05.05.2015 09:02

FC Groningen houdt hand op de knip

FC Groningen-middenvelder Tjaronn Chery gaat uit zijn dak nadat hij in de tweede helft de gelijkmaker maakt tegen Vitesse. (14-12-2014)
FC Groningen-middenvelder Tjaronn Chery gaat uit zijn dak nadat hij in de tweede helft de gelijkmaker maakt tegen Vitesse. (14-12-2014)

FC Groningen krijgt na het winnen van de beker een flinke smak geld. De Groningers zullen namelijk actief zijn in de groepsfase van de Europa League. Groningen is echter niet van plan om dat geld over de balk te smijten.

"Voor iedereen die denkt dat dit geld allemaal geïnvesteerd gaat worden in spelers: dat kan niet", aldus algemeen directeur Hans Nijland tegenover De Telegraaf. "We kijken voortdurend rond, maar gaan niet ineens anders doen dan we vorige week voor ogen hadden. Er komt geld vrij als Chery bijvoorbeeld weggaat, maar daar moeten we het dan mee doen."

"Wij houden serieus rekening met een vertrek van Chery en zijn tot een bepaald niveau bereid om daar medewerking aan te verlenen", aldus Nijland, die niet van plan is om een opvolger van Chery in huis te halen. Groningen heeft met het aantrekken van Albert Rusnák al een opvolger in huis. De Slowaak was afgelopen weekend met twee treffers belangrijk voor de Groningers. "Hij heeft zijn transfervergoeding (ongeveer drie ton, red.) dubbel en dwars terugbetaald."

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner