CL-kwalificaties 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 09.07.2019 20:00 T Valletta FC Valletta FC 2:2 (2:0)
1e Ronde 16.07.2019 20:00 U Valletta FC Valletta FC 1:1 (0:1)
Europa League 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Groep A 19.09.2019 18:55 U APOEL Nicosia APOEL Nicosia 4:3 (1:0)
Groep A 03.10.2019 21:00 T Qarabağ FK Qarabağ FK 1:4 (0:3)
Groep A 24.10.2019 21:00 U Sevilla FC Sevilla FC 0:3 (0:0)
Groep A 07.11.2019 18:55 T Sevilla FC Sevilla FC 2:5 (0:4)
Groep A 28.11.2019 21:00 T APOEL Nicosia APOEL Nicosia -:-
Groep A 12.12.2019 18:55 U Qarabağ FK Qarabağ FK -:-
EL-kwalificaties 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
2e Ronde 23.07.2019 17:55 U KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 2:1 (0:1)
2e Ronde 30.07.2019 17:55 T KF Shkëndija 79 KF Shkëndija 79 1:1 (0:0)
3e Ronde 08.08.2019 20:00 T JK Nõmme Kalju JK Nõmme Kalju 3:1 (2:1)
3e Ronde 13.08.2019 18:00 U JK Nõmme Kalju JK Nõmme Kalju 1:0 (0:0)
Play-Offs 22.08.2019 17:00 U FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia 1:2 (0:1)
Play-Offs 29.08.2019 20:00 T FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia 5:4 (0:1, 2:1, 2:1) d.p.
Nationaldivision 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 04.08.2019 16:00 T Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach 3:1
3. Ronde 17.08.2019 17:00 T Jeunesse Esch Jeunesse Esch 1:3
4. Ronde 26.08.2019 20:00 U Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn 0:2
5. Ronde 01.09.2019 16:00 T RFCU Luxemburg RFCU Luxemburg 3:3
6. Ronde 14.09.2019 17:00 U US Hostert US Hostert 0:1
2. Ronde 25.09.2019 20:00 U Union Titus Pétange Union Titus Pétange 0:2
7. Ronde 29.09.2019 16:00 U Victoria Rosport Victoria Rosport 7:0
8. Ronde 06.10.2019 16:00 T FC Rodange 91 FC Rodange 91 4:0
9. Ronde 20.10.2019 16:00 U CS FOLA Esch CS FOLA Esch 1:2
10. Ronde 27.10.2019 16:00 T US Mondorf US Mondorf 3:1
11. Ronde 03.11.2019 16:00 U FC Differdange 03 FC Differdange 03 3:0
12. Ronde 24.11.2019 17:00 T UNA Strassen UNA Strassen -:-
13. Ronde 01.12.2019 U Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck -:-
14. Ronde 23.02.2020 T Union Titus Pétange Union Titus Pétange -:-
15. Ronde 01.03.2020 U Jeunesse Esch Jeunesse Esch -:-
16. Ronde 04.03.2020 T Progrès Niedercorn Progrès Niedercorn -:-
17. Ronde 08.03.2020 U RFCU Luxemburg RFCU Luxemburg -:-
18. Ronde 15.03.2020 T US Hostert US Hostert -:-
19. Ronde 22.03.2020 T Victoria Rosport Victoria Rosport -:-
20. Ronde 05.04.2020 U FC Rodange 91 FC Rodange 91 -:-
21. Ronde 11.04.2020 T CS FOLA Esch CS FOLA Esch -:-
22. Ronde 19.04.2020 U US Mondorf US Mondorf -:-
23. Ronde 26.04.2020 T FC Differdange 03 FC Differdange 03 -:-
24. Ronde 03.05.2020 U UNA Strassen UNA Strassen -:-
25. Ronde 10.05.2020 T Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck -:-
26. Ronde 17.05.2020 U Blue Boys Muhlenbach Blue Boys Muhlenbach -:-
Coupe 2019/2020
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
2e Ronde 22.09.2019 16:00 U Daring Club Echternach Daring Club Echternach 6:1
3e Ronde 10.11.2019 16:00 U US Mertert/Wasserbillig US Mertert/Wasserbillig 2:0
Vriendschappelijke duels 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 04.02.2019 18:00 V Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg 0:0 (0:0)
Kalenderweek 07.02.2019 16:00 V Jumilla CF Jumilla CF 0:0 (0:0)
Kalenderweek 11.10.2019 16:00 U 1. FC Kaiserslautern 1. FC Kaiserslautern 0:4 (0:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner