13.10.2016 21:24

Petrović strijdvaardig in aanloop naar Ajax

Trainer Željko Petrović hoopt dat zijn spelers van ADO Den Haag zich zondag kunnen afsluiten van alle emoties die bij een thuiswedstrijd tegen Ajax komen kijken. De oefenmeester beseft dat de krachtmeting voor de supporters van zijn club als wedstrijd van het jaar geldt. “Maar wij benaderen deze wedstrijd als alle anderen”, vertelt Petrovic tegen de camera’s van ADO Den Haag TV.

“Dat is op een manier dat we het duel kunnen winnen”, stelt Petrović. “Daarvoor moeten we ons wel afsluiten voor de emotie die bij zo'n wedstrijd komt kijken. De buitenlandse jongens zullen die emotie minder ervaren dan de Haagse spelers. Die weten wat er op het spel staat. Hoewel de buitenlanders ook weten dat we tegen een grote club spelen. We moeten in ieder geval als mannen spelen om een kans te maken tegen Ajax.”

ADO Den Haag mist twee basisspelers ten opzichte van de vorige wedstrijd tegen PEC Zwolle. Aaron Meijers is voorlopig uitgeschakeld met een knieblessure. De Duitse middenvelder Tom Trybull is geschorst voor het duel met de club uit Amsterdam.

ANP/Voetbal.com

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner