10.03.2015 19:46
Boëtius onzeker voor treffen met Dordrecht

Colin Kâzim-Richards (l.) viert zijn goal met ploeggenoot Jean-Paul Boëtius (r.) voor Feyenoord tegen Sc Heerenveen. (04-02-2015)
Het is nog uiterst onzeker of Jean-Paul Boëtius het aankomende weekeinde in actie kan komen namens Feyenoord tegen FC Dordrecht. De vleugelaanvaller kampt met een enkelblessure.
De twintigjarige Feyenoorder liep maandagavond in het treffer van Jong Feyenoord met het beloftenteam van sc Heerenveen een enkelblessure op. Dinsdag zat er nog teveel vocht in de enkel van de aanvaller om een foto van de kwetsuur te maken.
Het is dan ook nog de vraag hoelang Boëtius buitenspel staat. De kans dat de aanvaller zondagmiddag in de uitwedstrijd bij FC Dordrecht echter in actie kan komen is klein, meldt het Algemeen Dagblad.
