. .
AFC > AFC Champions League 2019 > Finale AFC >    AFC Champions League 2019 > Finale
Winnaar HF 2 - Winnaar HF 1 -:-
Andorra > 1a Divisió 2019/2020  Andorra >   1a Divisió 2019/2020 >
Inter Club d'Escaldes - UE Sant Julià -:-
UE Engordany - Atlétic Escaldes -:-
FC Santa Coloma - UE Santa Coloma -:-
FC Ordino - CE Carroi -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
Boca Juniors - Unión de Santa Fe -:-
Huracán - Central Córdoba SdE -:-
Argentinos Juniors - Newell's Old Boys -:-
Independiente - River Plate -:-
Gimnasia de La Plata - Arsenal de Sarandí -:-
Banfield - Vélez Sarsfield -:-
Rosario Central - Aldosivi -:-
Colón de Santa Fe - Estudiantes -:-
Talleres de Córdoba - Racing Club -:-
Patronato de Paraná - Godoy Cruz -:-
Atlético Tucumán - San Lorenzo -:-
Defensa y Justicia - Lanús -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
Villa Mitre de Bahía Blanca - Cipolletti -:-
Camioneros - Ferro Carril Oeste de General Pico -:-
Círculo Deportivo - Peñarol de Chimbas -:-
Juventud Unida Universitario - Estudiantes de San Luis -:-
Desamparados de San Juan - Deportivo Madryn -:-
Sol de Mayo de Viedma - Olimpo de Bahía Blanca -:-
Sansinena de General Cerri - Huracán de Las Heras -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
Gimnasia de Concepción del Uruguay - Central Norte -:-
Belgrano de San Francisco - Juventud Unida de Gualeguaychú -:-
Unión de Sunchales - Sarmiento de Resistencia -:-
Crucero del Norte - San Martín de Formosa -:-
Chaco For Ever - Las Parejas -:-
Boca Unidos - Güemes de Santiago del Estero -:-
Douglas Haig - Defensores de Pronunciamiento -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
06:00 Central Coast Mariners - Western United FC -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Neftçi PFK - Gabala FK -:-
17:00 Zira FK - Keşlə FK -:-
Bahrein > Kampioenschap 2019/2020  Bahrein >   Kampioenschap 2019/2020 >
16:00 Al Hala - Al Shabab -:-
16:00 East Riffa Club - Manama Club -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
21:00 Guabirá - Sport Boys Warnes -:-
21:00 Nacional Potosí - Royal Pari -:-
21:00 The Strongest - Oriente Petrolero -:-
21:00 Aurora - Jorge Wilstermann -:-
21:00 San José - Bolívar -:-
21:00 Blooming - Real Potosí -:-
21:00 Destroyers - Always Ready -:-
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
Internacional - Fortaleza -:-
Atlético Mineiro - Athletico Paranaense -:-
Ceará SC - São Paulo FC -:-
Palmeiras - Grêmio Porto Alegre -:-
Santos FC - Cruzeiro -:-
Flamengo RJ - Vasco da Gama -:-
Botafogo - RJ - Corinthians SP -:-
Avaí FC - Chapecoense -:-
Goiás - EC Bahia -:-
CSA - Fluminense RJ -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
12:00 SønderjyskE - Lyngby BK -:-
14:00 Aalborg BK - AC Horsens -:-
14:00 Silkeborg IF - Esbjerg fB -:-
16:00 FC Kopenhagen - Hobro IK -:-
18:00 Aarhus GF - Brøndby IF -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:30 Slagelse B&I - Næsby BK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
14:45 Slagelse B&I - Næsby BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 FC Augsburg - Hertha BSC -:-
18:00 1899 Hoffenheim - 1. FSV Mainz 05 -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:30 VfB Stuttgart - Karlsruher SC -:-
13:30 Jahn Regensburg - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
13:30 SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Nürnberg -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
13:00 1. FC Kaiserslautern - Hansa Rostock -:-
14:00 TSV 1860 München - Bayern München II -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 Lüneburger SK Hansa - VfB Lübeck -:-
14:00 FC St. Pauli II - Werder Bremen II -:-
14:00 Holstein Kiel II - Hamburger SV II -:-
14:00 HSC Hannover - Schwarz-Weiß Rehden -:-
14:00 Altona 93 - Hannover 96 II -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
Rot-Weiß Erfurt - VSG Altglienicke -:-
BFC Dynamo - Wacker Nordhausen -:-
Energie Cottbus - Germania Halberstadt -:-
Optik Rathenow - Bischofswerdaer FV -:-
Berliner AK 07 - BSG Chemie Leipzig -:-
ZFC Meuselwitz - SV Babelsberg 03 -:-
VfB Auerbach - Union Fürstenwalde -:-
1. FC Lok Leipzig - SV Lichtenberg 47 -:-
FC Viktoria 1889 Berlin - Hertha BSC II -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 TSV 1860 München II - TSV 1865 Dachau -:-
14:00 TSV Schwabmünchen - FC Pipinsried -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 TuS Schwachhausen - SC Borgfeld -:-
15:00 BSC Hastedt - Blumenthaler SV -:-
15:30 Habenhauser FV - Union 60 Bremen -:-
15:30 LTS Bremerhaven - SFL Bremerhaven -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:45 VfB Ginsheim - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
14:45 FSV Fernwald - Eintracht Stadtallendorf -:-
14:45 SV Steinbach - SV 1910 Neuhof -:-
15:30 FC Eddersheim - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 Eintracht Northeim - TB Uphusen -:-
14:00 MTV Wolfenbüttel - SC Spelle-Venhaus -:-
14:00 Kickers Emden - FT Braunschweig -:-
14:00 VfL Oldenburg - TuS Bersenbrück -:-
14:00 MTV Eintracht Celle - Atlas Delmenhorst -:-
14:00 FC Hagen/Uthlede - MTV Gifhorn -:-
14:00 Germania Egestorf/Langreder - VfV Hildesheim -:-
14:00 Arminia Hannover - HSC/BW Tündern -:-
14:00 U.S.I. Lupo-Martini - Heeslinger SC -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
14:00 TSV Sasel - Uhlenhorster SC Paloma -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:30 Victoria Seelow - Greifswalder FC -:-
13:30 CFC Hertha 06 - MSV Pampow -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
13:30 Inter Leipzig - VFC Plauen -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 SV Frisia 03 - SV Eutin 08 -:-
14:00 SV Eichede - Husumer SV -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 SG 99 Andernach - BV Cloppenburg -:-
13:00 1899 Hoffenheim II - Werder Bremen -:-
14:00 Bayern München II - FC Ingolstadt 04 -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 FC St. Pauli - TuS Büppel -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 SV Eintracht Leipzig-Süd - 1. FFV Erfurt -:-
13:30 Bischofswerdaer FV - RB Leipzig -:-
13:30 Erzgebirge Aue - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
13:30 1. FC Union Berlin - FF USV Jena II -:-
14:00 SFC Stern 1900 - BW Hohen Neuendorf -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SC Siegelbach - 1. FFC 08 Niederkirchen -:-
14:00 1. FC Riegelsberg - 1. FC Saarbrücken II -:-
14:00 SG Fidei 2015 - 1. FFC Montabaur -:-
15:30 TuS Issel - SC 13 Bad Neuenahr -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020 >
11:00 TSV Jahn Calden - Hegauer FV -:-
13:00 SC Freiburg II - FC Forstern -:-
14:00 FSV Hessen Wetzlar - SV 67 Weinberg -:-
14:00 TSV Crailsheim - SC Sand II -:-
14:00 Eintracht Frankfurt - TSG Neu-Isenburg -:-
14:00 1. FC Nürnberg - SV Alberweiler -:-
15:00 Sportclub Würzburg - VfB Obertürkheim -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
14:00 SpVgg Greuther Fürth - Kickers Offenbach -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Werder Bremen - RB Leipzig -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 2 2019/2020  Engeland >   U23 Premier League Div. 2 2019/2020 >
14:00 West Bromwich Albion U23 - Middlesbrough FC U23 -:-
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2019/2020  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2019/2020 >
13:00 Manchester United WFC - Brighton & Hove Albion WFC -:-
13:30 Everton LFC - Tottenham Hotspur LFC -:-
15:00 Arsenal WFC - Liverpool LFC -:-
15:00 Birmingham City LFC - Chelsea LFC -:-
16:00 Bristol City WFC - Manchester City WFC -:-
16:00 West Ham United LFC - Reading WFC -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
14:30 Valenciennes FC - US Quevilly-Rouen -:-
14:30 C' Chartres Football - US Boulogne -:-
14:30 JA Drancy - RC Lens -:-
14:30 Paris Saint-Germain - SM Caen -:-
14:30 Amiens SC - Entente Feignies Aulnoye -:-
14:30 Évreux FC 27 - Le Havre AC -:-
14:30 US Orléans - Lille OSC -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
14:30 ASPTT Dijon - Olympique Lyon -:-
14:30 AJ Auxerre - Dijon FCO -:-
14:30 SAS Épinal - US Torcy -:-
14:30 Le Puy Foot 43 - ESTAC Troyes -:-
14:30 FC Sochaux - FC Metz -:-
14:30 FC Montceau - FC Bourg-Péronnas -:-
14:30 Paris FC - RC Strasbourg -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
14:30 Tours FC - Angers SCO -:-
14:30 EA Guingamp - Vannes OC -:-
14:30 Chamois Niortais - Le Mans FC -:-
14:30 FC Nantes - Aviron Bayonnais -:-
14:30 US Concarneau - Stade Laval -:-
14:30 Stade Rennes - LB Châteauroux -:-
14:30 Girondins Bordeaux - Trélissac FC -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
14:30 Castelnau Le Crès FC - Montpellier HSC -:-
14:30 OGC Nice - FC Istres -:-
14:30 Sporting Club de Toulon - AS Monaco -:-
14:30 AS Saint-Étienne - Nîmes Olympique -:-
14:30 SC Bastia - US Colomiers -:-
14:30 Toulouse FC - AC Ajaccio -:-
14:30 AS Porto Vecchio - AS Cannes -:-
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
Comunicaciones - Deportivo Guastatoya -:-
Cobán Imperial - CSD Municipal -:-
Santa Lucía - Xelaju MC -:-
Deportivo Mixco - CD Puerto de Iztapa -:-
Sanarate - Deportivo Malacateco -:-
Siquinalá FC - Antigua GFC -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
07:30 Tai Po FC - Hong Kong Rangers FC -:-
10:30 Kitchee SC - Eastern SC -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 Delhi Dynamos FC - ATK -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
09:30 Bhayangkara FC - Arema Cronus FC -:-
09:30 Badak Lampung FC - Madura United FC -:-
12:30 Bali United - Persib Bandung -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
12:30 Bologna FC - Parma Calcio 1913 -:-
15:00 Hellas Verona - ACF Fiorentina -:-
15:00 AS Roma - Brescia Calcio -:-
15:00 Sassuolo Calcio - Lazio Roma -:-
18:00 Sampdoria - Udinese Calcio -:-
20:45 US Lecce - Cagliari Calcio -:-
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
16:30 UC AlbinoLeffe - Carrarese Calcio -:-
16:30 US Arezzo - Novara Calcio -:-
16:30 Juventus II - Gozzano -:-
16:30 Calcio Lecco 1912 - Giana Erminio -:-
16:30 SS Monza 1912 - US Alessandria 1912 -:-
16:30 US Pergolettese - Olbia -:-
16:30 US Pianese - Calcio Como -:-
16:30 Aurora Pro Patria - US Pistoiese -:-
16:30 Pro Vercelli - AC Renate -:-
16:30 Robur Siena - US Pontedera -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
16:30 AC Cesena - Modena FC -:-
16:30 Fermana FC - Reggio Audace FC -:-
16:30 Vicenza Virtus - Alma Juventus Fano -:-
16:30 Calcio Padova - AC Rimini -:-
16:30 Piacenza Calcio - Imolese Calcio -:-
16:30 Ravenna Calcio - AS Gubbio -:-
16:30 Sambenedettese - FeralpiSalò -:-
16:30 Unione Triestina - FC Südtirol -:-
16:30 Virtus Verona - Carpi FC -:-
16:30 Vis Pesaro - Union Arzignanochiampo -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
16:30 US Avellino - FC Rieti -:-
16:30 SSC Bari - Teramo Calcio -:-
16:30 Bisceglie - Paganese Calcio -:-
16:30 Calcio Catania - Casertana FC -:-
16:30 Cavese - Monopoli -:-
16:30 AZ Picerno - ASD Sicula Leonzio -:-
16:30 Reggina 1914 - Rende -:-
16:30 Ternana Calcio - Viterbese -:-
16:30 Vibonese - US Catanzaro -:-
16:30 Virtus Francavilla - Potenza -:-
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
14:30 Borgosesia Calcio - SC Caronnese -:-
14:30 AC Bra - USD Lavagnese 1919 -:-
14:30 Casale - Fossano Calcio -:-
14:30 Ghivizzano Borgo - Seravezza -:-
14:30 SC Ligorna 1922 - Savona FBC -:-
14:30 Lucchese - USD Fezzanese -:-
14:30 Real Forte Querceta - Verbania Calcio -:-
14:30 Sanremese - AC Prato -:-
14:30 Vado FC - Calcio Chieri -:-
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
14:30 GS Arconatese 1926 - Milano City FC -:-
14:30 Brusaporto - US Folgore Caratese -:-
14:30 AC Pro Sesto - NibionnOggiono -:-
14:30 Seregno - US Scanzorosciate -:-
14:30 Sondrio Calcio - AC Pontisola -:-
14:30 SS Tritium 1908 - Legnano -:-
14:30 US Dro - US Inveruno -:-
14:30 Villa d'Almè - USD Caravaggio -:-
14:30 Virtus Bergamo - Castellanzese -:-
14:30 Virtus Bolzano - US Levico Terme -:-
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
14:30 Caldiero Terme - AC Belluno -:-
14:30 ASD Cartigliano - SSD Vigasio -:-
14:30 APC Chions - ASD Campodarsego -:-
14:30 Delta Rovigo - Polisportiva Tamai -:-
14:30 AC Este - San Luigi -:-
14:30 Union Feltre - ASD Cjarlins Muzane -:-
14:30 FC Legnago Salus - US Adriese -:-
14:30 AC Mestre - Clodiense SSD -:-
14:30 Calcio Montebelluna - Gsd Ambrosiana -:-
14:30 ASD Villafranca - Vigontina San Paolo FC -:-
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
14:30 Alfonsine FC 1921 - AC Fanfulla 1874 -:-
14:30 US Breno - ASD Sasso Marconi 1924 -:-
14:30 AC Calvina Sport - USD Vigor Carpaneto 1922 -:-
14:30 Ciliverghe Mazzano - Forlì FC -:-
14:30 Correggese - Mezzolara Calcio -:-
14:30 US Fiorenzuola - Franciacorta -:-
14:30 Sammaurese Calcio - Lentigione Calcio -:-
14:30 Savignanese - Mantova 1911 SSD -:-
14:30 Progresso - AC Crema -:-
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
14:30 Aglianese Calcio - US Grosseto FC -:-
14:30 ASD Cannara - Bastia Calcio -:-
14:30 Virtus Flaminia - SC Trestina -:-
14:30 US Gavorrano - FC Ponsacco -:-
14:30 Grassina - Foligno Calcio -:-
14:30 Monterosi FC - Albalonga -:-
14:30 Pomezia Calcio - Montevarchi -:-
14:30 AC Sangiovannese - San Donato Tavarnelle -:-
14:30 Scandicci Calcio - Tuttocuoio -:-
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
14:30 Olympia Agnonese - Avezzano Calcio -:-
14:30 Chieti Calcio - Campobasso -:-
14:30 AC Cattolica Calcio - Jesina Calcio -:-
14:30 Atletico Terme Fiuggi - AC Sangiustese -:-
14:30 Real Giulianova - Vastogirardi -:-
14:30 Matelica - Tolentino -:-
14:30 Montegiorgio Calcio - SN Notaresco -:-
14:30 Porto Sant'Elpidio - ASD Pineto Calcio -:-
14:30 US Recanatese - Vastese Calcio -:-
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
14:30 Arzachena - Team Nuova Florida -:-
14:30 Città di Anagni - Budoni -:-
14:30 Lanusei Calcio - FC Turris -:-
14:30 Latina Calcio - ASD Vis Artena -:-
14:30 Muravera - US Ladispoli -:-
14:30 Cosenza Calcio - Ostia Mare -:-
14:30 Portici 1906 - FC Aprilia -:-
14:30 Tor Sapienza - Sassari Latte Dolce -:-
14:30 SEF Torres 1903 - ASD Trastevere -:-
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
14:30 ACD Nardò - Gelbison -:-
14:30 Audace Cerignola - Città di Fasano -:-
14:30 Brindisi - FC Francavilla -:-
14:30 Casarano - Agropoli -:-
14:30 Foggia Calcio - Team Altamura -:-
14:30 ASG Nocerina - Fidelis Andria -:-
14:30 Sorrento Calcio - US Bitonto -:-
14:30 Taranto FC - FBC Gravina -:-
14:30 Grumentum Val d'Agri - Gladiator -:-
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
14:30 Biancavilla - US Castrovillari -:-
14:30 FC Messina - Marsala -:-
14:30 Calcio Cittanovese - Marina di Ragusa -:-
14:30 Corigliano - ASD Troina -:-
14:30 Licata - San Tommaso -:-
14:30 US Palermo - ACR Messina -:-
14:30 Roccella - USD Palmese -:-
14:30 AC Savoia 1908 - Giugliano -:-
14:30 ASD SS Nola 1925 - Acireale -:-
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
12:00 Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki -:-
12:00 Avispa Fukuoka - Kagoshima United -:-
12:00 JEF United Chiba - Tochigi SC -:-
12:00 Kashiwa Reysol - Kyoto Sanga FC -:-
12:00 Mito HollyHock - Fagiano Okayama -:-
12:00 Montedio Yamagata - Machida Zelvia -:-
12:00 Tokyo Verdy - FC Gifu -:-
12:00 Tokushima Vortis - Renofa Yamaguchi -:-
12:00 Ventforet Kofu - FC Ryūkyū -:-
12:00 Yokohama FC - Ehime FC -:-
12:00 Zweigen Kanazawa - Omiya Ardija -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
Grulla Morioka - AC Nagano Parceiro -:-
Fukushima United - Vanraure Hachinohe -:-
SC Sagamihara - Roasso Kumamoto -:-
Azul Claro Numazu - Gainare Tottori -:-
Giravanz Kitakyushu - Kamatamare Sanuki -:-
Cerezo Osaka II - FC Tokyo II -:-
Gamba Osaka II - Thespakusatsu Gunma -:-
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
04:00 Matsue City FC - ReinMeer Aomori -:-
04:00 FC Imabari - Honda Lock -:-
04:00 Verspah Oita - Sony Sendai -:-
04:00 Veertien Mie - Tokyo Musashino City FC -:-
04:00 Tegevajaro Miyazaki - FC Osaka -:-
04:00 Maruyasu Okazaki - Ryutsu Keizai Dragons -:-
04:00 Suzuka Unlimited - Nara Club -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
US Hostert - CS FOLA Esch -:-
FC Rodange 91 - US Mondorf -:-
Victoria Rosport - FC Differdange 03 -:-
F91 Dudelange - UNA Strassen -:-
RFCU Luxemburg - Etzella Ettelbruck -:-
Progrès Niedercorn - Blue Boys Muhlenbach -:-
Jeunesse Esch - Union Titus Pétange -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
00:00 Gallos Blancos - Monarcas Morelia -:-
02:00 Cruz Azul - Atlético San Luis -:-
02:00 CF Monterrey - Atlas Guadalajara -:-
04:00 CF Pachuca - Pumas UNAM -:-
04:00 Deportivo Guadalajara - Veracruz -:-
19:00 Deportivo Toluca - Santos Laguna -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
00:30 Gavilanes de Matamoros - Tecos Fútbol Club -:-
02:00 Mineros de Fresnillo FC - Club Tepatitlán -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Deportivo Toluca - Santos Laguna -:-
17:00 FC Juárez - UANL Tigres -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
18:30 Deportivo Toluca - Santos Laguna -:-
19:30 FC Juárez - UANL Tigres -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
12:15 FC Groningen - Feyenoord -:-
14:30 PSV - sc Heerenveen -:-
14:30 RKC Waalwijk - FC Emmen -:-
16:45 VVV-Venlo - FC Twente -:-
16:45 Sparta Rotterdam - Vitesse -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
14:30 De Treffers - TEC -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 Gemert - EVV -:-
14:00 ADO '20 - Westlandia -:-
14:00 Hercules - OFC -:-
14:30 Jong ADO Den Haag - Dongen -:-
14:30 RKSV Groene Ster - HSC'21 -:-
14:30 FC Lienden - Blauw Geel '38 -:-
14:30 UNA - Quick -:-
14:30 OSS '20 - VV Hoogland -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2019/2020  Noord-Macedonië >   1. MFL 2019/2020 >
13:00 KF Shkupi - Akademija Pandev -:-
13:00 Sileks Kratovo - Vardar Skopje -:-
13:00 FC Struga - KF Shkëndija 79 -:-
13:00 FK Renova - Makedonija GP -:-
13:00 FK Rabotnički - FK Borec -:-
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
Vålerenga IF - Molde FK -:-
Ranheim IL - Lillestrøm SK -:-
Sarpsborg 08 - FK Haugesund -:-
Odds BK - Tromsø IL -:-
FK Bodø/Glimt - Kristiansund BK -:-
Strømsgodset IF - SK Brann -:-
Stabæk IF - Mjøndalen IF -:-
Viking FK - Rosenborg BK -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
14:30 FC Admira Wacker - Austria Wien -:-
14:30 TSV Hartberg - SCR Altach -:-
17:00 Rapid Wien - Sturm Graz -:-
Paraguay > Primera División 2019 Clausura  Paraguay >   Primera División 2019 Clausura >
Sportivo Luqueño - General Díaz -:-
Cerro Porteño - Libertad -:-
Deportivo Santaní - River Plate -:-
Deportivo Capiatá - Club Nacional -:-
San Lorenzo - Club Olimpia -:-
Guaraní - Sol de América -:-
Peru > Primera División 2019 Clausura  Peru >   Primera División 2019 Clausura >
Universidad San Martín - Ayacucho FC -:-
Alianza Universidad - Universidad Cesar Vallejo -:-
Deportivo Binacional - Sporting Cristal -:-
FBC Melgar - Academia Cantolao -:-
Mannucci - Deportivo Municipal -:-
Sport Huancayo - Sport Boys -:-
Universitario de Deportes - Real Garcilaso -:-
Pirata - Universidad Técnica -:-
Unión Comercio - Alianza Lima -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
FK Tambov - Lokomotiv Moskou -:-
CSKA Moskou - Krylia Sovetov -:-
Dinamo Moskou - FK Rostov -:-
Rubin Kazan - Zenit St. Petersburg -:-
Arsenal Tula - FK Krasnodar -:-
FK Ufa - PFC Sochi -:-
FC Ural - Spartak Moskou -:-
FK Orenburg - Akhmat Grozny -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Al Ettifaq - Al Ittihad -:-
17:40 Al Wehda - Al Nassr -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
Real Betis - Valencia CF -:-
SD Eibar - Deportivo Alavés -:-
Espanyol - Getafe CF -:-
Granada CF - Atlético Madrid -:-
CD Leganés - FC Barcelona -:-
Levante UD - RCD Mallorca -:-
CA Osasuna - Athletic Bilbao -:-
Real Madrid - Real Sociedad -:-
Villarreal CF - Celta de Vigo -:-
Real Valladolid - Sevilla FC -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
Albacete - CD Mirandés -:-
UD Almería - CD Numancia -:-
Cádiz CF - CD Lugo -:-
Deportivo La Coruña - AD Alcorcón -:-
Girona FC - CF Fuenlabrada -:-
SD Huesca - SD Ponferradina -:-
UD Las Palmas - Real Oviedo -:-
Málaga CF - Elche CF -:-
Racing Santander - Extremadura UD -:-
Rayo Vallecano - Real Zaragoza -:-
Sporting Gijón - CD Tenerife -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
UD Las Palmas B - Rayo Majadahonda -:-
Atlético Madrid B - CF Internacional -:-
Real Madrid Castilla - Real Oviedo B -:-
Getafe CF B - Atlético Baleares -:-
Celta de Vigo B - UD Ibiza -:-
UD Melilla - Sporting Gijón B -:-
Las Rozas CF - Racing Ferrol -:-
Marino de Luanco - Coruxo FC -:-
Peña Deportiva - Pontevedra CF -:-
UP Langreo - UD SS Reyes -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
Burgos CF - Real Valladolid B -:-
Unionistas CF - UD Logroñés -:-
CD Guijuelo - Athletic Bilbao B -:-
CD Izarra - Real Unión -:-
SD Leioa - SD Amorebieta -:-
Barakaldo CF - Arenas de Getxo -:-
Real Sociedad B - CA Osasuna B -:-
CD Alavés B - CD Tudelano -:-
Haro Deportivo - Salamanca CF UDS -:-
CD Calahorra - CD Leonesa -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
CD Ebro - CE Sabadell -:-
UE Cornellà - FC Andorra -:-
Lleida Esportiu - FC Barcelona B -:-
CD Castellón - UE Llagostera -:-
Valencia CF B - Orihuela CF -:-
CF La Nucía - Hércules CF -:-
UE Olot - Levante UD B -:-
Espanyol B - Villarreal CF B -:-
CF Badalona - AE Prat -:-
Gimnàstic - SD Ejea -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
Villarrubia CF - FC Cartagena -:-
Real Murcia - Recreativo Granada -:-
Yeclano Deportivo - Recreativo Huelva -:-
CD Badajoz - Marbella FC -:-
Sevilla Atlético - RB Linense -:-
Cádiz CF B - Atlético Sanluqueño CF -:-
Algeciras CF - Don Benito -:-
Córdoba CF - Mérida AD -:-
San Fernando CD - UCAM Murcia CF -:-
Talavera CF - CP Villarrobledo -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
Atlético Madrid - Espanyol Barcelona -:-
Rayo Vallecano - Athletic Bilbao -:-
CD Tacón - Real Sociedad -:-
FC Barcelona - Deportivo de La Coruña -:-
EDF Logroño - Levante UD -:-
Sevilla FC - Valencia CF -:-
Sporting de Huelva - Madrid CFF -:-
UDG Tenerife Sur - Real Betis -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
12:00 Kayserispor - Sivasspor -:-
14:30 Alanyaspor - Göztepe -:-
14:30 Kasımpaşa SK - Gençlerbirliği -:-
17:00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
19:00 Adanaspor - Giresunspor -:-
19:00 Akhisar Belediyespor - Altay Izmir -:-
19:00 Altınordu FSG - Boluspor -:-
19:00 Bursaspor - Keçiörengücü -:-
19:00 Eskişehirspor - BB Erzurumspor -:-
19:00 Hatayspor - Istanbulspor -:-
19:00 Fatih Karagümrük SK - Ümraniyespor -:-
19:00 Menemen Belediyespor - Balıkesirspor -:-
19:00 Osmanlıspor FK - Adana Demirspor -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
Pendikspor - Zonguldak Kömürspor -:-
Sarıyer SK - Çorumspor -:-
Manisa BBSK - Amed SK -:-
Samsunspor - Şanlıurfaspor -:-
Afjet Afyonspor - Kırklarelispor -:-
Tarsus Idman Yurdu - Inegölspor -:-
Gümüşhanespor - Hacettepe -:-
1922 Konyaspor - Hekimoğlu Trabzon -:-
BAKspor - Sancaktepe Belediye -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
Eyüpspor - Kastamonuspor -:-
Etimesgut Belediyespor - Elazığspor -:-
Bodrum Belediye - Sakaryaspor -:-
Sivas Belediyespor - Tuzlaspor -:-
Van BBSK - Bayburt İl Özel İdare -:-
Ankara Demirspor - Kırşehir Belediyespor -:-
Kahramanmarasspor - Karabükspor -:-
Usakspor - Bandırmaspor -:-
Ergene Velimeşe - Niğde Anadolu FK -:-
Uruguay > Primera División 2019 Clausura  Uruguay >   Primera División 2019 Clausura >
21:00 Boston River - Danubio -:-
21:00 Defensor Sporting - Progreso -:-
21:00 Juventud - Nacional -:-
21:00 Liverpool - River Plate -:-
21:00 Peñarol - Cerro Largo -:-
21:00 Racing - Plaza Colonia -:-
21:00 Rampla Juniors - Fénix -:-
21:00 Montevideo Wanderers - Cerro -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
16:00 FC Sion - BSC Young Boys -:-
16:00 FC St.Gallen - Neuchâtel Xamax FCS -:-
16:00 FC Thun - FC Lugano -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner