30 T Barcelona Barcelona 2:1 (0:0)
Copa Sudamericana 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
2e Ronde 22.05.2019 02:30 U Unión Española Unión Española 3:0 (1:0)
2e Ronde 29.05.2019 02:30 T Unión Española Unión Española 3:0 (2:0)
Achtste finale 23.07.2019 22:00 U Zulia FC Zulia FC 0:1 (0:0)
Achtste finale 31.07.2019 00:15 T Zulia FC Zulia FC 3:2 (0:1)
Primera División 2019 Clausura
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 13.07.2019 18:15 T Sport Huancayo Sport Huancayo 3:0 (1:0)
2. Ronde 20.07.2019 03:00 U Alianza Lima Alianza Lima 1:2 (0:1)
3. Ronde 18.08.2019 22:30 T Sport Boys Sport Boys 4:2 (1:2)
4. Ronde 25.08.2019 20:30 U Unión Comercio Unión Comercio 1:2 (1:1)
5. Ronde 31.08.2019 03:00 U Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo 3:2 (1:1)
6. Ronde 08.09.2019 18:15 T Academia Cantolao Academia Cantolao 1:1 (0:0)
7. Ronde 15.09.2019 23:00 U Deportivo Municipal Deportivo Municipal 1:0 (0:0)
8. Ronde 22.09.2019 18:00 T Ayacucho FC Ayacucho FC 1:0 (1:0)
9. Ronde 28.09.2019 22:30 U Universidad Técnica Universidad Técnica 1:1 (0:0)
10. Ronde 06.10.2019 18:00 T Real Garcilaso Real Garcilaso 3:0 (2:0)
11. Ronde 13.10.2019 03:00 U Universitario de Deportes Universitario de Deportes 0:0 (0:0)
12. Ronde 20.10.2019 18:15 T Pirata Pirata 4:0 (1:0)
13. Ronde 27.10.2019 19:15 U Universidad San Martín Universidad San Martín 1:1 (0:0)
14. Ronde 03.11.2019 17:00 T Mannucci Mannucci 1:2 (1:0)
15. Ronde 09.11.2019 21:30 U FBC Melgar FBC Melgar 3:2 (1:0)
16. Ronde 17.11.2019 17:00 T Alianza Universidad Alianza Universidad 2:1 (1:0)
17. Ronde 24.11.2019 21:00 U Deportivo Binacional Deportivo Binacional 1:4 (0:3)
Primera División 2019 Playoffs
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 01.12.2019 21:30 U Alianza Lima Alianza Lima 0:1 (0:0)
1e Ronde 05.12.2019 02:00 T Alianza Lima Alianza Lima 1:1 (0:1)
Primera División 2020 Apertura
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 01.02.2020 21:00 U Universidad Técnica Universidad Técnica 1:2 (1:2)
2. Ronde 09.02.2020 17:00 T Cusco FC Cusco FC 3:2 (3:0)
3. Ronde 16.02.2020 21:30 U FBC Melgar FBC Melgar 0:1 (0:0)
4. Ronde 22.02.2020 17:00 T Sport Huancayo Sport Huancayo 0:0 (0:0)
5. Ronde 01.03.2020 23:45 U Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo 1:1 (1:0)
6. Ronde 07.03.2020 17:00 T Carlos Stein Carlos Stein 0:1 (0:1)
7. Ronde 15.03.2020 U Sport Boys Sport Boys uitgest.
8. Ronde 22.03.2020 T Alianza Lima Alianza Lima uitgest.
9. Ronde 03.04.2020 U Academia Cantolao Academia Cantolao uitgest.
10. Ronde 12.04.2020 T Universidad San Martín Universidad San Martín uitgest.
11. Ronde 14.04.2020 U Cienciano Cienciano uitgest.
12. Ronde 19.04.2020 T Alianza Universidad Alianza Universidad uitgest.
13. Ronde 26.04.2020 U Llacuabamba Llacuabamba uitgest.
14. Ronde 03.05.2020 T Ayacucho FC Ayacucho FC uitgest.
15. Ronde 10.05.2020 U Mannucci Mannucci uitgest.
16. Ronde 13.05.2020 T Atlético Grau Atlético Grau uitgest.
17. Ronde 17.05.2020 U Deportivo Municipal Deportivo Municipal uitgest.
18. Ronde 24.05.2020 T Universitario de Deportes Universitario de Deportes uitgest.
19. Ronde 31.05.2020 21:00 U Deportivo Binacional Deportivo Binacional -:-
Copa Bicentenario 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Groep A 22.06.2019 18:30 U Alianza Atlético Alianza Atlético 2:0
Groep A 30.06.2019 20:15 U Atlético Grau Atlético Grau 3:1
Groep A 06.07.2019 18:15 T Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo 1:1
Achtste finale 13.08.2019 03:00 U Sport Boys Sport Boys 4:3 d.p.
Kwartfinale 03.09.2019 20:30 U Atlético Grau Atlético Grau 3:5 d.p.
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner