. .
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 1 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 1
11:00 Slowakije - Engeland -:-
11:00 Malta - Kroatië -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 11 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 11
14:00 Portugal - Italië -:-
14:00 Bulgarije - Roemenië -:-
CONCACAF > Vrouwen Women's Championship 2018 in den USA > Groep A CONCACAF >   Vrouwen Women's Championship 2018 in den USA > Groep A
11:00 Mexico - Trinidad & Tobago -:-
13:30 Panama - Verenigde Staten -:-
AFC > U16 Championship 2018 Malaysia > Finale AFC >   U16 Championship 2018 Malaysia > Finale
14:45 Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2018/2019  Albanië >   Kategoria Superiore 2018/2019 >
13:45 KS Kamza - KS Flamurtari Vlorë -:-
16:45 KF Tiranë - KF Laçi -:-
16:45 KF Teuta Durrës - KS Kastrioti -:-
Algerije > Ligue 1 2018/2019  Algerije >   Ligue 1 2018/2019 >
20:00 USM Alger - MO Béjaïa -:-
17:00 Olympique Médéa - ES Sétif -:-
Andorra > 1a Divisió 2018/2019  Andorra >   1a Divisió 2018/2019 >
12:00 FC Encamp - UE Engordany -:-
12:00 UE Sant Julià - FC Santa Coloma -:-
16:00 UE Santa Coloma - Inter Club d'Escaldes -:-
18:00 FC Lusitanos la Posa - FC Ordino -:-
Argentinië > Primera División 2018/2019  Argentinië >   Primera División 2018/2019 >
01:00 Patronato de Paraná - Independiente -:-
16:00 Banfield - San Lorenzo -:-
18:15 Atlético Tucumán - Lanús -:-
20:30 Rosario Central - Unión de Santa Fe -:-
22:45 Talleres de Córdoba - Belgrano de Córdoba -:-
Armenie > Premier League 2018/2019  Armenie >   Premier League 2018/2019 >
12:00 Lori FC - Shirak FC -:-
13:00 FC Banants - Artsakh FC -:-
Australië > FFA Cup 2018 > Halve Finale  Australië >   FFA Cup 2018 > Halve Finale
N.N. - N.N. -:-
België > Eerste klasse A 2018/2019  België >   Eerste klasse A 2018/2019 >
14:30 SV Zulte Waregem - RSC Anderlecht -:-
18:00 Standard Luik - Club Brugge KV -:-
20:00 KAA Gent - KRC Genk -:-
België > Eerste klasse B 2018/2019 Periode 1  België >   Eerste klasse B 2018/2019 Periode 1 >
16:00 Union St. Gilloise - KVC Westerlo -:-
Bolivia > Liga Profesional 2018 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2018 Clausura >
21:00 Aurora - Oriente Petrolero -:-
21:00 Universitario de Sucre - Real Potosí -:-
22:00 Bolívar - Royal Pari -:-
23:15 San José - The Strongest -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2018/2019  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2018/2019 >
15:30 NK GOŠK Gabela - Zrinjski Mostar -:-
18:30 Željezničar Sarajevo - Čelik Zenica -:-
18:30 Široki Brijeg - FK Krupa -:-
Brazilië > Série A 2018  Brazilië >   Série A 2018 >
02:00 Grêmio Porto Alegre - EC Bahia -:-
Brazilië > Série B 2018  Brazilië >   Série B 2018 >
00:00 Coritiba FC - Juventude RS -:-
Bulgarije > Parva Liga 2018/2019  Bulgarije >   Parva Liga 2018/2019 >
13:30 Etar Tarnovo - Vitosha Bistritsa -:-
15:45 FK Botev Vratsa - PFC Ludogorets Razgrad -:-
18:15 Levski Sofia - Slavia Sofia -:-
Canada > Soccer League 2018  Canada >   Soccer League 2018 >
00:30 Hamilton City - Serbian White Eagles -:-
Chili > Primera División 2018  Chili >   Primera División 2018 >
01:00 Audax Italiano - Unión La Calera -:-
20:00 Colo-Colo - Unión Española -:-
22:30 San Luis - Antofagasta -:-
China > Super League 2018  China >   Super League 2018 >
13:35 Shanghai SIPG - Guizhou Hengfeng -:-
13:35 Guangzhou R&F - Beijing Guoan -:-
China > League One 2018  China >   League One 2018 >
09:30 Dalian Transcendence - Liáoníng Hóngyùn -:-
10:00 Xinjiang Tianshan Leopard FC - Zhèjiāng Yìténg -:-
13:30 Shijiazhuang Ever Bright - Zheijiang Greentown -:-
Colombia > Primera A 2018 Clausura  Colombia >   Primera A 2018 Clausura >
Millonarios - La Equidad -:-
Once Caldas - Leones FC -:-
Atlético Junior - Deportes Tolima -:-
Rionegro Águilas Doradas - Santa Fe -:-
Deportivo Cali - Patriotas FC -:-
Independiente Medellín - Atlético Nacional -:-
Boyacá Chicó - América de Cali -:-
Atlético Huila - Alianza Petrolera -:-
Envigado FC - Jaguares de Córdoba -:-
Deportivo Pasto - Atlético Bucaramanga -:-
Costa Rica > Primera División 2018/2019 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2018/2019 Apertura >
Universidad de Costa Rica - Santos de Guápiles -:-
Municipal Pérez Zeledón - Limón FC -:-
CS Herediano - Deportivo Saprissa -:-
Municipal Grecia - AD San Carlos -:-
CS Cartaginés - Guadalupe -:-
AD Carmelita - LD Alajuelense -:-
Denemarken > Superliga 2018/2019  Denemarken >   Superliga 2018/2019 >
12:00 Hobro IK - FC Nordsjælland -:-
14:00 AC Horsens - Esbjerg fB -:-
16:00 FC Kopenhagen - Randers FC -:-
18:00 Aalborg BK - Brøndby IF -:-
20:00 FC Midtjylland - Vendsyssel FF -:-
Denemarken > 1. Division 2018/2019  Denemarken >   1. Division 2018/2019 >
13:45 Fremad Amager - Hvidovre IF -:-
13:45 Thisted FC - FC Fredericia -:-
13:45 Næstved BK - FC Helsingør -:-
13:45 Viborg FF - HB Køge -:-
13:45 Silkeborg IF - Lyngby BK -:-
13:45 FC Roskilde - Nykøbing FC -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2018/2019 >
13:30 Ringkøbing IF - FC Sydvest 05 -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2018/2019 >
15:00 Slagelse B&I - Brønshøj BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   Bundesliga 2018/2019 >
13:30 SC Freiburg - Bayer Leverkusen -:-
15:30 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt -:-
18:00 RB Leipzig - 1. FC Nürnberg -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2018/2019  Duitsland >   2. Bundesliga 2018/2019 >
13:30 1. FC Union Berlin - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
13:30 FC Ingolstadt 04 - SC Paderborn 07 -:-
13:30 FC St. Pauli - SV Sandhausen -:-
Duitsland > 3. Liga 2018/2019  Duitsland >   3. Liga 2018/2019 >
13:00 SV Meppen - TSV 1860 München -:-
14:00 SV Wehen Wiesbaden - Hallescher FC -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2018/2019 >
13:00 Rot-Weiß Erfurt - ZFC Meuselwitz -:-
13:00 Chemnitzer FC - Wacker Nordhausen -:-
13:30 Berliner AK 07 - Optik Rathenow -:-
13:30 Union Fürstenwalde - VSG Altglienicke -:-
13:30 Germania Halberstadt - Hertha BSC II -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Nord 2018/2019 >
15:00 ASV Vach - Würzburger FV -:-
15:00 DJK Bamberg - ATSV Erlangen -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Süd 2018/2019 >
15:00 TSV Schwabmünchen - SV Pullach -:-
16:00 Jahn Regensburg II - Türkgücü-Ataspor München -:-
Duitsland > Bremenliga 2018/2019  Duitsland >   Bremenliga 2018/2019 >
15:00 Vatan Spor Bremen - Blumenthaler SV -:-
15:00 SC Borgfeld - LTS Bremerhaven -:-
15:00 TuS Schwachhausen - Werder Bremen III -:-
15:30 SFL Bremerhaven - BSC Hastedt -:-
15:30 Habenhauser FV - ESC Geestemünde -:-
Duitsland > Hessenliga 2018/2019  Duitsland >   Hessenliga 2018/2019 >
15:00 Türk Gücü Friedberg - FSC Lohfelden -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2018/2019 >
14:00 Eintracht Braunschweig II - 1. FC Wunstorf -:-
15:00 Arminia Hannover - Atlas Delmenhorst -:-
15:00 HSC Hannover - VfV Hildesheim -:-
15:00 MTV Gifhorn - Heeslinger SC -:-
15:00 MTV Wolfenbüttel - Eintracht Northeim -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2018/2019 >
10:45 HEBC Hamburg - SV Rugenbergen -:-
14:00 Altona 93 - Wedeler TSV -:-
14:00 Niendorfer TSV - TSV Buchholz 08 -:-
15:00 VfL Pinneberg - HSV Barmbek-Uhlenhorst -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2018/2019 >
15:00 Borussia Freialdenhoven - FC Hürth -:-
15:00 SV Breinig - Viktoria Arnoldsweiler -:-
15:00 SV Bergisch Gladbach 09 - VfL 08 Vichttal -:-
15:15 SSV Merten - FC Hennef 05 -:-
15:15 SpVgg Frechen - Blau-Weiß Friesdorf -:-
15:30 Siegburger SV 04 - VfL Alfter -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2018/2019 >
13:00 SC Düsseldorf-West - FSV Duisburg -:-
15:00 SC Union Nettetal - SpVg Schonnebeck -:-
15:00 SC Velbert - VfB 03 Hilden -:-
15:00 VfB Speldorf - TuRU Düsseldorf -:-
15:00 1. FC Bocholt - TV Jahn Hiesfeld -:-
15:00 Germania Ratingen 04/19 - 1. FC Kleve -:-
15:00 Sportfreunde Baumberg - TSV Meerbusch -:-
15:00 VfB Homberg - 1. FC Monheim -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 >
14:00 CFC Hertha 06 - Torgelower FC Greif -:-
14:00 FC Strausberg - TSG Neustrelitz -:-
14:00 TeBe Berlin - Hansa Rostock II -:-
14:00 1. FC Lok Stendal - Brandenburger SC Süd -:-
14:00 SC Staaken - Hertha Zehlendorf -:-
14:30 Blau-Weiß 90 Berlin - SV Altlüdersdorf -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2018/2019  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 >
14:00 Askania Bernburg - FSV 63 Luckenwalde -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - Inter Leipzig -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2018/2019 >
15:00 1. FC Gievenbeck - Rot Weiss Ahlen -:-
15:00 ASC 09 Dortmund - Holzwickeder SC -:-
15:00 Westfalia Rhynern - FC Gütersloh -:-
15:00 TuS Ennepetal - Hammer SpVg -:-
15:00 TuS Haltern - FC Brünninghausen -:-
15:00 FC Schalke 04 II - TSG Sprockhövel -:-
15:00 SC Paderborn 07 II - TuS Erndtebrück -:-
15:00 FCE Rheine - SV Schermbeck 1912 -:-
15:15 Westfalia Herne - Sportfreunde Siegen -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019 >
14:00 SV Eichede - VfR Neumünster -:-
14:00 TSV Lägerdorf - VfB Lübeck II -:-
15:00 SV Frisia 03 - TSV Bordesholm -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2018/2019 >
12:00 TuS Schwachhausen - TV Jahn Delmenhorst -:-
13:00 FC St. Pauli - SV Henstedt-Ulzburg -:-
13:00 TSV Limmer - Walddörfer SV -:-
13:00 SV Meppen II - TuS Büppel -:-
14:00 SG Jesteburg/Bendestorf - TSG 07 Burg Gretesch -:-
14:00 Werder Bremen II - Holstein Kiel -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2018/2019 >
14:00 RB Leipzig - SFC Stern 1900 -:-
14:00 Magdeburger FFC - FF USV Jena II -:-
14:00 1. FFC Fortuna Dresden - Erzgebirge Aue -:-
14:00 BSC Marzahn - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
14:00 1. FC Union Berlin - Bischofswerdaer FV -:-
14:00 BW Hohen Neuendorf - SV Eintracht Leipzig-Süd -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2018/2019 >
13:00 Germania Hauenhorst - Alemannia Aachen -:-
13:00 Vorwärts Spoho 98 - SV 21 Bökendorf -:-
13:30 Warendorfer SU - 1. FC Köln II -:-
15:00 SV Budberg - Arminia Bielefeld -:-
15:00 VfL Bochum - Borussia Bocholt -:-
15:15 SpVg Berghofen - Herforder SV -:-
15:30 Fortuna Köln - Bor. Mönchengladbach II -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2018/2019 >
13:00 TuS Wörrstadt - 1. FC Riegelsberg -:-
13:00 TuS Issel - Wormatia Worms -:-
14:00 1. FFC 08 Niederkirchen - 1. FC Saarbrücken II -:-
14:00 SC 13 Bad Neuenahr - TSV Schott Mainz -:-
14:00 FC Bitburg - SG 99 Andernach -:-
14:30 1. FFC Montabaur - FC Speyer 09 -:-
15:00 SV Holzbach - SC Siegelbach -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2018/2019  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2018/2019 >
11:00 SV Frauenbiburg - Hegauer FV -:-
11:00 SV Alberweiler - Eintracht Frankfurt -:-
14:00 SC Sand II - TSV Jahn Calden -:-
14:00 SC Freiburg II - VfL Sindelfingen -:-
14:00 TSV Crailsheim - 1. FC Nürnberg -:-
14:00 SC Regensburg - FC Forstern -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2018/2019 >
11:00 1. FC Union Berlin - VfL Osnabrück -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2018/2019 >
13:00 FC Hennef 05 - Preußen Münster -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2018/2019 >
11:00 SV Wehen Wiesbaden - FC Augsburg -:-
11:00 Bayern München - VfB Stuttgart -:-
13:00 FC Ingolstadt 04 - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
Ecuador > Campeonato 2018 Segunda Etapa  Ecuador >   Campeonato 2018 Segunda Etapa >
El Nacional - CS Emelec -:-
LDU Quito - Macará -:-
Independiente del Valle - CD Universidad Catolica -:-
Guayaquil City FC - Deportivo Cuenca -:-
Técnico Universitario - SD Aucas -:-
Delfín SC - Barcelona SC -:-
Egypte > Premiership 2018/2019  Egypte >   Premiership 2018/2019 >
15:00 Haras El Hodood - Tala'ea El-Gaish SC -:-
18:00 Al-Masry Club - Al-Mokawloon -:-
18:00 Pyramids FC - PetroJet Football Club -:-
21:00 Wadi Degla FC - Smouha Sporting Club -:-
Engeland > Premier League 2018/2019  Engeland >   Premier League 2018/2019 >
13:00 Fulham FC - Arsenal FC -:-
15:15 Southampton FC - Chelsea FC -:-
17:30 Liverpool FC - Manchester City -:-
Engeland > Championship 2018/2019  Engeland >   Championship 2018/2019 >
14:30 Bristol City - Sheffield Wednesday -:-
Estland > Meistriliiga 2018  Estland >   Meistriliiga 2018 >
14:00 FC Flora - JK Nõmme Kalju -:-
Finland > Veikkausliiga 2018  Finland >   Veikkausliiga 2018 >
16:00 IFK Mariehamn - FC Lahti -:-
16:00 HJK Helsinki - Vaasan PS -:-
16:00 Kuopion PS - Ilves Tampere -:-
Frankrijk > Ligue 1 2018/2019  Frankrijk >   Ligue 1 2018/2019 >
15:00 Girondins Bordeaux - FC Nantes -:-
17:00 Olympique Marseille - SM Caen -:-
17:00 AS Monaco - Stade Rennes -:-
21:00 Paris Saint-Germain - Olympique Lyon -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2018  Georgië >   Erovnuli Liga 2018 >
14:00 FC Samtredia - Lokomotiv Tbilisi -:-
14:00 Kolkheti Poti - Chikhura Sachkhere -:-
Griekenland > Superleague 2018/2019  Griekenland >   Superleague 2018/2019 >
15:00 Lamia - OFI Heraklion -:-
17:15 PAOK Saloniki - Apollon Smyrnis -:-
18:00 Atromitos - PAS Giannina -:-
19:30 AEK Athene - Olympiakos -:-
Guatemala > Liga Nacional 2018/2019 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2018/2019 Apertura >
04:00 Xelaju MC - Cobán Imperial -:-
19:00 CSD Municipal - Antigua GFC -:-
19:00 Sanarate - CD Puerto de Iztapa -:-
20:00 Deportivo Malacateco - Deportivo Petapa -:-
21:30 Deportivo Chiantla - Comunicaciones -:-
Honduras > Liga Nacional 2018/2019 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2018/2019 Apertura >
00:00 Real de Minas - Platense FC -:-
02:00 Lobos UPNFM - CD Olimpia -:-
03:15 CD Honduras - Real España -:-
Hong-Kong > Premier League 2018/2019  Hong-Kong >   Premier League 2018/2019 >
08:30 Hoi King SA - Guangzhou R&F -:-
11:30 Yuen Long FC - Kitchee SC -:-
India > Indian Super League 2018/2019  India >   Indian Super League 2018/2019 >
15:30 Bengaluru FC - Jamshedpur FC -:-
Indonesië > Liga 1 2018  Indonesië >   Liga 1 2018 >
08:30 Perseru Serui - Persela Lamongan -:-
10:30 Bali United - Mitra Kukar -:-
13:30 Madura United FC - Persija Jakarta -:-
Israël > Ligat ha'Al 2018/2019  Israël >   Ligat ha'Al 2018/2019 >
18:00 Hapoel Hadera FC - Ironi Kiryat Shmona -:-
20:00 Beitar Jerusalem - Maccabi Tel Aviv -:-
Italië > Serie A 2018/2019  Italië >   Serie A 2018/2019 >
12:30 Genoa CFC - Parma Calcio 1913 -:-
15:00 Atalanta - Sampdoria -:-
15:00 Lazio Roma - ACF Fiorentina -:-
15:00 AC Milan - Chievo Verona -:-
18:00 SSC Napoli - Sassuolo Calcio -:-
20:30 SPAL 2013 Ferrara - Inter -:-
Italië > Serie B 2018/2019  Italië >   Serie B 2018/2019 >
15:00 Brescia Calcio - Calcio Padova -:-
15:00 AS Livorno - Spezia Calcio -:-
21:00 US Palermo - FC Crotone -:-
Italië > Serie C Girone A 2018/2019  Italië >   Serie C Girone A 2018/2019 >
16:30 AC Pisa - US Alessandria 1912 -:-
16:30 Arzachena - Albissola -:-
16:30 Lucchese - AC Cuneo -:-
16:30 Gozzano - Pro Piacenza -:-
16:30 Pro Vercelli - Carrarese Calcio -:-
16:30 Juventus II - Aurora Pro Patria -:-
16:30 Piacenza Calcio - Novara Calcio -:-
16:30 Robur Siena - US Arezzo -:-
16:30 US Pontedera - Olbia -:-
16:30 Virtus Entella - US Pistoiese -:-
Italië > Serie C Girone B 2018/2019  Italië >   Serie C Girone B 2018/2019 >
16:30 AC FeralpiSalò - Teramo Calcio -:-
16:30 Giana Erminio - AC Rimini -:-
16:30 AS Gubbio - Alma Juventus Fano -:-
16:30 FC Südtirol - UC AlbinoLeffe -:-
16:30 Fermana FC - Ravenna Calcio -:-
16:30 Imolese Calcio - Pordenone Calcio -:-
16:30 Sambenedettese - SS Monza 1912 -:-
16:30 Ternana Calcio - AC Renate -:-
16:30 Unione Triestina - Virtus Verona -:-
16:30 Vicenza Virtus - Vis Pesaro -:-
Italië > Serie C Girone C 2018/2019  Italië >   Serie C Girone C 2018/2019 >
16:30 Bisceglie - Matera Calcio -:-
16:30 Calcio Catania - Vibonese -:-
16:30 Cavese - ASD Sicula Leonzio -:-
16:30 SS Juve Stabia - Rende -:-
16:30 Potenza - Paganese Calcio -:-
16:30 US Siracusa - Viterbese -:-
16:30 Monopoli - Trapani Calcio -:-
16:30 US Catanzaro - Reggina 1914 -:-
16:30 Virtus Francavilla - Casertana FC -:-
Jamaica > National Premier League 2018/2019  Jamaica >   National Premier League 2018/2019 >
22:30 Reno FC - UWI Pelicans -:-
22:30 Humble Lions - Waterhouse FC -:-
22:30 Mount Pleasant Academy - Dunbeholden FC -:-
Japan > J1 League 2018  Japan >   J1 League 2018 >
06:00 Kashima Antlers - Kawasaki Frontale -:-
06:05 Vegalta Sendai - Urawa Red Diamonds -:-
08:00 Shimizu S-Pulse - Júbilo Iwata -:-
09:00 Nagoya Grampus - FC Tokyo -:-
Japan > J2 League 2018  Japan >   J2 League 2018 >
07:00 Tochigi SC - Yokohama FC -:-
07:00 Renofa Yamaguchi - FC Gifu -:-
07:00 Tokushima Vortis - Zweigen Kanazawa -:-
07:00 Oita Trinita - Kyoto Sanga FC -:-
08:00 Roasso Kumamoto - JEF United Chiba -:-
09:00 Machida Zelvia - Montedio Yamagata -:-
Japan > J3 League 2018  Japan >   J3 League 2018 >
Fukushima United - FC Tokyo II -:-
AC Nagano Parceiro - Kagoshima United -:-
Kataller Toyama - SC Sagamihara -:-
Fujieda MYFC - Grulla Morioka -:-
Gamba Osaka II - Gainare Tottori -:-
Blaublitz Akita - Thespakusatsu Gunma -:-
Cerezo Osaka II - Yokohama S&CC -:-
Kroatië > 1. HNL 2018/2019  Kroatië >   1. HNL 2018/2019 >
16:30 NK Rudeš - Dinamo Zagreb -:-
19:00 Hajduk Split - NK Osijek -:-
Kroatië > 2. HNL 2018/2019  Kroatië >   2. HNL 2018/2019 >
15:30 NK BSK Bijelo Brdo - HNK Šibenik -:-
15:30 Hajduk Split II - NK Zadar -:-
Letland > Virsliga 2018  Letland >   Virsliga 2018 >
16:00 FK Liepāja - FK Ventspils -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2018/2019  Luxemburg >   Nationaldivision 2018/2019 >
Jeunesse Esch - US Hostert -:-
Victoria Rosport - RM Hamm Benfica -:-
Etzella Ettelbruck - FC Differdange 03 -:-
US Rumelange - CS FOLA Esch -:-
Progrès Niedercorn - US Mondorf -:-
RFCU Luxemburg - F91 Dudelange -:-
Union Titus Pétange - UNA Strassen -:-
Mexico > Primera División 2018/2019 Apertura  Mexico >   Primera División 2018/2019 Apertura >
00:00 Cruz Azul - CF Monterrey -:-
02:00 Club León - Monarcas Morelia -:-
02:00 UANL Tigres - CF América -:-
04:00 Club Tijuana - Gallos Blancos -:-
04:00 Deportivo Guadalajara - Pumas UNAM -:-
19:00 Deportivo Toluca - CF Pachuca -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2018/2019 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2018/2019 Apertura >
00:00 Atlético Zacatepec - Dorados de Sinaloa -:-
02:00 Cafetaleros de Tapachula - Venados FC -:-
02:00 Alebrijes de Oaxaca - Tampico Madero -:-
19:00 Leones Negros - Mineros de Zacatecas -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2018/2019 Apertura  Mexico >   Premier de Ascenso 2018/2019 Apertura >
02:00 Inter Playa - Real Zamora -:-
02:00 Pacific F. C. - Leones Negros II -:-
17:00 Deportivo Guadalajara II - Reynosa FC -:-
23:00 Pioneros de Cancún - Tlaxcala Fútbol Club -:-
23:00 Club Irapuato - Sporting Canamy -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura >
00:45 Club Tijuana - Gallos Blancos -:-
16:00 Deportivo Toluca - CF Pachuca -:-
19:00 Puebla FC - Lobos BUAP -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura >
16:00 Puebla FC - Lobos BUAP -:-
18:30 Deportivo Toluca - CF Pachuca -:-
Nederland > Eredivisie 2018/2019  Nederland >   Eredivisie 2018/2019 >
12:15 FC Emmen - Fortuna Sittard -:-
14:30 Willem II - Feyenoord -:-
14:30 Vitesse - Heracles Almelo -:-
16:45 AFC Ajax - AZ Alkmaar -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2018/2019  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2018/2019 >
14:00 Quick - UNA -:-
14:00 OJC Rosmalen - EVV -:-
14:30 Blauw Geel '38 - Hercules -:-
14:30 Dongen - Quick'20 -:-
14:30 GOES - ADO '20 -:-
14:30 HSC'21 - OSS '20 -:-
14:30 Jong FC Volendam - Westlandia -:-
14:30 OFC - JVC Cuijk -:-
14:30 TEC - HBS -:-
Noorwegen > Eliteserien 2018  Noorwegen >   Eliteserien 2018 >
18:00 FK Bodø/Glimt - Molde FK -:-
18:00 IK Start - Sarpsborg 08 -:-
18:00 Kristiansund BK - Tromsø IL -:-
18:00 Odds BK - Ranheim IL -:-
18:00 Rosenborg BK - Sandefjord Fotball -:-
20:00 SK Brann - Lillestrøm SK -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2018  Noorwegen >   1. Divisjon 2018 >
15:00 Nest-Sotra - Notodden FK -:-
18:00 FK Jerv - Levanger FK -:-
18:00 Hamarkameratene - Aalesunds FK -:-
18:00 Kongsvinger IL - Åsane Fotball -:-
18:00 Sandnes Ulf - Sogndal IL -:-
18:00 Strømmen IF - Florø SK -:-
18:00 Ullensaker/Kisa IL - Mjøndalen IF -:-
18:00 Viking FK - Tromsdalen UIL -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2018  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2018 >
14:00 Bærum SK - Alta IF -:-
15:00 Stabæk IF II - Moss FK -:-
16:00 Elverum Fotball - FK Mjølner -:-
16:00 Raufoss IL - Hønefoss BK -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2018  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2018 >
13:00 Egersunds IK - Nardo FK -:-
14:00 Vålerenga IF II - IL Stjørdals-Blink -:-
18:00 Bryne FK - FK Arendal -:-
18:00 IL Hødd - Skeid Oslo -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2018/2019  Oekraïne >   Premyer Liga 2018/2019 >
13:00 FK Lviv - Desna Chernigov -:-
16:00 Dinamo Kiev - Olimpik Donetsk -:-
16:00 Shakhtar Donetsk - Zorya Lugansk -:-
18:30 Vorskla Poltava - Arsenal Kiev -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2018/2019  Oostenrijk >   Bundesliga 2018/2019 >
14:30 Rapid Wien - SV Mattersburg -:-
14:30 FC Wacker Innsbruck - LASK -:-
17:00 Sturm Graz - RB Salzburg -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2018/2019  Oostenrijk >   2. Liga 2018/2019 >
10:30 LASK (A) - FC Blau Weiß Linz -:-
Paraguay > Primera División 2018 Clausura  Paraguay >   Primera División 2018 Clausura >
3 de Febrero - Deportivo Santaní -:-
Guaraní - Cerro Porteño -:-
Libertad - Deportivo Capiatá -:-
Club Nacional - Independiente FBC -:-
Club Olimpia - General Díaz -:-
Sol de América - Sportivo Luqueño -:-
Polen > Ekstraklasa 2018/2019  Polen >   Ekstraklasa 2018/2019 >
15:30 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin -:-
15:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok -:-
18:00 Cracovia Kraków - Wisła Kraków -:-
Portugal > Primeira Liga 2018/2019  Portugal >   Primeira Liga 2018/2019 >
16:00 Boavista - CD Aves -:-
18:30 SL Benfica - FC Porto -:-
21:00 Portimonense SC - Sporting CP -:-
Portugal > Segunda Liga 2018/2019  Portugal >   Segunda Liga 2018/2019 >
17:00 CD Cova Piedade - SL Benfica B -:-
17:00 CD Mafra - FC Famalicão -:-
17:00 Paços de Ferreira - SC Farense -:-
17:00 Varzim SC - Vitória Guimarães B -:-
17:00 FC Porto B - FC Arouca -:-
17:00 Leixões SC - UD Oliveirense -:-
17:00 Sporting Braga B - Académico Viseu -:-
17:00 Académica de Coimbra - GD Estoril -:-
17:00 Sporting Covilhã - FC Penafiel -:-
Qatar > Qatar Stars League 2018/2019  Qatar >   Qatar Stars League 2018/2019 >
16:40 Al Duhail SC - Umm-Salal -:-
18:50 Al Sadd - Al Sailiya -:-
Rusland > Premier Liga 2018/2019  Rusland >   Premier Liga 2018/2019 >
10:30 Enisey Krasnoyarsk - Spartak Moskou -:-
13:00 Akhmat Grozny - Anzhi Makhachkala -:-
15:30 Zenit St. Petersburg - FK Krasnodar -:-
18:00 CSKA Moskou - Lokomotiv Moskou -:-
San Marino > Campionato 2018/2019  San Marino >   Campionato 2018/2019 >
15:00 SP Tre Penne - SS Murata -:-
15:00 SS San Giovanni - SP Tre Fiori -:-
15:00 SS Folgore/Falciano - AC Juvenes/Dogana -:-
Schotland > Premiership 2018/2019  Schotland >   Premiership 2018/2019 >
16:00 Rangers FC - Heart of Midlothian -:-
16:30 St. Johnstone FC - Celtic FC -:-
Slowakije > Super Liga 2018/2019  Slowakije >   Super Liga 2018/2019 >
17:00 Spartak Trnava - ŠKF Sereď -:-
Spanje > Primera División 2018/2019  Spanje >   Primera División 2018/2019 >
12:00 Real Valladolid - SD Huesca -:-
16:15 Atlético Madrid - Real Betis -:-
18:30 Espanyol - Villarreal CF -:-
18:30 Sevilla FC - Celta de Vigo -:-
20:45 Valencia CF - FC Barcelona -:-
Spanje > Segunda División 2018/2019  Spanje >   Segunda División 2018/2019 >
12:00 CF Reus Deportiu - Granada CF -:-
16:00 Real Oviedo - Albacete -:-
18:00 Deportivo La Coruña - Málaga CF -:-
18:00 Elche CF - CD Lugo -:-
20:00 Cádiz CF - Gimnàstic -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2018/2019 >
CD Guijuelo - Deportivo La Coruña B -:-
Salamanca CF - UD SS Reyes -:-
Burgos CF - Coruxo FC -:-
SD Ponferradina - Rápido de Bouzas -:-
CF Fuenlabrada - Pontevedra CF -:-
Celta de Vigo B - UD Las Palmas B -:-
CF Internacional - Atlético Madrid B -:-
Real Valladolid B - Real Madrid Castilla -:-
CDA Navalcarnero - Unionistas de Salamanca -:-
Unión Adarve - CD Leonesa -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2018/2019 >
SD Amorebieta - SD Leioa -:-
Gimnástica Torrelavega - SD Gernika -:-
CD Tudelano - Real Oviedo B -:-
Athletic Bilbao B - UD Logroñés -:-
Real Unión - Real Sociedad B -:-
CD Calahorra - CD Mirandés -:-
Sporting Gijón B - Arenas de Getxo -:-
UP Langreo - CD Izarra -:-
Barakaldo CF - Racing Santander -:-
CD Vitoria - Cultural Durango -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2018/2019 >
FC Barcelona B - Atlético Baleares -:-
UB Conquense - Ontinyent CF -:-
CF Peralada - Villarreal CF B -:-
CE Sabadell - Espanyol B -:-
SD Ejea - CD Ebro -:-
CD Alcoyano - CD Teruel -:-
CD Castellón - UE Cornellà -:-
Hércules CF - Levante UD B -:-
Lleida Esportiu - Valencia CF B -:-
UE Olot - CF Badalona -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2018/2019  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2018/2019 >
UD Ibiza - CD El Ejido 2012 -:-
Real Murcia - CD San Fernando -:-
CD Badajoz - Marbella FC -:-
CF Villanovense - Talavera CF -:-
Atlético Sanluqueño CF - RB Linense -:-
Sevilla Atlético - Granada CF B -:-
UD Melilla - Don Benito -:-
Atlético Malagueño - FC Cartagena -:-
UD Almería B - UCAM Murcia CF -:-
Recreativo Huelva - FC Jumilla -:-
Thailand > Thai League 1 2018  Thailand >   Thai League 1 2018 >
13:00 Bangkok Glass FC - Nakhon Ratchasima -:-
13:00 Sukhothai FC - Air Force Central -:-
13:00 Chonburi FC - Chiangrai United -:-
13:00 Police Tero FC - PT Prachuap FC -:-
13:00 Pattaya United - Port FC -:-
13:00 Ratchaburi Mitr Phol - Buriram United -:-
13:00 Muangthong United - Bangkok United -:-
13:00 Suphanburi FC - Chainat FC -:-
13:00 Ubon UMT United - Navy FC -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2018/2019  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2018/2019 >
16:00 FK MAS Táborsko - SK Prostějov -:-
16:00 FC Hradec Králové - FK Fotbal Třinec -:-
16:00 FK Varnsdorf - Viktoria Žižkov -:-
Turkije > SüperLig 2018/2019  Turkije >   SüperLig 2018/2019 >
12:30 Yeni Malatyaspor - Sivasspor -:-
17:00 Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir F.K. -:-
18:00 Akhisar Belediyespor - Trabzonspor -:-
19:30 Atiker Konyaspor - Beşiktaş -:-
Turkije > 1. Lig 2018/2019  Turkije >   1. Lig 2018/2019 >
13:00 Elazığspor - Gazişehir Gaziantep FK -:-
15:30 Boluspor - Giresunspor -:-
18:30 Osmanlıspor FK - Adana Demirspor -:-
18:30 Adanaspor - Balıkesirspor -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2018/2019  Turkije >   2. Lig Beyaz 2018/2019 >
13:30 Gümüşhanespor - Usakspor -:-
13:30 Gaziantepspor - Bayrampaşaspor -:-
14:00 Ankara Demirspor - Keçiörengücü -:-
14:30 Inegölspor - Samsunspor -:-
14:30 Eyüpspor - Sarıyer SK -:-
14:30 Sancaktepe Belediye - Hacettepe -:-
18:00 Amed SK - Manisaspor -:-
18:00 Sakaryaspor - Niğde Belediyespor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2018/2019  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2018/2019 >
13:30 Sivas Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği -:-
14:00 Bugsaşspor - Şanlıurfaspor -:-
14:00 Zonguldak Kömürspor - Fatih Karagümrük SK -:-
14:30 Tuzlaspor - Tarsus Idman Yurdu -:-
14:30 Kırklarelispor - Anadolu Selçukspor -:-
18:00 Fethiyespor - Menemen Belediyespor -:-
18:00 Kahramanmarasspor - Tokatspor -:-
Uruguay > Primera División 2018 Clausura  Uruguay >   Primera División 2018 Clausura >
21:00 CA Cerro - River Plate -:-
21:00 Montevideo Wanderers - Racing Club -:-
21:00 Liverpool FC - Defensor Sporting -:-
21:00 El Tanque Sisley - CA Progreso niet gespeeld
21:00 Boston River - Nacional -:-
21:00 CA Peñarol - CA Fénix -:-
21:00 CA Atenas - Rampla Juniors -:-
21:00 Danubio FC - Club Atlético Torque -:-
Venezuela > Primera División 2018 Clausura  Venezuela >   Primera División 2018 Clausura >
00:00 Monagas - Academia Puerto Cabello -:-
21:30 Atlético Venezuela - Metropolitanos FC -:-
21:45 Deportivo La Guaira - Caracas FC -:-
22:00 Deportivo Lara - Aragua FC -:-
22:00 Zulia FC - Trujillanos FC -:-
23:00 Carabobo FC - Mineros de Guayana -:-
23:00 Deportivo Táchira - Estudiantes de Mérida -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2018  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2018 >
02:00 FC Dallas - Orlando City -:-
02:30 Sporting Kansas City - Los Angeles Galaxy -:-
03:00 Colorado Rapids - Los Angeles FC -:-
03:30 Real Salt Lake - Portland Timbers -:-
04:30 San Jose Earthquakes - New York RB -:-
19:00 D.C. United - Chicago Fire -:-
Verenigde Staten > United Soccer League 2018  Verenigde Staten >   United Soccer League 2018 >
Atlanta United 2 - Charleston Battery -:-
Wales > Premier League 2018/2019  Wales >   Premier League 2018/2019 >
15:30 Cardiff Metropolitan - Gap Connah's Quay FC -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2018/2019  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2018/2019 >
15:30 Golden Arrows - Black Leopards -:-
15:30 Baroka FC - SuperSport United -:-
15:30 Mamelodi Sundowns - BidVest Wits -:-
Zuid-Korea > K League 1 2018  Zuid-Korea >   K League 1 2018 >
06:00 Sangju Sangmu - Suwon Bluewings -:-
06:00 Gyeongnam FC - Jeju United -:-
08:00 Ulsan Hyundai - Jeonbuk FC -:-
Zuid-Korea > K League 2 2018  Zuid-Korea >   K League 2 2018 >
07:00 Seongnam FC - Seoul E-Land FC -:-
08:00 Suwon FC - Busan IPark -:-
Zweden > Allsvenskan 2018  Zweden >   Allsvenskan 2018 >
15:00 BK Häcken - Malmö FF -:-
17:30 AIK Solna - Örebro SK -:-
17:30 IF Brommapojkarna - Hammarby IF -:-
17:30 IFK Norrköping - Djurgårdens IF -:-
Zweden > Superettan 2018  Zweden >   Superettan 2018 >
15:00 Varbergs BoIS - Norrby IF -:-
17:30 Helsingborgs IF - Falkenbergs FF -:-
Zweden > Division 1 Norra 2018  Zweden >   Division 1 Norra 2018 >
15:00 Akropolis IF - BK Forward -:-
15:00 Carlstad United BK - Sandvikens IF -:-
15:00 Västerås SK - Skelleftea FF -:-
16:00 Assyriska IF i Norrköping - Team Thorengruppen SK -:-
Zweden > Division 1 Södra 2018  Zweden >   Division 1 Södra 2018 >
16:00 Husqvarna FF - Skövde AIK -:-
17:00 IK Oddevold - Mjällby AIF -:-
Zwitserland > Super League 2018/2019  Zwitserland >   Super League 2018/2019 >
16:00 Grasshopper Club Zürich - FC Lugano -:-
16:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Sion -:-
16:00 FC Thun - FC Zürich -:-
Zwitserland > Challenge League 2018/2019  Zwitserland >   Challenge League 2018/2019 >
14:30 FC Chiasso - FC Lausanne-Sport -:-
15:00 FC Aarau - FC Winterthur -:-
16:00 Servette Genève - FC Wil 1900 -:-
Zwitserland > Promotion League 2018/2019  Zwitserland >   Promotion League 2018/2019 >
FC Sion II - SC Cham -:-
FC Bavois - Stade Nyonnais -:-
FC Zürich II - FC Wohlen -:-
FC Münsingen - FC La Chaux-de-Fonds -:-
AC Bellinzona - SC Brühl -:-
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2018/2019  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2018/2019 >
13:30 BSC Young Boys - FC Luzern -:-
14:00 FC Basel 1893 - Grasshopper Club Zürich -:-
17:00 Servette FCCF - Lugano Femminile -:-
17:00 FC Zürich Frauen - FC Yverdon Féminin -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner