20.09.2015 11:54

Van Bronckhorst passeert miljoenenaankoop

Eric Botteghin moedigt zijn ploeggenoten aan. Feyenoord staat op dit moment met 1-0 voor tegen Vitesse. De verdediger pept zijn collega's op. (23-08-2015)
Eric Botteghin moedigt zijn ploeggenoten aan. Feyenoord staat op dit moment met 1-0 voor tegen Vitesse. De verdediger pept zijn collega's op. (23-08-2015)

Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst geeft zondagmiddag in het Eredivisie-duel met Roda JC in zijn defensie de voorkeur aan Sven van Beek. Dat betekent dat aankoop Eric Botteghin, die voor zo'n 2.5 miljoen euro overkwam van FC Groningen, op de bank plaatsneemt. 

Vorige week tegen Willem II vormde Van Beek ook het centrale duo met Jan-Arie van der Heijden. Toen was Botteghin geblesseerd, nu is hij gepasseerd. Dat geldt ook voor aanvaller Bilal Başaçıkoğlu. Hij lijkt zijn basisplaats definitief kwijt te zijn aan Eljero Elia, die tegen Roda JC zijn basisdebuut viert. Ook op het middenveld heeft Van Bronckhorst ingegrepen. Hij gunt Jens Toornstra een basisplaats in plaats van Lex Immers.

Bij Roda JC heeft trainer Darije Kalezić geen reden gezien om in te grijpen. Hij stuurt dezelfde elf spelers het veld in die een week geleden begonnen tegen NEC (0-0).

UPDATE: 

In de warming-up is Roda JC-aanvaller Mitchel Paulissen afgehaakt, omdat hij door zijn enkel ging tijdens een kleine partijspel voor de wedstrijd. Yiadom Boakye is zijn vervanger. Hij debuteert hierdoor in de basis van Roda JC.

De wedstrijd begint om 12.30 uur en is LIVE te volgen!


 

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner