20.03.2015 16:15

Ruiter tevreden: "Zak niet door ondergrens"

Robbin Ruiter gaat tijdens FC Utrecht - PEC Zwolle naar de hoek om een inzet uit zijn doel te houden. (01-02-2015)
Robbin Ruiter gaat tijdens FC Utrecht - PEC Zwolle naar de hoek om een inzet uit zijn doel te houden. (01-02-2015)

Sinds 2012 staat Robbin Ruiter onder de lat bij FC Utrecht, nadat de Eredivisionist de doelman wegplukte bij FC Volendam. De goalie is tevreden over het huidige seizoen dat hij draait bij FC Utrecht. Ruiter miste maar drie competitiewedstrijden.

"Ik heb me in een aantal wedstrijden kunnen onderscheiden, maar in minder dan ik had gehoopt. Als je het afzet tegen de afgelopen twee seizoenen had ik heel veel wedstrijden waarin ik me echt kon onderscheiden en dat is dit seizoen nog redelijk beperkt gebleven", steekt Ruiter van wal tegenover FC Utrecht TV.

"Ik denk wel dat het een heel stabiel seizoen is met een paar uitschieters naar boven en weinig uitschieters naar beneden. Dat is voor mij wel belangrijk: dat ik de uitschieters naar beneden uit mijn spel heb gehaald." FC Utrecht hanteerde aan het begin van het huidige seizoen een andere tactiek. Inmiddels speelt de ploeg uit de Domstad wat behoudender.

Dit heeft zo zijn gevolgen voor Ruiter. "Je bent wat minder beslissend in wedstrijden, waardoor het misschien oogt dat ik een wat minder seizoen heb, maar als je heel objectief kijkt dan zie je ook dat ik een bepaalde standaard heb en dat ik niet meer door een ondergrens zak."

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner