22.02.2016 16:05

FC Utrecht - VVSB in nagenoeg vol stadion

Vladimir Jozić (l.) en Giovialli Serbony kunnen hun geluk niet op. De spelers schrijven met VVSB geschiedenis door zich via FC Den Bosch te plaatsen voor de halve finale van de KNVB beker. (03-02-2016)
Vladimir Jozić (l.) en Giovialli Serbony kunnen hun geluk niet op. De spelers schrijven met VVSB geschiedenis door zich via FC Den Bosch te plaatsen voor de halve finale van de KNVB beker. (03-02-2016)

Het gaat goed met de voorverkoop van de bekerwedstrijd tussen FC Utrecht en de amateurs van VVSB. Ruim een week voor aanvang van het duel zijn er al twintigduizend kaarten verkocht, waardoor er nog ongeveer vijfduizend beschikbaar zijn.

De capaciteit van de Galgenwaard, waar de wedstrijd op 3 maart wordt afgewerkt, bedraagt 25.000 toeschouwers. FC Utrecht heeft eerder al toegezegd dat fans en betrokkenen van VVSB op tweeduizend kaarten mogen rekenen. FC Utrecht en VVSB staan tegenover elkaar in de halve finale van de KNVB beker. Het bekertoernooi leeft weer, mede omdat de winnaar van de beker zich mag melden in de groepsfase van de Europa League.

"Het enthousiasme in de provincie is groot", stelt algemeen directeur Wilco van Schaik dan ook op de clubsite van FC Utrecht. "Onze seizoenkaarthouders maakten massaal gebruik van de geboden kans als eerste kaarten aan te schaffen en ook de clubkaarthouders weten, zowel online als fysiek, de weg naar FC Utrecht vanuit alle hoeken van de provincie te vinden. Daar zijn we blij mee en trots op."

De andere halve finale van de KNVB beker gaat tussen Feyenoord en AZ.

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner