. .
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep G UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep G
Servië - Kazachstan -:-
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep I UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep I
Duitsland - Ierland -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
CS Constantine - USM Bel Abbes -:-
CA Bordj Bou Arreridj - NC Magra -:-
USM Alger - US Biskra -:-
MC Alger - ASO Chlef -:-
ES Sétif - Paradou AC -:-
MC Oran - NA Hussein Dey -:-
JS Saoura - JS Kabylie -:-
AS Aïn M'lila - CR Bélouizdad -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Gimnasia de Mendoza - Chacarita Juniors -:-
Brown de Adrogué - Riestra -:-
Tigre - Sarmiento de Junín -:-
Defensores de Belgrano - Villa Dálmine -:-
Quilmes - Almagro -:-
Atlético Rafaela - San Martín de Tucumán -:-
All Boys - Instituto de Córdoba -:-
Gimnasia de Jujuy - Ramón Santamarina -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Mitre de Santiago del Estero - Guillermo Brown de Puerto Madryn -:-
Alvarado - Nueva Chicago -:-
Belgrano de Córdoba - Estudiantes de Río Cuarto -:-
Estudiantes de Caseros - Ferro Carril Oeste -:-
San Martín de San Juan - Atlanta -:-
Agropecuario - Independiente Rivadavia -:-
Barracas Central - Platense -:-
Deportivo Morón - Temperley -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
09:00 Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory -:-
11:30 Adelaide United - Sydney FC -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Neftçi PFK - Gabala FK -:-
17:00 Səbail FK - Sabah FK -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
SC Paderborn 07 - Borussia Dortmund -:-
1. FC Köln - RB Leipzig -:-
SC Freiburg - Bayer Leverkusen -:-
VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt -:-
FC Schalke 04 - Werder Bremen -:-
1. FSV Mainz 05 - 1899 Hoffenheim -:-
Bayern München - Fortuna Düsseldorf -:-
Hertha BSC - FC Augsburg -:-
Bor. Mönchengladbach - 1. FC Union Berlin -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
SG Sonnenhof Großaspach - FSV Zwickau -:-
FC Ingolstadt 04 - Eintracht Braunschweig -:-
Chemnitzer FC - Preußen Münster -:-
Würzburger Kickers - 1. FC Kaiserslautern -:-
KFC Uerdingen 05 - MSV Duisburg -:-
Hansa Rostock - FC Carl Zeiss Jena -:-
Viktoria Köln - TSV 1860 München -:-
Hallescher FC - 1. FC Magdeburg -:-
Bayern München II - SV Meppen -:-
SpVgg Unterhaching - Waldhof Mannheim -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 SV Rödinghausen - Rot-Weiß Oberhausen -:-
14:00 Fortuna Düsseldorf II - SG Wattenscheid 09 niet gespeeld
14:00 Rot-Weiss Essen - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
14:00 Sportfreunde Lotte - Fortuna Köln -:-
14:00 Wuppertaler SV - Bor. Mönchengladbach II -:-
14:00 Alemannia Aachen - SC Verl -:-
14:00 TuS Haltern - FC Schalke 04 II -:-
14:00 Borussia Dortmund II - Bonner SC -:-
14:00 VfB Homberg - SV Lippstadt 08 -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 1. FC Saarbrücken - SC Freiburg II -:-
14:00 Bayern Alzenau - SSV Ulm 1846 -:-
14:00 1899 Hoffenheim II - FC Gießen -:-
14:00 TSV Steinbach Haiger - FK Pirmasens -:-
14:00 Rot-Weiß Koblenz - FC 08 Homburg -:-
14:00 FSV Frankfurt - SV 07 Elversberg -:-
14:00 TSG Balingen - Kickers Offenbach -:-
14:00 FC Astoria Walldorf - Bahlinger SC -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 II - VfR Aalen -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 Viktoria Aschaffenburg - TSV 1860 Rosenheim -:-
14:00 SV Heimstetten - FC Memmingen -:-
14:00 VfB Eichstätt - Türkgücü-Ataspor München -:-
14:00 TSV Aubstadt - SpVgg Oberfranken Bayreuth -:-
14:00 SpVgg Greuther Fürth II - 1. FC Nürnberg II -:-
14:00 TSV 1896 Rain am Lech - FC Augsburg II -:-
14:00 1. FC Schweinfurt 05 - TSV Buchbach -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
ASV Cham - DJK Ammerthal -:-
DJK Vilzing - SC Eltersdorf -:-
DJK Gebenbach - Eintracht Bamberg -:-
1. FC Sand - SV Seligenporten -:-
SpVgg Ansbach - Würzburger FV -:-
ATSV Erlangen - Viktoria Kahl -:-
TSV Abtswind - TSV Karlburg -:-
TSV Großbardorf - DJK Bamberg -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 FC Ingolstadt 04 II - SpVgg Hankofen-Hailing -:-
14:00 TSV Landsberg - Jahn Regensburg II -:-
14:00 FC Pipinsried - TSV Wasserburg -:-
14:00 TSV 1865 Dachau - SV Kirchanschöring -:-
15:00 FC Deisenhofen - TSV Schwaben Augsburg -:-
15:00 SV Donaustauf - TSV Nördlingen -:-
15:30 TSV Schwabmünchen - TSV Kottern-St. Mang -:-
15:30 Türkspor Augsburg - FC Ismaning -:-
15:30 TSV 1860 München II - SV Pullach -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
13:00 TuS Dassendorf - TSV Sasel -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
Burnley FC - Sheffield United -:-
Chelsea FC - Watford FC -:-
Leicester City - Crystal Palace -:-
Liverpool FC - Aston Villa -:-
Manchester United - AFC Bournemouth -:-
Newcastle United - West Ham United -:-
Norwich City - Brighton & Hove Albion -:-
Southampton FC - Manchester City -:-
Tottenham Hotspur - Everton FC -:-
Wolverhampton Wanderers - Arsenal FC -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Saint-Étienne - Stade Rennes -:-
FC Metz - Lille OSC -:-
FC Nantes - Olympique Lyon -:-
Girondins Bordeaux - Amiens SC -:-
OGC Nice - RC Strasbourg -:-
Olympique Marseille - Dijon FCO -:-
Nîmes Olympique - Montpellier HSC -:-
Angers SCO - Paris Saint-Germain -:-
Stade Brest - AS Monaco -:-
Stade Reims - Toulouse FC -:-
Frankrijk > National 2 Groupe A 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe A 2019/2020 >
18:00 ASM Belfort - SC Schiltigheim -:-
18:00 SC Bastia - AF Bobigny -:-
18:00 FCSR Haguenau - Olympique Saint-Quentin -:-
18:00 JA Drancy - US Lusitanos -:-
18:00 Lille OSC (CFA) - IC Croix -:-
18:00 FC Mulhouse - Stade Reims (CFA) -:-
18:00 Sainte-Geneviève-des-Bois - SAS Épinal -:-
18:00 CS Sedan - RC Lens (CFA) -:-
Frankrijk > National 2 Groupe B 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe B 2019/2020 >
18:00 C' Chartres Football - FC Rouen -:-
18:00 EA Guingamp (CFA) - US Fleury-Mérogis -:-
18:00 USM Oissel - FC Mantois -:-
18:00 AS Poissy - US Saint-Malo -:-
18:00 Entente SSG - US Granvillaise -:-
18:00 Stade Briochin - Angers SCO II -:-
18:00 AS Vitré - FC Gobelins -:-
19:00 FC Lorient (CFA) - Vannes OC -:-
Frankrijk > National 2 Groupe C 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe C 2019/2020 >
18:00 Angoulême CFC - Trélissac FC -:-
18:00 Bergerac Foot - SO Romorantin -:-
18:00 Blois Foot 41 - FC Sète -:-
18:00 Vendée Les Herbiers - Montpellier HSC (CFA) -:-
18:00 FC Nantes (CFA) - Andrézieux -:-
18:00 St-Pryvé St-Hilaire - US Colomiers -:-
18:00 AS Saint-Étienne (CFA) - FC Chamalières -:-
18:00 Stade Bordelais - Bourges Foot -:-
Frankrijk > National 2 Groupe D 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe D 2019/2020 >
18:00 FC Annecy - FC Martigues -:-
18:00 Hyères FC - RC Grasse -:-
18:00 Olympique Lyon (CFA) - Louhans-Cuiseaux -:-
18:00 Marignane Gignac - Jura Sud -:-
18:00 US Endoume - Moulins Yzeure Foot -:-
18:00 Olympique Marseille (CFA) - AS Saint-Priest -:-
18:00 AS Monaco (CFA) - Monts d'Or Azergues Foot -:-
18:00 Nîmes Olympique (CFA) - Fréjus-St. Raphaël FC -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Budapest Honvéd - Fehérvár FC -:-
Diósgyöri VTK - Zalaegerszegi TE -:-
Puskás FC - Kaposvári RFC -:-
Újpest FC - Debreceni VSC -:-
Paksi SE - Ferencvárosi TC -:-
Kisvárda FC - Mezõkövesd-Zsóry -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
Torino FC - Brescia Calcio -:-
ACF Fiorentina - Cagliari Calcio -:-
Hellas Verona - Inter -:-
AC Milan - Juventus -:-
US Lecce - Lazio Roma -:-
Genoa CFC - SSC Napoli -:-
AS Roma - Parma Calcio 1913 -:-
Atalanta - Sampdoria -:-
Bologna FC - Sassuolo Calcio -:-
SPAL 2013 Ferrara - Udinese Calcio -:-
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
16:30 UC AlbinoLeffe - Giana Erminio -:-
16:30 US Arezzo - US Pistoiese -:-
16:30 Juventus II - Calcio Como -:-
16:30 Calcio Lecco 1912 - Gozzano -:-
16:30 SS Monza 1912 - Olbia -:-
16:30 US Pergolettese - US Pontedera -:-
16:30 US Pianese - Novara Calcio -:-
16:30 Aurora Pro Patria - AC Renate -:-
16:30 Pro Vercelli - Carrarese Calcio -:-
16:30 Robur Siena - US Alessandria 1912 -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
16:30 AC Cesena - FeralpiSalò -:-
16:30 Fermana FC - Alma Juventus Fano -:-
16:30 Vicenza Virtus - FC Südtirol -:-
16:30 Calcio Padova - AS Gubbio -:-
16:30 Piacenza Calcio - Reggio Audace FC -:-
16:30 Ravenna Calcio - AC Rimini -:-
16:30 Sambenedettese - Imolese Calcio -:-
16:30 Unione Triestina - Carpi FC -:-
16:30 Virtus Verona - Union Arzignanochiampo -:-
16:30 Vis Pesaro - Modena FC -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
16:30 US Avellino - Viterbese -:-
16:30 SSC Bari - Rende -:-
16:30 Bisceglie - Cavese -:-
16:30 Calcio Catania - FC Rieti -:-
16:30 Paganese Calcio - Casertana FC -:-
16:30 AZ Picerno - Potenza -:-
16:30 Reggina 1914 - Teramo Calcio -:-
16:30 Ternana Calcio - US Catanzaro -:-
16:30 Vibonese - ASD Sicula Leonzio -:-
16:30 Virtus Francavilla - Monopoli -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
19:00 HNK Gorica - Dinamo Zagreb -:-
19:00 Lokomotiva Zagreb - Hajduk Split -:-
19:00 Slaven Belupo - HNK Rijeka -:-
19:00 NK Varaždin ŠN - NK Istra 1961 -:-
19:00 NK Inter Zaprešić - NK Osijek -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
F91 Dudelange - CS FOLA Esch -:-
Victoria Rosport - FC Rodange 91 -:-
RFCU Luxemburg - US Mondorf -:-
US Hostert - Blue Boys Muhlenbach -:-
Union Titus Pétange - Etzella Ettelbruck -:-
Jeunesse Esch - UNA Strassen -:-
Progrès Niedercorn - FC Differdange 03 -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
03:00 Atlético Saltillo - Club Tepatitlán -:-
17:00 Cimarrones de Sonora II - Tecos Fútbol Club -:-
18:00 Leones Negros II - Alacranes de Durango -:-
23:00 Tuzos de la UAZ - Coras de Nayarit -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 Vitesse - RKC Waalwijk -:-
19:45 Feyenoord - VVV-Venlo -:-
19:45 Heracles Almelo - AZ Alkmaar -:-
20:45 Willem II - ADO Den Haag -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 GVVV - Kozakken Boys -:-
15:30 HHC Hardenberg - ASWH -:-
15:30 IJsselmeervogels - Quick Boys -:-
15:30 Katwijk - Koninklijke HFC -:-
15:30 Rijnsburgse Boys - Scheveningen -:-
15:30 Jong Sparta Rotterdam - Excelsior Maassluis -:-
18:00 De Treffers - Jong FC Volendam -:-
18:00 TEC - Spakenburg -:-
18:00 AFC - Noordwijk -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Excelsior '31 - Jong Almere City FC -:-
14:30 FC Lisse - Ajax (amateurs) -:-
14:30 ODIN '59 - Harkemase Boys -:-
14:30 SteDoCo - Hoek -:-
14:30 Barendrecht - VVOG -:-
15:00 Sparta Nijkerk - Ter Leede -:-
18:00 DVS'33 Ermelo - VVSB -:-
18:00 GOES - ONS Sneek -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 ADO '20 - Hoogland -:-
14:00 Hercules - Gemert -:-
14:00 Westlandia - Dongen -:-
14:30 Jong ADO Den Haag - FC Lienden -:-
14:30 Blauw Geel '38 - DEM -:-
14:30 EVV - HSC'21 -:-
14:30 OFC - Quick -:-
14:30 UNA - Groene Ster -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:30 SV Stripfing/Weiden - SV Leobendorf -:-
16:30 SC Team Wiener Linien - FC Admira Wacker (A) -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
16:00 WSC Hertha - FC Gleisdorf 09 -:-
16:00 SC Kalsdorf - SC Weiz -:-
16:00 USV St. Anna - Wolfsberger AC (A) -:-
16:00 USV Allerheiligen - FC Wels -:-
16:00 Union Gurten - Sturm Graz (A) -:-
16:00 ATSV Stadl-Paura - SV Ried (A) -:-
16:00 ATSV Wolfsberg - TuS Bad Gleichenberg -:-
Oostenrijk > Regionalliga West 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga West 2019/2020 >
VfB Hohenems - Salzburger AK 1914 -:-
Dornbirner SV - SC Schwaz -:-
FC Pinzgau Saalfelden - SV Wörgl -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 Frühjahr  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 Frühjahr >
FC Lauterach - FC Rot-Weiß Rankweil -:-
SC Röthis - Schwarz-Weiß Bregenz -:-
FC Langenegg - FC Wolfurt -:-
SCR Altach - Austria Lustenau (A) -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
18:00 Arka Gdynia - Wisła Kraków -:-
18:00 KS Cracovia - Wisła Płock -:-
18:00 Górnik Zabrze - Legia Warschau -:-
18:00 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice -:-
18:00 Korona Kielce - Lech Poznań -:-
18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk -:-
18:00 Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin -:-
18:00 Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz -:-
Odra Opole - Chrobry Głogów -:-
GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec -:-
Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice -:-
GKS Bełchatów - FKS Stal Mielec -:-
OKS Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki -:-
GKS Tychy '71 - Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz -:-
Miedź Legnica - Termalica Bruk-Bet Nieciecza -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
Moreirense FC - FC Famalicão -:-
CD Tondela - Paços de Ferreira -:-
FC Porto - Boavista -:-
Portimonense SC - CS Marítimo -:-
Vitória Setúbal - Rio Ave FC -:-
Gil Vicente - CD Aves -:-
Os Belenenses - Sporting CP -:-
SL Benfica - CD Santa Clara -:-
Sporting Braga - Vitória Guimarães -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
17:00 Académica de Coimbra - UD Vilafranquense -:-
17:00 Académico de Viseu - UD Oliveirense -:-
17:00 CD Cova Piedade - FC Porto B -:-
17:00 GD Chaves - SC Farense -:-
17:00 CD Feirense - Sporting Covilhã -:-
17:00 Leixões SC - GD Estoril -:-
17:00 CD Mafra - SL Benfica B -:-
17:00 CD Nacional - Casa Pia -:-
17:00 FC Penafiel - Varzim SC -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Ayr United - Alloa Athletic -:-
16:00 Dundee FC - Greenock Morton FC -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Arbroath FC -:-
16:00 Inverness CT - Dundee United -:-
16:00 Queen Of The South - Partick Thistle -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Airdrieonians - Montrose FC -:-
16:00 East Fife FC - Forfar Athletic -:-
16:00 Falkirk FC - Clyde FC -:-
16:00 Peterhead FC - Stranraer FC -:-
16:00 Raith Rovers - Dumbarton FC -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Annan Athletic - Cove Rangers -:-
16:00 Brechin City FC - Albion Rovers -:-
16:00 Cowdenbeath FC - Queen's Park FC -:-
16:00 Edinburgh City FC - Elgin City -:-
16:00 Stenhousemuir FC - Stirling Albion FC -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 FK Čukarički-Stankom - FK Mačva Šabac -:-
17:00 Rode Ster Belgrado - Proleter Novi Sad -:-
17:00 FK Voždovac - Radnik Surdulica -:-
17:00 FK Javor - FK Inđija -:-
17:00 Mladost Lučani - FK Rad Beograd -:-
17:00 Radnički Niš - TSC Bačka Topola -:-
17:00 Spartak Subotica - FK Napredak -:-
17:00 Vojvodina - Partizan -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
Rudar Velenje - NK Aluminij -:-
NK Triglav - Olimpija Ljubljana -:-
NK Maribor - NŠ Mura -:-
NK Domžale - NK Tabor Sežana -:-
NK Bravo - NK Celje -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
17:00 Bohemians 1905 - Sparta Praag -:-
17:00 MFK Karvina - České Budějovice -:-
17:00 Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav -:-
17:00 SFC Opava - 1. FC Slovácko -:-
17:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava -:-
17:00 Slavia Praag - Viktoria Plzeň -:-
17:00 FK Teplice - FK Jablonec -:-
17:00 FC FASTAV Zlín - 1. FK Příbram -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
16:30 Viktoria Žižkov - SK Líšeň -:-
16:30 SK Prostějov - FK Baník Sokolov -:-
16:30 FK Pardubice - MFK Vítkovice -:-
16:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Dukla Praha -:-
16:30 Slavoj Vyšehrad - MFK Chrudim -:-
16:30 FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf -:-
16:30 Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové -:-
16:30 FC Zbrojovka Brno - FK Fotbal Třinec -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Black Leopards - SuperSport United -:-
15:00 Polokwane City FC - Highlands Park -:-
18:00 Mamelodi Sundowns - Golden Arrows -:-
20:15 Kaizer Chiefs - Stellenbosch FC -:-
20:15 AmaZulu FC - Bloemfontein Celtic -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
Grasshopper Club Zürich - Stade Lausanne-Ouchy -:-
SC Kriens - FC Aarau -:-
FC Lausanne-Sport - FC Chiasso -:-
FC Schaffhausen - FC Wil 1900 -:-
FC Winterthur - FC Vaduz -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 FC Basel II - SC Brühl -:-
15:00 FC Black Stars Basel - SC YF/Juventus Zürich -:-
16:00 FC Köniz - FC Breitenrain Bern -:-
16:00 SC Cham - FC Bavois -:-
17:30 Yverdon-Sport FC - FC Rapperswil-Jona -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner