. .
FIFA > Vriendschappelijk 2023 > Juni FIFA >    Vriendschappelijk 2023 > Juni
Taiwan - Thailand -:-
China - Myanmar -:-
02:00 Honduras - Venezuela -:-
05:00 Costa Rica - Guatemala -:-
13:00 Zuid-Korea - Peru -:-
19:00 Zweden - Nieuw-Zeeland -:-
19:00 Colombia - Irak -:-
20:30 Servië - Jordanië -:-
20:45 Polen - Duitsland -:-
FIFA > U21 Vriendschappelijk 2023 > Juni FIFA >   U21 Vriendschappelijk 2023 > Juni
15:30 Oostenrijk - IJsland -:-
18:00 Duitsland - Zwitserland -:-
18:30 Frankrijk - Mexico -:-
FIFA > U18 Vriendschappelijk 2023 > Juni FIFA >   U18 Vriendschappelijk 2023 > Juni
18:00 Finland - Litouwen -:-
FIFA > U17 Vriendschappelijk 2023 > Juni FIFA >   U17 Vriendschappelijk 2023 > Juni
10:00 Roemenië - Oostenrijk -:-
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2023 > Juni FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2023 > Juni
16:00 Bulgarije - Oostenrijk -:-
UEFA > EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep B UEFA >    EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep B
20:45 Gibraltar - Frankrijk -:-
20:45 Griekenland - Ierland -:-
UEFA > EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep C UEFA >    EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep C
20:45 Malta - Engeland -:-
20:45 Noord-Macedonië - Oekraïne -:-
UEFA > EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep D UEFA >    EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep D
20:45 Wales - Armenie -:-
20:45 Letland - Turkije -:-
UEFA > EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep H UEFA >    EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep H
18:00 Finland - Slovenië -:-
20:45 Denemarken - Noord-Ierland -:-
20:45 San Marino - Kazachstan -:-
UEFA > EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep I UEFA >    EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep I
20:45 Andorra - Zwitserland -:-
20:45 Wit-Rusland - Israël -:-
20:45 Kosovo - Roemenië -:-
UEFA > U21 EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep G UEFA >   U21 EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep G
19:00 Faroer Eilanden - Andorra -:-
UEFA > U21 EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep I UEFA >   U21 EURO Kwalificaties 2023/2024 > Groep I
Litouwen - Denemarken -:-
CONCACAF > Gold Cup KW 2023 > 1e Ronde CONCACAF >    Gold Cup KW 2023 > 1e Ronde
22:30 Trinidad & Tobago - Guadeloupe -:-
CONCACAF > CONCACAF Nations League A 2022/2023 > Halve Finale CONCACAF >    CONCACAF Nations League A 2022/2023 > Halve Finale
Verenigde Staten - Mexico -:-
01:00 Panama - Canada -:-
AFC > U17 Asian Cup 2023 > Groep B AFC >   U17 Asian Cup 2023  > Groep B
14:00 Zuid-Korea - Qatar -:-
16:00 Iran - Afghanistan -:-
AFC > U17 Asian Cup 2023 > Groep C AFC >   U17 Asian Cup 2023  > Groep C
12:00 Australië - Saoedi-Arabië -:-
16:00 Tajikistan - China -:-
Algerije > Ligue 1 2022/2023  Algerije >   Ligue 1 2022/2023 >
USM Alger - MC Alger -:-
Australië > NPL Victoria 2023  Australië >   NPL Victoria 2023 >
11:30 Melbourne Knights - Port Melbourne Sharks -:-
12:00 Green Gully SC - Altona Magic SC -:-
12:30 Heidelberg United - South Melbourne FC -:-
12:30 Oakleigh Cannons - St Albans Saints -:-
Australië > NPL Queensland 2023  Australië >   NPL Queensland 2023 >
12:30 Brisbane Roar Youth - Peninsula Power -:-
12:30 Rochedale Rovers - Redlands United -:-
12:30 Olympic FC - Sunshine Coast Wanderers -:-
Australië > NPL Northern NSW 2023  Australië >   NPL Northern NSW 2023 >
12:00 Valentine FC - Maitland FC -:-
Australië > NPL South Australia 2023  Australië >   NPL South Australia 2023 >
12:00 FK Beograd - West Adelaide Hellas -:-
Brazilië > Série D 2023 > Groep D  Brazilië >   Série D 2023 > Groep D
00:00 Jacuipense - BA - Falcon - SE -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2022/2023  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2022/2023 >
18:00 Næsby BK - Kolding IF -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2022/2023  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2022/2023 >
18:00 Næsby BK - Kolding IF -:-
IJsland > 1. deild 2023  IJsland >   1. deild 2023 >
20:00 Þór Akureyri - UMF Selfoss -:-
20:00 IF Vestri - Leiknir Reykjavík -:-
21:15 ÍA Akranes - Þróttur Reykjavík -:-
21:15 Afturelding - UMF Njarðvík -:-
21:15 UMF Grindavík - Fjölnir Reykjavík -:-
Verenigde Staten > MLS Next Pro 2023  Verenigde Staten >   MLS Next Pro 2023 >
01:00 Columbus Crew 2 - Atlanta United II -:-
01:00 Toronto FC 2 - Huntsville City FC -:-
02:00 Chicago Fire 2 - Orlando City B -:-
02:00 Houston Dynamo 2 - Portland Timbers 2 -:-
02:00 Sporting Kansas City 2 - Tacoma Defiance -:-
03:00 Vancouver Whitecaps 2 - Real Monarchs SLC -:-
04:00 Los Angeles Galaxy II - Los Angeles FC 2 -:-
Zweden > Division 1 Norra 2023  Zweden >   Division 1 Norra 2023 >
19:00 Sollentuna FK - IFK Stocksund -:-
19:00 Umeå FC - Piteå IF -:-
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2023  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2023 >
18:00 Djurgårdens IF - Linköpings FC -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner