Van Hanegem 'niet blij' met transfer Kuyt

Veel Feyenoord-fans zijn euforisch met de komst van Dirk Kuyt naar Feyenoord. Willem van Hanegem niet. Hij vindt dat de aanvaller eigenlijk te laat terugkeert.
"Ik vind het leuk dat hij komt, maar we moeten het ook niet overdrijven", zo schrijft hij in zijn wekelijkse column voor het Algemeen Dagblad. "Ik ben afgelopen week door meerdere mensen gebeld die me vroegen of ik blij was. Nee, daar ben ik een beetje te oud voor, hou op met die poppenkast. De echte Feyenoord-fans vinden ook dat Kuyt drie jaar geleden al had moeten terugkomen. Daar zit wel wat in. Maar toen koos hij voor het geld in Turkije."
Toch denkt Van Hanegem dat Feyenoord een goede versterking in huis heeft gehaald. Sterker nog: hij hoopt dat Feyenoord nu een nieuwe stap in de ontwikkeling kan zetten. "Met Kuyt en mogelijk Guidetti erbij moet Feyenoord volgend seizoen om de titel kunnen spelen. Maar dat had dit jaar al gemoeten en vorig jaar nóg meer", zo is de oer-Feyenoorder van mening. De concurrentie vindt hij namelijk niet erg sterk. "PSV speelt ook niet echt goed, maar die ploeg ging er deze competitie helemaal voor en wilde koste wat het kost kampioen worden. Daarin heeft Wijnaldum een belangrijke rol gespeeld. Vooral voor hem vind ik het mooi dat het is gelukt. Gelukkig werd PSV zaterdag niet kampioen zonder zelf te spelen. Dat is niet leuk. Nu kunnen ze het zelf thuis tegen Heerenveen afmaken."
'De Kromme' kijkt dan alvast naar volgend seizoen. Kuyt komt, mogelijk John Guidetti, maar hij hoopt vooral dat de huidige spelers blijven. "Natuurlijk zou ik graag zien dat Clasie blijft, maar dat geldt ook voor Boëtius en Vilhena. Ik ben geen trainer, toch denk ik te weten dat je die gasten goed kunt gebruiken. Ik begrijp ook niet waarom ze dit seizoen zo weinig speeltijd kregen."
