. .
Andorra > 1a Divisió 2019/2020  Andorra >   1a Divisió 2019/2020 >
Atlétic Escaldes - UE Sant Julià -:-
UE Santa Coloma - UE Engordany -:-
CE Carroi - FC Santa Coloma -:-
FC Ordino - Inter Club d'Escaldes -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
Boca Juniors - Argentinos Juniors -:-
San Lorenzo - Patronato de Paraná -:-
Vélez Sarsfield - Colón de Santa Fe -:-
Racing Club - Defensa y Justicia -:-
Estudiantes - Atlético Tucumán -:-
Banfield - Gimnasia de La Plata -:-
Arsenal de Sarandí - Lanús -:-
Aldosivi - Independiente -:-
Central Córdoba SdE - Rosario Central -:-
Newell's Old Boys - River Plate -:-
Unión de Santa Fe - Huracán -:-
Godoy Cruz - Talleres de Córdoba -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
Huracán de Las Heras - Sol de Mayo de Viedma -:-
Olimpo de Bahía Blanca - Desamparados de San Juan -:-
Deportivo Madryn - Juventud Unida Universitario -:-
Estudiantes de San Luis - Círculo Deportivo -:-
Peñarol de Chimbas - Camioneros -:-
Ferro Carril Oeste de General Pico - Villa Mitre de Bahía Blanca -:-
Cipolletti - Maipú -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
Defensores de Pronunciamiento - Boca Unidos -:-
Güemes de Santiago del Estero - Chaco For Ever -:-
Las Parejas - Crucero del Norte -:-
San Martín de Formosa - Unión de Sunchales -:-
Sarmiento de Resistencia - Belgrano de San Francisco -:-
Juventud Unida de Gualeguaychú - Gimnasia de Concepción del Uruguay -:-
Central Norte - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
06:00 Western United FC - Sydney FC -:-
08:00 Adelaide United - Wellington Phoenix -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Səbail FK - Neftçi PFK -:-
Bahrein > Kampioenschap 2019/2020  Bahrein >   Kampioenschap 2019/2020 >
15:30 Al Najma - Al Muharraq -:-
18:00 Riffa SC - East Riffa Club -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
21:00 Destroyers - Guabirá -:-
21:00 Always Ready - Blooming -:-
21:00 Real Potosí - San José -:-
21:00 Bolívar - Aurora -:-
21:00 Jorge Wilstermann - The Strongest -:-
21:00 Oriente Petrolero - Nacional Potosí -:-
21:00 Royal Pari - Sport Boys Warnes -:-
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
Grêmio Porto Alegre - São Paulo FC -:-
Atlético Mineiro - Corinthians SP -:-
Ceará SC - Athletico Paranaense -:-
Palmeiras - Flamengo RJ -:-
Santos FC - Chapecoense -:-
Vasco da Gama - Cruzeiro -:-
Botafogo - RJ - Internacional -:-
Avaí FC - Fluminense RJ -:-
Goiás - Fortaleza -:-
CSA - EC Bahia -:-
China > Super League 2019  China >   Super League 2019 >
08:00 Beijing Guoan - Shandong Luneng -:-
08:00 Dalian Yifang FC - Beijing Renhe FC -:-
08:00 Guangzhou Evergrande - Shanghai Shenhua -:-
08:00 Henan Jianye - Guangzhou R&F -:-
08:00 Jiāngsū Sūníng - Tianjin Tianhai -:-
08:00 Shanghai SIPG - Shenzhen FC -:-
08:00 Tianjin Teda - Chongqing Lifan -:-
08:00 Wuhan Zall FC - Hebei China Fortune FC -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
11:45 FC Kopenhagen - Brøndby IF -:-
12:00 Randers FC - SønderjyskE -:-
14:00 AC Horsens - Odense BK -:-
16:00 Esbjerg fB - Aarhus GF -:-
18:00 Aalborg BK - Hobro IK -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 Bor. Mönchengladbach - SC Freiburg -:-
18:00 VfL Wolfsburg - Werder Bremen -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:30 1. FC Heidenheim 1846 - SpVgg Greuther Fürth -:-
13:30 SV Darmstadt 98 - Arminia Bielefeld -:-
13:30 SV Sandhausen - VfB Stuttgart -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
13:00 FC Ingolstadt 04 - SV Meppen -:-
14:00 SpVgg Unterhaching - TSV 1860 München -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 Eintracht Norderstedt - FC St. Pauli II -:-
14:00 TSV Havelse - SSV Jeddeloh -:-
14:00 VfB Oldenburg - HSC Hannover -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
Wacker Nordhausen - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
SV Babelsberg 03 - Berliner AK 07 -:-
Hertha BSC II - Rot-Weiß Erfurt -:-
SV Lichtenberg 47 - Energie Cottbus -:-
Germania Halberstadt - VfB Auerbach -:-
Union Fürstenwalde - Optik Rathenow -:-
Bischofswerdaer FV - ZFC Meuselwitz -:-
VSG Altglienicke - 1. FC Lok Leipzig -:-
BSG Chemie Leipzig - BFC Dynamo -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 DJK Ammerthal - TSV Großbardorf -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 TSV 1860 München II - TSV Schwaben Augsburg -:-
16:00 Jahn Regensburg II - SV Pullach -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 TuS Schwachhausen - BSC Hastedt -:-
15:30 Union 60 Bremen - SV Hemelingen -:-
15:30 Habenhauser FV - SFL Bremerhaven -:-
15:30 LTS Bremerhaven - ESC Geestemünde -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 Rot-Weiß Walldorf - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15:00 FV Bad Vilbel - Hessen Kassel -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 VfL Oldenburg - MTV Eintracht Celle -:-
14:00 FT Braunschweig - TuS Bersenbrück -:-
14:00 Eintracht Northeim - MTV Wolfenbüttel -:-
14:00 SC Spelle-Venhaus - Kickers Emden -:-
14:00 Heeslinger SC - TB Uphusen -:-
14:00 VfV Hildesheim - Arminia Hannover -:-
14:00 MTV Gifhorn - Germania Egestorf/Langreder -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
09:45 Uhlenhorster SC Paloma - Victoria Hamburg -:-
13:30 FC Teutonia 05 - TuS Dassendorf -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - Bramfelder SV -:-
14:00 SV Rugenbergen - FC Süderelbe -:-
14:00 HSV Barmbek-Uhlenhorst - TuS Osdorf -:-
14:00 Union Tornesch - Hamburger SV III -:-
14:00 Niendorfer TSV - SV Curslack-Neuengamme -:-
14:30 WTSV Concordia - TSV Sasel -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
14:30 Borussia Freialdenhoven - SV 1914 Eilendorf -:-
14:30 Viktoria Arnoldsweiler - FC Hennef 05 -:-
14:30 SpVgg Frechen - Blau-Weiß Friesdorf -:-
14:45 Siegburger SV 04 - 1. FC Düren -:-
15:00 FC Hürth - SV Breinig -:-
15:00 SV Deutz 05 - FC Wegberg-Beeck -:-
15:00 VfL 08 Vichttal - Spvg Wesseling-Urfeld -:-
15:30 Fortuna Köln II - FC Pesch 1956 -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
14:15 Cronenberger SC - SpVg Schonnebeck -:-
14:15 SV 19 Straelen - Sportfreunde Baumberg -:-
14:15 FC Kray - VfB 03 Hilden -:-
14:15 Schwarz-Weiß Essen - 1. FC Kleve -:-
14:15 TSV Meerbusch - Sportfreunde Niederwenigern -:-
15:00 1. FC Bocholt - SC Union Nettetal -:-
15:00 SC Velbert - TVD Velbert -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - SSVg Velbert -:-
15:00 1. FC Monheim - Germania Ratingen 04/19 -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:00 SC Staaken - 1. FC Lok Stendal -:-
13:00 SV Tasmania Berlin - CFC Hertha 06 -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
13:00 1. FC Merseburg - FC Carl Zeiss Jena II -:-
13:00 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - FC Einheit Rudolstadt -:-
14:00 FC Grimma - FSV 63 Luckenwalde -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:30 SV Gonsenheim - 1. FC Kaiserslautern II -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
14:30 SC Paderborn 07 II - SC Wiedenbrück -:-
14:30 Sportfreunde Siegen - SV Schermbeck 1912 -:-
14:30 Hammer SpVg - Westfalia Herne -:-
14:30 Rot Weiss Ahlen - Holzwickeder SC -:-
14:30 TuS Erndtebrück - Preußen Münster II -:-
14:30 RSV Meinerzhagen - FCE Rheine -:-
14:30 TSG Sprockhövel - TuS Ennepetal -:-
14:30 FC Gütersloh - Westfalia Rhynern -:-
14:30 ASC 09 Dortmund - 1. FC Kaan-Marienborn -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 SV Todesfelde - SV Frisia 03 -:-
14:00 Eckernförder SV - Preußen 09 Reinfeld -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
1899 Hoffenheim - Turbine Potsdam -:-
MSV Duisburg - FF USV Jena -:-
SC Sand - 1. FC Köln -:-
Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg -:-
Bayern München - SGS Essen -:-
SC Freiburg - 1. FFC Frankfurt -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 Turbine Potsdam II - 1899 Hoffenheim II -:-
11:00 Arminia Bielefeld - 1. FC Saarbrücken -:-
11:00 SV Meppen - Bayern München II -:-
11:00 FC Ingolstadt 04 - SG 99 Andernach -:-
14:00 BV Cloppenburg - VfL Wolfsburg II -:-
14:00 Werder Bremen - FSV Gütersloh 2009 -:-
14:00 1. FFC Frankfurt II - Bor. Mönchengladbach -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:00 FC Viktoria 1889 Berlin - 1. FC Union Berlin -:-
13:00 RB Leipzig - Erzgebirge Aue -:-
13:00 BW Hohen Neuendorf - Bischofswerdaer FV -:-
13:00 FC Phoenix Leipzig - SFC Stern 1900 -:-
13:00 1. FFV Erfurt - Magdeburger FFC -:-
13:00 FF USV Jena II - SV Eintracht Leipzig-Süd -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2019/2020 >
1. FC Köln II - Bor. Mönchengladbach II -:-
SV 21 Bökendorf - Borussia Bocholt -:-
GSV Moers - Vorwärts Spoho 98 -:-
SV Budberg - Herforder SV -:-
SpVg Berghofen - SV Menden -:-
Alemannia Aachen - 1. FFC Recklinghausen -:-
VfL Bochum - SGS Essen II -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 SV Göttelborn - SC Siegelbach -:-
14:00 1. FC Saarbrücken II - FC Bitburg -:-
14:00 SC 13 Bad Neuenahr - SG Fidei 2015 -:-
14:00 TSV Schott Mainz - TuS Issel -:-
14:30 1. FFC Montabaur - 1. FC Riegelsberg -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020 >
11:00 SV Alberweiler - FSV Hessen Wetzlar -:-
13:00 TSG Neu-Isenburg - SC Freiburg II -:-
13:00 Hegauer FV - Sportclub Würzburg -:-
14:00 FC Forstern - 1. FC Nürnberg -:-
14:00 SC Sand II - Eintracht Frankfurt -:-
14:00 VfB Obertürkheim - TSV Crailsheim -:-
14:00 SV 67 Weinberg - TSV Jahn Calden -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Werder Bremen - RB Leipzig -:-
12:00 Hannover 96 - Niendorfer TSV -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Fortuna Düsseldorf - Alemannia Aachen -:-
11:00 Borussia Dortmund - VfL Bochum -:-
11:00 FC Schalke 04 - 1. FC Köln -:-
11:00 Viktoria Köln - MSV Duisburg -:-
13:00 Preußen Münster - Wuppertaler SV -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Karlsruher SC - Bayern München -:-
12:00 1. FSV Mainz 05 - 1899 Hoffenheim -:-
12:00 Kickers Offenbach - SC Freiburg -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 1. FC Union Berlin - Werder Bremen -:-
11:30 VfL Wolfsburg - Hannover 96 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 SV Lippstadt 08 - FC Schalke 04 -:-
13:00 VfL Bochum - FC Hennef 05 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 SV Darmstadt 98 - SV Wehen Wiesbaden -:-
13:00 Karlsruher SC - SpVgg Unterhaching -:-
13:00 FC Augsburg - SpVgg Greuther Fürth -:-
13:30 1. FC Nürnberg - VfB Stuttgart -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 - 1899 Hoffenheim -:-
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2019/2020  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2019/2020 >
13:30 Everton LFC - Chelsea LFC -:-
15:00 Arsenal WFC - Bristol City WFC -:-
15:00 Birmingham City LFC - Tottenham Hotspur LFC -:-
15:00 Brighton & Hove Albion WFC - Reading WFC -:-
15:00 Manchester City WFC - Liverpool LFC -:-
16:00 West Ham United LFC - Manchester United WFC -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
14:30 US Quevilly-Rouen - C' Chartres Football -:-
14:30 Lille OSC - Amiens SC -:-
14:30 US Orléans - RC Lens -:-
14:30 US Boulogne - JA Drancy -:-
14:30 Entente Feignies Aulnoye - Évreux FC 27 -:-
14:30 Le Havre AC - Paris Saint-Germain -:-
14:30 SM Caen - Valenciennes FC -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
14:30 Olympique Lyon - AJ Auxerre -:-
14:30 RC Strasbourg - FC Sochaux -:-
14:30 Paris FC - US Torcy -:-
14:30 Dijon FCO - SAS Épinal -:-
14:30 FC Metz - FC Montceau -:-
14:30 FC Bourg-Péronnas - Le Puy Foot 43 -:-
14:30 ESTAC Troyes - ASPTT Dijon -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
14:30 Angers SCO - EA Guingamp -:-
14:30 Trélissac FC - US Concarneau -:-
14:30 Girondins Bordeaux - Le Mans FC -:-
14:30 Vannes OC - Chamois Niortais -:-
14:30 Stade Laval - Stade Rennes -:-
14:30 LB Châteauroux - FC Nantes -:-
14:30 Aviron Bayonnais - Tours FC -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
14:30 Montpellier HSC - OGC Nice -:-
14:30 AS Cannes - SC Bastia -:-
14:30 AS Porto Vecchio - AS Monaco -:-
14:30 FC Istres - Sporting Club de Toulon -:-
14:30 US Colomiers - Toulouse FC -:-
14:30 AC Ajaccio - AS Saint-Étienne -:-
14:30 Nîmes Olympique - Castelnau Le Crès FC -:-
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
18:00 Ergotelis - Chania Kissamikos -:-
18:00 PAS Giannina - AE Karaiskakis -:-
18:00 AO Kerkyra - Doxa Dramas FC -:-
18:00 Levadiakos - Apollon Pontou -:-
18:00 Panachaiki GE - Apollon Smyrnis -:-
18:00 Platanias Chanion - Apollon Larisa -:-
Guatemala > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
Santa Lucía - Deportivo Malacateco -:-
Comunicaciones - Antigua GFC -:-
Siquinalá FC - CSD Municipal -:-
Cobán Imperial - CD Puerto de Iztapa -:-
Deportivo Guastatoya - Xelaju MC -:-
Sanarate - Deportivo Mixco -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
07:30 Happy Valley - Southern District -:-
07:30 Lee Man FC - Tai Po FC -:-
13:00 Hong Kong Pegasus FC - Eastern SC -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 Kerala Blasters - FC Goa -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
12:30 Juventus - Sassuolo Calcio -:-
15:00 Inter - SPAL 2013 Ferrara -:-
15:00 Lazio Roma - Udinese Calcio -:-
15:00 Parma Calcio 1913 - AC Milan -:-
18:00 SSC Napoli - Bologna FC -:-
20:45 Hellas Verona - AS Roma -:-
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
16:30 US Alessandria 1912 - Robur Siena -:-
16:30 Carrarese Calcio - Pro Vercelli -:-
16:30 Calcio Como - Juventus II -:-
16:30 Giana Erminio - UC AlbinoLeffe -:-
16:30 Gozzano - Calcio Lecco 1912 -:-
16:30 Novara Calcio - US Pianese -:-
16:30 Olbia - SS Monza 1912 -:-
16:30 US Pistoiese - US Arezzo -:-
16:30 US Pontedera - US Pergolettese -:-
16:30 AC Renate - Aurora Pro Patria -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
16:30 Union Arzignanochiampo - Virtus Verona -:-
16:30 Carpi FC - Unione Triestina -:-
16:30 Alma Juventus Fano - Fermana FC -:-
16:30 FeralpiSalò - AC Cesena -:-
16:30 AS Gubbio - Calcio Padova -:-
16:30 Imolese Calcio - Sambenedettese -:-
16:30 Modena FC - Vis Pesaro -:-
16:30 Reggio Audace FC - Piacenza Calcio -:-
16:30 AC Rimini - Ravenna Calcio -:-
16:30 FC Südtirol - Vicenza Virtus -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
16:30 Casertana FC - Paganese Calcio -:-
16:30 US Catanzaro - Ternana Calcio -:-
16:30 Cavese - Bisceglie -:-
16:30 Monopoli - Virtus Francavilla -:-
16:30 Potenza - AZ Picerno -:-
16:30 Rende - SSC Bari -:-
16:30 FC Rieti - Calcio Catania -:-
16:30 ASD Sicula Leonzio - Vibonese -:-
16:30 Teramo Calcio - Reggina 1914 -:-
16:30 Viterbese - US Avellino -:-
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
14:30 SC Caronnese - Lucchese -:-
14:30 Calcio Chieri - SC Ligorna 1922 -:-
14:30 USD Fezzanese - AC Bra -:-
14:30 Fossano Calcio - Ghivizzano Borgo -:-
14:30 USD Lavagnese 1919 - Vado FC -:-
14:30 AC Prato - Casale -:-
14:30 Savona FBC - Sanremese -:-
14:30 Seravezza - Real Forte Querceta -:-
14:30 Verbania Calcio - Borgosesia Calcio -:-
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
14:30 USD Caravaggio - Seregno -:-
14:30 Castellanzese - Brusaporto -:-
14:30 US Folgore Caratese - Virtus Bolzano -:-
14:30 US Inveruno - Villa d'Almè -:-
14:30 Legnano - Virtus Bergamo -:-
14:30 US Levico Terme - GS Arconatese 1926 -:-
14:30 Milano City FC - US Dro -:-
14:30 NibionnOggiono - SS Tritium 1908 -:-
14:30 AC Pontisola - AC Pro Sesto -:-
14:30 US Scanzorosciate - Sondrio Calcio -:-
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
14:30 US Adriese - ASD Cartigliano -:-
14:30 Gsd Ambrosiana - AC Mestre -:-
14:30 AC Belluno - APC Chions -:-
14:30 ASD Campodarsego - FC Legnago Salus -:-
14:30 ASD Cjarlins Muzane - Calcio Montebelluna -:-
14:30 Clodiense SSD - ASD Villafranca -:-
14:30 Vigontina San Paolo FC - Caldiero Terme -:-
14:30 San Luigi - Union Feltre -:-
14:30 Polisportiva Tamai - AC Este -:-
14:30 SSD Vigasio - Delta Rovigo -:-
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
14:30 AC Crema - US Fiorenzuola -:-
14:30 AC Fanfulla 1874 - Savignanese -:-
14:30 Forlì FC - US Breno -:-
14:30 Franciacorta - AC Calvina Sport -:-
14:30 Lentigione Calcio - Ciliverghe Mazzano -:-
14:30 Mantova 1911 SSD - Correggese -:-
14:30 Mezzolara Calcio - Progresso -:-
14:30 ASD Sasso Marconi 1924 - Alfonsine FC 1921 -:-
14:30 USD Vigor Carpaneto 1922 - Sammaurese Calcio -:-
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
14:30 Albalonga - AC Sangiovannese -:-
14:30 Bastia Calcio - Monterosi FC -:-
14:30 Foligno Calcio - Virtus Flaminia -:-
14:30 US Grosseto FC - Grassina -:-
14:30 Montevarchi - Aglianese Calcio -:-
14:30 FC Ponsacco - Scandicci Calcio -:-
14:30 San Donato Tavarnelle - Pomezia Calcio -:-
14:30 SC Trestina - US Gavorrano -:-
14:30 Tuttocuoio - ASD Cannara -:-
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
14:30 ASD Pineto Calcio - Montegiorgio Calcio -:-
14:30 Avezzano Calcio - Real Giulianova -:-
14:30 Campobasso - US Recanatese -:-
14:30 Jesina Calcio - Atletico Terme Fiuggi -:-
14:30 Porto Sant'Elpidio - Matelica -:-
14:30 SN Notaresco - Chieti Calcio -:-
14:30 Tolentino - AC Cattolica Calcio -:-
14:30 Vastese Calcio - Olympia Agnonese -:-
14:30 Vastogirardi - AC Sangiustese -:-
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
14:30 FC Aprilia - Città di Anagni -:-
14:30 Budoni - Tor Sapienza -:-
14:30 US Ladispoli - Portici 1906 -:-
14:30 Sassari Latte Dolce - Cosenza Calcio -:-
14:30 Team Nuova Florida - SEF Torres 1903 -:-
14:30 Ostia Mare - Lanusei Calcio -:-
14:30 ASD Trastevere - Latina Calcio -:-
14:30 FC Turris - Arzachena -:-
14:30 ASD Vis Artena - Muravera -:-
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
14:30 Agropoli - Audace Cerignola -:-
14:30 Team Altamura - ACD Nardò -:-
14:30 Fidelis Andria - Sorrento Calcio -:-
14:30 US Bitonto - Foggia Calcio -:-
14:30 Città di Fasano - Taranto FC -:-
14:30 FC Francavilla - Casarano -:-
14:30 Gelbison - Grumentum Val d'Agri -:-
14:30 Gladiator - Brindisi -:-
14:30 FBC Gravina - ASG Nocerina -:-
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
14:30 Acireale - Corigliano -:-
14:30 Giugliano - US Palermo -:-
14:30 US Castrovillari - Licata -:-
14:30 Marsala - Calcio Cittanovese -:-
14:30 ACR Messina - ASD SS Nola 1925 -:-
14:30 Marina di Ragusa - Roccella -:-
14:30 San Tommaso - FC Messina -:-
14:30 ASD Troina - Biancavilla -:-
14:30 USD Palmese - AC Savoia 1908 -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
Thespakusatsu Gunma - Grulla Morioka -:-
SC Sagamihara - AC Nagano Parceiro -:-
Kamatamare Sanuki - Vanraure Hachinohe -:-
Giravanz Kitakyushu - Gainare Tottori -:-
Roasso Kumamoto - Fukushima United -:-
Gamba Osaka II - Azul Claro Numazu -:-
Yokohama S&CC - Fujieda MYFC -:-
Kataller Toyama - FC Tokyo II -:-
Cerezo Osaka II - Blaublitz Akita -:-
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
04:00 Honda FC - Tegevajaro Miyazaki -:-
04:00 FC Osaka - Suzuka Unlimited -:-
04:00 Sony Sendai - MIO Biwako Shiga -:-
04:00 FC Imabari - ReinMeer Aomori -:-
04:00 Tokyo Musashino City FC - Verspah Oita -:-
04:00 Nara Club - Maruyasu Okazaki -:-
04:00 Honda Lock - Veertien Mie -:-
04:00 Ryutsu Keizai Dragons - Matsue City FC -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
Jeunesse Esch - US Hostert -:-
Union Titus Pétange - Progrès Niedercorn -:-
Blue Boys Muhlenbach - RFCU Luxemburg -:-
Etzella Ettelbruck - F91 Dudelange -:-
UNA Strassen - Victoria Rosport -:-
FC Differdange 03 - FC Rodange 91 -:-
US Mondorf - CS FOLA Esch -:-
Montenegro > 1. CFL 2019/2020  Montenegro >   1. CFL 2019/2020 >
13:00 OFK Mladost Lješkopolje - FK Zeta -:-
13:00 FK Rudar Pljevlja - FK KOM Podgorica -:-
13:00 Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac -:-
13:00 FK Sutjeska - FK Budućnost Podgorica -:-
13:00 OFK Titograd - FK Grbalj Radanovići -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
12:15 FC Twente - AFC Ajax -:-
14:30 AZ Alkmaar - VVV-Venlo -:-
14:30 FC Utrecht - RKC Waalwijk -:-
16:45 Feyenoord - PEC Zwolle -:-
20:00 FC Emmen - PSV -:-
Nederland > Eerste Divisie 2019/2020  Nederland >   Eerste Divisie 2019/2020 >
14:30 De Graafschap - Go Ahead Eagles -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
14:30 TEC - Koninklijke HFC -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 VV Hoogland - Jong ADO Den Haag -:-
14:00 Quick - FC Lienden -:-
14:00 RKVV DEM - Hercules -:-
14:30 Blauw Geel '38 - RKSV Groene Ster -:-
14:30 HSC'21 - ADO '20 -:-
14:30 EVV - OSS '20 -:-
14:30 OFC - Dongen -:-
14:30 UNA - Gemert -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2019/2020  Noord-Macedonië >   1. MFL 2019/2020 >
13:00 FK Borec - FK Renova -:-
13:00 Makedonija GP - FC Struga -:-
13:00 FK Rabotnički - Sileks Kratovo -:-
13:00 KF Shkëndija 79 - KF Shkupi -:-
13:00 Akademija Pandev - Vardar Skopje -:-
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
Rosenborg BK - Ranheim IL -:-
Molde FK - FK Bodø/Glimt -:-
SK Brann - Viking FK -:-
FK Haugesund - Odds BK -:-
Kristiansund BK - Strømsgodset IF -:-
Tromsø IL - Stabæk IF -:-
Lillestrøm SK - Sarpsborg 08 -:-
Mjøndalen IF - Vålerenga IF -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
14:30 SCR Altach - Wolfsberger AC -:-
14:30 FC Admira Wacker - RB Salzburg -:-
17:00 LASK - Rapid Wien -:-
Paraguay > Primera División 2019 Clausura  Paraguay >   Primera División 2019 Clausura >
General Díaz - Sol de América -:-
Club Olimpia - Guaraní -:-
Club Nacional - San Lorenzo -:-
River Plate - Deportivo Capiatá -:-
Libertad - Deportivo Santaní -:-
Sportivo Luqueño - Cerro Porteño -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
Gil Vicente - Sporting CP -:-
SL Benfica - CS Marítimo -:-
Sporting Braga - Rio Ave FC -:-
Portimonense SC - FC Famalicão -:-
FC Porto - Paços de Ferreira -:-
Moreirense FC - CD Aves -:-
CD Tondela - Os Belenenses -:-
CD Santa Clara - Boavista -:-
Vitória Setúbal - Vitória Guimarães -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
17:00 SL Benfica B - CD Mafra -:-
17:00 Casa Pia - CD Nacional -:-
17:00 Sporting Covilhã - CD Feirense -:-
17:00 GD Estoril - Leixões SC -:-
17:00 FC Porto B - CD Cova Piedade -:-
17:00 UD Oliveirense - Académico de Viseu -:-
17:00 SC Farense - GD Chaves -:-
17:00 Varzim SC - FC Penafiel -:-
17:00 UD Vilafranquense - Académica de Coimbra -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
Zenit St. Petersburg - Spartak Moskou -:-
FK Rostov - FC Ural -:-
FK Krasnodar - FK Tambov -:-
CSKA Moskou - Arsenal Tula -:-
Lokomotiv Moskou - Dinamo Moskou -:-
Akhmat Grozny - Rubin Kazan -:-
PFC Sochi - FK Orenburg -:-
Krylia Sovetov - FK Ufa -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Rangers FC - Heart of Midlothian -:-
16:00 Ross County FC - Celtic FC -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
Deportivo Alavés - Real Madrid -:-
Athletic Bilbao - Granada CF -:-
Atlético Madrid - FC Barcelona -:-
Celta de Vigo - Real Valladolid -:-
Espanyol - CA Osasuna -:-
Getafe CF - Levante UD -:-
RCD Mallorca - Real Betis -:-
Real Sociedad - SD Eibar -:-
Sevilla FC - CD Leganés -:-
Valencia CF - Villarreal CF -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
AD Alcorcón - SD Huesca -:-
Elche CF - Racing Santander -:-
Extremadura UD - UD Las Palmas -:-
CF Fuenlabrada - Cádiz CF -:-
CD Lugo - Deportivo La Coruña -:-
CD Mirandés - Sporting Gijón -:-
CD Numancia - Málaga CF -:-
SD Ponferradina - Albacete -:-
Real Oviedo - Rayo Vallecano -:-
CD Tenerife - UD Almería -:-
Real Zaragoza - Girona FC -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
Atlético Madrid B - Real Madrid Castilla -:-
Real Oviedo B - Getafe CF B -:-
Atlético Baleares - Celta de Vigo B -:-
UD Ibiza - UD Melilla -:-
Sporting Gijón B - Las Rozas CF -:-
Racing Ferrol - Marino de Luanco -:-
Coruxo FC - Peña Deportiva -:-
Pontevedra CF - UP Langreo -:-
UD SS Reyes - UD Las Palmas B -:-
CF Internacional - Rayo Majadahonda -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
Burgos CF - Unionistas CF -:-
UD Logroñés - CD Guijuelo -:-
Athletic Bilbao B - CD Izarra -:-
Real Unión - SD Leioa -:-
SD Amorebieta - Barakaldo CF -:-
Arenas de Getxo - Real Sociedad B -:-
CA Osasuna B - CD Alavés B -:-
CD Tudelano - Haro Deportivo -:-
Salamanca CF UDS - CD Calahorra -:-
Real Valladolid B - CD Leonesa -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
Villarreal CF B - CF Badalona -:-
AE Prat - Gimnàstic -:-
CE Sabadell - SD Ejea -:-
CD Ebro - UE Cornellà -:-
FC Andorra - Lleida Esportiu -:-
FC Barcelona B - CD Castellón -:-
UE Llagostera - Valencia CF B -:-
Orihuela CF - CF La Nucía -:-
Hércules CF - UE Olot -:-
Levante UD B - Espanyol B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
Villarrubia CF - Real Murcia -:-
Recreativo Granada - Yeclano Deportivo -:-
Recreativo Huelva - CD Badajoz -:-
Marbella FC - Sevilla Atlético -:-
RB Linense - Cádiz CF B -:-
Atlético Sanluqueño CF - Algeciras CF -:-
Don Benito - Córdoba CF -:-
Mérida AD - San Fernando CD -:-
UCAM Murcia CF - Talavera CF -:-
FC Cartagena - CP Villarrobledo -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
Madrid CFF - Levante UD -:-
Deportivo de La Coruña - Sevilla FC -:-
Espanyol Barcelona - Sporting de Huelva -:-
Athletic Bilbao - EDF Logroño -:-
Real Sociedad - Rayo Vallecano -:-
Valencia CF - FC Barcelona -:-
Real Betis - Atlético Madrid -:-
UDG Tenerife Sur - CD Tacón -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
12:00 Gazişehir Gaziantep FK - Denizlispor -:-
14:30 İstanbul Başakşehir F.K. - Antalyaspor -:-
17:00 Trabzonspor - Galatasaray -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
19:00 Adanaspor - Bursaspor -:-
19:00 Altay Izmir - Eskişehirspor -:-
19:00 Balıkesirspor - Hatayspor -:-
19:00 Boluspor - Menemen Belediyespor -:-
19:00 BB Erzurumspor - Osmanlıspor FK -:-
19:00 Giresunspor - Adana Demirspor -:-
19:00 Istanbulspor - Fatih Karagümrük SK -:-
19:00 Keçiörengücü - Altınordu FSG -:-
19:00 Ümraniyespor - Akhisar Belediyespor -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
Sancaktepe Belediye - Tarsus Idman Yurdu -:-
Hekimoğlu Trabzon - Gümüşhanespor -:-
Hacettepe - Pendikspor -:-
Inegölspor - Afjet Afyonspor -:-
Kırklarelispor - Manisa BBSK -:-
Şanlıurfaspor - 1922 Konyaspor -:-
Samsunspor - Sarıyer SK -:-
Zonguldak Kömürspor - BAKspor -:-
Amed SK - Çorumspor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
Karabükspor - Ergene Velimeşe -:-
Elazığspor - Van BBSK -:-
Kahramanmarasspor - Bodrum Belediye -:-
Tuzlaspor - Etimesgut Belediyespor -:-
Bandırmaspor - Ankara Demirspor -:-
Bayburt İl Özel İdare - Eyüpspor -:-
Niğde Anadolu FK - Usakspor -:-
Kırşehir Belediyespor - Sivas Belediyespor -:-
Kastamonuspor - Sakaryaspor -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 AmaZulu FC - Maritzburg United -:-
15:00 Chippa United - Baroka FC -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
16:00 FC Basel - BSC Young Boys -:-
16:00 FC Lugano - Servette Genève -:-
16:00 FC Luzern - FC St.Gallen -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner