Bertrand Traoré wil voorbeeld Bony achterna

Vitesse heeft een prima verleden met Afrikaanse spelers. Zo stond in een ver verleden Mahamadou Diarra onder contract in Arnhem en als meest recente voorbeeld Wilfried Bony. De volgende sterspeler is echter alweer in de maak.
Bertrand Traoré wordt gehuurd van Chelsea en de aanvaller lijkt dit seizoen weer op te bloeien. Hij kwam negentien competitiewedstrijden in actie en scoorde zes keer. Het zijn nog niet de cijfers van Bony, die onlangs de overstap naar Manchester City, maar Traoré hoopt ooit eens in de voetsporen te treden van de Ivoriaan.
"Bony is een fantastische speler. Hij is een voorbeeld voor mij. Ik ben jong en moet nog een echte man worden. Ik hoop ooit een van de beste spelers van het Afrikaanse continent te zijn", vertelt Traoré na de gewonnen wedstrijd tegen Willem II aan Omroep Gelderland.
Traoré speelt nu anderhalf jaar in het shirt van Vitesse en vertrekt na dit seizoen richting Engeland, waar hij bij Chelsea onder contract staat.
