22.08.2014 16:19

Doellijntechnologie bij Ajax - PSV

Scheidsrechter Björn Kuipers kan aankomende zondag gebruik maken van de doellijntechnologie. Dit heeft de KNVB vrijdagmiddag bekendgemaakt. 

In de eerste thuiswedstrijd van Ajax, in de eerste speelronde tegen Vitesse, was het eigenlijk ook al de bedoeling dat de scheidsrechter technologische hulpmiddelen zou krijgen, maar vlak voor de wedstrijd werd het systeem afgekeurd. Ook in de strijd om de Johan Cruijff Schaal, die ging tussen Ajax en PEC Zwolle, werd uiteindelijk geen gebruik gemaakt van de doellijntechnologie.

Het is bij Ajax - PSV dus opnieuw mogelijk dat Kuipers het systeem afkeurt op basis van een laatste test. Deze wordt ongeveer twee à drie uur voor de wedstrijd uitgevoerd. Ajax - PSV wordt zondagmiddag om 16.45 afgewerkt in de ArenA.

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner