. .
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
08:00 Melbourne City FC - Sydney FC -:-
10:00 Perth Glory - Central Coast Mariners -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Qarabağ FK - Keşlə FK -:-
17:00 Sabah FK - Neftçi PFK -:-
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
15:00 Fremad Amager - Nykøbing FC -:-
15:00 FC Fredericia - Hvidovre IF -:-
15:00 HB Køge - Vejle BK -:-
15:00 Kolding IF - Skive IK -:-
15:00 Næstved BK - Viborg FF -:-
15:00 FC Roskilde - Vendsyssel FF -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:30 Slagelse B&I - Hobro IK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
14:45 Slagelse B&I - Hobro IK -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
Karlsruher SC - VfB Stuttgart -:-
SV Darmstadt 98 - Hannover 96 -:-
Dynamo Dresden - Hamburger SV -:-
SV Sandhausen - Arminia Bielefeld -:-
1. FC Heidenheim 1846 - Jahn Regensburg -:-
VfL Osnabrück - VfL Bochum -:-
1. FC Nürnberg - SpVgg Greuther Fürth -:-
FC St. Pauli - Erzgebirge Aue -:-
Holstein Kiel - SV Wehen Wiesbaden -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 FC St. Pauli II - VfL Wolfsburg II -:-
14:00 TSV Havelse - Holstein Kiel II -:-
14:00 Altona 93 - Schwarz-Weiß Rehden -:-
15:00 SV Drochtersen/Assel - Hamburger SV II -:-
15:00 Lüneburger SK Hansa - Weiche Flensburg 08 -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
Germania Halberstadt - Rot-Weiß Erfurt -:-
Bischofswerdaer FV - Energie Cottbus -:-
SV Lichtenberg 47 - Hertha BSC II -:-
BSG Chemie Leipzig - Optik Rathenow -:-
BFC Dynamo - Berliner AK 07 -:-
Wacker Nordhausen - ZFC Meuselwitz -:-
SV Babelsberg 03 - VfB Auerbach -:-
Union Fürstenwalde - 1. FC Lok Leipzig -:-
FC Viktoria 1889 Berlin - VSG Altglienicke -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
15:00 TSV Schwabmünchen - SV Kirchanschöring -:-
16:00 TSV 1860 München II - TSV Wasserburg -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
11:00 ESC Geestemünde - SC Borgfeld -:-
14:30 SV Hemelingen - Bremer SV -:-
15:30 Habenhauser FV - SG Aumund-Vegesack -:-
15:30 Union 60 Bremen - FC Oberneuland -:-
15:30 SFL Bremerhaven - TuS Schwachhausen -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
15:00 SV Steinbach - KSV Baunatal -:-
15:00 SV 1910 Neuhof - SC Waldgirmes -:-
15:00 Rot-Weiß Walldorf - FV Bad Vilbel -:-
15:00 VfB Ginsheim - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:30 FC Eddersheim - Hessen Kassel -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
15:00 FT Braunschweig - TB Uphusen -:-
15:00 VfL Oldenburg - VfV Hildesheim -:-
15:00 TuS Bersenbrück - HSC/BW Tündern -:-
15:00 MTV Eintracht Celle - Heeslinger SC -:-
15:00 FC Hagen/Uthlede - Eintracht Northeim -:-
15:00 Germania Egestorf/Langreder - SC Spelle-Venhaus -:-
15:00 U.S.I. Lupo-Martini - MTV Wolfenbüttel -:-
15:00 Arminia Hannover - Kickers Emden -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
14:00 Niendorfer TSV - Bramfelder SV -:-
14:00 HSV Barmbek-Uhlenhorst - FC Teutonia 05 -:-
15:00 Union Tornesch - Meiendorfer SV -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
15:00 FC Hennef 05 - Spvg Wesseling-Urfeld -:-
15:00 Viktoria Arnoldsweiler - SpVgg Frechen -:-
15:00 Borussia Freialdenhoven - Siegburger SV 04 -:-
15:00 SV 1914 Eilendorf - FC Pesch 1956 -:-
15:00 FC Hürth - SV Deutz 05 -:-
15:00 SV Breinig - VfL 08 Vichttal -:-
15:15 Blau-Weiß Friesdorf - FC Wegberg-Beeck -:-
15:30 Fortuna Köln II - 1. FC Düren -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
15:00 FC Kray - Schwarz-Weiß Essen -:-
15:00 Germania Ratingen 04/19 - SC Velbert -:-
15:00 1. FC Kleve - TSV Meerbusch -:-
15:00 SC Union Nettetal - Cronenberger SC -:-
15:00 Sportfreunde Niederwenigern - Sportfreunde Baumberg -:-
15:00 1. FC Monheim - 1. FC Bocholt -:-
15:15 TVD Velbert - SV 19 Straelen -:-
15:30 VfB 03 Hilden - TuRU Düsseldorf -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
14:00 TSG Neustrelitz - Hertha Zehlendorf -:-
14:00 CFC Hertha 06 - TeBe Berlin -:-
14:00 Torgelower FC Greif - Victoria Seelow -:-
14:00 SC Staaken - Hansa Rostock II -:-
14:00 Brandenburger SC Süd - FC Strausberg -:-
14:00 Blau-Weiß 90 Berlin - SV Tasmania Berlin -:-
14:00 1. FC Lok Stendal - MSV Pampow -:-
14:00 Greifswalder FC - Ludwigsfelder FC -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
14:00 Inter Leipzig - FC Eilenburg -:-
14:00 FC Oberlausitz - FC Einheit Rudolstadt -:-
14:00 VfB 1921 Krieschow - FC Carl Zeiss Jena II -:-
14:00 VfL Halle 96 - FSV Martinroda -:-
14:00 FC Grimma - Union Sandersdorf -:-
14:00 FSV 63 Luckenwalde - VFC Plauen -:-
14:00 Wacker Nordhausen II - 1. FC Merseburg -:-
14:00 Askania Bernburg - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:00 FC Karbach - TuS Mechtersheim -:-
15:00 Wormatia Worms - FC Hertha Wiesbach -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
15:00 Hammer SpVg - SC Paderborn 07 II -:-
15:00 Rot Weiss Ahlen - Sportfreunde Siegen -:-
15:00 1. FC Kaan-Marienborn - Westfalia Rhynern -:-
15:00 SC Wiedenbrück - TuS Ennepetal -:-
15:00 ASC 09 Dortmund - FCE Rheine -:-
15:00 FC Gütersloh - Preußen Münster II -:-
15:00 TSG Sprockhövel - Holzwickeder SC -:-
15:00 RSV Meinerzhagen - Westfalia Herne -:-
15:00 TuS Erndtebrück - SV Schermbeck 1912 -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
15:00 Eckernförder SV - VfB Lübeck II -:-
15:00 Preußen 09 Reinfeld - TSB Flensburg -:-
15:00 SV Frisia 03 - SV Eichede -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
SC Sand - 1899 Hoffenheim -:-
1. FFC Frankfurt - MSV Duisburg -:-
SGS Essen - VfL Wolfsburg -:-
SC Freiburg - 1. FC Köln -:-
Bayern München - FF USV Jena -:-
Bayer Leverkusen - Turbine Potsdam -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 1. FC Saarbrücken - Bayern München II -:-
11:00 VfL Wolfsburg II - 1. FFC Frankfurt II -:-
11:00 1899 Hoffenheim II - SV Meppen -:-
11:00 FSV Gütersloh 2009 - FC Ingolstadt 04 -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach - SG 99 Andernach -:-
14:00 Turbine Potsdam II - Werder Bremen -:-
14:00 BV Cloppenburg - Arminia Bielefeld -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 SV Meppen II - SG Jesteburg/Bendestorf -:-
13:00 TV Jahn Delmenhorst - SV Henstedt-Ulzburg -:-
13:00 Walddörfer SV - TSG 07 Burg Gretesch -:-
13:00 Werder Bremen II - Hannover 96 -:-
13:00 Hamburger SV - FC St. Pauli -:-
13:00 TuS Büppel - Holstein Kiel -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020 >
14:00 Bischofswerdaer FV - 1. FC Union Berlin -:-
14:00 1. FFV Erfurt - Erzgebirge Aue -:-
14:00 BW Hohen Neuendorf - RB Leipzig -:-
14:00 FC Phoenix Leipzig - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
14:00 Magdeburger FFC - FF USV Jena II -:-
14:00 SFC Stern 1900 - SV Eintracht Leipzig-Süd -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2019/2020 >
SGS Essen II - Bor. Mönchengladbach II -:-
VfL Bochum - SV 21 Bökendorf -:-
1. FFC Recklinghausen - Herforder SV -:-
Borussia Bocholt - SV Menden -:-
GSV Moers - Alemannia Aachen -:-
Vorwärts Spoho 98 - 1. FC Köln II -:-
SV Budberg - SpVg Berghofen -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 1. FFC 08 Niederkirchen - 1. FC Riegelsberg -:-
14:00 SG Fidei 2015 - FC Bitburg -:-
14:00 TSV Schott Mainz - SC 13 Bad Neuenahr -:-
14:00 TuS Wörrstadt - 1. FC Saarbrücken II -:-
14:00 FFV Fortuna Göcklingen - SV Göttelborn -:-
14:00 TuS Issel - SC Siegelbach -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2019/2020 >
11:00 TSV Jahn Calden - FC Forstern -:-
13:00 Hegauer FV - TSG Neu-Isenburg -:-
14:00 Eintracht Frankfurt - 1. FC Nürnberg -:-
14:00 SV 67 Weinberg - SC Freiburg II -:-
14:00 TSV Crailsheim - FSV Hessen Wetzlar -:-
14:30 VfB Obertürkheim - SC Sand II -:-
15:00 Sportclub Würzburg - SV Alberweiler -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Dynamo Dresden - Hertha BSC -:-
11:00 Hannover 96 - Energie Cottbus -:-
11:00 Niendorfer TSV - Chemnitzer FC -:-
11:00 1. FC Union Berlin - 1. FC Magdeburg -:-
11:00 Holstein Kiel - Werder Bremen -:-
11:00 Hamburger SV - FC St. Pauli -:-
11:00 RB Leipzig - VfL Wolfsburg -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Arminia Bielefeld - MSV Duisburg -:-
11:00 Fortuna Düsseldorf - Borussia Dortmund -:-
11:00 Alemannia Aachen - Preußen Münster -:-
11:00 VfL Bochum - FC Schalke 04 -:-
11:00 Wuppertaler SV - Rot-Weiß Oberhausen -:-
11:00 1. FC Köln - Bayer Leverkusen -:-
11:00 Bor. Mönchengladbach - Viktoria Köln -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Kaiserslautern -:-
11:00 1899 Hoffenheim - FC Augsburg -:-
11:00 SSV Ulm 1846 - Eintracht Frankfurt -:-
11:00 SpVgg Greuther Fürth - FC Ingolstadt 04 -:-
11:00 SC Freiburg - VfB Stuttgart -:-
11:00 1. FC Heidenheim 1846 - Karlsruher SC -:-
11:00 Bayern München - Kickers Offenbach -:-
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2019/2020  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2019/2020 >
13:00 Liverpool LFC - Brighton & Hove Albion WFC -:-
13:30 Everton LFC - West Ham United LFC -:-
15:00 Birmingham City LFC - Arsenal WFC -:-
15:00 Manchester City WFC - Tottenham Hotspur LFC -:-
15:00 Reading WFC - Chelsea LFC -:-
16:00 Bristol City WFC - Manchester United WFC -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Saint-Étienne - Angers SCO -:-
FC Metz - Dijon FCO -:-
FC Nantes - Amiens SC -:-
Girondins Bordeaux - Toulouse FC -:-
Olympique Lyon - AS Monaco -:-
Olympique Marseille - OGC Nice -:-
Nîmes Olympique - Lille OSC -:-
Stade Brest - Montpellier HSC -:-
Stade Reims - Paris Saint-Germain -:-
Stade Rennes - RC Strasbourg -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
Hellas Verona - Atalanta -:-
AC Milan - Bologna FC -:-
AS Roma - Inter -:-
Juventus - Lazio Roma -:-
Genoa CFC - US Lecce -:-
Parma Calcio 1913 - Sampdoria -:-
Cagliari Calcio - Sassuolo Calcio -:-
Brescia Calcio - SPAL 2013 Ferrara -:-
ACF Fiorentina - Torino FC -:-
SSC Napoli - Udinese Calcio -:-
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
16:30 UC AlbinoLeffe - Calcio Como -:-
16:30 US Arezzo - AC Renate -:-
16:30 Juventus II - Olbia -:-
16:30 Calcio Lecco 1912 - US Pistoiese -:-
16:30 SS Monza 1912 - US Pontedera -:-
16:30 US Pergolettese - Gozzano -:-
16:30 US Pianese - Carrarese Calcio -:-
16:30 Aurora Pro Patria - Giana Erminio -:-
16:30 Pro Vercelli - US Alessandria 1912 -:-
16:30 Robur Siena - Novara Calcio -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
16:30 AC Cesena - Union Arzignanochiampo -:-
16:30 Fermana FC - AS Gubbio -:-
16:30 Vicenza Virtus - Imolese Calcio -:-
16:30 Calcio Padova - Reggio Audace FC -:-
16:30 Piacenza Calcio - FC Südtirol -:-
16:30 Ravenna Calcio - Modena FC -:-
16:30 Sambenedettese - Carpi FC -:-
16:30 Unione Triestina - AC Rimini -:-
16:30 Virtus Verona - Alma Juventus Fano -:-
16:30 Vis Pesaro - FeralpiSalò -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
16:30 US Avellino - Monopoli -:-
16:30 SSC Bari - Casertana FC -:-
16:30 Calcio Catania - Teramo Calcio -:-
16:30 Paganese Calcio - Potenza -:-
16:30 AZ Picerno - US Catanzaro -:-
16:30 Reggina 1914 - ASD Sicula Leonzio -:-
16:30 FC Rieti - Rende -:-
16:30 Ternana Calcio - Cavese -:-
16:30 Vibonese - Bisceglie -:-
16:30 Virtus Francavilla - Viterbese -:-
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
15:00 Borgosesia Calcio - Vado FC -:-
15:00 Casale - SC Caronnese -:-
15:00 Calcio Chieri - AC Prato -:-
15:00 Ghivizzano Borgo - USD Fezzanese -:-
15:00 SC Ligorna 1922 - Seravezza -:-
15:00 Lucchese - AC Bra -:-
15:00 Real Forte Querceta - USD Lavagnese 1919 -:-
15:00 Sanremese - Verbania Calcio -:-
15:00 Savona FBC - Fossano Calcio -:-
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
15:00 GS Arconatese 1926 - US Scanzorosciate -:-
15:00 Brusaporto - US Inveruno -:-
15:00 Legnano - US Folgore Caratese -:-
15:00 NibionnOggiono - Castellanzese -:-
15:00 Seregno - Sondrio Calcio -:-
15:00 SS Tritium 1908 - US Levico Terme -:-
15:00 US Dro - AC Pontisola -:-
15:00 Villa d'Almè - AC Pro Sesto -:-
15:00 Virtus Bergamo - Milano City FC -:-
15:00 Virtus Bolzano - USD Caravaggio -:-
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
15:00 Caldiero Terme - ASD Cartigliano -:-
15:00 APC Chions - FC Legnago Salus -:-
15:00 Delta Rovigo - Gsd Ambrosiana -:-
15:00 AC Este - Clodiense SSD -:-
15:00 Union Feltre - Vigontina San Paolo FC -:-
15:00 AC Mestre - ASD Campodarsego -:-
15:00 Calcio Montebelluna - AC Belluno -:-
15:00 Polisportiva Tamai - ASD Cjarlins Muzane -:-
15:00 SSD Vigasio - San Luigi -:-
15:00 ASD Villafranca - US Adriese -:-
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
15:00 Alfonsine FC 1921 - AC Crema -:-
15:00 US Breno - Mezzolara Calcio -:-
15:00 AC Calvina Sport - ASD Sasso Marconi 1924 -:-
15:00 Ciliverghe Mazzano - Mantova 1911 SSD -:-
15:00 Correggese - Progresso -:-
15:00 Franciacorta - Lentigione Calcio -:-
15:00 Sammaurese Calcio - AC Fanfulla 1874 -:-
15:00 Savignanese - US Fiorenzuola -:-
15:00 USD Vigor Carpaneto 1922 - Forlì FC -:-
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
15:00 Aglianese Calcio - FC Ponsacco -:-
15:00 ASD Cannara - Monterosi FC -:-
15:00 Virtus Flaminia - Bastia Calcio -:-
15:00 US Gavorrano - Albalonga -:-
15:00 Grassina - Tuttocuoio -:-
15:00 Montevarchi - Foligno Calcio -:-
15:00 Pomezia Calcio - SC Trestina -:-
15:00 San Donato Tavarnelle - US Grosseto FC -:-
15:00 Scandicci Calcio - AC Sangiovannese -:-
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
15:00 Olympia Agnonese - Matelica -:-
15:00 Chieti Calcio - Tolentino -:-
15:00 Campobasso - Jesina Calcio -:-
15:00 AC Cattolica Calcio - Vastese Calcio -:-
15:00 Atletico Terme Fiuggi - Avezzano Calcio -:-
15:00 Real Giulianova - ASD Pineto Calcio -:-
15:00 Montegiorgio Calcio - Porto Sant'Elpidio -:-
15:00 US Recanatese - Vastogirardi -:-
15:00 AC Sangiustese - SN Notaresco -:-
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
14:30 Arzachena - US Ladispoli -:-
14:30 Città di Anagni - Lanusei Calcio -:-
14:30 Latina Calcio - Budoni -:-
14:30 Muravera - Sassari Latte Dolce -:-
14:30 Team Nuova Florida - ASD Vis Artena -:-
14:30 Portici 1906 - Ostia Mare -:-
14:30 Tor Sapienza - Cosenza Calcio -:-
14:30 SEF Torres 1903 - FC Aprilia -:-
14:30 FC Turris - ASD Trastevere -:-
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
15:00 ACD Nardò - Agropoli -:-
15:00 Fidelis Andria - Team Altamura -:-
15:00 Audace Cerignola - Taranto FC -:-
15:00 US Bitonto - Gelbison -:-
15:00 Brindisi - FBC Gravina -:-
15:00 Casarano - ASG Nocerina -:-
15:00 Foggia Calcio - FC Francavilla -:-
15:00 Sorrento Calcio - Gladiator -:-
15:00 Grumentum Val d'Agri - Città di Fasano -:-
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
15:00 Biancavilla - Marina di Ragusa -:-
15:00 Giugliano - Acireale -:-
15:00 FC Messina - Calcio Cittanovese -:-
15:00 Corigliano - Marsala -:-
15:00 Licata - Roccella -:-
15:00 US Palermo - US Castrovillari -:-
15:00 AC Savoia 1908 - ASD Troina -:-
15:00 ASD SS Nola 1925 - San Tommaso -:-
15:00 USD Palmese - ACR Messina -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
US Hostert - Union Titus Pétange -:-
Progrès Niedercorn - Etzella Ettelbruck -:-
RFCU Luxemburg - UNA Strassen -:-
FC Rodange 91 - CS FOLA Esch -:-
Jeunesse Esch - Blue Boys Muhlenbach -:-
F91 Dudelange - FC Differdange 03 -:-
Victoria Rosport - US Mondorf -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
12:15 Heracles Almelo - FC Twente -:-
14:30 VVV-Venlo - ADO Den Haag -:-
14:30 Willem II - AFC Ajax -:-
16:45 Vitesse - Sparta Rotterdam -:-
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
FC Bergheim - FC Südburgenland -:-
SKN St. Pölten - FFC Vorderland -:-
SV Horn - SV Neulengbach -:-
SKV Altenmarkt - USC Landhaus/Austria -:-
FC Wacker Innsbruck - Sturm Graz -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
Vitória Guimarães - Gil Vicente -:-
Sporting CP - CD Santa Clara -:-
CD Tondela - FC Porto -:-
Rio Ave FC - Portimonense SC -:-
FC Famalicão - SL Benfica -:-
Paços de Ferreira - Sporting Braga -:-
CD Aves - Vitória Setúbal -:-
Os Belenenses - Moreirense FC -:-
Boavista - CS Marítimo -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
17:00 Académico de Viseu - CD Mafra -:-
17:00 SL Benfica B - Sporting Covilhã -:-
17:00 Casa Pia - CD Feirense -:-
17:00 CD Cova Piedade - Leixões SC -:-
17:00 GD Estoril - FC Penafiel -:-
17:00 FC Porto B - CD Nacional -:-
17:00 UD Oliveirense - Académica de Coimbra -:-
17:00 SC Farense - Varzim SC -:-
17:00 UD Vilafranquense - GD Chaves -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
Zenit St. Petersburg - PFC Sochi -:-
Spartak Moskou - Lokomotiv Moskou -:-
FK Rostov - FK Ufa -:-
FK Tambov - Akhmat Grozny -:-
Rubin Kazan - FK Krasnodar -:-
Arsenal Tula - Krylia Sovetov -:-
FC Ural - Dinamo Moskou -:-
FK Orenburg - CSKA Moskou -:-
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
Avangard Kursk - Luch-Energia -:-
Tekstilshchik Ivanovo - FK Torpedo Armavir -:-
Enisey Krasnoyarsk - FK Nizhny Novgorod -:-
FK Khimki - SKA-Energia Khabarovsk -:-
FK Krasnodar 2 - Baltika Kaliningrad -:-
FK Tom Tomsk - Fakel Voronezh -:-
FC Neftekhimik - Chayka Peschanokopskoye -:-
Rotor Volgograd - Mordovia Saransk -:-
Shinnik Yaroslavl - Torpedo Moskva -:-
Spartak Moskou 2 - FK Chertanovo Moskva -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
Deportivo Alavés - Granada CF -:-
FC Barcelona - Atlético Madrid -:-
Real Betis - Villarreal CF -:-
SD Eibar - CA Osasuna -:-
CD Leganés - Sevilla FC -:-
RCD Mallorca - Celta de Vigo -:-
Real Madrid - Getafe CF -:-
Real Sociedad - Espanyol -:-
Valencia CF - Athletic Bilbao -:-
Real Valladolid - Levante UD -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
AD Alcorcón - CD Lugo -:-
UD Almería - CD Tenerife -:-
Cádiz CF - Real Oviedo -:-
Deportivo La Coruña - SD Huesca -:-
CF Fuenlabrada - CD Mirandés -:-
UD Las Palmas - SD Ponferradina -:-
Málaga CF - Albacete -:-
CD Numancia - Extremadura UD -:-
Racing Santander - Elche CF -:-
Sporting Gijón - Girona FC -:-
Real Zaragoza - Rayo Vallecano -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
CF Internacional - Real Madrid Castilla -:-
Atlético Madrid B - Getafe CF B -:-
Real Oviedo B - Celta de Vigo B -:-
Atlético Baleares - UD Melilla -:-
UD Ibiza - Las Rozas CF -:-
Sporting Gijón B - Marino de Luanco -:-
Racing Ferrol - Peña Deportiva -:-
Coruxo FC - UP Langreo -:-
Pontevedra CF - UD Las Palmas B -:-
UD SS Reyes - Rayo Majadahonda -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
Real Valladolid B - Unionistas CF -:-
Burgos CF - CD Guijuelo -:-
UD Logroñés - CD Izarra -:-
Athletic Bilbao B - SD Leioa -:-
Real Unión - Barakaldo CF -:-
SD Amorebieta - Real Sociedad B -:-
Arenas de Getxo - CD Alavés B -:-
CA Osasuna B - Haro Deportivo -:-
CD Tudelano - CD Calahorra -:-
Salamanca CF UDS - CD Leonesa -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
CE Sabadell - UE Cornellà -:-
CD Ebro - Lleida Esportiu -:-
FC Andorra - CD Castellón -:-
FC Barcelona B - Valencia CF B -:-
UE Llagostera - CF La Nucía -:-
Orihuela CF - UE Olot -:-
Hércules CF - Espanyol B -:-
Levante UD B - CF Badalona -:-
Villarreal CF B - Gimnàstic -:-
AE Prat - SD Ejea -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
FC Cartagena - Real Murcia -:-
Villarrubia CF - Yeclano Deportivo -:-
Recreativo Granada - CD Badajoz -:-
Recreativo Huelva - Sevilla Atlético -:-
Marbella FC - Cádiz CF B -:-
RB Linense - Algeciras CF -:-
Atlético Sanluqueño CF - Córdoba CF -:-
Don Benito - San Fernando CD -:-
Mérida AD - Talavera CF -:-
UCAM Murcia CF - CP Villarrobledo -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
Athletic Bilbao - Atlético Madrid -:-
UDG Tenerife Sur - Rayo Vallecano -:-
Espanyol Barcelona - CD Tacón -:-
Real Betis - FC Barcelona -:-
Valencia CF - EDF Logroño -:-
Deportivo de La Coruña - Levante UD -:-
Madrid CFF - Sevilla FC -:-
Real Sociedad - Sporting de Huelva -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
Alanyaspor - Galatasaray -:-
İstanbul Başakşehir F.K. - Denizlispor -:-
Beşiktaş - Kasımpaşa SK -:-
Gazişehir Gaziantep FK - Atiker Konyaspor -:-
Gençlerbirliği - Fenerbahçe -:-
Göztepe - MKE Ankaragücü -:-
Çaykur Rizespor - Kayserispor -:-
Sivasspor - Yeni Malatyaspor -:-
Trabzonspor - Antalyaspor -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
19:00 Adanaspor - Hatayspor -:-
19:00 Altay Izmir - BB Erzurumspor -:-
19:00 Altınordu FSG - Giresunspor -:-
19:00 Balıkesirspor - Eskişehirspor -:-
19:00 Boluspor - Akhisar Belediyespor -:-
19:00 Bursaspor - Menemen Belediyespor -:-
19:00 Istanbulspor - Osmanlıspor FK -:-
19:00 Keçiörengücü - Fatih Karagümrük SK -:-
19:00 Ümraniyespor - Adana Demirspor -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 AmaZulu FC - Black Leopards -:-
15:00 Bloemfontein Celtic - Polokwane City FC -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
FC Basel - FC Zürich -:-
FC Lugano - FC Thun -:-
Neuchâtel Xamax FCS - FC Sion -:-
FC St.Gallen - FC Luzern -:-
BSC Young Boys - Servette Genève -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
Stade Nyonnais - FC Bavois -:-
AC Bellinzona - SC Brühl -:-
FC Sion II - SC YF/Juventus Zürich -:-
FC Zürich II - FC Breitenrain Bern -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
Olympique Genève - BSC Young Boys II -:-
FC Naters - FC Lancy -:-
Team Vaud - FC Azzurri 90 LS -:-
US Terre Sainte - Martigny Sports -:-
FC Bulle - FC Meyrin -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
SC Goldau - SR Delémont -:-
FC Biel/Bienne - FC Langenthal -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
FC St.Gallen II - FC Gossau -:-
FC Red Star Zürich - FC Linth 04 -:-
FC Tuggen - FC Kosova Zürich -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner