Jans grapt: "Een zware dobber gaat ook onder"

Dit Eredivisie-weekend draait het om de grote vraag wie de landstitel pakt: Ajax of PSV. De Amsterdammers kronen zich tot beste als ze winnen bij De Graafschap. Tenzij er gekke dingen gebeuren in Zwolle. Dan moet PSV niet alleen winnen, maar ook het verschil in doelsaldo goedmaken. Ron Jans maakt zich alleen druk om zijn eigen ploeg.
"We kunnen wel heel dapper gaan roepen dat we voor de winst gaan, maar PSV is een hele zware dobber. Toch gaat ook een zware dobber weleens onder", zei Jans op de persconferentie. "PSV zal het initiatief nemen zoals ze altijd doen en snel willen scoren. Het wordt mooi weer en hopelijk ook een mooie wedstrijd."
Voor PEC Zwolle staat er ook nog wat op het spel. De mannen van Ron Jans willen de play-offs veilig stellen om in de strijd te blijven voor Europees voetbal. Eén punt is voldoende om dat doel te halen. Bij verlies moet er met een schuin oog gekeken worden naar de andere velden. Dan is PEC afhankelijk van zijn concurrenten.
