18.09.2015 15:16

Excelsior met verrassende spits tegen Ajax

Door de afwezigheid van de geschorste Tom van Weert en Sander Fischer moet trainer Alfons Groenendijk puzzelen met de opstelling van Excelsior. De Rotterdammers wacht zondag de zware thuiswedstrijd tegen koploper Ajax.

Van Weert zal worden vervangen door Nigel Hasselbaink, verklapt Groenendijk alvast. "Nigel heeft in Schotland ook op die positie gespeeld, hij is een jongen die altijd loopt en sleurt. Hij doet soms ook onberekenbare dingen."

"Op deze manier denken wij Ajax zondag te kunnen bespelen", vervolgt de coach op de clubwebsite van Excelsior. "Wij moeten het compact houden, weinig ruimte weggeven en als wij de bal hebben genoeg brengen om zelf gevaarlijk te worden. Je hebt in elke wedstrijd een kans, je moet er alleen zelf alles aan doen om die kans te pakken."

Voor Groenendijk betekent de wedstrijd tegen Ajax het weerzien met zijn oude club. De trainer was er zeven jaar als speler en coach actief. "Ik ken heel veel mensen bij Ajax, zo heb ik samengespeeld- en gewerkt met Frank de Boer. Ik ken veel spelers, de staf, de mensen er omheen. Er zitten behoorlijk wat spelers in de selectie waarmee ik nog heb gewerkt. Dat alles maakt het wel speciaal om zondag met Excelsior tegen Ajax te spelen."

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner