20.09.2016 14:16

Lamprou wil stunt tegen Ajax herhalen

Willem II wacht woensdagavond een zware bekerwedstrijd tegen Ajax. Kostas Lamprou is echter vol vertrouwen, mede door de 1-2 overwinning die de Tilburgers er enkele weken eerder boekten.

"We hebben een keer iets geks gedaan. Waarom zouden we niet twee keer iets geks kunnen doen?", begint de doelman tegenover Voetbal international. "Ik wil mijn team graag helpen. En dat hoop ik ook morgen tegen Ajax te doen. Natuurlijk wordt het niet makkelijk. Maar we kennen de zwakke plekken van Ajax. Aan ons de taak daarvan te profiteren. Die eerdere zege smaakt naar meer."

Na Ajax wachten NEC en Feyenoord. "Het worden moeilijke maar mooie weken", gaat de sluitpost verder. "Maar we hebben vertrouwen. Het is jammer dat we tegen Excelsior onnodig twee punten weggaven (1-1, red.), maar toch heb ik het gevoel dat we stabieler zijn dan vorig jaar", aldus Lamprou.

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner