1. Division 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 17.07.2018 17:30 T Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl 1:2 (1:1)
2. Ronde 23.07.2018 16:00 U Spartak Moskou 2 Spartak Moskou 2 0:0 (0:0)
3. Ronde 29.07.2018 17:00 T Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:0 (1:0)
4. Ronde 04.08.2018 15:00 U FK Khimki FK Khimki 1:3 (1:1)
5. Ronde 08.08.2018 17:30 T Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:0 (1:0)
6. Ronde 12.08.2018 15:00 U Zenit St. Petersburg 2 Zenit St. Petersburg 2 2:1 (2:0)
7. Ronde 18.08.2018 17:00 T Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad 0:2 (0:2)
8. Ronde 26.08.2018 17:00 U Olimpiyets Nizhny Novgorod Olimpiyets Nizhny Novgorod 1:0 (0:0)
9. Ronde 01.09.2018 16:00 T FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir 1:0 (1:0)
10. Ronde 08.09.2018 17:00 U FK Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 2:0 (2:0)
11. Ronde 15.09.2018 16:00 T SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk 1:1 (1:1)
12. Ronde 19.09.2018 18:00 U Mordovia Saransk Mordovia Saransk 4:1 (2:0)
13. Ronde 23.09.2018 15:00 T FK Tyumen FK Tyumen 2:0 (1:0)
14. Ronde 01.10.2018 17:30 U FK Tambov FK Tambov 1:3 (1:2)
15. Ronde 06.10.2018 15:00 T FK Chertanovo Moskva FK Chertanovo Moskva 2:1 (1:1)
16. Ronde 13.10.2018 12:00 U Luch-Energia Luch-Energia 0:1 (0:0)
17. Ronde 20.10.2018 15:00 T FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk 0:0 (0:0)
18. Ronde 24.10.2018 18:00 U PFC Sochi PFC Sochi 0:1 (0:0)
19. Ronde 28.10.2018 14:00 T Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 3:2 (1:1)
20. Ronde 04.11.2018 13:00 T Spartak Moskou 2 Spartak Moskou 2 3:2 (1:0)
21. Ronde 10.11.2018 11:00 U Rotor Volgograd Rotor Volgograd 0:1 (0:0)
22. Ronde 14.11.2018 17:00 T FK Khimki FK Khimki 4:0 (1:0)
23. Ronde 18.11.2018 15:00 U Fakel Voronezh Fakel Voronezh 2:3 (2:3)
24. Ronde 24.11.2018 13:00 T Zenit St. Petersburg 2 Zenit St. Petersburg 2 2:1 (2:0)
25. Ronde 03.03.2019 15:00 U Baltika Kaliningrad Baltika Kaliningrad 1:2 (1:1)
26. Ronde 10.03.2019 13:00 T FK Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:1 (0:1)
27. Ronde 17.03.2019 15:00 U FK Torpedo Armavir FK Torpedo Armavir 0:0 (0:0)
29. Ronde 30.03.2019 06:00 U SKA-Energia Khabarovsk SKA-Energia Khabarovsk 0:1 (0:1)
30. Ronde 07.04.2019 14:00 T Mordovia Saransk Mordovia Saransk 2:0 (0:0)
31. Ronde 13.04.2019 12:00 U FK Tyumen FK Tyumen 1:0 (0:0)
32. Ronde 20.04.2019 14:00 T FK Tambov FK Tambov 0:0 (0:0)
33. Ronde 24.04.2019 18:00 U FK Chertanovo Moskva FK Chertanovo Moskva 2:3 (0:2)
34. Ronde 28.04.2019 15:00 T Luch-Energia Luch-Energia 2:2 (1:2)
35. Ronde 04.05.2019 11:00 U FK Tom Tomsk FK Tom Tomsk 0:1 (0:0)
36. Ronde 11.05.2019 15:00 T PFC Sochi PFC Sochi 2:1 (1:1)
28. Ronde 15.05.2019 17:30 T FK Krasnodar 2 FK Krasnodar 2 1:1 (0:1)
37. Ronde 19.05.2019 12:00 U Sibir Novosibirsk Sibir Novosibirsk 0:1 (0:0)
38. Ronde 25.05.2019 14:00 U Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl 2:4 (1:3)
Kubok 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
4e Ronde 22.08.2018 17:30 U Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 3:1 (2:0)
5e Ronde 27.09.2018 16:00 T FK Krasnodar FK Krasnodar 0:2 (0:1)
Vriendschappelijke duels 2018
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 01.07.2018 10:00 V Spartak Moskou Spartak Moskou 0:2 (0:1)
Vriendschappelijke duels 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 20.06.2019 16:00 U Arsenal Tula Arsenal Tula 4:0 (3:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner