EL-kwalificaties 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 11.07.2019 15:30 U Pyunik FC Pyunik FC 3:3 (2:1)
1e Ronde 18.07.2019 20:30 T Pyunik FC Pyunik FC 1:2 (0:2)
1. MFL 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 10.08.2019 17:30 T FK Borec FK Borec 2:0 (0:0)
2. Ronde 17.08.2019 17:00 U FK Rabotnički FK Rabotnički 0:2 (0:1)
3. Ronde 25.08.2019 17:00 T FK Renova FK Renova 2:2 (1:1)
4. Ronde 31.08.2019 16:30 U FC Struga FC Struga 1:1 (0:0)
5. Ronde 14.09.2019 15:30 T Sileks Kratovo Sileks Kratovo 1:0 (0:0)
6. Ronde 18.09.2019 15:30 T Vardar Skopje Vardar Skopje 1:2 (0:1)
7. Ronde 22.09.2019 15:30 U Akademija Pandev Akademija Pandev 0:0 (0:0)
8. Ronde 28.09.2019 15:00 T KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 2:0 (0:0)
9. Ronde 05.10.2019 15:00 U Makedonija GP Makedonija GP 0:0 (0:0)
10. Ronde 19.10.2019 14:30 U FK Borec FK Borec 1:2 (1:1)
11. Ronde 23.10.2019 14:30 T FK Rabotnički FK Rabotnički 2:0 (1:0)
12. Ronde 27.10.2019 13:30 U FK Renova FK Renova 2:2 (1:1)
13. Ronde 03.11.2019 13:30 T FC Struga FC Struga 0:0 (0:0)
14. Ronde 09.11.2019 13:00 U Sileks Kratovo Sileks Kratovo 0:1 (0:1)
15. Ronde 24.11.2019 13:00 U Vardar Skopje Vardar Skopje 1:1 (0:1)
16. Ronde 27.11.2019 13:00 T Akademija Pandev Akademija Pandev 3:1 (0:1)
17. Ronde 01.12.2019 13:00 U KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 0:4 (0:3)
18. Ronde 08.12.2019 13:00 T Makedonija GP Makedonija GP 2:3 (0:2)
19. Ronde 16.02.2020 14:00 T FK Borec FK Borec 2:0 (0:0)
20. Ronde 23.02.2020 14:00 U FK Rabotnički FK Rabotnički 1:2 (1:0)
21. Ronde 01.03.2020 14:00 T FK Renova FK Renova 2:3 (1:2)
22. Ronde 08.03.2020 14:00 U FC Struga FC Struga 2:1 (2:1)
23. Ronde 11.03.2020 14:00 T Sileks Kratovo Sileks Kratovo 1:1 (1:0)
24. Ronde 14.03.2020 T Vardar Skopje Vardar Skopje uitgest.
25. Ronde 18.03.2020 U Akademija Pandev Akademija Pandev uitgest.
26. Ronde 21.03.2020 T KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 uitgest.
27. Ronde 02.04.2020 U Makedonija GP Makedonija GP uitgest.
28. Ronde 05.04.2020 U FK Borec FK Borec uitgest.
29. Ronde 12.04.2020 T FK Rabotnički FK Rabotnički uitgest.
30. Ronde 15.04.2020 U FK Renova FK Renova uitgest.
31. Ronde 18.04.2020 T FC Struga FC Struga uitgest.
32. Ronde 22.04.2020 U Sileks Kratovo Sileks Kratovo uitgest.
33. Ronde 26.04.2020 U Vardar Skopje Vardar Skopje uitgest.
34. Ronde 03.05.2020 T Akademija Pandev Akademija Pandev uitgest.
35. Ronde 10.05.2020 U KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 uitgest.
36. Ronde 17.05.2020 T Makedonija GP Makedonija GP uitgest.
Kup na Makedonija 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 21.08.2019 17:00 U FK Teteks FK Teteks 5:1
Achtste finale 25.09.2019 15:30 T Sileks Kratovo Sileks Kratovo 0:0
Achtste finale 30.10.2019 13:30 U Sileks Kratovo Sileks Kratovo 1:1
Kwartfinale 04.12.2019 13:00 T Akademija Pandev Akademija Pandev 0:1
Kwartfinale 04.03.2020 14:00 U Akademija Pandev Akademija Pandev 1:1 (0:0)
Vriendschappelijke duels 2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 16.01.2020 13:00 T KS Flamurtari Vlorë KS Flamurtari Vlorë 0:0 (0:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner