. .
FIFA > Preolímpico Sudamericano 2020 Kolumbien > Groep A FIFA >    Preolímpico Sudamericano 2020 Kolumbien > Groep A
00:00 Argentinië - Ecuador 1:0
02:30 Colombia - Venezuela 2:1
FIFA > Vriendschappelijke duels 2020 > Kalenderweek FIFA >    Vriendschappelijke duels 2020 > Kalenderweek
10:00 FC Volgar Astrakhan - FC Ararat 2:1 (2:1)
10:00 Dinamo Kiev - FK Kairat 2:0 (0:0)
11:00 FC Dusheti - Metalurgi Rustavi 0:3 (0:1)
13:00 FC Nordsjælland - FC Roskilde 1:1 (1:0)
14:00 SKN St. Pölten - FK Mariupol -:-
14:00 Kolos Kovalivka - Vorwärts Steyr -:-
14:00 1. FC Kaiserslautern II - FC 08 Homburg -:-
14:00 Raków Częstochowa - Tsarsko Selo Sofia 0:0
14:30 Dinamo Moskou - Lechia Gdańsk 0:0
15:00 TSV Hartberg - Desna Chernigov -:-
15:00 Sigma Olomouc - FK Orenburg 0:0
16:15 Hammarby IF - FC Midtjylland -:-
17:30 1. FC Rielasingen-Arlen - Austria Lustenau -:-
18:00 SKU Amstetten - ASK St. Valentin -:-
18:00 First Vienna FC - FC Mannsdorf/Großenzersdorf -:-
18:30 FC Gratkorn - FC Trofaiach -:-
19:00 FC Astoria Walldorf - FV Fortuna Kirchfeld -:-
19:00 FC Dornbirn - FC Alberschwende -:-
19:00 VfB Lübeck - FC Mecklenburg Schwerin -:-
20:30 Drogheda United - Bohemian FC -:-
20:45 Shelbourne FC - Longford Town -:-
20:45 Derry City - Institute FC Drumahoe -:-
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2020 > Januari FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2020 > Januari
10:30 Myanmar - Thailand 1:1 (1:0)
FIFA > U19 Vriendschappelijk 2020 > Januari FIFA >   U19 Vriendschappelijk 2020 > Januari
15:00 Noord-Macedonië - Azerbeidzjan -:-
FIFA > U18 Vriendschappelijk 2020 > Januari FIFA >   U18 Vriendschappelijk 2020 > Januari
17:00 Japan - Mexico -:-
19:30 Spanje - Slowakije -:-
AFC > AFC Champions League Qual. 2020 > Playoff-Runde AFC >    AFC Champions League Qual. 2020 > Playoff-Runde
08:00 Shanghai SIPG - Buriram United 3:0 (0:0)
11:00 FC Seoul - Kedah FA 4:1 (1:0)
11:00 FC Tokyo - Ceres–Negros FC 2:0 (0:0)
11:00 Kashima Antlers - Melbourne Victory 0:1 (0:0)
15:40 Al Ain FC - Bunyodkor PFK -:-
16:10 Al Sailiya - Shahr-e Khodro FC -:-
16:15 Al Rayyan - Esteghlal -:-
18:30 Al Ahli SFC - FC Istiklol -:-
AFC > AFC Cup 2020 > Playoff-Runde AFC >    AFC Cup 2020 > Playoff-Runde
15:30 Sur SC - Hilal Al Quds -:-
OFC > OFC Champions League 2020 > Kwalificatie OFC >    OFC Champions League 2020 > Kwalificatie
04:00 Tupapa Maraerenga - Lupe o le Soaga 0:0 (0:0)
Argentinië > Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2019/2020 1a Fase Zona B >
01:00 Villa Mitre de Bahía Blanca - Estudiantes de San Luis 1:0
01:40 Maipú - Peñarol de Chimbas 1:0
01:45 Desamparados de San Juan - Sansinena de General Cerri 2:0
Brazilië > Campeonato Carioca 2020 Taça Guanabara  Brazilië >   Campeonato Carioca 2020 Taça Guanabara >
23:15 Boavista - Madureira - RJ -:-
Brazilië > Campeonato Paulista 2020  Brazilië >   Campeonato Paulista 2020 >
00:00 Red Bull Bragantino - Inter de Limeira - SP 0:1 (0:0)
00:00 Guarani - SP - Santos FC 1:2 (0:1)
Brazilië > Campeonato Paraibano 2020  Brazilië >   Campeonato Paraibano 2020 >
00:15 São Paulo Crystal - Treze - PB 0:2 (0:1)
00:15 Sport - PB - Sousa - PB 0:1 (0:1)
Chili > Primera División 2020  Chili >   Primera División 2020 >
22:00 Curicó Unido - La Serena -:-
Colombia > Primera A 2020 Apertura  Colombia >   Primera A 2020 Apertura >
22:00 Once Caldas - Atlético Bucaramanga -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
18:30 Arminia Bielefeld - VfL Bochum -:-
20:30 Jahn Regensburg - Hannover 96 -:-
20:30 SpVgg Greuther Fürth - FC St. Pauli -:-
20:30 SV Wehen Wiesbaden - Erzgebirge Aue -:-
Egypte > Premiership 2019/2020  Egypte >   Premiership 2019/2020 >
18:30 Wadi Degla FC - Zamalek -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
20:45 Blackburn Rovers - Queens Park Rangers -:-
20:45 Brentford FC - Nottingham Forest -:-
20:45 Cardiff City - West Bromwich Albion -:-
20:45 Hull City - Huddersfield Town -:-
20:45 Leeds United - Millwall FC -:-
20:45 Luton Town - Derby County -:-
20:45 Wigan Athletic - Sheffield Wednesday -:-
21:00 Reading FC - Bristol City -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
20:45 AFC Wimbledon - Burton Albion -:-
20:45 Accrington Stanley - Peterborough United -:-
20:45 Doncaster Rovers - Southend United -:-
20:45 Fleetwood Town - Coventry City -:-
20:45 Lincoln City - Portsmouth FC -:-
20:45 Milton Keynes Dons - Rochdale AFC -:-
20:45 Rotherham United - Ipswich Town -:-
20:45 Wycombe Wanderers - Blackpool FC -:-
21:00 Bolton Wanderers - Bristol Rovers -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
20:45 Bradford City - Cheltenham Town -:-
20:45 Cambridge United - Salford City -:-
20:45 Colchester United - Swindon Town -:-
20:45 Crewe Alexandra - Leyton Orient -:-
20:45 Forest Green Rovers - Carlisle United -:-
20:45 Grimsby Town - Stevenage FC -:-
20:45 Newport County - Macclesfield Town -:-
20:45 Northampton Town - Scunthorpe United -:-
20:45 Oldham Athletic - Mansfield Town -:-
20:45 Plymouth Argyle - Crawley Town -:-
20:45 Port Vale FC - Exeter City -:-
20:45 Walsall FC - Morecambe FC -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
20:45 Halifax Town - Dover Athletic -:-
20:45 Ebbsfleet United - Woking FC -:-
20:45 Solihull Moors - Barrow AFC -:-
Barnet FC - Boreham Wood uitgest.
20:45 Eastleigh FC - Aldershot Town -:-
Engeland > League Cup 2019/2020 > Halve Finale  Engeland >   League Cup 2019/2020 > Halve Finale
20:45 Aston Villa - Leicester City -:-
Engeland > U18 FA Youth Cup 2019/2020 > 5e Ronde  Engeland >  U18 FA Youth Cup 2019/2020 > 5e Ronde
20:00 Burnley FC - West Bromwich Albion -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division >
12:00 Rotherham United - Scunthorpe United -:-
Frankrijk > Coupe de France 2019/2020 > Achtste finale  Frankrijk >   Coupe de France 2019/2020 > Achtste finale
18:30 ASM Belfort - Montpellier HSC -:-
18:30 Angers SCO - Stade Rennes -:-
18:30 FC Limonest - Dijon FCO -:-
20:55 AS Monaco - AS Saint-Étienne -:-
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020 Relegation  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 Relegation >
20:30 Boca Gibraltar - Mons Calpe S.C. -:-
Italië > Coppa Italia 2019/2020 > Kwartfinale  Italië >   Coppa Italia 2019/2020 > Kwartfinale
20:45 AC Milan - Torino FC -:-
Italië > A-jun Coppa Italia Primavera 2019/2020 > Kwartfinale  Italië >  A-jun Coppa Italia Primavera 2019/2020 > Kwartfinale
14:30 Juventus - US Cremonese -:-
Jamaica > National Premier League 2019/2020  Jamaica >   National Premier League 2019/2020 >
02:00 Mount Pleasant Academy - Humble Lions 0:1
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
00:00 Reboceros de La Piedad - Tlaxcala Fútbol Club 1:3
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura >
00:00 Deportivo Toluca - Cruz Azul 1:2
02:00 Club León - Monarcas Morelia 0:0
02:00 CF Monterrey - Club Tijuana 3:1
03:00 Atlético San Luis - Deportivo Guadalajara 0:2
04:00 Santos Laguna - Pumas UNAM 0:2
Nederland > KNVB beker 2019/2020 > Achtste finale  Nederland >   KNVB beker 2019/2020 > Achtste finale
20:00 Fortuna Sittard - Feyenoord afgebr.
Nederland > Reserve League 2019/2020 2nd Phase Group A  Nederland >   Reserve League 2019/2020 2nd Phase Group A >
14:00 Jong Feyenoord - Jong Roda JC Kerkrade -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
20:45 Larne FC - Linfield FC -:-
20:45 Glentoran Belfast - Glenavon FC -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
21:15 FC Porto - Gil Vicente -:-
Portugal > U23 Liga Revelação 2019/2020  Portugal >  U23 Liga Revelação 2019/2020 >
16:00 Leixões SC - Os Belenenses -:-
San Marino > Campionato 2019/2020 2. Phase  San Marino >   Campionato 2019/2020 2. Phase >
20:45 SS Virtus - SS Murata -:-
20:45 SP La Fiorita - SP Cailungo -:-
Schotland > FA Cup 2019/2020 > 4e Ronde  Schotland >   FA Cup 2019/2020 > 4e Ronde
20:45 Falkirk FC - Arbroath FC -:-
20:45 Hibernian FC - Dundee United -:-
Spanje > Copa del Rey 2019/2020 > Achtste finale  Spanje >   Copa del Rey 2019/2020 > Achtste finale
21:00 CD Tenerife - Athletic Bilbao -:-
Ver. Arab. Emiraten > UAE Arabian Gulf League 2019/2020  Ver. Arab. Emiraten >   UAE Arabian Gulf League 2019/2020 >
14:15 Al Dhafra - Al Jazira Club 0:1
14:15 Ajman Club - Baniyas SC 0:3
17:00 Al Wasl - Al Nasr SC -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner