11.02.2015 11:49

PEC Zwolle wil verder met Feyenoord-doelman

Doelman Warner Hahn van PEC Zwolle baalt van de eerste tegentreffer tegen Sc Heerenveen. (07-02-2015)
Doelman Warner Hahn van PEC Zwolle baalt van de eerste tegentreffer tegen Sc Heerenveen. (07-02-2015)

Als het aan PEC Zwolle ligt staat Warner Hahn ook volgend seizoen onder de lat. Hij wordt momenteel gehuurd van Feyenoord. PEC Zwolle wil van dezelfde constructie gebruik blijven maken.

Technisch directeur Gerard Nijkamp van PEC Zwolle gaat zo snel mogelijk om tafel met Feyenoord om te bespreken of Hahn weer gehuurd kan worden. "Hij heeft onze verwachtingen overtroffen', zegt Nijkamp tegen Voetbal International. 'Als keeper en als mens. Mocht Feyenoord hem nog een jaar willen verhuren, dan willen wij als eerste aan de bel trekken." 

De doelman zelf liet vorige week al weten dat hij het uitstekend naar zijn zin heeft in de Hanzestad. PEC draait bovenin de Eredivisie mee en maakt ook kans op prolongatie van de KNVB Beker. Hahn kwam op de laatste dag van de zomerse transferperiode naar Zwolle. Omdat Feyenoord Kenneth Vermeer had gekocht van Ajax was de voormalige sluitpost van FC Dordrecht overbodig geworden bij de Rotterdammers.

Feyenoord wilde hem bij Excelsior stallen, maar Hahn gaf de voorkeur aan Zwolle. De houder van KNVB beker had zelf een nieuwe doelman nodig, omdat Diederik Boer was vertrokken naar Ajax. Die vulde in Amsterdam het gat op dat Vermeer had achtergelaten.

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner