. .
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2020 > December FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2020 > December
01:30 Brazilië - Ecuador 8:0 (6:0)
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep E UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep E
18:55 FK Krasnodar - Stade Rennes 0:0
21:00 Sevilla FC - Chelsea FC -:-
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep F UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep F
21:00 Borussia Dortmund - Lazio Roma -:-
21:00 Club Brugge KV - Zenit St. Petersburg -:-
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep G UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep G
21:00 Juventus - Dinamo Kiev -:-
21:00 Ferencvárosi TC - FC Barcelona -:-
UEFA > Champions League 2020/2021 > Groep H UEFA >    Champions League 2020/2021 > Groep H
18:55 İstanbul Başakşehir - RB Leipzig 1:2
21:00 Manchester United - Paris Saint-Germain -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2020 > Achtste finale CONMEBOL >    Copa Libertadores 2020 > Achtste finale
01:30 Flamengo RJ - Racing Club 3:5 (0:0, 1:1) d.p.
23:15 Nacional - Independiente del Valle -:-
23:15 Palmeiras - Delfín SC -:-
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2020 > Achtste finale CONMEBOL >    Copa Sudamericana 2020 > Achtste finale
01:30 Deportivo Cali - Vélez Sarsfield 1:5 (1:2)
23:15 Lanús - Bolívar -:-
CONCACAF > CONCACAF League 2020 > Kwartfinale CONCACAF >    CONCACAF League 2020 > Kwartfinale
02:00 Arcahaie FC - Forge FC 4:2 (0:1, 1:1) d.p.
04:15 Marathón - Deportivo Saprissa 0:2 (0:1)
Armenie > Premier League 2020/2021  Armenie >   Premier League 2020/2021 >
11:30 FC Ararat-Armenia - FC Ararat 0:0
14:30 Pyunik FC - Lori FC 1:1
België > Eerste klasse A 2020/2021  België >   Eerste klasse A 2020/2021 >
17:00 Sporting Charleroi - Waasland-Beveren 0:2 (0:1)
Bolivia > Liga Profesional 2020  Bolivia >   Liga Profesional 2020 >
00:30 Oriente Petrolero - Royal Pari 2:2 (1:0)
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2020 > 3e Ronde  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2020 > 3e Ronde
22:00 Empresa Minera Huanuni - Real Tomayapo -:-
22:00 Chaco Petrolero - Independiente Petrolero -:-
22:00 Fancesa - Deportivo FATIC -:-
22:00 Oruro Royal - Vaca Díez -:-
22:00 Torre Fuerte - Libertad Gran Mamoré -:-
22:00 Cochabamba FC - Stormers de Potosí -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2020/2021  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2020/2021 >
13:00 FK Krupa - Borac Banja Luka 1:3 (0:1)
13:00 Olimpic Sarajevo - FK Mladost Doboj-Kakanj 0:2 (0:1)
15:00 Zrinjski Mostar - Željezničar Sarajevo 1:2 (1:0)
17:00 FK Sarajevo - Radnik Bijeljina 2:1 (0:0)
Brazilië > Série B 2020  Brazilië >   Série B 2020 >
01:30 Ponte Preta - Sampaio Corrêa - MA 1:1 (0:1)
01:30 Paraná Clube - Vitória - BA 1:4 (0:1)
23:00 Botafogo - SP - Juventude - RS -:-
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2020  Brazilië >  U20 Campeonato Brasileiro  2020 >
19:00 Athletico Paranaense - Santos FC -:-
19:00 Cruzeiro - Ceará - CE -:-
19:00 Palmeiras - Grêmio Porto Alegre -:-
19:00 Sport - PE - Vasco da Gama -:-
Brazilië > U17 Copa do Brasil 2020 > Achtste finale  Brazilië >  U17 Copa do Brasil 2020 > Achtste finale
19:00 Fluminense RJ - Confiança - SE -:-
19:00 Brasil de Pelotas - RS - Atlético Mineiro -:-
19:00 São Paulo FC - CR Brasil - AL -:-
19:00 Jacuipense - BA - Palmeiras -:-
Bulgarije > Parva Liga 2020/2021  Bulgarije >   Parva Liga 2020/2021 >
14:00 Slavia Sofia - Botev Plovdiv 0:0 (0:0)
16:30 Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv 1:0 (1:0)
Chili > Primera División 2020  Chili >   Primera División 2020 >
14:30 Antofagasta - Palestino 1:1 (1:1)
China > Cup 2020 > Kwartfinale  China >   Cup 2020 > Kwartfinale
08:00 Beijing Guoan - Wuhan Zall FC 0:3 (0:3)
13:00 Guangzhou R&F - Shandong Luneng 4:5 (0:2, 2:2) d.p.
Colombia > Primera A 2020 Liguilla de Eliminados > Groep A  Colombia >   Primera A 2020 Liguilla de Eliminados > Groep A
01:40 Deportivo Pereira - Rionegro Águilas Doradas 2:2 (1:2)
Costa Rica > Primera División 2020/2021 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2020/2021 Apertura >
22:00 Limón FC - CS Herediano -:-
Denemarken > DBU Pokalen 2020/2021 > 3e Ronde  Denemarken >   DBU Pokalen 2020/2021 > 3e Ronde
17:30 Jammerbugt FC - Holstebro BK 3:4
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021 >
17:00 AC Horsens - Vejle BK -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021 >
19:00 AC Horsens - Vejle BK -:-
Duitsland > 3. Liga 2020/2021  Duitsland >   3. Liga 2020/2021 >
19:00 Hallescher FC - SpVgg Unterhaching 2:0
19:00 Hansa Rostock - Türkgücü München 2:0
Duitsland > Regionalliga Nord 2020/2021 Nord  Duitsland >   Regionalliga Nord 2020/2021 Nord >
Altona 93 - Heider SV uitgest.
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga West 2020/2021 >
19:30 Fortuna Düsseldorf II - Alemannia Aachen 2:0
19:30 VfB Homberg - SV Bergisch Gladbach 09 0:0
18:30 SC Wiedenbrück - Bor. Mönchengladbach II 0:4
19:30 Wuppertaler SV - SV 19 Straelen 0:1
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2020/2021 >
Sportfreunde Niederwenigern - Sportfreunde Baumberg uitgest.
1. FC Monheim - 1. FC Mönchengladbach uitgest.
Cronenberger SC - TuRU Düsseldorf uitgest.
FSV Duisburg - SC Velbert uitgest.
SC Düsseldorf-West - TSV Meerbusch uitgest.
SC Union Nettetal - 1. FC Kleve uitgest.
SpVg Schonnebeck - Germania Ratingen 04/19 uitgest.
SpVgg Sterkrade-Nord - 1. FC Bocholt uitgest.
TV Jahn Hiesfeld - FC Kray uitgest.
TVD Velbert - Schwarz-Weiß Essen uitgest.
Engeland > Championship 2020/2021  Engeland >   Championship 2020/2021 >
20:00 Middlesbrough FC - Swansea City 0:0
20:45 Blackburn Rovers - Millwall FC -:-
20:45 Luton Town - Norwich City -:-
20:45 Nottingham Forest - Watford FC -:-
20:45 Sheffield Wednesday - Reading FC -:-
20:45 Wycombe Wanderers - Stoke City -:-
Engeland > League One 2020/2021  Engeland >   League One 2020/2021 >
19:00 AFC Wimbledon - Peterborough United 2:0
20:00 Bristol Rovers - Gillingham FC 0:0
20:00 Hull City - Doncaster Rovers 0:0
20:45 Charlton Athletic - Milton Keynes Dons -:-
20:45 Shrewsbury Town - Accrington Stanley -:-
Engeland > League Two 2020/2021  Engeland >   League Two 2020/2021 >
20:00 Carlisle United - Salford City 0:0
20:00 Walsall FC - Stevenage FC 0:0
20:45 Cambridge United - Mansfield Town -:-
Engeland > National League 2020/2021  Engeland >   National League 2020/2021 >
20:00 Dagenham & Redbridge - Notts County 0:0
20:45 Halifax Town - Barnet FC -:-
Engeland > U23 Professional Development League 2020/2021  Engeland >   U23 Professional Development League 2020/2021 >
14:00 Sheffield United U23 - Crewe Alexandra U23 4:0
Engeland > U18 FA Youth Cup 2020/2021 > 3e Ronde  Engeland >  U18 FA Youth Cup 2020/2021 > 3e Ronde
20:00 Exeter City - AFC Bournemouth -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division >
12:00 Oldham Athletic - Port Vale FC -:-
Estland > Meistriliiga 2020  Estland >   Meistriliiga 2020 >
18:30 FCI Levadia - FC Flora 0:2
Georgië > Erovnuli Liga 2020  Georgië >   Erovnuli Liga 2020 >
11:00 FC Merani Tbilisi - FC Telavi 1:6 (1:4)
Ghana > Premier League 2020/2021  Ghana >   Premier League 2020/2021 >
Asante Kotoko - Great Olympics uitgest.
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 >
20:30 Europa Point FC - Lincoln Red Imps -:-
Griekenland > Super League 2020/2021  Griekenland >   Super League 2020/2021 >
16:15 AE Lárissa - Aris Saloniki 0:3 (0:1)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Zona A  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Zona A
18:00 Antigua GFC - Santa Lucía 3:2 (2:1)
India > Indian Super League 2020/2021  India >   Indian Super League 2020/2021 >
15:00 Hyderabad FC - Jamshedpur FC 1:1 (0:0)
Indonesië > Liga 1 2020/2021  Indonesië >   Liga 1 2020/2021 >
Persija Jakarta - Persebaya Surabaya uitgest.
Irak > Super League 2020/2021  Irak >   Super League 2020/2021 >
12:00 Al Talaba - Al Qasim SC 1:0 (0:0)
12:00 Amanat Baghdad - Al Hudood 0:1 (0:1)
14:15 Al Zawra’a - Al Kahraba 2:2 (2:2)
16:30 Al Minaa - Naft Maysan 1:0 (1:0)
Iran > Persian Gulf Pro League 2020/2021  Iran >   Persian Gulf Pro League 2020/2021 >
13:40 Mes Rafsanjan - Tractor Sazi 0:1 (0:0)
Italië > Serie B 2020/2021  Italië >   Serie B 2020/2021 >
18:00 SS Monza 1912 - Vicenza Virtus 1:1 (1:0)
Italië > Serie C Girone A 2020/2021  Italië >   Serie C Girone A 2020/2021 >
15:00 US Pontedera - Lucchese 0:1 (0:1)
15:30 US Pergolettese - Juventus II 1:3 (1:1)
Italië > Serie C Girone B 2020/2021  Italië >   Serie C Girone B 2020/2021 >
15:00 US Arezzo - Sambenedettese 2:3 (2:2)
Italië > Serie C Girone C 2020/2021  Italië >   Serie C Girone C 2020/2021 >
15:00 Palermo FC - Viterbese 3:3 (0:0)
15:00 Casertana FC - Vibonese 0:2 (0:1)
18:00 Calcio Catania - Bisceglie 3:0 (2:0)
15:00 Potenza - US Avellino 0:1 (0:0)
Italië > Serie D Girone A 2020/2021  Italië >   Serie D Girone A 2020/2021 >
GS Arconatese 1926 - SC Caronnese uitgest.
Gozzano - PDHAE uitgest.
Borgosesia Calcio - AC Bra uitgest.
Casale - Fossano Calcio uitgest.
Castellanzese - Citta di Varese uitgest.
Vado FC - Calcio Chieri uitgest.
Legnano - Imperia uitgest.
Saluzzo - Derthona FBC uitgest.
Sanremese - US Folgore Caratese uitgest.
USD Lavagnese 1919 - USD Sestri Levante uitgest.
Italië > Serie D Girone B 2020/2021  Italië >   Serie D Girone B 2020/2021 >
Brusaporto - USD Caravaggio uitgest.
AC Calvina Sport - US Breno uitgest.
Virtus Bergamo - Vis Nova Giussano uitgest.
AC Fanfulla 1874 - Sona uitgest.
Franciacorta - SS Tritium 1908 uitgest.
US Scanzorosciate - AC Pontisola uitgest.
Seregno - NibionnOggiono uitgest.
USD Casatese - AC Crema uitgest.
Villa d'Almè - Real Calepina uitgest.
Italië > Serie D Girone C 2020/2021  Italië >   Serie D Girone C 2020/2021 >
AC Belluno - Caldiero Terme uitgest.
AC Este - US Adriese uitgest.
Gsd Ambrosiana - Virtus Bolzano uitgest.
ASD Cjarlins Muzane - ASD Campodarsego uitgest.
Delta Rovigo - ASD Cartigliano uitgest.
Union Feltre - Luparense uitgest.
San Giorgio-Sedico - AC Mestre uitgest.
Trento Calcio 1921 - Manzanese uitgest.
Union Arzignanochiampo - APC Chions uitgest.
Clodiense SSD - Calcio Montebelluna uitgest.
Italië > Serie D Girone D 2020/2021  Italië >   Serie D Girone D 2020/2021 >
14:30 AS Livorno - Real Forte Querceta 4:0
AC Prato - AC Rimini uitgest.
Sammaurese Calcio - Progresso uitgest.
Aglianese Calcio - Real Forte Querceta uitgest.
Corticella - Ghivizzano Borgo uitgest.
Forlì FC - ASD Sasso Marconi 1924 uitgest.
Bagnolese - AS Livorno uitgest.
Marignanese - Mezzolara Calcio uitgest.
Seravezza - Lentigione Calcio uitgest.
US Fiorenzuola - Correggese uitgest.
Italië > Serie D Girone E 2020/2021  Italië >   Serie D Girone E 2020/2021 >
Robur Siena - SC Trestina uitgest.
Virtus Flaminia - Follonica Gavorrano uitgest.
Foligno Calcio - Scandicci Calcio uitgest.
Grassina - ASD Cannara uitgest.
Ostia Mare - San Donato Tavarnelle uitgest.
US Pianese - ASD Trastevere uitgest.
AC Sangiovannese - Montespaccato uitgest.
AC Città di Castello - Badesse Calcio uitgest.
UC Sinalunghese - Montevarchi uitgest.
Italië > Serie D Girone F 2020/2021  Italië >   Serie D Girone F 2020/2021 >
Olympia Agnonese - ASD Pineto Calcio uitgest.
Campobasso - US Recanatese uitgest.
GSD Castelfidardo - Porto Sant'Elpidio uitgest.
Castelnuovo Vomano - Vastogirardi uitgest.
FC Aprilia - FC Rieti uitgest.
Atletico Terme Fiuggi - CynthiAlbalonga uitgest.
Matese - Tolentino uitgest.
Montegiorgio Calcio - Real Giulianova uitgest.
SN Notaresco - Vastese Calcio uitgest.
Italië > Serie D Girone G 2020/2021  Italië >   Serie D Girone G 2020/2021 >
ASG Nocerina - Cassino Calcio 1924 uitgest.
ASD Carbonia Calcio - Formia uitgest.
Lanusei Calcio - Giugliano uitgest.
Monterosi FC - Arzachena uitgest.
SEF Torres 1903 - Gladiator uitgest.
AC Savoia 1908 - Sassari Latte Dolce uitgest.
ASD SS Nola 1925 - Team Nuova Florida uitgest.
Latina Calcio - Afragolese uitgest.
ASD Vis Artena - Muravera uitgest.
Italië > Serie D Girone H 2020/2021  Italië >   Serie D Girone H 2020/2021 >
ACD Nardò - Team Altamura uitgest.
Brindisi - US Bitonto uitgest.
Casarano - Audace Cerignola uitgest.
Città di Fasano - Sporting Fulgor Molfetta uitgest.
FBC Gravina - FC Francavilla uitgest.
Puteolana Internapoli - AZ Picerno uitgest.
Aversa Normanna - Lavello uitgest.
Sorrento Calcio - Portici 1906 uitgest.
Taranto FC - Fidelis Andria uitgest.
Italië > Serie D Girone I 2020/2021  Italië >   Serie D Girone I 2020/2021 >
US Castrovillari - Acireale uitgest.
Dattilo - Marina di Ragusa uitgest.
FC Messina - Rotonda uitgest.
Gelbison - Licata uitgest.
Paternó - Biancavilla uitgest.
Roccella - Calcio Cittanovese uitgest.
ASD San Luca - Città Di S. Agata uitgest.
Santa Maria Cilento - ACR Messina uitgest.
ASD Troina - Rende uitgest.
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2020/2021  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2020/2021 >
Hellas Verona - US Cremonese uitgest.
Japan > J2 League 2020  Japan >   J2 League 2020 >
11:00 Montedio Yamagata - Machida Zelvia 3:2 (1:1)
11:00 Mito HollyHock - Júbilo Iwata 2:1 (1:1)
11:00 Thespakusatsu Gunma - Matsumoto Yamaga 1:0 (0:0)
11:00 Omiya Ardija - Ehime FC 3:3 (3:0)
11:00 Tokyo Verdy - JEF United Chiba 1:1 (0:0)
11:00 Albirex Niigata - Tochigi SC 2:2 (1:0)
11:00 Kyoto Sanga FC - V-Varen Nagasaki 2:1 (2:0)
11:00 Renofa Yamaguchi - Ventforet Kofu 0:2 (0:0)
11:00 Tokushima Vortis - Giravanz Kitakyushu 4:1 (1:0)
11:00 FC Ryūkyū - Zweigen Kanazawa 0:2 (0:0)
11:30 Fagiano Okayama - Avispa Fukuoka 1:1 (0:0)
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
17:00 HNK Gorica - Slaven Belupo 0:1 (0:0)
Kroatië > 2. HNL 2020/2021  Kroatië >   2. HNL 2020/2021 >
13:30 Dinamo Zagreb II - NK Međimurje 5:2 (2:0)
Kuweit > Premier League 2020/2021  Kuweit >   Premier League 2020/2021 >
14:00 Khaitan SC - Burgan SC 0:0 (0:0)
16:30 Al Arabi SC - Kazma SC 0:1 (0:0)
16:30 Al Tadamun - Al Shabab 0:0
Malta > Premier League 2020/2021  Malta >   Premier League 2020/2021 >
19:00 Birkirkara FC - Tarxien Rainbows 2:0
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo B  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo B >
22:00 Aguacateros CDU - Cañoneros Marina -:-
22:00 Club Irapuato - Cafetaleros de Chiapas -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo A  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo A >
23:00 Mineros de Fresnillo FC - Tuzos de la UAZ -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Halve Finale  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Halve Finale
18:30 Deportivo Toluca - Club Necaxa -:-
18:45 Puebla FC - Atlas Guadalajara -:-
Montenegro > 1. CFL 2020/2021  Montenegro >   1. CFL 2020/2021 >
13:00 Jezero Plav - OFK Petrovac 2:0 (1:0)
13:00 FK Rudar Pljevlja - FK Sutjeska 0:4 (0:3)
14:00 Iskra Danilovgrad - FK Budućnost Podgorica 0:2
15:00 FK Zeta - OFK Titograd 1:0
15:45 FK Dečić Tuzi - FK Podgorica 0:3
Nederland > KNVB beker 2020/2021 > 1e Ronde  Nederland >   KNVB beker 2020/2021 > 1e Ronde
19:45 Quick - NEC Nijmegen niet gespeeld
19:45 Capelle - AFC niet gespeeld
19:45 DVS'33 Ermelo - Willem II niet gespeeld
19:45 Kozakken Boys - Harkemase Boys niet gespeeld
19:45 HHC Hardenberg - Vitesse niet gespeeld
19:45 OSS '20 - Katwijk niet gespeeld
19:45 Westlandia - SteDoCo niet gespeeld
19:45 UNA - Groene Ster niet gespeeld
19:45 TEC - FC Groningen niet gespeeld
Nederland > U18 Divisie 1 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 1 2020/2021 >
19:30 AZ Alkmaar - AFC Ajax uitgest.
19:30 PSV Eindhoven - sc Heerenveen uitgest.
19:30 Sparta Rotterdam - PEC Zwolle uitgest.
19:30 FC Utrecht - Feyenoord uitgest.
Nederland > U18 Divisie 2 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 2 2020/2021 >
19:30 AFC - FC Groningen uitgest.
19:30 ADO Den Haag - FC Volendam uitgest.
19:30 Twente/Heracles - NAC Breda uitgest.
19:30 NEC Nijmegen - Vitesse uitgest.
Noord-Macedonië > 1. MFL 2020/2021  Noord-Macedonië >   1. MFL 2020/2021 >
13:00 Akademija Pandev - FK Renova 0:1 (0:0)
13:00 FK Borec - FC Struga 2:1 (0:0)
13:00 FK Rabotnički - FK Pelister 1:0 (1:0)
13:00 KF Shkupi - FK Belasica 3:1 (2:0)
13:00 KF Shkëndija 79 - Makedonija GP 5:0 (3:0)
13:00 Sileks Kratovo - Vardar Skopje 1:0 (0:0)
Noorwegen > Eliteserien 2020  Noorwegen >   Eliteserien 2020 >
18:00 Aalesunds FK - Sandefjord Fotball 0:1 (0:1)
18:00 FK Haugesund - Mjøndalen IF 1:1 (0:0)
18:00 Odds BK - Strømsgodset IF uitgest.
18:00 Sarpsborg 08 - Kristiansund BK 1:1 (0:1)
18:00 IK Start - FK Bodø/Glimt 1:1 (1:1)
18:00 Viking FK - SK Brann 2:0 (1:0)
20:00 Stabæk IF - Vålerenga IF 0:1
Noorwegen > 1. Divisjon 2020  Noorwegen >   1. Divisjon 2020 >
18:00 Lillestrøm SK - KFUM Oslo 2:0 (1:0)
Oekraïne > Kubok 2020/2021 > 4e Ronde  Oekraïne >   Kubok 2020/2021 > 4e Ronde
12:00 SK Dnipro-1 - FK VPK-Ahro Shevchenkivka 5:0 (1:0)
12:00 NK Veres - FK Mariupol 1:0 (0:0)
12:00 FK Nyva Vinnytsia - Kolos Kovalivka 0:4 (0:1)
13:00 Ahrobiznes Volochysk - Vorskla Poltava 1:0 (1:0)
15:30 FC Oleksandriya - FC Mynai 3:0 (1:0)
Panama > Liga Panameña 2020 Clausura  Panama >   Liga Panameña 2020 Clausura >
01:00 San Francisco FC - Independiente de La Chorrera 1:1
Peru > Segunda División 2020  Peru >   Segunda División 2020 >
17:00 Unión Huaral - Cultural Santa Rosa 3:0
19:15 Pirata - Chavelines Juniors -:-
21:30 Alianza Atlético - Santos FC -:-
Polen > Ekstraklasa 2020/2021  Polen >   Ekstraklasa 2020/2021 >
18:00 Wisła Płock - Pogoń Szczecin 0:0 (0:0)
Polen > I Liga 2020/2021  Polen >   I Liga 2020/2021 >
Odra Opole - Termalica Bruk-Bet Nieciecza uitgest.
Resovia Rzeszów - Radomiak Radom uitgest.
Sandecja Nowy Sącz - GKS Jastrzębie uitgest.
16:00 Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)
17:00 GKS Bełchatów - Chrobry Głogów 1:2 (0:1)
20:30 Arka Gdynia - Korona Kielce -:-
Polen > Puchar Polski 2020/2021 > 2e Ronde  Polen >   Puchar Polski 2020/2021 > 2e Ronde
17:40 FKS Stal Mielec - Piast Gliwice 3:4 (1:1, 1:1, 1:1) d.p.
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B >
11:00 FK Strogino Moskva - Rubin Kazan 1:1
11:00 FK Khimki - Akademiya Konopleva 1:0
11:00 Uor-5 Egorievsk - Zenit St. Petersburg 0:5
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A >
12:00 Akhmat Grozny - Arsenal Tula 3:0
12:00 FK Sochi - FK Tambov 2:1
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B >
12:00 CSKA Moskva - FC Ural 4:1
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe A >
13:00 Dinamo Moskva - Rotor Volgograd 3:3
Rusland > U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B  Rusland >  U20 Premier Liga 2020/2021 Gruppe B >
13:00 Lokomotiv Moskva - FK Ufa 3:0
San Marino > Coppa Titano 2020/2021 > Kwartfinale  San Marino >   Coppa Titano 2020/2021 > Kwartfinale
FC Domagnano - SP Tre Penne uitgest.
FC Fiorentino - SS Folgore/Falciano uitgest.
SP La Fiorita - SS Murata uitgest.
SP Tre Fiori - SS Cosmos uitgest.
Singapore > Premier League 2020  Singapore >   Premier League 2020 >
12:45 Young Lions - Geylang International 1:2 (0:0)
12:45 Albirex Niigata (S) - Tanjong Pagar United 3:0 (0:0)
12:45 Hougang United - Balestier Khalsa 1:2 (1:1)
12:45 Lion City Sailors - Tampines Rovers 1:1 (1:0)
Slovenië > PrvaLiga 2020/2021  Slovenië >   PrvaLiga 2020/2021 >
13:00 ND Gorica - NK Domžale 0:2 (0:0)
15:00 NŠ Mura - NK Bravo 0:0 (0:0)
17:15 FC Koper - NK Aluminij 1:0 (1:0)
Slowakije > Super Liga 2020/2021  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 >
16:00 ŠKF Sereď - DAC Dunajská Streda 1:0 (0:0)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
19:00 CD Leganés - Rayo Vallecano 1:0
19:00 FC Cartagena - Espanyol 1:0
19:00 UD Logroñés - SD Ponferradina 1:1
21:00 CD Castellón - Real Zaragoza -:-
21:30 CD Lugo - UD Las Palmas -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 >
19:00 SD Leioa - Racing Santander -:-
Thailand > Thai League 1 2020  Thailand >   Thai League 1 2020 >
12:00 Port FC - Muangthong United 2:0 (1:0)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2020/2021 >
13:00 FK Dukla Praha - FC Hradec Králové 1:1 (0:0)
13:30 FK Blansko - FK Ústí nad Labem 0:1 (0:1)
13:30 Vysočina Jihlava - FK MAS Táborsko 2:1 (2:1)
13:30 FK Varnsdorf - Slavoj Vyšehrad 1:0 (0:0)
13:30 FK Fotbal Třinec - MFK Chrudim 2:2 (2:2)
13:30 SK Líšeň - SK Prostějov 2:2 (2:2)
13:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - Viktoria Žižkov 3:0 (0:0)
Turkije > 1. Lig 2020/2021  Turkije >   1. Lig 2020/2021 >
11:30 Altay Izmir - Giresunspor 1:1 (0:1)
Venezuela > Primera División 2020 Grupo A  Venezuela >   Primera División 2020 Grupo A >
01:00 Yaracuyanos FC - Carabobo FC 1:1 (0:0)
22:00 Academia Puerto Cabello - Deportivo La Guaira -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2020 Playoffs > Conference Semifinals  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2020 Playoffs > Conference Semifinals
03:30 Seattle Sounders - FC Dallas 1:0 (0:0)
Wales > Premier League 2020/2021  Wales >   Premier League 2020/2021 >
20:45 Cefn Druids - The New Saints -:-
Zweden > Svenska Cupen 2020/2021 > 2e Ronde  Zweden >   Svenska Cupen 2020/2021 > 2e Ronde
19:00 Lunds BK - Malmö FF -:-
Zwitserland > Super League 2020/2021  Zwitserland >   Super League 2020/2021 >
18:15 FC Lausanne-Sport - FC Vaduz 3:0 (0:0)
18:15 FC Luzern - FC Sion 2:0 (0:0)
18:15 Servette Genève - FC Zürich 2:1 (0:0)
Zwitserland > Challenge League 2020/2021  Zwitserland >   Challenge League 2020/2021 >
FC Winterthur - FC Chiasso uitgest.
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner