. .
FIFA > Vriendschappelijk 2019 > November FIFA >    Vriendschappelijk 2019 > November
15:00 Litouwen - Nieuw-Zeeland 1:0 (1:0)
FIFA > Vriendschappelijke duels 2019 > Kalenderweek FIFA >    Vriendschappelijke duels 2019 > Kalenderweek
14:00 FK Krasnodar - FK Rostov 1:0 (1:0)
15:00 CFR Cluj - Kisvárda FC 2:0 (1:0)
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Derde plaats FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Derde plaats
19:00 Nederland - Frankrijk 1:3 (1:1)
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Finale FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Finale
23:00 Mexico - Brazilië -:-
FIFA > U17 Vriendschappelijk 2019 > November FIFA >   U17 Vriendschappelijk 2019 > November
00:30 Verenigde Staten - Verenigde Staten 0:2
15:00 Denemarken - Tsjechië 3:1
FIFA > U17 Generation Adidas Cup 2019/2020 Qualification > Groep D FIFA >   U17 Generation Adidas Cup 2019/2020 Qualification > Groep D
19:00 Impact de Montréal - Toronto FC -:-
20:00 FC Cincinnati - Columbus Crew -:-
UEFA > EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep A UEFA >    EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep A
18:00 Bulgarije - Tsjechië 1:0 (0:0)
18:00 Kosovo - Engeland 0:4 (0:1)
UEFA > EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep B UEFA >    EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep B
15:00 Luxemburg - Portugal 0:2 (0:1)
15:00 Servië - Oekraïne 2:2 (1:1)
UEFA > EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep H UEFA >    EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep H
20:45 Albanië - Frankrijk 0:2
20:45 Andorra - Turkije 0:2
20:45 Moldavië - IJsland 0:1
UEFA > U21 EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 9 UEFA >   U21 EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 9
16:00 Duitsland - België 2:3 (1:2)
CAF > Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep A CAF >    Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep A
14:00 Tsjaad - Mali 0:2 (0:2)
17:00 Guinea - Namibië 2:0 (1:0)
CAF > Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep B CAF >    Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep B
14:00 Oeganda - Malawi 2:0 (1:0)
14:00 Zuid-Soedan - Burkina Faso 1:2 (0:2)
CAF > Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep C CAF >    Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep C
14:00 Zuid-Afrika - Soedan 1:0 (1:0)
CAF > Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep D CAF >    Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep D
20:00 Gabon - Angola 2:1
CAF > Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep F CAF >    Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep F
17:00 Rowanda - Kameroen 0:1 (0:0)
CAF > Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep I CAF >    Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep I
14:00 eSwatini - Senegal 1:4 (0:0)
17:00 Congo - Guinea-Bissau 3:0 (1:0)
CAF > Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep L CAF >    Afr. Cup KW 2019/2020 > Groep L
14:00 Benin - Sierra Leone 1:0 (1:0)
17:00 Lesotho - Nigeria 2:4 (1:2)
CONCACAF > CONCACAF Nations League B 2019/2020 > Groep A CONCACAF >    CONCACAF Nations League B 2019/2020 > Groep A
23:00 Frans Guyana - St. Kitts & Nevis -:-
CONCACAF > CONCACAF Nations League B 2019/2020 > Groep B CONCACAF >    CONCACAF Nations League B 2019/2020 > Groep B
00:00 St. Lucia - Dom. Republiek 1:0
04:00 El Salvador - Montserrat 1:0
CONCACAF > CONCACAF Nations League C 2019/2020 > Groep A CONCACAF >    CONCACAF Nations League C 2019/2020 > Groep A
01:30 Cayman Eilanden - Maagdeneilanden 1:0
CONCACAF > CONCACAF Nations League C 2019/2020 > Groep B CONCACAF >    CONCACAF Nations League C 2019/2020 > Groep B
21:00 Bonaire - Bahamas -:-
CONCACAF > CONCACAF Nations League C 2019/2020 > Groep C CONCACAF >    CONCACAF Nations League C 2019/2020 > Groep C
02:00 Guatemala - Puerto Rico 5:0
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
18:45 MC Alger - CA Bordj Bou Arreridj 1:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
21:30 Gimnasia de Mendoza - Instituto de Córdoba 0:0
23:15 Tigre - Brown de Adrogué -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura >
21:00 San Telmo - San Miguel -:-
21:00 Armenio - Comunicaciones -:-
21:00 Sacachispas - Acassuso -:-
21:00 UAI Urquiza - Talleres de Remedios de Escalada -:-
21:10 Almirante Brown - Argentino de Quilmes -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
21:00 Olimpo de Bahía Blanca - Sansinena de General Cerri -:-
21:00 Peñarol de Chimbas - Juventud Unida Universitario -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
21:00 San Martín de Formosa - Chaco For Ever -:-
21:00 Juventud Unida de Gualeguaychú - Unión de Sunchales -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
22:00 Cipolletti - Camioneros -:-
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona A >
22:00 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Gimnasia de Concepción del Uruguay -:-
23:00 Güemes de Santiago del Estero - Douglas Haig -:-
23:30 Sarmiento de Resistencia - Crucero del Norte -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
06:00 Brisbane Roar - Melbourne City FC 4:3 (0:2)
08:30 Sydney FC - Melbourne Victory 2:1 (0:1)
Australië > National Youth League 2019/2020  Australië >   National Youth League 2019/2020 >
00:30 Canberra United (Y) - Central Coast Mariners (Y) 1:3 (1:2)
03:30 Perth Glory (Y) - Adelaide United (Y) 0:3 (0:1)
Australië > Vrouwen W-League 2019/2020  Australië >  Vrouwen W-League 2019/2020 >
06:00 Sydney FC - Melbourne Victory 3:0 (2:0)
06:00 Canberra United - Perth Glory 2:0 (2:0)
08:00 Newcastle United Jets - Melbourne City FC 1:1 (0:1)
België > Eerste klasse B 2019/2020 Periode 2  België >   Eerste klasse B 2019/2020 Periode 2 >
16:00 Union St. Gilloise - Excelsior Virton 2:0 (1:0)
20:00 KSV Roeselare - KVC Westerlo 2:5
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2019 > Zwischenrunde  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2019 > Zwischenrunde
20:30 Real Santa Cruz - Atlético Palmaflor -:-
Brazilië > Série A 2019  Brazilië >   Série A 2019 >
20:00 Grêmio Porto Alegre - Flamengo RJ 0:1
20:00 EC Bahia - Palmeiras 1:1
22:00 Corinthians SP - Internacional -:-
22:00 Chapecoense - Ceará SC -:-
22:00 Athletico Paranaense - Botafogo - RJ -:-
23:00 Fortaleza - CSA -:-
Brazilië > Série B 2019  Brazilië >   Série B 2019 >
20:00 São Bento - Brasil de Pelotas 3:1
20:00 Sport - PE - Vila Nova - GO 0:0
22:30 Figueirense - Cuiabá - MT -:-
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2019 Playoffs > Halve Finale  Brazilië >  U20 Campeonato Brasileiro  2019 Playoffs > Halve Finale
18:00 Flamengo RJ - Corinthians SP 0:0
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
Coquimbo Unido - O'Higgins uitgest.
Iquique - Huachipato uitgest.
Universidad Católica - Colo-Colo uitgest.
Chili > Primera B 2019  Chili >   Primera B 2019 >
Santiago Wanderers - San Luis uitgest.
Deportes Temuco - Unión San Felipe uitgest.
Cobreloa - Santa Cruz uitgest.
Santiago Morning - Rangers uitgest.
Colombia > Primera A 2019 Clausura Playoffs > Groep B  Colombia >   Primera A 2019 Clausura Playoffs > Groep B
20:30 Santa Fe - Alianza Petrolera -:-
22:30 América de Cali - Deportivo Cali -:-
Colombia > Primera B 2019 Clausura Playoffs > Groep A  Colombia >   Primera B 2019 Clausura Playoffs > Groep A
01:00 Tigres FC - Deportivo Pereira 0:5 (0:3)
01:00 Deportes Quindío - Cortuluá 3:3 (1:1)
Colombia > Primera B 2019 Clausura Playoffs > Groep B  Colombia >   Primera B 2019 Clausura Playoffs > Groep B
21:00 Real Cartagena - Bogotá FC 1:0
Costa Rica > Primera División 2019/2020 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2019/2020 Apertura >
00:00 Municipal Pérez Zeledón - CS Herediano 1:0 (0:0)
03:00 Deportivo Saprissa - Municipal Grecia 0:2 (0:1)
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
13:45 Næstved BK - Fremad Amager 0:1 (0:0)
15:00 Skive IK - Kolding IF 0:2 (0:2)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:30 Slagelse B&I - HB Køge 3:1
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
14:45 Slagelse B&I - HB Køge 0:3
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
13:00 Odense BK - Aalborg BK 4:0
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 VfB Oldenburg - Holstein Kiel II 2:1 (1:1)
14:00 Eintracht Norderstedt - Lüneburger SK Hansa 1:0 (0:0)
14:00 TSV Havelse - SV Drochtersen/Assel 1:2 (1:2)
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Fortuna Köln - Borussia Dortmund II 0:2 (0:0)
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 DJK Ammerthal - DJK Vilzing 1:3
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
16:00 Jahn Regensburg II - SpVgg Hankofen-Hailing 3:3 (0:2)
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
SFL Bremerhaven - SG Aumund-Vegesack uitgest.
11:00 ESC Geestemünde - Bremer SV 0:2 (0:1)
14:30 Union 60 Bremen - BTS Neustadt 1:1 (0:0)
14:30 SV Hemelingen - LTS Bremerhaven 5:2 (2:2)
15:00 SC Borgfeld - Blumenthaler SV 1:1 (0:1)
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:45 Rot-Weiß Walldorf - SV Steinbach 3:0 (2:0)
14:45 SV 1910 Neuhof - FC Eddersheim 1:1 (1:0)
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
14:00 TuS Bersenbrück - VfV Hildesheim 0:5 (0:1)
14:00 FT Braunschweig - Atlas Delmenhorst 0:0 (0:0)
14:00 VfL Oldenburg - MTV Gifhorn 4:1 (2:0)
14:00 TB Uphusen - MTV Wolfenbüttel 1:1 (1:0)
14:00 U.S.I. Lupo-Martini - Kickers Emden 2:1 (0:0)
14:00 Arminia Hannover - SC Spelle-Venhaus 0:1 (0:0)
14:00 Germania Egestorf/Langreder - Eintracht Northeim 3:2 (2:1)
14:00 FC Hagen/Uthlede - Heeslinger SC 2:5 (1:2)
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:30 1. FC Rielasingen-Arlen - FC Nöttingen 2:3 (1:1)
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
14:00 Union Tornesch - Niendorfer TSV 1:1
15:00 TSV Sasel - Victoria Hamburg 1:2
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2019/2020 >
14:30 FC Wegberg-Beeck - VfL 08 Vichttal 2:0 (1:0)
14:30 1. FC Düren - SV Deutz 05 4:1 (2:1)
14:45 SV Breinig - Borussia Freialdenhoven 1:1
14:45 Spvg Wesseling-Urfeld - FC Pesch 1956 1:1
15:00 FC Hennef 05 - SpVgg Frechen 1:1
15:00 SV 1914 Eilendorf - Viktoria Arnoldsweiler 2:3
15:30 Blau-Weiß Friesdorf - Siegburger SV 04 3:2
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
14:30 SSVg Velbert - TSV Meerbusch 3:0 (1:0)
14:30 1. FC Kleve - 1. FC Bocholt 1:1 (0:0)
15:00 Germania Ratingen 04/19 - FC Kray 2:2 (0:1)
15:00 VfB 03 Hilden - Schwarz-Weiß Essen 0:3 (0:0)
15:15 SC Union Nettetal - SC Velbert 1:1 (0:1)
15:30 Sportfreunde Niederwenigern - Cronenberger SC 0:1 (0:0)
Duitsland > Oberliga Westfalen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2019/2020 >
14:30 SC Paderborn 07 II - Sportfreunde Siegen 1:1
14:30 1. FC Kaan-Marienborn - SC Wiedenbrück 1:2
14:30 Westfalia Rhynern - ASC 09 Dortmund 1:1
14:30 FCE Rheine - TSG Sprockhövel 2:1
14:30 Preußen Münster II - RSV Meinerzhagen 1:1
14:30 Holzwickeder SC - TuS Erndtebrück 7:1
14:30 SV Schermbeck 1912 - Hammer SpVg 0:2
15:00 TuS Ennepetal - FC Gütersloh 2:2
15:15 Westfalia Herne - Rot Weiss Ahlen 0:0
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
Eckernförder SV - Weiche Flensburg 08 II uitgest.
14:00 SV Eichede - 1. FC Phönix Lübeck 1:1
14:00 SV Todesfelde - TSV Bordesholm 2:1
Duitsland > Mecklenburg-Vorpommern-Pokal 2019/2020 > Achtste finale  Duitsland >   Mecklenburg-Vorpommern-Pokal 2019/2020 > Achtste finale
13:00 Mulsower SV 61 - Penzliner SV 0:5
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
11:00 Turbine Potsdam II - BV Cloppenburg 3:3 (3:0)
11:00 FC Ingolstadt 04 - Bor. Mönchengladbach 3:4 (0:1)
13:00 SG 99 Andernach - Bayern München II 1:4 (0:1)
Duitsland > Vrouwen DFB-Pokal 2019/2020 > Achtste finale  Duitsland >  Vrouwen DFB-Pokal 2019/2020 > Achtste finale
11:00 1. FC Nürnberg - Arminia Bielefeld 1:2 (0:1)
14:00 1. FC Saarbrücken - FSV Gütersloh 2009 3:4 (2:2, 3:3) n.v.
14:00 1. FC Köln - SGS Essen 1:3 (0:0)
Ecuador > Serie B 2019  Ecuador >   Serie B 2019 >
Atlético Porteño - Clan Juvenil 0:3 Toeg.
El Salvador > Primera División 2019/2020 Apertura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Apertura >
22:00 El Vencedor - Jocoro FC -:-
22:15 Independiente San Vincente - Municipal Limeño -:-
23:00 Sonsonate FC - Once Municipal -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
13:00 Tranmere Rovers - Wycombe Wanderers 0:2 (0:2)
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2019/2020  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2019/2020 >
13:30 Manchester City WFC - West Ham United LFC 5:0
15:00 Brighton & Hove Albion WFC - Birmingham City LFC 3:0
15:00 Chelsea LFC - Manchester United WFC 1:0
15:00 Reading WFC - Bristol City WFC 3:3
16:00 Liverpool LFC - Everton LFC 0:1
16:00 Tottenham Hotspur LFC - Arsenal WFC 0:2
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2019/2020  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2019/2020 >
14:45 EA Guingamp - Paris FC 2:0
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
Entente Feignies Aulnoye - Lille OSC uitgest.
12:00 Le Havre AC - Amiens SC 2:2
14:30 RC Lens - C' Chartres Football 8:2
14:30 US Boulogne - Valenciennes FC 2:1
14:30 SM Caen - Évreux FC 27 5:1
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
14:30 SAS Épinal - Paris FC 3:2
14:30 US Torcy - AJ Auxerre 0:2
14:30 FC Metz - RC Strasbourg 1:2
14:30 Dijon FCO - ASPTT Dijon 1:1
14:30 Olympique Lyon - Le Puy Foot 43 4:1
14:30 ESTAC Troyes - FC Montceau 5:0
14:30 FC Bourg-Péronnas - FC Sochaux 2:3
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.C 2019/2020 >
11:00 Stade Laval - Trélissac FC -:-
11:00 Aviron Bayonnais - Stade Rennes 2:3
11:00 LB Châteauroux - US Concarneau 3:1
14:30 Le Mans FC - EA Guingamp 2:3
14:30 Vannes OC - Tours FC 1:2
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
11:00 US Colomiers - AS Cannes 2:1
14:30 Sporting Club de Toulon - AS Porto Vecchio 3:0
14:30 Nîmes Olympique - Toulouse FC 1:1
14:30 AC Ajaccio - SC Bastia 4:2
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
13:45 Platanias Chanion - Apollon Smyrnis 0:1 (0:0)
14:00 Ergotelis - AE Karaiskakis 4:2 (3:1)
14:00 AO Kerkyra - Chania Kissamikos 0:2 (0:1)
14:00 Levadiakos - Apollon Larisa 2:0 (1:0)
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
US Pontedera - Calcio Lecco 1912 uitgest.
15:00 Calcio Como - Pro Vercelli 1:3 (0:3)
15:00 Olbia - Novara Calcio 1:2 (1:1)
15:00 US Pistoiese - SS Monza 1912 0:1 (0:0)
15:00 AC Renate - US Pianese 1:1 (0:1)
17:30 Carrarese Calcio - US Arezzo 2:2 (0:0)
17:30 Giana Erminio - Robur Siena 1:2 (0:1)
17:30 Gozzano - Aurora Pro Patria 2:2 (2:0)
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
Imolese Calcio - Unione Triestina uitgest.
15:00 Alma Juventus Fano - Piacenza Calcio 2:4 (1:1)
15:00 Vicenza Virtus - Ravenna Calcio 1:0 (0:0)
15:00 FC Südtirol - Sambenedettese 3:0 (3:0)
17:30 Carpi FC - Fermana FC 4:0 (2:0)
17:30 AS Gubbio - AC Cesena 0:2 (0:1)
17:30 Modena FC - Virtus Verona 1:0 (0:0)
17:30 Reggio Audace FC - Vis Pesaro 2:1 (0:1)
17:30 AC Rimini - Union Arzignanochiampo 0:2 (0:0)
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
15:00 Casertana FC - US Avellino 2:0 (2:0)
15:00 Paganese Calcio - SSC Bari 0:1 (0:0)
15:00 Rende - AZ Picerno 1:0 (1:0)
15:00 FC Rieti - Reggina 1914 0:3 Toeg.
15:00 ASD Sicula Leonzio - Virtus Francavilla 1:1 (1:1)
16:00 Teramo Calcio - Ternana Calcio 1:1 (0:0)
17:30 Potenza - Vibonese 1:0 (0:0)
17:30 Viterbese - Cavese 0:1 (0:0)
20:45 US Catanzaro - Calcio Catania 0:0
Italië > Serie D Girone A 2019/2020  Italië >   Serie D Girone A 2019/2020 >
Verbania Calcio - AC Bra uitgest.
14:30 SC Caronnese - Vado FC 4:1
14:30 Fossano Calcio - Borgosesia Calcio 2:1
14:30 SC Ligorna 1922 - Casale 1:1
14:30 AC Prato - Real Forte Querceta 1:0
14:30 Savona FBC - Ghivizzano Borgo 3:0
14:30 Seravezza - Lucchese 2:2
15:00 Calcio Chieri - Sanremese 2:3
15:00 USD Fezzanese - USD Lavagnese 1919 2:0
Italië > Serie D Girone B 2019/2020  Italië >   Serie D Girone B 2019/2020 >
Milano City FC - Seregno uitgest.
14:30 USD Caravaggio - AC Pro Sesto 2:3
14:30 Castellanzese - GS Arconatese 1926 1:2
14:30 US Folgore Caratese - US Dro 0:0
14:30 Legnano - Virtus Bolzano 3:1
14:30 US Levico Terme - Villa d'Almè 1:1
14:30 NibionnOggiono - Virtus Bergamo 0:2
14:30 US Scanzorosciate - AC Pontisola 2:1
14:30 SS Tritium 1908 - Brusaporto 1:1
15:10 US Inveruno - Sondrio Calcio 0:1
Italië > Serie D Girone C 2019/2020  Italië >   Serie D Girone C 2019/2020 >
14:30 Gsd Ambrosiana - Caldiero Terme 1:1
14:30 ASD Campodarsego - US Adriese 2:1
14:30 ASD Cjarlins Muzane - ASD Villafranca 4:3
14:30 Clodiense SSD - APC Chions 3:2
14:30 Delta Rovigo - Union Feltre 1:1
14:30 Luparense - FC Legnago Salus 2:3
14:30 San Luigi - AC Mestre 1:2
14:30 Polisportiva Tamai - Calcio Montebelluna 0:2
14:30 SSD Vigasio - AC Este 1:4
Italië > Serie D Girone D 2019/2020  Italië >   Serie D Girone D 2019/2020 >
14:30 AC Calvina Sport - Ciliverghe Mazzano 2:1
14:30 AC Fanfulla 1874 - Progresso 2:1
14:30 Forlì FC - Savignanese 1:0
14:30 Franciacorta - Sammaurese Calcio 1:1
14:30 Lentigione Calcio - Alfonsine FC 1921 3:0
14:30 Mantova 1911 SSD - US Fiorenzuola 3:3
14:30 Mezzolara Calcio - AC Crema 1:1
14:30 ASD Sasso Marconi 1924 - Correggese 2:2
14:30 USD Vigor Carpaneto 1922 - US Breno 0:3
Italië > Serie D Girone E 2019/2020  Italië >   Serie D Girone E 2019/2020 >
US Grosseto FC - US Gavorrano uitgest.
14:30 Bastia Calcio - Albalonga 1:1
14:30 Foligno Calcio - Scandicci Calcio 1:1
14:30 Montevarchi - Virtus Flaminia 2:2
14:30 Pomezia Calcio - Grassina 2:1
14:30 FC Ponsacco - Monterosi FC 1:4
14:30 San Donato Tavarnelle - Aglianese Calcio 0:0
14:30 SC Trestina - ASD Cannara 2:1
14:30 Tuttocuoio - AC Sangiovannese 1:1
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
14:30 ASD Pineto Calcio - Matelica 1:1
14:30 Avezzano Calcio - Montegiorgio Calcio 1:1
14:30 Campobasso - Atletico Terme Fiuggi 4:4
14:30 Jesina Calcio - Real Giulianova 1:0
14:30 SN Notaresco - AC Cattolica Calcio 2:0
14:30 AC Sangiustese - US Recanatese 1:1
14:30 Tolentino - Olympia Agnonese 1:2
14:30 Vastese Calcio - Porto Sant'Elpidio 1:1
14:30 Vastogirardi - Chieti Calcio 2:0
Italië > Serie D Girone G 2019/2020  Italië >   Serie D Girone G 2019/2020 >
14:30 FC Aprilia - Cassino Calcio 1924 0:0
14:30 Arzachena - Latina Calcio 0:3
14:30 US Ladispoli - Tor Sapienza 4:1
14:30 Team Nuova Florida - Muravera 0:0
14:30 ASD Trastevere - Portici 1906 2:0
14:30 FC Turris - SEF Torres 1903 3:2
14:30 ASD Vis Artena - Città di Anagni 2:1
Italië > Serie D Girone H 2019/2020  Italië >   Serie D Girone H 2019/2020 >
14:30 Agropoli - ASG Nocerina 4:2
14:30 Team Altamura - Brindisi 4:0
14:30 Fidelis Andria - Foggia Calcio 1:2
14:30 FC Francavilla - Taranto FC 0:4
14:30 Gelbison - Casarano 0:0
14:30 Gladiator - Audace Cerignola 0:3
14:30 Sorrento Calcio - ACD Nardò 1:0
15:00 US Bitonto - Grumentum Val d'Agri 0:0
15:30 Città di Fasano - FBC Gravina 1:0
Italië > Serie D Girone I 2019/2020  Italië >   Serie D Girone I 2019/2020 >
14:30 Acireale - Licata 0:1
14:30 Giugliano - Corigliano 5:1
14:30 US Castrovillari - Calcio Cittanovese 2:0
14:30 Marsala - Marina di Ragusa 0:0
14:30 ACR Messina - Biancavilla 2:0
14:30 San Tommaso - Roccella 0:2
14:30 ASD Troina - FC Messina 0:3
14:30 USD Palmese - US Palermo 0:0
15:00 AC Savoia 1908 - ASD SS Nola 1925 2:0
Jamaica > National Premier League 2019/2020  Jamaica >   National Premier League 2019/2020 >
21:00 Molynes United - UWI Pelicans -:-
21:00 Dunbeholden FC - Vere United -:-
21:00 Mount Pleasant Academy - Humble Lions -:-
21:00 Tivoli Gardens - Portmore United -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
05:00 Vanraure Hachinohe - Kataller Toyama 2:0 (2:0)
05:00 Blaublitz Akita - Gamba Osaka II 3:0 (0:0)
05:00 AC Nagano Parceiro - Azul Claro Numazu 1:0 (0:0)
05:00 Fujieda MYFC - Cerezo Osaka II 0:1 (0:0)
05:00 Gainare Tottori - Fukushima United 1:2 (0:2)
05:00 Kamatamare Sanuki - SC Sagamihara 1:0 (0:0)
06:00 FC Tokyo II - Yokohama S&CC 2:0 (2:0)
11:00 Thespakusatsu Gunma - Giravanz Kitakyushu 0:1 (0:1)
11:00 Roasso Kumamoto - Grulla Morioka 2:0 (0:0)
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
05:00 Verspah Oita - Nara Club 1:2 (0:1)
05:00 Tegevajaro Miyazaki - Veertien Mie 2:0 (1:0)
05:00 Maruyasu Okazaki - Matsue City FC 2:1 (1:1)
05:00 Suzuka Unlimited - FC Imabari 2:0 (2:0)
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura Playoffs > Kwartfinale  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura Playoffs > Kwartfinale
00:00 CF Atlante - Mineros de Zacatecas 2:0
03:00 TM Fútbol Club - Club Celaya 0:0
19:00 Leones Negros - Atlético Zacatepec 0:1
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
02:00 Cañoneros Marina - Pioneros de Cancún 0:4
02:00 Club Tepatitlán - Atlético Saltillo 2:1
Nederland > Eerste Divisie 2019/2020  Nederland >   Eerste Divisie 2019/2020 >
12:15 SC Telstar - Go Ahead Eagles 0:2 (0:0)
14:30 FC Den Bosch - SBV Excelsior 3:3 (1:2)
16:45 SC Cambuur - Almere City FC 3:1 (2:0)
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
14:30 AFC - Jong Sparta Rotterdam 2:1 (0:0)
Nederland > Derde Divisie Zondag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2019/2020 >
14:00 Hoogland - Gemert 3:3 (1:2)
14:00 Quick - OSS '20 1:2 (1:2)
14:00 DEM - EVV 1:1 (1:0)
14:00 Westlandia - Hercules 2:0 (0:0)
14:30 Groene Ster - Jong ADO Den Haag 3:2 (1:1)
14:30 Dongen - ADO '20 3:2 (1:0)
14:30 HSC'21 - FC Lienden 1:1 (0:0)
14:30 OFC - UNA 2:1 (1:0)
Nederland > Vrouwen Eredivisie 2019/2020  Nederland >  Vrouwen Eredivisie 2019/2020 >
14:30 PSV Eindhoven - sc Heerenveen 1:1 (0:1)
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2019/2020  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2019/2020 >
02:00 Team Wellington - Wellington Phoenix (R) 2:2 (2:0)
Nigeria > Professional League 2019/2020  Nigeria >   Professional League 2019/2020 >
16:00 Plateau United - Wikki Tourists 2:1
16:00 Delta Force FC - Jigawa Golden Stars 4:1
16:00 Kano Pillars - Lobi Stars 0:1
16:00 Heartland FC - Akwa Starlets 1:1
16:00 Ifeanyi Uba - Rivers United FC 1:0
16:00 Enugu Rangers - MFM FC 0:1
16:00 Warri Wolves - Adamawa United FC 2:0
16:00 Abia Warriors FC - Sunshine Stars 1:1
16:00 Enyimba Aba - Akwa United 3:1
16:00 Katsina United - Nasarawa United FC 1:0
Panama > Liga Panameña 2019/2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2019/2020 Apertura >
00:00 Atlético Chiriquí - Alianza 3:1
00:00 Tauro FC - Árabe Unido 0:0
00:00 San Francisco FC - UD Universitario 0:0
00:00 Costa del Este - Plaza Amador 2:2
00:00 Sporting San Miguelito - Independiente de La Chorrera 1:0
Peru > Primera División 2019 Clausura  Peru >   Primera División 2019 Clausura >
02:00 Sport Boys - Deportivo Binacional 2:1 (1:0)
17:00 Sporting Cristal - Alianza Universidad 2:1 (1:0)
19:00 Deportivo Municipal - Universidad San Martín 1:2 (0:2)
21:30 Universidad Técnica - Universitario de Deportes 0:0
Peru > Copa Perú 2019 > Kwartfinale  Peru >   Copa Perú 2019 > Kwartfinale
18:00 Credicoop San Cristóbal - Carlos Stein 3:2
19:00 Deportivo Garcilaso - Llacuabamba 1:1
21:00 Chavelines Juniors - AD Tarma -:-
21:30 Comerciantes FC - Sport Estrella -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
12:40 Warta Poznań - FKS Stal Mielec 0:2 (0:1)
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
12:15 CD Mafra - Sporting Covilhã 2:2 (1:2)
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
10:00 Enisey Krasnoyarsk - FK Tom Tomsk 3:0 (0:0)
11:00 Tekstilshchik Ivanovo - FC Neftekhimik 1:2 (0:2)
11:30 Spartak Moskou 2 - Luch-Energia 0:2 (0:0)
12:00 Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl 2:2 (2:1)
13:00 Mordovia Saransk - Fakel Voronezh 1:1 (1:1)
13:00 FK Nizhny Novgorod - Chayka Peschanokopskoye 1:2 (1:1)
13:00 Rotor Volgograd - FK Krasnodar 2 0:0 (0:0)
14:00 FK Torpedo Armavir - Torpedo Moskva 2:1 (1:1)
15:00 Baltika Kaliningrad - SKA-Energia Khabarovsk 1:0 (0:0)
15:00 FK Khimki - FK Chertanovo Moskva 3:1 (1:1)
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
12:00 SD Ponferradina - Girona FC 1:1 (0:0)
14:00 AD Alcorcón - Málaga CF 1:0 (1:0)
16:00 Real Oviedo - Sporting Gijón 0:0 (0:0)
18:30 CD Lugo - Racing Santander 1:1 (0:1)
18:30 CD Mirandés - UD Las Palmas 2:1 (2:1)
21:00 CD Tenerife - Cádiz CF 1:1
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
12:00 Atlético Baleares - Real Madrid Castilla 1:1
12:00 UD Ibiza - Getafe CF B 1:0
12:00 Racing Ferrol - UD Melilla 3:3
12:00 UD SS Reyes - Peña Deportiva 1:2
12:00 Rayo Majadahonda - UP Langreo 0:2
12:00 CF Internacional - UD Las Palmas B 6:0
17:00 Pontevedra CF - Marino de Luanco 3:0
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
12:00 CD Tudelano - Real Sociedad B 0:0 (0:0)
15:30 Real Valladolid B - CD Calahorra 1:1 (0:0)
17:00 UD Logroñés - Burgos CF 3:0
17:00 Salamanca CF UDS - CD Alavés B 1:0
17:00 CD Leonesa - Haro Deportivo 2:0
18:00 Real Unión - CD Guijuelo 2:1
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
12:00 FC Andorra - CD Ebro 2:1
12:00 UE Llagostera - Lleida Esportiu 1:0
12:00 Levante UD B - CF La Nucía 3:1
12:00 AE Prat - Espanyol B 0:2
17:00 Orihuela CF - CD Castellón 2:2
17:00 CE Sabadell - Gimnàstic 2:0
18:00 FC Barcelona B - UE Cornellà 3:3
18:00 Hércules CF - Valencia CF B 1:1
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
12:00 Recreativo Granada - Villarrubia CF 0:0
12:00 Recreativo Huelva - Real Murcia 0:0
16:30 Marbella FC - Yeclano Deportivo 2:1
16:30 Atlético Sanluqueño CF - Sevilla Atlético 1:2
17:00 RB Linense - CD Badajoz 1:0
17:00 Don Benito - Cádiz CF B 1:1
17:00 Mérida AD - Algeciras CF 4:2
17:00 UCAM Murcia CF - Córdoba CF 1:1
17:00 FC Cartagena - Talavera CF 2:2
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
Madrid CFF - Rayo Vallecano uitgest.
Deportivo de La Coruña - EDF Logroño uitgest.
Athletic Bilbao - CD Tacón uitgest.
Real Sociedad - FC Barcelona uitgest.
Valencia CF - Atlético Madrid uitgest.
Real Betis - Sevilla FC uitgest.
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
11:00 Hekimoğlu Trabzon - Samsunspor 0:5
11:00 Şanlıurfaspor - Sarıyer SK 0:4 (0:2)
11:00 Amed SK - Afjet Afyonspor 1:0 (1:0)
11:30 Kırklarelispor - Tarsus Idman Yurdu 1:0 (1:0)
11:30 Inegölspor - BAKspor 1:1 (1:0)
11:30 Çorumspor - Manisa FK 0:2 (0:0)
11:30 Zonguldak Kömürspor - Gümüşhanespor 0:1 (0:0)
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
11:00 Karabükspor - Bodrum Belediye 2:3 (0:0)
11:00 Elazığspor - Sivas Belediyespor 2:1 (0:1)
11:00 Bayburt İl Özel İdare - Etimesgut Belediyespor 1:1 (0:0)
11:30 Bandırmaspor - Ergene Velimeşe 2:1 (1:0)
11:30 Niğde Anadolu FK - Kahramanmarasspor 0:1 (0:0)
11:30 Kırşehir Belediyespor - Uşakspor 1:0 (0:0)
11:30 Kastamonuspor - Van BBSK 0:3 (0:0)
12:30 Sakaryaspor - Eyüpspor 1:0 (0:0)
Uruguay > Primera División 2019 Clausura  Uruguay >   Primera División 2019 Clausura >
20:00 Nacional - Peñarol 0:0
Venezuela > Primera División 2019 Clausura Playoffs > Kwartfinale  Venezuela >   Primera División 2019 Clausura Playoffs > Kwartfinale
21:00 Deportivo Lara - Llaneros de Guanare -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
14:30 AC Bellinzona - FC Köniz 6:2
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner