. .
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Gabala FK - Qarabağ FK -:-
17:00 Keşlə FK - Sabah FK -:-
17:00 Neftçi PFK - Zira FK -:-
17:00 Səbail FK - Sumgayit FK -:-
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
15:00 Hvidovre IF - HB Køge -:-
15:00 Næstved BK - Kolding IF -:-
15:00 Skive IK - FC Fredericia -:-
15:00 Vejle BK - FC Roskilde -:-
15:00 Vendsyssel FF - Fremad Amager -:-
15:00 Viborg FF - Nykøbing FC -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
SV Wehen Wiesbaden - 1. FC Nürnberg -:-
SpVgg Greuther Fürth - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
Hannover 96 - FC St. Pauli -:-
Arminia Bielefeld - SV Darmstadt 98 -:-
Erzgebirge Aue - VfL Bochum -:-
Holstein Kiel - Dynamo Dresden -:-
VfB Stuttgart - SV Sandhausen -:-
Hamburger SV - VfL Osnabrück -:-
Jahn Regensburg - Karlsruher SC -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 Eintracht Norderstedt - Hannover 96 II -:-
15:00 HSC Hannover - FC St. Pauli II -:-
15:00 VfB Oldenburg - Altona 93 -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
Berliner AK 07 - Wacker Nordhausen -:-
Optik Rathenow - SV Babelsberg 03 -:-
Rot-Weiß Erfurt - SV Lichtenberg 47 -:-
1. FC Lok Leipzig - Germania Halberstadt -:-
Energie Cottbus - Union Fürstenwalde -:-
VfB Auerbach - Bischofswerdaer FV -:-
Hertha BSC II - VSG Altglienicke -:-
ZFC Meuselwitz - BSG Chemie Leipzig -:-
BFC Dynamo - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
16:00 Jahn Regensburg II - FC Pipinsried -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 TuS Schwachhausen - Werder Bremen III -:-
15:00 BSC Hastedt - BTS Neustadt -:-
15:00 SC Borgfeld - Brinkumer SV -:-
15:30 LTS Bremerhaven - Habenhauser FV -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
15:00 SV Steinbach - Hessen Kassel -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 Eintracht Northeim - Germania Egestorf/Langreder -:-
15:00 MTV Gifhorn - VfL Oldenburg -:-
15:00 MTV Wolfenbüttel - TB Uphusen -:-
15:00 Kickers Emden - U.S.I. Lupo-Martini -:-
15:00 SC Spelle-Venhaus - Arminia Hannover -:-
15:00 Heeslinger SC - FC Hagen/Uthlede -:-
15:00 VfV Hildesheim - TuS Bersenbrück -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
15:00 1. FC Rielasingen-Arlen - Stuttgarter Kickers -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
10:45 Uhlenhorster SC Paloma - Hamm United -:-
14:00 HSV Barmbek-Uhlenhorst - Niendorfer TSV -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - TuS Osdorf -:-
14:00 SV Rugenbergen - Hamburger SV III -:-
14:30 FC Teutonia 05 - Union Tornesch -:-
15:00 TSV Sasel - Bramfelder SV -:-
15:30 WTSV Concordia - TuS Dassendorf -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
15:00 FC Wegberg-Beeck - 1. FC Düren -:-
15:00 Viktoria Arnoldsweiler - Fortuna Köln II -:-
15:15 Siegburger SV 04 - FC Hürth -:-
15:15 SpVgg Frechen - Borussia Freialdenhoven -:-
15:15 Spvg Wesseling-Urfeld - Blau-Weiß Friesdorf -:-
15:30 FC Pesch 1956 - FC Hennef 05 -:-
15:30 VfL 08 Vichttal - SV 1914 Eilendorf -:-
15:30 SV Deutz 05 - SV Breinig -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
15:00 Sportfreunde Baumberg - FC Kray -:-
15:00 SpVg Schonnebeck - Sportfreunde Niederwenigern -:-
15:00 SV 19 Straelen - SSVg Velbert -:-
15:00 Cronenberger SC - TVD Velbert -:-
15:00 TSV Meerbusch - SC Union Nettetal -:-
15:00 TuRU Düsseldorf - 1. FC Kleve -:-
15:00 SC Velbert - VfB 03 Hilden -:-
15:00 Schwarz-Weiß Essen - 1. FC Monheim -:-
15:00 1. FC Bocholt - Germania Ratingen 04/19 -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
14:00 SC Staaken - Torgelower FC Greif -:-
14:00 Hansa Rostock II - Brandenburger SC Süd -:-
14:00 TeBe Berlin - Victoria Seelow -:-
14:00 Hertha Zehlendorf - CFC Hertha 06 -:-
14:00 Greifswalder FC - TSG Neustrelitz -:-
14:00 MSV Pampow - Ludwigsfelder FC -:-
14:00 SV Tasmania Berlin - 1. FC Lok Stendal -:-
14:00 FC Strausberg - Blau-Weiß 90 Berlin -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
14:00 VfL Halle 96 - VfB 1921 Krieschow -:-
14:00 FSV Martinroda - FC Grimma -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - FC Einheit Rudolstadt -:-
14:00 FC Eilenburg - FC Oberlausitz -:-
14:00 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - Inter Leipzig -:-
14:00 1. FC Merseburg - Askania Bernburg -:-
14:00 VFC Plauen - Wacker Nordhausen II -:-
14:00 Union Sandersdorf - FSV 63 Luckenwalde -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:00 TuS Koblenz - Hassia Bingen -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
15:00 Westfalia Rhynern - SC Wiedenbrück -:-
15:00 SC Paderborn 07 II - 1. FC Kaan-Marienborn -:-
15:00 Sportfreunde Siegen - Hammer SpVg -:-
15:00 SV Schermbeck 1912 - Rot Weiss Ahlen -:-
15:00 Westfalia Herne - TuS Erndtebrück -:-
15:00 Holzwickeder SC - RSV Meinerzhagen -:-
15:00 Preußen Münster II - TSG Sprockhövel -:-
15:00 FCE Rheine - FC Gütersloh -:-
15:00 TuS Ennepetal - ASC 09 Dortmund -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 SV Eichede - TSV Kropp -:-
14:00 SV Todesfelde - Weiche Flensburg 08 II -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
SGS Essen - 1. FFC Frankfurt -:-
1899 Hoffenheim - MSV Duisburg -:-
Turbine Potsdam - SC Sand -:-
FF USV Jena - Bayer Leverkusen -:-
1. FC Köln - Bayern München -:-
VfL Wolfsburg - SC Freiburg -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 SG 99 Andernach - Turbine Potsdam II -:-
11:00 Bayern München II - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 FC Ingolstadt 04 - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 Werder Bremen - BV Cloppenburg -:-
14:00 SV Meppen - FSV Gütersloh 2009 -:-
14:00 1. FFC Frankfurt II - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 Arminia Bielefeld - VfL Wolfsburg II -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
13:00 AFC Wimbledon - Coventry City -:-
13:00 Accrington Stanley - Wycombe Wanderers -:-
13:00 Blackpool FC - Doncaster Rovers -:-
13:00 Burton Albion - Portsmouth FC -:-
13:00 Gillingham FC - Bristol Rovers -:-
13:00 Ipswich Town - Milton Keynes Dons -:-
13:00 Lincoln City - Rochdale AFC -:-
13:00 Oxford United - Bolton Wanderers -:-
13:00 Peterborough United - Tranmere Rovers -:-
13:00 Rotherham United - Sunderland AFC -:-
13:00 Southend United - Shrewsbury Town -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2019/2020  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2019/2020 >
15:00 Liverpool FC U23 - Leicester City U23 -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 2 2019/2020  Engeland >   U23 Premier League Div. 2 2019/2020 >
13:00 Sunderland AFC U23 - Swansea City U23 -:-
14:00 West Ham United U23 - Middlesbrough FC U23 -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
15:00 US Boulogne - C' Chartres Football -:-
15:00 US Quevilly-Rouen - Valenciennes FC -:-
15:00 RC Lens - JA Drancy -:-
15:00 SM Caen - Paris Saint-Germain -:-
15:00 Entente Feignies Aulnoye - Amiens SC -:-
15:00 Lille OSC - US Orléans -:-
15:00 Le Havre AC - Évreux FC 27 -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
15:00 Dijon FCO - AJ Auxerre -:-
15:00 Olympique Lyon - ASPTT Dijon -:-
15:00 US Torcy - SAS Épinal -:-
15:00 ESTAC Troyes - Le Puy Foot 43 -:-
15:00 FC Metz - FC Sochaux -:-
15:00 RC Strasbourg - Paris FC -:-
15:00 FC Bourg-Péronnas - FC Montceau -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
15:00 Vannes OC - EA Guingamp -:-
15:00 Angers SCO - Tours FC -:-
15:00 Le Mans FC - Chamois Niortais -:-
15:00 Aviron Bayonnais - FC Nantes -:-
15:00 Stade Laval - US Concarneau -:-
15:00 Trélissac FC - Girondins Bordeaux -:-
15:00 LB Châteauroux - Stade Rennes -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
15:00 FC Istres - OGC Nice -:-
15:00 Montpellier HSC - Castelnau Le Crès FC -:-
15:00 AS Monaco - Sporting Club de Toulon -:-
15:00 Nîmes Olympique - AS Saint-Étienne -:-
15:00 US Colomiers - SC Bastia -:-
15:00 AS Cannes - AS Porto Vecchio -:-
15:00 AC Ajaccio - Toulouse FC -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
08:30 Tai Po FC - Yuen Long FC -:-
11:30 Kitchee SC - Hong Kong Rangers FC -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
Atalanta - Bologna FC -:-
US Lecce - Brescia Calcio -:-
Lazio Roma - Cagliari Calcio -:-
Inter - ACF Fiorentina -:-
Sampdoria - Genoa CFC -:-
Torino FC - Hellas Verona -:-
Udinese Calcio - Juventus -:-
Sassuolo Calcio - AC Milan -:-
Parma Calcio 1913 - SSC Napoli -:-
SPAL 2013 Ferrara - AS Roma -:-
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
15:00 AC Bra - Calcio Chieri -:-
15:00 SC Caronnese - Ghivizzano Borgo -:-
15:00 USD Fezzanese - Real Forte Querceta -:-
15:00 Fossano Calcio - SC Ligorna 1922 -:-
15:00 USD Lavagnese 1919 - Borgosesia Calcio -:-
15:00 AC Prato - Savona FBC -:-
15:00 Seravezza - Sanremese -:-
15:00 Vado FC - Lucchese -:-
15:00 Verbania Calcio - Casale -:-
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
15:00 USD Caravaggio - GS Arconatese 1926 -:-
15:00 Castellanzese - Legnano -:-
15:00 US Folgore Caratese - SS Tritium 1908 -:-
15:00 US Inveruno - Virtus Bolzano -:-
15:00 US Levico Terme - Virtus Bergamo -:-
15:00 Milano City FC - Brusaporto -:-
15:00 AC Pontisola - Villa d'Almè -:-
15:00 AC Pro Sesto - Seregno -:-
15:00 US Scanzorosciate - US Dro -:-
15:00 Sondrio Calcio - NibionnOggiono -:-
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
15:00 US Adriese - Caldiero Terme -:-
15:00 Gsd Ambrosiana - AC Este -:-
15:00 AC Belluno - AC Mestre -:-
15:00 ASD Campodarsego - ASD Villafranca -:-
15:00 ASD Cartigliano - APC Chions -:-
15:00 ASD Cjarlins Muzane - Delta Rovigo -:-
15:00 Clodiense SSD - Union Feltre -:-
15:00 FC Legnago Salus - SSD Vigasio -:-
15:00 Luparense - Calcio Montebelluna -:-
15:00 San Luigi - Polisportiva Tamai -:-
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
15:00 AC Crema - Savignanese -:-
15:00 AC Fanfulla 1874 - Ciliverghe Mazzano -:-
15:00 US Fiorenzuola - Correggese -:-
15:00 Forlì FC - AC Calvina Sport -:-
15:00 Lentigione Calcio - USD Vigor Carpaneto 1922 -:-
15:00 Mantova 1911 SSD - US Breno -:-
15:00 Mezzolara Calcio - Alfonsine FC 1921 -:-
15:00 ASD Sasso Marconi 1924 - Sammaurese Calcio -:-
15:00 Progresso - Franciacorta -:-
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
15:00 Albalonga - Scandicci Calcio -:-
15:00 Bastia Calcio - US Gavorrano -:-
15:00 Foligno Calcio - Pomezia Calcio -:-
15:00 US Grosseto FC - Montevarchi -:-
15:00 Monterosi FC - San Donato Tavarnelle -:-
15:00 FC Ponsacco - Grassina -:-
15:00 AC Sangiovannese - ASD Cannara -:-
15:00 SC Trestina - Aglianese Calcio -:-
15:00 Tuttocuoio - Virtus Flaminia -:-
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
15:00 ASD Pineto Calcio - AC Cattolica Calcio -:-
15:00 Avezzano Calcio - Chieti Calcio -:-
15:00 Jesina Calcio - AC Sangiustese -:-
15:00 Matelica - US Recanatese -:-
15:00 Porto Sant'Elpidio - Olympia Agnonese -:-
15:00 SN Notaresco - Atletico Terme Fiuggi -:-
15:00 Tolentino - Real Giulianova -:-
15:00 Vastese Calcio - Montegiorgio Calcio -:-
15:00 Vastogirardi - Campobasso -:-
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
14:30 FC Aprilia - Latina Calcio -:-
14:30 Budoni - Muravera -:-
14:30 US Ladispoli - SEF Torres 1903 -:-
14:30 Lanusei Calcio - Tor Sapienza -:-
14:30 Sassari Latte Dolce - Portici 1906 -:-
14:30 Cassino Calcio 1924 - FC Turris -:-
14:30 Ostia Mare - Città di Anagni -:-
14:30 ASD Trastevere - Team Nuova Florida -:-
14:30 ASD Vis Artena - Arzachena -:-
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
15:00 Agropoli - Grumentum Val d'Agri -:-
15:00 Team Altamura - US Bitonto -:-
15:00 Città di Fasano - Brindisi -:-
15:00 FC Francavilla - ACD Nardò -:-
15:00 Gelbison - Sorrento Calcio -:-
15:00 Gladiator - Foggia Calcio -:-
15:00 FBC Gravina - Casarano -:-
15:00 ASG Nocerina - Audace Cerignola -:-
15:00 Taranto FC - Fidelis Andria -:-
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
15:00 Acireale - AC Savoia 1908 -:-
15:00 US Castrovillari - ASD SS Nola 1925 -:-
15:00 Calcio Cittanovese - USD Palmese -:-
15:00 Marsala - Biancavilla -:-
15:00 ACR Messina - Giugliano -:-
15:00 Marina di Ragusa - Licata -:-
15:00 Roccella - FC Messina -:-
15:00 San Tommaso - Corigliano -:-
15:00 ASD Troina - US Palermo -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
17:00 NK Osijek II - Hrvatski Dragovoljac -:-
17:00 NK Rudeš - NK Sesvete -:-
17:00 Hajduk Split II - NK Solin -:-
17:00 NK Croatia Zmijavci - NK BSK Bijelo Brdo -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
CS FOLA Esch - US Hostert -:-
US Mondorf - FC Rodange 91 -:-
UNA Strassen - F91 Dudelange -:-
Etzella Ettelbruck - RFCU Luxemburg -:-
Union Titus Pétange - Jeunesse Esch -:-
FC Differdange 03 - Victoria Rosport -:-
Blue Boys Muhlenbach - Progrès Niedercorn -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
14:30 AFC Ajax - VVV-Venlo -:-
14:30 AZ Alkmaar - FC Utrecht -:-
14:30 FC Groningen - ADO Den Haag -:-
14:30 sc Heerenveen - PSV -:-
14:30 Sparta Rotterdam - Willem II -:-
14:30 FC Twente - Feyenoord -:-
14:30 Vitesse - Heracles Almelo -:-
14:30 RKC Waalwijk - Fortuna Sittard -:-
14:30 PEC Zwolle - FC Emmen -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
14:30 De Treffers - AFC -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 ADO '20 - EVV -:-
14:00 Hercules - Blauw Geel '38 -:-
14:00 Westlandia - Quick -:-
14:30 Jong ADO Den Haag - Hoogland -:-
14:30 Groene Ster - DEM -:-
14:30 FC Lienden - HSC'21 -:-
14:30 UNA - OFC -:-
14:30 OSS '20 - Dongen -:-
Nigeria > Professional League 2019/2020  Nigeria >   Professional League 2019/2020 >
17:00 Warri Wolves - Ifeanyi Uba -:-
17:00 Abia Warriors FC - Heartland FC -:-
17:00 Enyimba Aba - Kano Pillars -:-
17:00 Katsina United - Delta Force FC -:-
17:00 Akwa United - Plateau United -:-
17:00 Sunshine Stars - Wikki Tourists -:-
17:00 Adamawa United FC - Jigawa Golden Stars -:-
17:00 MFM FC - Lobi Stars -:-
17:00 Rivers United FC - Akwa Starlets -:-
17:00 Enugu Rangers - Nasarawa United FC -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:30 FC Admira Wacker (A) - SV Mattersburg (A) -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
Vitória Setúbal - FC Famalicão -:-
Moreirense FC - Paços de Ferreira -:-
CD Santa Clara - CD Aves -:-
Sporting Braga - Os Belenenses -:-
Portimonense SC - Boavista -:-
Gil Vicente - CD Tondela -:-
SL Benfica - Vitória Guimarães -:-
CS Marítimo - Rio Ave FC -:-
FC Porto - Sporting CP -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
17:00 Académica de Coimbra - FC Porto B -:-
17:00 SL Benfica B - SC Farense -:-
17:00 GD Chaves - CD Cova Piedade -:-
17:00 Sporting Covilhã - Casa Pia -:-
17:00 CD Feirense - GD Estoril -:-
17:00 CD Mafra - UD Oliveirense -:-
17:00 CD Nacional - Académico de Viseu -:-
17:00 FC Penafiel - Leixões SC -:-
17:00 Varzim SC - UD Vilafranquense -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
FK Krasnodar - FC Ural -:-
CSKA Moskou - Rubin Kazan -:-
Dinamo Moskou - Krylia Sovetov -:-
Lokomotiv Moskou - FK Ufa -:-
Akhmat Grozny - Zenit St. Petersburg -:-
PFC Sochi - Spartak Moskou -:-
Arsenal Tula - FK Tambov -:-
FK Orenburg - FK Rostov -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
Athletic Bilbao - Real Madrid -:-
Atlético Madrid - RCD Mallorca -:-
Celta de Vigo - Real Betis -:-
Espanyol - CD Leganés -:-
Granada CF - Valencia CF -:-
Levante UD - Real Sociedad -:-
CA Osasuna - Getafe CF -:-
Sevilla FC - SD Eibar -:-
Villarreal CF - FC Barcelona -:-
Real Valladolid - Deportivo Alavés -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
Albacete - Sporting Gijón -:-
Extremadura UD - Cádiz CF -:-
CF Fuenlabrada - Racing Santander -:-
Girona FC - UD Almería -:-
SD Huesca - AD Alcorcón -:-
CD Mirandés - Elche CF -:-
Málaga CF - Deportivo La Coruña -:-
SD Ponferradina - CD Lugo -:-
Real Oviedo - UD Las Palmas -:-
Rayo Vallecano - CD Numancia -:-
CD Tenerife - Real Zaragoza -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
Getafe CF B - Real Madrid Castilla -:-
Celta de Vigo B - Atlético Madrid B -:-
UD Melilla - Real Oviedo B -:-
Las Rozas CF - Atlético Baleares -:-
Marino de Luanco - UD Ibiza -:-
Peña Deportiva - Sporting Gijón B -:-
UP Langreo - Racing Ferrol -:-
UD Las Palmas B - Coruxo FC -:-
Rayo Majadahonda - Pontevedra CF -:-
UD SS Reyes - CF Internacional -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
CD Guijuelo - Unionistas CF -:-
CD Izarra - Burgos CF -:-
SD Leioa - UD Logroñés -:-
Barakaldo CF - Athletic Bilbao B -:-
Real Sociedad B - Real Unión -:-
CD Alavés B - SD Amorebieta -:-
Haro Deportivo - Arenas de Getxo -:-
CD Calahorra - CA Osasuna B -:-
CD Leonesa - CD Tudelano -:-
Salamanca CF UDS - Real Valladolid B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
Lleida Esportiu - UE Cornellà -:-
CD Castellón - CD Ebro -:-
Valencia CF B - FC Andorra -:-
CF La Nucía - FC Barcelona B -:-
UE Olot - UE Llagostera -:-
Espanyol B - Orihuela CF -:-
CF Badalona - Hércules CF -:-
Gimnàstic - Levante UD B -:-
SD Ejea - Villarreal CF B -:-
AE Prat - CE Sabadell -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
Yeclano Deportivo - Real Murcia -:-
CD Badajoz - Villarrubia CF -:-
Sevilla Atlético - Recreativo Granada -:-
Cádiz CF B - Recreativo Huelva -:-
Algeciras CF - Marbella FC -:-
Córdoba CF - RB Linense -:-
San Fernando CD - Atlético Sanluqueño CF -:-
Talavera CF - Don Benito -:-
CP Villarrobledo - Mérida AD -:-
UCAM Murcia CF - FC Cartagena -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
Deportivo de La Coruña - Madrid CFF -:-
CD Tacón - Rayo Vallecano -:-
FC Barcelona - Espanyol Barcelona -:-
Sevilla FC - Athletic Bilbao -:-
EDF Logroño - Real Sociedad -:-
Levante UD - Valencia CF -:-
Sporting de Huelva - Real Betis -:-
Atlético Madrid - UDG Tenerife Sur -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
MKE Ankaragücü - Galatasaray -:-
Antalyaspor - Alanyaspor -:-
Denizlispor - Trabzonspor -:-
Fenerbahçe - Sivasspor -:-
Göztepe - Gençlerbirliği -:-
Kasımpaşa SK - Çaykur Rizespor -:-
Kayserispor - Gazişehir Gaziantep FK -:-
Atiker Konyaspor - İstanbul Başakşehir F.K. -:-
Yeni Malatyaspor - Beşiktaş -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
FC Luzern - Neuchâtel Xamax FCS -:-
Servette Genève - FC Basel -:-
FC Sion - FC Lugano -:-
FC Thun - FC St.Gallen -:-
FC Zürich - BSC Young Boys -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
FC Breitenrain Bern - SC YF/Juventus Zürich -:-
FC Bavois - Yverdon-Sport FC -:-
14:30 FC Münsingen - FC Köniz -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
Olympique Genève - FC Naters -:-
BSC Young Boys II - FC Echallens -:-
FC Vevey Sports - CS Chênois -:-
FC La Chaux-de-Fonds - FC Bulle -:-
FC Meyrin - US Terre Sainte -:-
Martigny Sports - Team Vaud -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Langenthal - Zug 94 -:-
SC Buochs - SV Muttenz -:-
FC Luzern II - SC Goldau -:-
SR Delémont - FC Bassecourt -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
FC Linth 04 - FC Dietikon -:-
USV Eschen/Mauren - FC St.Gallen II -:-
15:30 FC Kosova Zürich - FC Red Star Zürich -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner