. .
FIFA > Vriendschappelijke duels 2020 > Kalenderweek FIFA >    Vriendschappelijke duels 2020 > Kalenderweek
11:00 VfL Wolfsburg - Eintracht Braunschweig -:-
12:00 Hannover 96 - Roda JC Kerkrade -:-
12:00 Fortuna Sittard - Groene Ster -:-
13:00 Heracles Almelo - Go Ahead Eagles -:-
14:00 FC Emmen - SC Telstar -:-
14:00 Jong AZ Alkmaar - Jong FC Utrecht -:-
14:00 Dijon FCO - Nîmes Olympique -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach - MSV Duisburg -:-
14:00 1. FC Köln - TuS BW Lohne -:-
14:00 FC FASTAV Zlín - FC Zbrojovka Brno -:-
14:00 Fenerbahçe - Istanbulspor -:-
14:00 SSVg Velbert - Rot-Weiß Oberhausen -:-
14:30 FC Dordrecht - Excelsior Maassluis -:-
14:30 1. FSV Mainz 05 - Würzburger Kickers -:-
14:30 SC Freiburg - Karlsruher SC -:-
14:30 1. FC Union Berlin - Dynamo Dresden -:-
15:00 Gemert - Helmond Sport -:-
15:00 1. FC Heidenheim 1846 - SCR Altach -:-
15:00 Oberlungwitzer SV - Erzgebirge Aue -:-
15:00 VfL Bochum - KFC Uerdingen 05 -:-
15:00 FC Lorient - EA Guingamp -:-
15:00 Linfield FC - Stoke City -:-
15:00 TSV 1860 München - SpVgg Oberfranken Bayreuth -:-
15:30 Arminia Bielefeld - VfL Osnabrück -:-
16:00 De Graafschap - sc Heerenveen -:-
16:00 NAC Breda - ADO Den Haag -:-
16:00 Sturm Graz - SFC Opava -:-
16:00 1. FC Köln - SV Deutz 05 -:-
16:00 Rapid Wien - Slovan Liberec -:-
16:00 TSV Hartberg - Baník Ostrava -:-
16:00 Jahn Regensburg - Türkgücü München -:-
16:00 FC Nantes - Le Havre AC -:-
17:00 SV 19 Straelen - NEC Nijmegen -:-
17:00 SV Sandhausen - AS Nancy -:-
17:00 FC Admira Wacker - 1. FC Slovácko -:-
17:00 1. FC Nürnberg - FC Augsburg -:-
17:00 Angers SCO - AS Saint-Étienne -:-
17:00 1. FK Příbram - FK Dukla Praha -:-
17:00 RC Strasbourg - FC Metz -:-
17:00 Sigma Olomouc - SK Prostějov -:-
18:00 AZ Alkmaar - AS Monaco -:-
18:00 Stade Reims - FC Midtjylland -:-
18:30 FC Schalke 04 - SC Verl -:-
18:45 PSV - Vitesse -:-
19:00 KVC Westerlo - MVV Maastricht -:-
19:00 RC Lens - Sparta Rotterdam -:-
19:00 AJ Auxerre - Girondins Bordeaux -:-
19:00 Toulouse FC - Chamois Niortais -:-
19:00 OGC Nice - Stade Rennes -:-
UEFA > Champions League 2019/2020 > Kwartfinale UEFA >    Champions League 2019/2020 > Kwartfinale
21:00 Manchester City - Olympique Lyon -:-
Armenie > Premier League 2020/2021  Armenie >   Premier League 2020/2021 >
15:30 FK Van - Gandzasar Kapan -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
09:00 Sydney FC - Western United FC -:-
Australië > NPL New South Wales 2020  Australië >   NPL New South Wales 2020 >
11:00 Mt Druitt Town Rangers - Rockdale City Suns -:-
Australië > NPL Victoria 2020  Australië >   NPL Victoria 2020 >
South Melbourne FC - Avondale FC geannuleerd
Altona Magic SC - Dandenong Thunder geannuleerd
Australië > NPL Queensland 2020  Australië >   NPL Queensland 2020 >
10:30 Gold Coast Knights - Magpies Crusaders FC geannuleerd
10:30 Brisbane Strikers - Lions FC -:-
10:45 Eastern Suburbs - Sunshine Coast Wanderers -:-
11:00 Redlands United - Olympic FC -:-
Australië > NPL Western Australia 2020  Australië >   NPL Western Australia 2020 >
09:00 Armadale SC - Inglewood United -:-
09:00 Balcatta SC - Bayswater City SC -:-
09:00 Floreat Athena - Cockburn City SC -:-
09:00 Gwelup Croatia - Perth SC -:-
09:00 Perth Glory (Y) - Sorrento FC -:-
09:00 Rockingham City FC - ECU Joondalup -:-
Australië > NPL South Australia 2020  Australië >   NPL South Australia 2020 >
07:30 Adelaide Comets - Croydon Kings SC -:-
07:30 Para Hills Knights SC - Adelaide Raiders -:-
07:30 Cumberland United - Adelaide Blue Eagles -:-
07:30 Adelaide United (Y) - Campbelltown City SC -:-
07:30 Adelaide City FC - Adelaide Olympic -:-
Australië > NPL Capital Football 2020  Australië >   NPL Capital Football 2020 >
07:00 Canberra Olympic - Cooma FC -:-
07:00 Belconnen United - Monaro Panthers -:-
07:45 Woden Weston FC - Canberra Croatia -:-
Australië > NPL Tasmania 2020  Australië >   NPL Tasmania 2020 >
06:15 Riverside Olympic - Glenorchy Knights -:-
06:30 Clarence Zebras - Devonport City -:-
08:30 Olympia FC Warriors - Launceston City FC -:-
België > Eerste klasse A 2020/2021  België >   Eerste klasse A 2020/2021 >
16:30 KRC Genk - Oud-Heverlee Leuven -:-
19:00 KAA Gent - KV Kortrijk -:-
19:00 Sporting Charleroi - KV Oostende -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2020/2021  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2020/2021 >
17:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - FK Tuzla City -:-
17:30 Olimpic Sarajevo - FK Sarajevo -:-
19:00 Sloboda Tuzla - Željezničar Sarajevo -:-
19:00 Velež Mostar - FK Krupa -:-
Brazilië > Série B 2020  Brazilië >   Série B 2020 >
Confiança - SE - Avaí - SC uitgest.
00:15 América - MG - Operário Ferroviário - PR 1:1 (1:0)
01:30 Ponte Preta - Vitória - BA 3:3 (2:2)
02:30 Paraná Clube - Juventude - RS 3:1 (2:1)
16:00 Botafogo - SP - Guarani - SP -:-
21:30 Brasil de Pelotas - RS - Oeste - SP -:-
Brazilië > Campeonato Paraibano 2020 Playoffs > Finale  Brazilië >   Campeonato Paraibano 2020 Playoffs > Finale
21:00 Treze - PB - Campinense - PB -:-
Bulgarije > Parva Liga 2020/2021  Bulgarije >   Parva Liga 2020/2021 >
16:45 Lokomotiv Plovdiv - FK Botev Vratsa -:-
19:00 Arda Kardzhali - Levski Sofia -:-
Canada > Premier League 2020  Canada >   Premier League 2020 >
18:00 York9 FC - Atlético Ottawa -:-
21:00 HFX Wanderers - Pacific FC -:-
China > Super League 2020  China >   Super League 2020 >
12:00 Shandong Luneng - Shenzhen FC -:-
14:00 Dalian Pro - Guangzhou R&F -:-
Colombia > Primera B 2020 Clausura  Colombia >   Primera B 2020 Clausura >
Atlético Huila - Tigres FC uitgest.
Leones FC - Cortuluá uitgest.
Fortaleza FC - Atlético FC uitgest.
Bogotá FC - Barranquilla FC uitgest.
Real San Andrés - Valledupar FC Real uitgest.
Real Cartagena - Llaneros FC uitgest.
Boca Juniors de Cali - Unión Magdalena uitgest.
Orsomarso SC - Deportes Quindío uitgest.
Costa Rica > Primera División 2020/2021 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2020/2021 Apertura >
23:00 Guadalupe - Santos de Guápiles -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021 >
12:00 FC Kopenhagen - Lyngby BK -:-
12:45 SønderjyskE - Aarhus GF -:-
17:15 Odense BK - AC Horsens -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:00 AB Gladsaxe - Næsby BK -:-
12:00 Hellerup IK - Næstved BK -:-
13:00 Nykøbing FC - FC Roskilde -:-
14:00 Kolding IF - HB Køge -:-
14:00 B.93 København - Hvidovre IF -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021 >
10:30 Aarhus GF - SønderjyskE -:-
14:00 FC København - Lyngby BK -:-
14:45 AC Horsens - Odense BK -:-
15:15 Brøndby IF - Esbjerg fB -:-
19:00 Vejle BK - Randers SK Freja -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:00 Hellerup IK - Næstved BK -:-
12:00 AB Gladsaxe - Næsby BK -:-
13:00 Nykøbing FC - FC Roskilde -:-
14:00 B.93 København - Hvidovre IF -:-
14:00 Kolding IF - HB Køge -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021 >
12:00 FC København - Lyngby BK -:-
12:30 AC Horsens - Odense BK -:-
12:30 Vejle BK - Randers SK Freja -:-
14:00 Aarhus GF - SønderjyskE -:-
15:00 Brøndby IF - Esbjerg fB -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2020/2021 >
13:30 Energie Cottbus - SV Lichtenberg 47 -:-
13:30 Optik Rathenow - ZFC Meuselwitz -:-
13:30 Bischofswerdaer FV - VfB Auerbach -:-
13:30 FSV 63 Luckenwalde - Germania Halberstadt -:-
13:30 Berliner AK 07 - Union Fürstenwalde -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena - SV Babelsberg 03 -:-
14:00 Hertha BSC II - 1. FC Lok Leipzig -:-
16:00 BSG Chemie Leipzig - BFC Dynamo -:-
16:00 Chemnitzer FC - FC Viktoria 1889 Berlin -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2020/2021 >
14:00 Rostocker FC - Brandenburger SC Süd -:-
14:00 RSV Eintracht 1949 - 1. FC Lok Stendal -:-
15:00 Greifswalder FC - SC Staaken -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 >
14:00 FC Einheit Rudolstadt - Rot-Weiß Erfurt -:-
14:00 FC Oberlausitz - FSV Martinroda -:-
14:00 Inter Leipzig - FC Carl Zeiss Jena II -:-
14:00 FC Grimma - 1. FC Merseburg -:-
14:00 VFC Plauen - Ludwigsfelder FC -:-
14:00 FC An der Fahner Höhe - FC Eilenburg -:-
Duitsland > Badischer Pokal 2019/2020 > Halve Finale  Duitsland >   Badischer Pokal 2019/2020 > Halve Finale
18:00 ASC Neuenheim - Waldhof Mannheim -:-
Duitsland > Mecklenburg-Vorpommern-Pokal 2019/2020 > Halve Finale  Duitsland >   Mecklenburg-Vorpommern-Pokal 2019/2020 > Halve Finale
14:00 FC Mecklenburg Schwerin - Torgelower FC Greif -:-
Ecuador > Serie A 2020  Ecuador >   Serie A 2020 >
00:00 Deportivo Cuenca - Guayaquil City 1:1 (0:0)
02:15 Barcelona - Orense SC 1:0 (0:0)
23:00 El Nacional - Independiente del Valle -:-
Egypte > Premiership 2019/2020  Egypte >   Premiership 2019/2020 >
20:00 Zamalek - Misr lel-Maqasah SC -:-
Estland > Meistriliiga 2020  Estland >   Meistriliiga 2020 >
15:00 Tallinna JK Legion - JK Nõmme Kalju -:-
18:00 Tulevik Viljandi - Paide Linnameeskond -:-
Finland > Veikkausliiga 2020  Finland >   Veikkausliiga 2020 >
16:00 HJK Helsinki - FC Honka -:-
16:00 Ilves Tampere - SJK Seinäjoki -:-
Finland > Ykkönen 2020  Finland >   Ykkönen 2020 >
15:00 KTP - Vaasan PS -:-
16:00 Musan Salama - AC Oulu -:-
Hongarije > NB I 2020/2021  Hongarije >   NB I 2020/2021 >
16:30 Paksi SE - Újpest FC -:-
18:35 Zalaegerszegi TE - Fehérvár FC -:-
Ierland > Premier Division 2020  Ierland >   Premier Division 2020 >
15:00 Finn Harps - Bohemian FC -:-
18:00 Shelbourne FC - Derry City -:-
Ierland > First Division 2020  Ierland >   First Division 2020 >
16:00 Shamrock Rovers II - Wexford FC -:-
IJsland > Úrvalsdeild 2020  IJsland >   Úrvalsdeild 2020 >
18:00 Valur Reykjavík - KA Akureyri -:-
18:00 ÍA Akranes - Fylkir Reykjavík -:-
IJsland > 1. deild 2020  IJsland >   1. deild 2020 >
16:00 Afturelding - IF Vestri -:-
16:00 Leiknir Fáskrúðsfirði - UMF Grindavík -:-
18:00 Leiknir Reykjavík - Þór Akureyri -:-
18:00 ÍF Magni - Keflavík ÍF -:-
20:00 Víkingur Ólafsvík - Þróttur Reykjavík -:-
Iran > Persian Gulf Pro League 2019/2020  Iran >   Persian Gulf Pro League 2019/2020 >
18:15 Esteghlal - Paykan FC -:-
18:15 Gol Gohar FC - Persepolis -:-
18:15 Nassaji Mazandaran - FC Zob Ahan -:-
18:15 Pars Jonoubi Jam - Foolad FC -:-
18:15 Saipa FC - Naft Masjed Soleyman -:-
18:15 Sanat Naft FC - Shahin Bushehr FC -:-
18:15 Sepahan FC - Shahr Khodro FC -:-
18:15 Tractor Sazi - Machine Sazi -:-
Israël > Toto Cup Al 2020/2021 > Groep B  Israël >   Toto Cup Al 2020/2021 > Groep B
18:30 Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Kfar Saba -:-
18:30 Hapoel Hadera FC - Maccabi Netanya -:-
Israël > Toto Cup Al 2020/2021 > Groep C  Israël >   Toto Cup Al 2020/2021 > Groep C
18:30 Hapoel Tel Aviv - Bnei Yehuda Tel Aviv -:-
18:30 FC Ashdod - Beitar Jerusalem -:-
Japan > J1 League 2020  Japan >   J1 League 2020 >
Sagan Tosu - Gamba Osaka uitgest.
07:00 Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale 0:0
11:00 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse -:-
11:00 Yokohama FC - Shonan Bellmare -:-
11:30 Oita Trinita - Yokohama F. Marinos -:-
12:00 Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima -:-
12:00 Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka -:-
12:00 FC Tokyo - Nagoya Grampus -:-
Japan > J2 League 2020  Japan >   J2 League 2020 >
11:00 Matsumoto Yamaga - Avispa Fukuoka -:-
12:00 Fagiano Okayama - Albirex Niigata -:-
12:00 Giravanz Kitakyushu - Machida Zelvia -:-
Japan > J3 League 2020  Japan >   J3 League 2020 >
10:00 Fujieda MyFC - Cerezo Osaka II -:-
10:00 SC Sagamihara - FC Gifu -:-
11:00 Kamatamare Sanuki - Blaublitz Akita -:-
12:00 Gainare Tottori - Fukushima United -:-
12:00 Roasso Kumamoto - Vanraure Hachinohe -:-
12:00 Kagoshima United - Kataller Toyama -:-
Kazachstan > Premier Liga 2020  Kazachstan >   Premier Liga 2020 >
FK Kairat - Shakter Karaganda uitgest.
Kaysar Kyzylorda - FK Okzhetpes uitgest.
FK Kyzylzhar - Irtysh Pavlodar niet gespeeld
FK Ordabasy - FK Taraz uitgest.
Tobyl Kostanay - Zhetysu Taldykorgan uitgest.
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
17:55 HNK Rijeka - HNK Šibenik -:-
20:05 NK Osijek - Slaven Belupo -:-
Kroatië > 2. HNL 2020/2021  Kroatië >   2. HNL 2020/2021 >
17:30 NK Dugopolje - HNK Cibalia -:-
Kuweit > Premier League 2019/2020  Kuweit >   Premier League 2019/2020 >
19:15 Al Kuwait SC - Al Nasr SC -:-
Letland > Virsliga 2020  Letland >   Virsliga 2020 >
17:00 FS Metta/LU - Riga FC uitgest.
Marokko > Botola Pro 1 2019/2020  Marokko >   Botola Pro 1 2019/2020 >
19:00 Raja Casablanca - Rapide Oued Zem uitgest.
21:00 Moghreb de Tétouan - Hassania US Agadir -:-
21:00 Olympique de Safi - Youssoufia Berrechid -:-
23:00 Renaissance de Berkane - Mouloudia Oujda -:-
Mexico > Primera División 2020/2021 Apertura  Mexico >   Primera División 2020/2021 Apertura >
04:30 Puebla FC - CF Pachuca 0:1 (0:0)
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Apertura >
17:00 Atlas Guadalajara - Mazatlán FC -:-
19:00 Pumas UNAM - Santos Laguna -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura >
16:00 Deportivo Guadalajara - Atlético San Luis -:-
16:00 Cruz Azul - FC Juárez -:-
16:00 CF Monterrey - Club Necaxa -:-
16:00 Mazatlán FC - Pumas UNAM -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura >
18:00 Cruz Azul - FC Juárez -:-
18:15 Deportivo Guadalajara - Atlético San Luis -:-
18:30 CF Monterrey - Club Necaxa -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2020/2021  Moldavië >   Divizia Nationala 2020/2021 >
17:00 Dinamo Auto - FC Codru Lozova -:-
19:30 CS Petrocub - FC Zimbru -:-
Montenegro > 1. CFL 2020/2021  Montenegro >   1. CFL 2020/2021 >
20:00 FK Podgorica - OFK Titograd -:-
20:00 FK Sutjeska - OFK Petrovac -:-
20:00 FK Zeta - Iskra Danilovgrad -:-
20:00 Jezero Plav - FK Rudar Pljevlja -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2020/2021  Noord-Macedonië >   1. MFL 2020/2021 >
17:00 FK Rabotnički - FK Belasica -:-
Noorwegen > Eliteserien 2020  Noorwegen >   Eliteserien 2020 >
16:00 Sarpsborg 08 - Molde FK -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2020  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2020 >
13:00 Moss FK - Florø SK -:-
14:00 Alta IF - FK Senja -:-
16:00 Kvik Halden - Fredrikstad FK -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2020  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2020 >
14:00 Nardo FK - Fram Larvik -:-
16:00 FK Arendal - Bryne FK -:-
16:00 Notodden FK - Flekkerøy IL -:-
16:30 SK Vard - Asker SK -:-
Noorwegen > Vrouwen Toppserien 2020  Noorwegen >  Vrouwen Toppserien 2020 >
13:00 Arna-Bjørnar - Lyn Oslo -:-
15:00 Klepp IL - Røa IL -:-
17:00 Avaldsnes IL - LSK Kvinner -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2020/2021  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2020/2021 >
16:00 ATSV Stadl-Paura - SV Ried (A) -:-
18:00 SC Weiz - SC Kalsdorf uitgest.
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2020/2021 Herbst  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2020/2021 Herbst >
17:00 FC Pinzgau Saalfelden - Austria Salzburg -:-
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2020/2021 Herbst  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2020/2021 Herbst >
16:00 FC Wacker Innsbruck (A) - FC Kitzbühel -:-
16:30 FC Kufstein - SV Telfs -:-
18:00 SC Imst - SV Wörgl -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2020/2021 Herbst  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2020/2021 Herbst >
17:00 Austria Lustenau (A) - FC Rot-Weiß Rankweil -:-
17:00 FC Wolfurt - Schwarz-Weiß Bregenz -:-
18:00 FC Rotenberg - FC Lauterach -:-
Paraguay > Primera División 2020 Apertura  Paraguay >   Primera División 2020 Apertura >
00:00 Sportivo Luqueño - Sol de América 2:2 (1:1)
Peru > Primera División 2020 Apertura  Peru >   Primera División 2020 Apertura >
Mannucci - Llacuabamba uitgest.
Ayacucho FC - Sport Huancayo uitgest.
Universidad Técnica - Universidad Cesar Vallejo uitgest.
FBC Melgar - Carlos Stein uitgest.
Cusco FC - Sport Boys uitgest.
Sporting Cristal - Alianza Lima uitgest.
Deportivo Binacional - Academia Cantolao uitgest.
Universitario de Deportes - Universidad San Martín uitgest.
Deportivo Municipal - Cienciano uitgest.
Atlético Grau - Alianza Universidad uitgest.
Polen > Puchar Polski 2020/2021 > 1e Ronde  Polen >   Puchar Polski 2020/2021 > 1e Ronde
14:00 Pniowek Pawlowice Slaskie - Sokół Ostróda -:-
16:00 Stal Rzeszow - Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
16:00 Polonia Nysa - Górnik Łęczna -:-
16:00 Unia Skierniewice - Widzew Łódź -:-
16:00 KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce -:-
16:00 Unia Janikowo - Zagłębie Sosnowiec -:-
16:00 Karpaty Krosno - FKS Stal Mielec -:-
16:30 Resovia Rzeszów - Piast Gliwice -:-
19:00 GKS Tychy '71 - Wisła Płock -:-
19:29 KSZO Ostrowiec - Wisła Kraków -:-
20:30 Odra Opole - Lech Poznań -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020 Relegation  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 Relegation >
Sepsi OSK - Dinamo Boekarest niet gespeeld
Rusland > Premier Liga 2020/2021  Rusland >   Premier Liga 2020/2021 >
14:30 Dinamo Moskou - Rotor Volgograd -:-
14:30 Rubin Kazan - FK Ural -:-
17:00 CSKA Moskou - FK Tambov -:-
18:00 Lokomotiv Moskou - FK Krasnodar -:-
19:00 FK Rostov - Zenit St. Petersburg -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
17:55 Al Adalah - Al Hilal -:-
18:10 Al Faisaly - Al Ahli SFC -:-
18:15 Al Taawoun - Damac FC -:-
19:50 Al Nassr - Al Wehda -:-
Schotland > Premiership 2020/2021  Schotland >   Premiership 2020/2021 >
Celtic FC - Aberdeen FC uitgest.
16:00 Hamilton Academical - St. Mirren FC -:-
16:00 Kilmarnock FC - St. Johnstone FC -:-
16:00 Ross County FC - Dundee United -:-
18:30 Hibernian FC - Motherwell FC -:-
Servië > Super Liga 2020/2021  Servië >   Super Liga 2020/2021 >
17:00 FK Inđija - FK Napredak -:-
19:00 FK Novi Pazar - FK Javor -:-
19:00 Radnički Niš - FK Mačva Šabac -:-
19:00 Radnik Surdulica - Partizan -:-
19:00 FK Zlatibor - FK Čukarički-Stankom -:-
Slowakije > Super Liga 2020/2021  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 >
18:00 FK AS Trenčín - MŠK Žilina -:-
19:00 DAC Dunajská Streda - FC Nitra -:-
19:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava -:-
19:00 MFK Ružomberok - ŠKF Sereď -:-
19:00 FK Senica - MFK Zemplín Michalovce -:-
19:00 Spartak Trnava - FK Pohronie -:-
Thailand > Thai League 1 2020  Thailand >   Thai League 1 2020 >
Suphanburi FC - Samut Prakan City FC uitgest.
Bangkok United - Nakhon Ratchasima uitgest.
Chiangrai United - Chonburi FC uitgest.
Muangthong United - Police Tero FC uitgest.
Tsjechië > Pohár FAČR 2020/2021 > 1e Ronde  Tsjechië >   Pohár FAČR 2020/2021 > 1e Ronde
10:15 TJ Sokol Libiš - FK Loko Vltavín -:-
10:15 FK Brandýs nad Labem - TJ Jiskra Domažlice -:-
10:15 SK Libčany - Chlumec nad Cidlinou -:-
10:15 FK Kolín - FK Pardubice -:-
10:15 SK Slany - Sokol Hostouň -:-
10:15 SK Kladno - SK Benešov -:-
10:15 TJ Dvůr Králové - Jiskra Ústí nad Orlicí -:-
10:15 SK Motorlet Praha - Meteor Praha VIII -:-
10:30 SK Kosmonosy - SK Aritma Praha -:-
10:30 Mariánské Lázně - Slavia Karlovy Vary -:-
14:30 FC Chomutov - Povltavská FA -:-
16:00 FK Olympie Březová - FK Zbuzany -:-
17:00 SK Vysoké Mýto - TJ Sokol Zápy -:-
17:00 Sokol Srbice - FK Baník Sokolov -:-
17:00 Baník Souš - FK Králův Dvůr -:-
17:00 TJ Sokol Velké Hamry - FC Sellier & Bellot Vlašim -:-
17:00 FK OEZ Letohrad - MFK Chrudim -:-
17:00 SK Český Brod - FC Písek -:-
17:00 Náchod-Destné - FC Hradec Králové -:-
17:00 Slovan Velvary - MFK Dobříš -:-
17:00 Český lev - Union Beroun - Viktoria Žižkov -:-
Tunesië > Ligue 1 2019/2020  Tunesië >   Ligue 1 2019/2020 >
17:30 CS Hammam-Lif - US Ben Guerdane -:-
17:30 Étoile du Sahel - Espérance de Tunis -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
Sancaktepe Belediye - Afjet Afyonspor niet gespeeld
Hekimoğlu Trabzon - Pendikspor niet gespeeld
Zonguldak Kömürspor - Tarsus Idman Yurdu niet gespeeld
Hacettepe - BAKspor niet gespeeld
Inegölspor - Manisa FK niet gespeeld
Şanlıurfaspor - Gümüşhanespor niet gespeeld
Kırklarelispor - Amed SK niet gespeeld
Samsunspor - Çorumspor niet gespeeld
Sarıyer SK - 1922 Konyaspor niet gespeeld
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
Karabükspor - Uşakspor niet gespeeld
Kahramanmarasspor - Sakaryaspor niet gespeeld
Elazığspor - Eyüpspor niet gespeeld
Tuzlaspor - Van BBSK niet gespeeld
Bayburt İl Özel İdare - Kastamonuspor niet gespeeld
Bandırmaspor - Sivas Belediyespor niet gespeeld
Kırşehir Belediyespor - Etimesgut Belediyespor niet gespeeld
Bodrum Belediye - Ergene Velimeşe niet gespeeld
Niğde Anadolu FK - Ankara Demirspor niet gespeeld
Uruguay > Primera División 2020 Apertura  Uruguay >   Primera División 2020 Apertura >
17:00 Liverpool - Fénix -:-
20:00 River Plate - Nacional -:-
22:30 Montevideo Wanderers - Deportivo Maldonado -:-
Verenigde Staten > USL Championship 2020  Verenigde Staten >   USL Championship 2020 >
23:00 Colorado Springs Switchbacks - New Mexico United -:-
Verenigde Staten > Vrouwen National Women's Soccer League 2020  Verenigde Staten >  Vrouwen National Women's Soccer League 2020 >
Utah Royals FC - NC Courage niet gespeeld
Wit-Rusland > Kubok 2020/2021 > 3e Ronde  Wit-Rusland >   Kubok 2020/2021 > 3e Ronde
FK Gomel - Shakhter Soligorsk uitgest.
14:00 Naftan Novopolotsk - FK Gorodeya -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
13:30 AmaZulu FC - Baroka FC -:-
13:30 Stellenbosch FC - Golden Arrows -:-
15:30 Polokwane City FC - Kaizer Chiefs -:-
18:00 Orlando Pirates - BidVest Wits -:-
Zuid-Korea > K League 1 2020  Zuid-Korea >   K League 1 2020 >
12:00 Ulsan Hyundai - Pohang Steelers -:-
12:00 FC Seoul - Sangju Sangmu -:-
12:00 Suwon Bluewings - Jeonbuk FC -:-
Zuid-Korea > K League 2 2020  Zuid-Korea >   K League 2 2020 >
12:00 Ansan Greeners - Jeonnam Dragons -:-
13:00 FC Anyang - Bucheon FC 1995 -:-
Zweden > Allsvenskan 2020  Zweden >   Allsvenskan 2020 >
15:00 Örebro SK - Djurgårdens IF -:-
Zweden > Superettan 2020  Zweden >   Superettan 2020 >
17:30 Dalkurd FF - Halmstads BK -:-
17:30 Östers IF - IK Brage -:-
17:30 GIF Sundsvall - GAIS Göteborg -:-
Zweden > Division 1 Södra 2020  Zweden >   Division 1 Södra 2020 >
15:00 FK Karlskrona - FC Trollhättan -:-
15:00 Torns IF - Oskarshamns AIK -:-
Zwitserland > Promotion League 2020/2021  Zwitserland >   Promotion League 2020/2021 >
16:00 FC Bavois - SC Cham -:-
16:00 FC Breitenrain Bern - FC Basel II -:-
16:00 FC Zürich II - FC Köniz -:-
16:00 SC YF/Juventus Zürich - Stade Nyonnais -:-
17:30 Yverdon-Sport FC - FC Sion II -:-
17:45 AC Bellinzona - FC Rapperswil-Jona -:-
18:00 Etoile Carouge FC - SC Brühl -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2020/2021 >
16:00 BSC Young Boys II - Team Vaud -:-
17:00 FC Echallens - FC La Chaux-de-Fonds -:-
17:00 FC Bulle - FC Azzurri 90 LS -:-
17:00 FC Naters - US Terre Sainte -:-
17:00 FC Lancy - Olympique Genève -:-
17:30 Vevey United - Martigny Sports -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2020/2021 >
16:00 FC Baden - FC Schötz -:-
16:00 FC Wohlen - SC Buochs -:-
17:00 SC Goldau - FC Solothurn -:-
20:00 FC Bassecourt - FC Luzern II -:-
20:00 FC Biel/Bienne - SR Delémont -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2020/2021 >
16:00 FC Gossau - FC Kosova Zürich -:-
16:00 FC Red Star Zürich - FC Balzers -:-
16:00 USV Eschen/Mauren - FC Linth 04 -:-
17:00 FC Dietikon - FC Winterthur U21 -:-
18:00 FC Tuggen - FC Wettswil-Bonstetten -:-
Zwitserland > Vrouwen Women's Super League 2020/2021  Zwitserland >  Vrouwen Women's Super League 2020/2021 >
16:00 FC Luzern - FC Basel 1893 -:-
20:00 Servette FCCF - Lugano Femminile -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2020/2021 1. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2020/2021 1. Phase >
11:00 Team Vaud - Servette Genève -:-
12:00 FC Thun - BSC Young Boys -:-
14:00 Team FC Luzern/SC Kriens - Neuchâtel Xamax -:-
14:00 FC Basel - Team Aargau -:-
14:30 FCO St.Gallen/Wil - FC Winterthur -:-
16:00 Team Ticino - FC Sion -:-
Zwitserland > U16 U16 Elite 2020/2021  Zwitserland >  U16 U16 Elite 2020/2021 >
11:00 Team Vaud - Servette Genève -:-
12:00 FC Luzern - Neuchâtel Xamax -:-
14:00 Team Ticino - FC Sion -:-
14:30 FC Thun - BSC Young Boys -:-
14:30 FCO St.Gallen/Wil - FC Winterthur -:-
16:30 FC Basel - Team Aargau -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner