. .
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 7 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 7
Frankrijk - Finland -:-
Polen - Luxemburg -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 12 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 12
België - Letland -:-
Griekenland - Moldavië -:-
AFC > U19 Championship 2018 Indonesien > Kwartfinale AFC >   U19 Championship 2018 Indonesien > Kwartfinale
10:00 Winnaar groep A - Tweede in groep B -:-
13:30 Winnaar groep B - Tweede in groep A -:-
Andorra > 1a Divisió 2018/2019  Andorra >   1a Divisió 2018/2019 >
12:00 FC Encamp - Inter Club d'Escaldes -:-
12:00 FC Lusitanos la Posa - UE Sant Julià -:-
16:00 FC Santa Coloma - UE Santa Coloma -:-
18:00 UE Engordany - FC Ordino -:-
China > Super League 2018  China >   Super League 2018 >
08:30 Guizhou Hengfeng - Guangzhou Evergrande -:-
08:30 Tianjin Teda - Shanghai Shenhua -:-
12:35 Henan Jianye - Beijing Guoan -:-
12:35 Shanghai SIPG - Shandong Luneng -:-
China > League One 2018  China >   League One 2018 >
08:30 Heilongjiang Lava Spring - Xinjiang Tianshan Leopard FC -:-
08:30 Zhèjiāng Yìténg - Liáoníng Hóngyùn -:-
08:30 Shanghai Shenxin - Shenzhen FC -:-
08:30 Dalian Transcendence - Beijing BG -:-
08:30 Nei Mongol Zhongyou - Wuhan Zall FC -:-
08:30 Meizhou Hakka - Qingdao Huanghai -:-
08:30 Zheijiang Greentown - Meizhou Meixian Techand -:-
08:30 Yanbian FC - Shijiazhuang Ever Bright -:-
Colombia > Primera A 2018 Clausura  Colombia >   Primera A 2018 Clausura >
Millonarios - Deportes Tolima -:-
Leones FC - Santa Fe -:-
La Equidad - Patriotas FC -:-
Once Caldas - Atlético Nacional -:-
Atlético Junior - América de Cali -:-
Rionegro Águilas Doradas - Alianza Petrolera -:-
Deportivo Cali - Jaguares de Córdoba -:-
Independiente Medellín - Atlético Bucaramanga -:-
Boyacá Chicó - Deportivo Pasto -:-
Atlético Huila - Envigado FC -:-
Costa Rica > Primera División 2018/2019 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2018/2019 Apertura >
Municipal Pérez Zeledón - Santos de Guápiles -:-
Limón FC - Deportivo Saprissa -:-
Guadalupe - Universidad de Costa Rica -:-
CS Cartaginés - Municipal Grecia -:-
AD Carmelita - CS Herediano -:-
LD Alajuelense - AD San Carlos -:-
Denemarken > Superliga 2018/2019  Denemarken >   Superliga 2018/2019 >
Aalborg BK - Vendsyssel FF -:-
Hobro IK - Vejle BK -:-
AC Horsens - FC Nordsjælland -:-
Randers FC - Esbjerg fB -:-
FC Kopenhagen - Aarhus GF -:-
FC Midtjylland - Brøndby IF -:-
SønderjyskE - Odense BK -:-
Denemarken > 1. Division 2018/2019  Denemarken >   1. Division 2018/2019 >
13:45 HB Køge - Næstved BK -:-
13:45 Nykøbing FC - Thisted FC -:-
13:45 FC Roskilde - Viborg FF -:-
13:45 FC Fredericia - Fremad Amager -:-
13:45 Lyngby BK - FC Helsingør -:-
13:45 Silkeborg IF - Hvidovre IF -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2018/2019 >
13:00 Skive IK - Jammerbugt FC -:-
13:30 Ringkøbing IF - Kjellerup IF -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2018/2019 >
13:00 BK Avarta - BK Marienlyst -:-
15:00 AB Gladsaxe - B.93 København -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   2. Bundesliga 2018/2019 >
1. FC Köln - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
VfL Bochum - Jahn Regensburg -:-
1. FC Union Berlin - Dynamo Dresden -:-
FC Ingolstadt 04 - MSV Duisburg -:-
SV Darmstadt 98 - SpVgg Greuther Fürth -:-
FC St. Pauli - Holstein Kiel -:-
Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld -:-
1. FC Magdeburg - Hamburger SV -:-
SC Paderborn 07 - SV Sandhausen -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nord 2018/2019 >
14:00 Germania Egestorf/Langreder - VfL Wolfsburg II -:-
14:00 FC St. Pauli II - Hamburger SV II -:-
14:00 U.S.I. Lupo-Martini - TSV Havelse -:-
14:00 VfB Oldenburg - SV Drochtersen/Assel -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2018/2019 >
13:30 SV Babelsberg 03 - VSG Altglienicke -:-
13:30 Rot-Weiß Erfurt - Bischofswerdaer FV -:-
13:30 Chemnitzer FC - FC Oberlausitz -:-
13:30 1. FC Lok Leipzig - Optik Rathenow -:-
13:30 Germania Halberstadt - ZFC Meuselwitz -:-
13:30 FSV Budissa Bautzen - Wacker Nordhausen -:-
13:30 BFC Dynamo - Union Fürstenwalde -:-
13:30 VfB Auerbach - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
13:30 Berliner AK 07 - Hertha BSC II -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Nord 2018/2019 >
15:00 DJK Bamberg - TSV Abtswind -:-
15:00 ASV Vach - TSV Aubstadt -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Süd 2018/2019 >
14:00 TSV 1860 München II - SpVgg Hankofen-Hailing -:-
14:00 TSV Schwabmünchen - TSV 1865 Dachau -:-
14:00 Türkgücü-Ataspor München - SV Pullach -:-
Duitsland > Bremenliga 2018/2019  Duitsland >   Bremenliga 2018/2019 >
14:30 Blumenthaler SV - SFL Bremerhaven -:-
14:30 LTS Bremerhaven - Habenhauser FV -:-
14:30 BSC Hastedt - FC Oberneuland -:-
15:00 BTS Neustadt - Vatan Spor Bremen -:-
Duitsland > Hessenliga 2018/2019  Duitsland >   Hessenliga 2018/2019 >
15:00 FSC Lohfelden - Bayern Alzenau -:-
15:00 SpVgg Neu-Isenburg - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2018/2019 >
14:00 Eintracht Northeim - Arminia Hannover -:-
14:00 Heeslinger SC - SC Spelle-Venhaus -:-
14:00 VfL Oythe - HSC Hannover -:-
14:00 TuS Bersenbrück - MTV Gifhorn -:-
14:00 VfV Hildesheim - Eintracht Braunschweig II -:-
14:00 MTV Wolfenbüttel - TB Uphusen -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019 >
14:00 FC Germania Friedrichstal - SV Linx -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2018/2019 >
10:45 FC Teutonia 05 - Niendorfer TSV -:-
11:30 SC Condor Hamburg - Victoria Hamburg -:-
14:00 HSV Barmbek-Uhlenhorst - TuS Dassendorf -:-
14:00 SV Rugenbergen - Altona 93 -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - FC Süderelbe -:-
14:00 Wedeler TSV - TuS Osdorf -:-
15:00 TSV Sasel - VfL Pinneberg -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2018/2019 >
15:00 FC Hennef 05 - Euskirchener TSC -:-
15:00 SV Breinig - Borussia Freialdenhoven -:-
15:00 FC Wegberg-Beeck - Siegburger SV 04 -:-
15:00 Viktoria Arnoldsweiler - SpVgg Frechen -:-
15:00 FC Hürth - SSV Merten -:-
15:00 VfL Alfter - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
15:15 Blau-Weiß Friesdorf - 1. FC Düren -:-
15:30 VfL 08 Vichttal - SV Deutz 05 -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2018/2019 >
15:00 TV Jahn Hiesfeld - 1. FC Kleve -:-
15:00 SSVg Velbert - FSV Duisburg -:-
15:00 VfB Speldorf - SC Velbert -:-
15:00 1. FC Bocholt - SC Union Nettetal -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - VfB Homberg -:-
15:00 VfB 03 Hilden - Sportfreunde Baumberg -:-
15:00 SpVg Schonnebeck - Schwarz-Weiß Essen -:-
15:00 TSV Meerbusch - SC Düsseldorf-West -:-
15:30 1. FC Monheim - Germania Ratingen 04/19 -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 >
14:00 Greifswalder FC - Malchower SV 90 -:-
14:00 Blau-Weiß 90 Berlin - FC Anker Wismar -:-
14:00 Torgelower FC Greif - TSG Neustrelitz -:-
14:00 CFC Hertha 06 - Hansa Rostock II -:-
14:00 FC Strausberg - Brandenburger SC Süd -:-
14:00 TeBe Berlin - Hertha Zehlendorf -:-
14:00 1. FC Lok Stendal - SV Altlüdersdorf -:-
14:00 SC Staaken - SV Lichtenberg 47 -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 >
14:00 Ludwigsfelder FC - FC Einheit Rudolstadt -:-
14:00 Wacker Nordhausen - Blau-Weiß Zorbau -:-
14:00 Union Sandersdorf - VfB 1921 Krieschow -:-
14:00 BSG Chemie Leipzig - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal -:-
14:00 VfL Halle 96 - FSV 63 Luckenwalde -:-
14:00 VFC Plauen - Inter Leipzig -:-
14:00 Askania Bernburg - FC Eilenburg -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - BSG Wismut Gera -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019 >
15:00 Rot-Weiß Koblenz - FSV Jägersburg -:-
15:00 FV Engers 07 - FC Karbach -:-
15:00 TSV Emmelshausen - Eintracht Trier -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2018/2019 >
15:00 TuS Erndtebrück - TuS Ennepetal -:-
15:00 TSG Sprockhövel - Hammer SpVg -:-
15:00 FC Brünninghausen - 1. FC Gievenbeck -:-
15:00 Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund -:-
15:00 Rot Weiss Ahlen - Westfalia Herne -:-
15:00 FC Gütersloh - FCE Rheine -:-
15:00 Holzwickeder SC - SC Paderborn 07 II -:-
15:00 Sportfreunde Siegen - FC Schalke 04 II -:-
15:00 SV Schermbeck 1912 - TuS Haltern -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019 >
15:00 Inter Türkspor Kiel - SV Eichede -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2018/2019 >
11:00 SC Sand - MSV Duisburg -:-
11:00 1. FFC Frankfurt - Werder Bremen -:-
11:00 1899 Hoffenheim - Bor. Mönchengladbach -:-
14:00 VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen -:-
14:00 SGS Essen - Bayern München -:-
14:00 Turbine Potsdam - SC Freiburg -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2018/2019 >
1899 Hoffenheim II - SV Meppen -:-
Turbine Potsdam II - 1. FC Saarbrücken -:-
1. FFC Frankfurt II - FSV Gütersloh 2009 -:-
SGS Essen II - 1. FC Köln -:-
VfL Wolfsburg II - FF USV Jena -:-
SV 67 Weinberg - BV Cloppenburg -:-
Bayern München II - FSV Hessen Wetzlar -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2018/2019 >
11:00 Erzgebirge Aue - Bischofswerdaer FV -:-
11:00 Magdeburger FFC - RB Leipzig -:-
11:00 1. FFC Fortuna Dresden - BW Hohen Neuendorf -:-
11:00 FF USV Jena II - 1. FC Union Berlin -:-
11:00 SFC Stern 1900 - BSC Marzahn -:-
11:00 SV Eintracht Leipzig-Süd - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2018/2019 >
11:00 Bor. Mönchengladbach II - Germania Hauenhorst -:-
13:00 SV 21 Bökendorf - Fortuna Köln -:-
13:00 Arminia Bielefeld - VfL Bochum -:-
13:30 Warendorfer SU - Vorwärts Spoho 98 -:-
15:00 Alemannia Aachen - SV Budberg -:-
15:00 1. FC Köln II - SpVg Berghofen -:-
15:00 Herforder SV - Borussia Bocholt -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2018/2019 >
14:00 TSV Schott Mainz - SG 99 Andernach -:-
14:00 FC Speyer 09 - 1. FFC 08 Niederkirchen -:-
14:00 SC 13 Bad Neuenahr - TuS Issel -:-
14:00 1. FC Saarbrücken II - FC Bitburg -:-
14:00 Wormatia Worms - SV Holzbach -:-
14:00 1. FC Riegelsberg - SC Siegelbach -:-
14:30 1. FFC Montabaur - TuS Wörrstadt -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2018/2019 >
14:00 1. FC Nürnberg - Eintracht Frankfurt -:-
14:00 Wacker München - SC Sand II -:-
14:00 SC Freiburg II - SV Frauenbiburg -:-
14:00 TSV Jahn Calden - SC Regensburg -:-
14:00 VfL Sindelfingen - TSV Crailsheim -:-
14:00 Hegauer FV - FC Ingolstadt 04 -:-
14:00 FC Forstern - SV Alberweiler -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019 >
13:00 TSV Havelse - Niendorfer TSV -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2018/2019 >
11:00 Borussia Dortmund - 1. FC Köln -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019 >
11:00 1. FC Nürnberg - 1. FC Kaiserslautern -:-
13:00 Stuttgarter Kickers - FC Ingolstadt 04 -:-
15:00 1899 Hoffenheim - SC Freiburg -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019 >
14:00 FC St. Pauli - 1. FC Union Berlin -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2018/2019 >
11:00 SG Unterrath - Fortuna Düsseldorf -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019 >
11:00 1. FSV Mainz 05 - SSV Ulm 1846 -:-
11:00 SV Wehen Wiesbaden - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
Ecuador > Campeonato 2018 Segunda Etapa  Ecuador >   Campeonato 2018 Segunda Etapa >
CD Universidad Catolica - Delfín SC -:-
SD Aucas - CS Emelec -:-
Independiente del Valle - LDU Quito -:-
Guayaquil City FC - Técnico Universitario -:-
Macará - Barcelona SC -:-
Deportivo Cuenca - El Nacional -:-
Estland > Meistriliiga 2018  Estland >   Meistriliiga 2018 >
14:00 JK Tammeka - FCI Levadia -:-
Guatemala > Liga Nacional 2018/2019 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2018/2019 Apertura >
Deportivo Chiantla - Deportivo Malacateco -:-
Deportivo Petapa - Cobán Imperial -:-
Xelaju MC - Sanarate -:-
CD Puerto de Iztapa - CSD Municipal -:-
Deportivo Guastatoya - Antigua GFC -:-
Comunicaciones - Siquinalá FC -:-
Honduras > Liga Nacional 2018/2019 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2018/2019 Apertura >
02:00 Real de Minas - CD Honduras -:-
02:00 Real España - CD Olimpia -:-
21:00 Juticalpa FC - Lobos UPNFM -:-
22:00 Platense FC - CDS Vida -:-
23:00 CD Motagua - CD Marathón -:-
Indonesië > Liga 1 2018  Indonesië >   Liga 1 2018 >
09:30 Arema Cronus FC - PSMS Medan -:-
09:30 PS TIRA - Persela Lamongan -:-
12:30 Persija Jakarta - PS Barito Putera -:-
Japan > J3 League 2018  Japan >   J3 League 2018 >
Fukushima United - Gainare Tottori -:-
AC Nagano Parceiro - FC Ryūkyū -:-
Giravanz Kitakyushu - Grulla Morioka -:-
Kagoshima United - Kataller Toyama -:-
FC Tokyo II - Fujieda MYFC -:-
Gamba Osaka II - SC Sagamihara -:-
Cerezo Osaka II - Azul Claro Numazu -:-
Japan > Japan Football League 2018 2nd Round  Japan >   Japan Football League 2018 2nd Round >
05:00 Vanraure Hachinohe - MIO Biwako Shiga -:-
05:00 Ryutsu Keizai Dragons - FC Imabari -:-
05:00 Veertien Mie - Cobaltore Onagawa -:-
05:00 Tegevajaro Miyazaki - ReinMeer Aomori -:-
08:00 Verspah Oita - Maruyasu Okazaki -:-
Letland > Virsliga 2018  Letland >   Virsliga 2018 >
12:00 FK Spartaks - FK Rīgas Futbola skola -:-
12:00 FK Jelgava - FK Liepāja -:-
14:00 Valmiera Glass FK/BSS - FS Metta/LU -:-
14:00 Riga FC - FK Ventspils -:-
Mexico > Primera División 2018/2019 Apertura  Mexico >   Primera División 2018/2019 Apertura >
00:00 Club Necaxa - Atlas Guadalajara -:-
02:00 UANL Tigres - Lobos BUAP -:-
02:00 Deportivo Guadalajara - Monarcas Morelia -:-
03:00 Club Tijuana - Pumas UNAM -:-
03:00 Cruz Azul - CF América -:-
23:00 Deportivo Toluca - Gallos Blancos -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2018/2019 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2018/2019 Apertura >
00:00 Atlético Zacatepec - Mineros de Zacatecas -:-
02:00 Cafetaleros de Tapachula - Celaya FC -:-
02:00 Alebrijes de Oaxaca - Atlético San Luis -:-
04:00 Dorados de Sinaloa - Tampico Madero -:-
19:00 Leones Negros - Venados FC -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura >
00:45 Club Tijuana - Pumas UNAM -:-
16:00 Deportivo Toluca - Gallos Blancos -:-
16:45 Club León - Puebla FC -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura >
16:00 Club León - Puebla FC -:-
18:30 Deportivo Toluca - Gallos Blancos -:-
Nederland > Eredivisie 2018/2019  Nederland >   Eredivisie 2018/2019 >
12:15 Vitesse - Fortuna Sittard -:-
14:30 Willem II - FC Utrecht -:-
14:30 AFC Ajax - Feyenoord -:-
16:45 AZ Alkmaar - sc Heerenveen -:-
Nederland > Tweede Divisie 2018/2019  Nederland >   Tweede Divisie 2018/2019 >
14:30 FC Lienden - Jong Vitesse -:-
Nederland > Vrouwen Eredivisie 2018/2019  Nederland >  Vrouwen Eredivisie 2018/2019 >
14:30 PSV Eindhoven - ADO Den Haag -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2018  Noorwegen >   1. Divisjon 2018 >
18:00 FK Jerv - Kongsvinger IL -:-
18:00 Florø SK - Åsane Fotball -:-
18:00 Hamarkameratene - Mjøndalen IF -:-
18:00 Levanger FK - Notodden FK -:-
18:00 Nest-Sotra - Tromsdalen UIL -:-
18:00 Sogndal IL - Aalesunds FK -:-
18:00 Strømmen IF - Sandnes Ulf -:-
18:00 Viking FK - Ullensaker/Kisa IL -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2018/2019  Oostenrijk >   Bundesliga 2018/2019 >
Rapid Wien - FC Admira Wacker -:-
LASK - RB Salzburg -:-
SV Mattersburg - SCR Altach -:-
Wolfsberger AC - SKN St. Pölten -:-
FC Wacker Innsbruck - Austria Wien -:-
TSV Hartberg - Sturm Graz -:-
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2018/2019  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2018/2019 >
FFC Vorderland - SKV Altenmarkt -:-
Sturm Graz - FC Wacker Innsbruck -:-
Union Kleinmünchen - USC Landhaus/Austria -:-
SKN St. Pölten - FC Bergheim -:-
SV Neulengbach - FC Südburgenland -:-
Paraguay > Primera División 2018 Clausura  Paraguay >   Primera División 2018 Clausura >
Cerro Porteño - 3 de Febrero -:-
Guaraní - Libertad -:-
Deportivo Capiatá - Club Olimpia -:-
Deportivo Santaní - Club Nacional -:-
Independiente FBC - Sol de América -:-
Sportivo Luqueño - General Díaz -:-
Peru > Primera División 2018 Clausura  Peru >   Primera División 2018 Clausura >
21:00 Sporting Cristal - Universidad San Martín -:-
21:00 Comerciantes Unidos - CD Unión Comercio -:-
21:00 Sport Boys - Universitario de Deportes -:-
21:00 Alianza Lima - Academia Cantolao -:-
21:00 Sport Rosario - Ayacucho FC -:-
21:00 Deportivo Municipal - Universidad Técnica -:-
21:00 Deportivo Binacional - Sport Huancayo -:-
21:00 Real Garcilaso - FBC Melgar -:-
Portugal > Primeira Liga 2018/2019  Portugal >   Primeira Liga 2018/2019 >
17:00 Rio Ave FC - GD Chaves -:-
17:00 FC Porto - CD Feirense -:-
17:00 Moreirense FC - CS Marítimo -:-
17:00 CD Tondela - Vitória Setúbal -:-
17:00 Vitória Guimarães - Sporting Braga -:-
17:00 Sporting CP - Boavista -:-
17:00 Os Belenenses - SL Benfica -:-
17:00 CD Aves - CD Santa Clara -:-
17:00 CD Nacional - Portimonense SC -:-
Portugal > Segunda Liga 2018/2019  Portugal >   Segunda Liga 2018/2019 >
17:00 Vitória Guimarães B - Paços de Ferreira -:-
17:00 FC Penafiel - Académica de Coimbra -:-
17:00 UD Oliveirense - Sporting Braga B -:-
17:00 Académico Viseu - Leixões SC -:-
17:00 SC Farense - CD Cova Piedade -:-
17:00 FC Famalicão - FC Porto B -:-
17:00 SL Benfica B - Sporting Covilhã -:-
17:00 FC Arouca - CD Mafra -:-
17:00 GD Estoril - Varzim SC -:-
Rusland > Premier Liga 2018/2019  Rusland >   Premier Liga 2018/2019 >
Krylia Sovetov - Zenit St. Petersburg -:-
FK Rostov - Anzhi Makhachkala -:-
Enisey Krasnoyarsk - Lokomotiv Moskou -:-
Arsenal Tula - FK Orenburg -:-
Rubin Kazan - Spartak Moskou -:-
FC Ural - FC Ufa -:-
CSKA Moskou - FK Krasnodar -:-
Akhmat Grozny - Dinamo Moskou -:-
Rusland > 1. Division 2018/2019  Rusland >   1. Division 2018/2019 >
Avangard Kursk - Sibir Novosibirsk -:-
Shinnik Yaroslavl - PFC Sochi -:-
Spartak Moskou 2 - FK Tom Tomsk -:-
Fakel Voronezh - Luch-Energia -:-
FK Khimki - FK Chertanovo Moskva -:-
Rotor Volgograd - FK Tambov -:-
Zenit St. Petersburg 2 - FK Tyumen -:-
Baltika Kaliningrad - Mordovia Saransk -:-
Olimpiyets Nizhny Novgorod - SKA-Energia Khabarovsk -:-
FK Torpedo Armavir - FK Krasnodar 2 -:-
Turkije > SüperLig 2018/2019  Turkije >   SüperLig 2018/2019 >
Kayserispor - Sivasspor -:-
Bursaspor - Alanyaspor -:-
Yeni Malatyaspor - Galatasaray -:-
Antalyaspor - Trabzonspor -:-
BB Erzurumspor - Kasımpaşa SK -:-
Akhisar Belediyespor - Göztepe -:-
Beşiktaş - Çaykur Rizespor -:-
Atiker Konyaspor - İstanbul Başakşehir F.K. -:-
Fenerbahçe - MKE Ankaragücü -:-
Turkije > 1. Lig 2018/2019  Turkije >   1. Lig 2018/2019 >
Afjet Afyonspor - Gazişehir Gaziantep FK -:-
Boluspor - Gençlerbirliği -:-
Eskişehirspor - Istanbulspor -:-
Ümraniyespor - Adana Demirspor -:-
Elazığspor - Hatayspor -:-
Osmanlıspor FK - Altınordu FSG -:-
Giresunspor - Balıkesirspor -:-
Adanaspor - Karabükspor -:-
Altay Izmir - Denizlispor -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2018/2019  Turkije >   2. Lig Beyaz 2018/2019 >
Bodrum Belediye - Sarıyer SK -:-
Ankara Demirspor - Manisaspor -:-
Inegölspor - Usakspor -:-
Eyüpspor - Sakaryaspor -:-
Sancaktepe Belediye - Amed SK -:-
Gümüşhanespor - Niğde Belediyespor -:-
Bayrampaşaspor - Samsunspor -:-
Kastamonuspor - Keçiörengücü -:-
Gaziantepspor - Hacettepe -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2018/2019  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2018/2019 >
Manisa BBSK - Fatih Karagümrük SK -:-
Kırklarelispor - Menemen Belediyespor -:-
Bugsaşspor - Tokatspor -:-
Zonguldak Kömürspor - Tuzlaspor -:-
Sivas Belediyespor - Fethiyespor -:-
Kahramanmarasspor - Tarsus Idman Yurdu -:-
Bandırmaspor - Şanlıurfaspor -:-
Pendikspor - Anadolu Selçukspor -:-
Etimesgut Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği -:-
Uruguay > Primera División 2018 Clausura  Uruguay >   Primera División 2018 Clausura >
21:00 Rampla Juniors - CA Cerro -:-
21:00 CA Fénix - Club Atlético Torque -:-
21:00 Nacional - Danubio FC -:-
21:00 CA Progreso - CA Atenas -:-
21:00 Defensor Sporting - CA Peñarol -:-
21:00 Racing Club - Boston River -:-
21:00 River Plate - El Tanque Sisley niet gespeeld
21:00 Montevideo Wanderers - Liverpool FC -:-
Venezuela > Primera División 2018 Clausura  Venezuela >   Primera División 2018 Clausura >
22:00 Caracas FC - Zamora FC -:-
22:00 Aragua FC - Zulia FC -:-
22:00 Academia Puerto Cabello - Deportivo Táchira -:-
22:00 Mineros de Guayana - Deportivo La Guaira -:-
22:00 Estudiantes de Mérida - Atlético Venezuela -:-
22:00 Deportivo Anzoátegui - Deportivo Lara -:-
22:00 Metropolitanos FC - Monagas -:-
22:00 Portuguesa FC - Carabobo FC -:-
22:00 Trujillanos FC - Estudiantes de Caracas -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2018  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2018 >
21:30 Chicago Fire - D.C. United -:-
21:30 Colorado Rapids - FC Dallas -:-
21:30 Columbus Crew - Minnesota United FC -:-
21:30 Los Angeles Galaxy - Houston Dynamo -:-
21:30 New England Revolution - Impact de Montréal -:-
21:30 New York City FC - Philadelphia Union -:-
21:30 New York RB - Orlando City -:-
21:30 Seattle Sounders - San Jose Earthquakes -:-
21:30 Sporting Kansas City - Los Angeles FC -:-
21:30 Toronto FC - Atlanta United FC -:-
21:30 Vancouver Whitecaps - Portland Timbers -:-
Wales > Premier League 2018/2019  Wales >   Premier League 2018/2019 >
15:30 Cardiff Metropolitan - Carmarthen Town -:-
Zuid-Korea > K League 2 2018  Zuid-Korea >   K League 2 2018 >
06:00 Busan IPark - Ansan Greeners -:-
07:00 Gwangju FC - FC Anyang -:-
Zweden > Allsvenskan 2018  Zweden >   Allsvenskan 2018 >
19:00 AIK Solna - Malmö FF -:-
19:00 Dalkurd FF - BK Häcken -:-
19:00 IFK Göteborg - GIF Sundsvall -:-
19:00 Hammarby IF - Kalmar FF -:-
19:00 IFK Norrköping - Östersunds FK -:-
19:00 Örebro SK - Djurgårdens IF -:-
19:00 IK Sirius - IF Brommapojkarna -:-
19:00 Trelleborgs FF - IF Elfsborg -:-
Zweden > Superettan 2018  Zweden >   Superettan 2018 >
17:00 Falkenbergs FF - IFK Värnamo -:-
17:00 IK Frej - Degerfors IF -:-
17:00 Gefle IF - Norrby IF -:-
17:00 Halmstads BK - IK Brage -:-
17:00 Jönköpings Södra IF - GAIS Göteborg -:-
17:00 Landskrona BoIS - AFC Eskilstuna -:-
17:00 Örgryte IS - Varbergs BoIS -:-
17:00 Östers IF - Helsingborgs IF -:-
Zweden > Division 1 Norra 2018  Zweden >   Division 1 Norra 2018 >
15:00 Akropolis IF - Arameisk-Syrianska IF -:-
15:00 Carlstad United BK - Sollentuna FK -:-
15:00 Rynninge IK - Team Thorengruppen SK -:-
15:00 Umeå FC - Syrianska FC -:-
15:00 Västerås SK - Nyköpings BIS -:-
17:00 Assyriska IF i Norrköping - Skelleftea FF -:-
Zweden > Division 1 Södra 2018  Zweden >   Division 1 Södra 2018 >
16:00 Ljungskile SK - Utsiktens BK -:-
16:00 Ängelholms FF - Lunds BK -:-
Zwitserland > Promotion League 2018/2019  Zwitserland >   Promotion League 2018/2019 >
SC YF/Juventus Zürich - Stade Nyonnais -:-
SC Brühl - FC Bavois -:-
FC La Chaux-de-Fonds - FC Breitenrain Bern -:-
FC Sion II - FC Münsingen -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2018/2019 >
FC Naters - FC Thun II -:-
FC Meyrin - Etoile Carouge FC -:-
Martigny Sports - BSC Young Boys II -:-
FC Fribourg - FC Vevey Sports -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2018/2019 >
SR Delémont - FC Solothurn -:-
SC Zofingen - FC Bassecourt -:-
Grasshopper Club Zürich II - FC Schötz -:-
FC Luzern II - FC Black Stars Basel -:-
FC Biel/Bienne - SC Goldau -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2018/2019 >
USV Eschen/Mauren - FC Kosova Zürich -:-
FC Gossau - FC Winterthur U21 -:-
FC Linth 04 - FC St. Gallen II -:-
FC Thalwil - FC United Zürich -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner