Oberliga Hamburg 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 27.07.2018 19:30 U HEBC Hamburg HEBC Hamburg 3:0 (2:0)
2. Ronde 05.08.2018 14:00 T Niendorfer TSV Niendorfer TSV 0:1 (0:1)
3. Ronde 10.08.2018 19:30 U Victoria Hamburg Victoria Hamburg 0:2 (0:1)
5. Ronde 26.08.2018 14:00 T FC Süderelbe FC Süderelbe 5:1 (2:0)
4. Ronde 29.08.2018 19:30 T TuS Dassendorf TuS Dassendorf 2:1 (1:0)
6. Ronde 02.09.2018 15:00 U VfL Pinneberg VfL Pinneberg 6:0 (3:0)
7. Ronde 09.09.2018 14:00 T TuS Osdorf TuS Osdorf 2:0 (0:0)
8. Ronde 14.09.2018 19:00 U WTSV Concordia WTSV Concordia 3:1 (0:1)
9. Ronde 23.09.2018 14:00 T HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst 2:1 (0:0)
10. Ronde 29.09.2018 15:00 U SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme 2:1 (1:0)
11. Ronde 07.10.2018 14:00 T Wedeler TSV Wedeler TSV 5:0 (4:0)
12. Ronde 14.10.2018 15:00 U TSV Sasel TSV Sasel 1:1 (1:1)
13. Ronde 21.10.2018 14:00 T TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 2:3 (1:1)
14. Ronde 28.10.2018 14:00 U SV Rugenbergen SV Rugenbergen 1:2 (0:0)
20. Ronde 31.10.2018 14:00 T Victoria Hamburg Victoria Hamburg 4:0 (0:0)
15. Ronde 04.11.2018 14:00 T SC Condor Hamburg SC Condor Hamburg 1:0 (1:0)
16. Ronde 11.11.2018 14:30 U FC Teutonia 05 FC Teutonia 05 2:0 (0:0)
17. Ronde 18.11.2018 14:00 T Meiendorfer SV Meiendorfer SV 1:0 (0:0)
18. Ronde 25.11.2018 14:00 T HEBC Hamburg HEBC Hamburg 1:0 (1:0)
19. Ronde 02.12.2018 14:00 U Niendorfer TSV Niendorfer TSV 0:3 (0:2)
21. Ronde 10.02.2019 13:00 U TuS Dassendorf TuS Dassendorf 4:1 (2:0)
22. Ronde 16.02.2019 16:00 U FC Süderelbe FC Süderelbe 2:1 (1:0)
23. Ronde 24.02.2019 14:00 T VfL Pinneberg VfL Pinneberg 3:0 (2:0)
24. Ronde 01.03.2019 19:30 U TuS Osdorf TuS Osdorf 3:1 (0:1)
25. Ronde 09.03.2019 13:00 T WTSV Concordia WTSV Concordia 3:0 (1:0)
26. Ronde 17.03.2019 14:00 U HSV Barmbek-Uhlenhorst HSV Barmbek-Uhlenhorst 1:1 (0:0)
27. Ronde 24.03.2019 14:00 T SV Curslack-Neuengamme SV Curslack-Neuengamme 0:0 (0:0)
28. Ronde 07.04.2019 11:15 U Wedeler TSV Wedeler TSV 2:0 (1:0)
29. Ronde 14.04.2019 14:00 T TSV Sasel TSV Sasel 2:0 (1:0)
34. Ronde 21.04.2019 14:00 U Meiendorfer SV Meiendorfer SV 4:0 (2:0)
30. Ronde 28.04.2019 14:00 U TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 2:0 (2:0)
31. Ronde 05.05.2019 14:00 T SV Rugenbergen SV Rugenbergen 1:0 (0:0)
32. Ronde 12.05.2019 11:30 U SC Condor Hamburg SC Condor Hamburg 2:1 (2:1)
33. Ronde 17.05.2019 19:00 T FC Teutonia 05 FC Teutonia 05 0:2 (0:1)
Regionalliga-Qualifikation 2019 Nord Aufstieg
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Degradatieronde 22.05.2019 19:30 U Bremer SV Bremer SV 3:2 (2:0)
Degradatieronde 26.05.2019 15:00 T Heider SV Heider SV 1:1 (0:1)
Vriendschappelijke duels 2018
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 11.10.2018 18:30 T FC St. Pauli FC St. Pauli 0:5 (0:3)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner