Sneijder positief over Hiddink

Guus Hiddink is terug bij het Nederlands elftal. De nieuwe bondscoach heeft een andere aanpak dan Louis van Gaal, maar dat kan Wesley Sneijder wel bekoren.
"Mijn eerste ervaring is uitermate positief. Hij is een stuk relaxter dan Louis van Gaal. Deze verandering is misschien juist goed voor deze groep na twee zulke intensieve jaren. Er is ruimte voor ontspanning, maar hij is ook duidelijk en accepteert geen verslapping", vertelt de middenvelder aan De Telegraaf.
"Iedere trainer neemt zijn eigen persoonlijkheid mee. Bij Louis was alles meer gesloten. Ja, inderdaad of je met de schoolmeester op het veld stond en nu meer met die leuke oom. Maar onderling hebben we ook onder Van Gaal verschrikkelijk genoten", aldus Sneijder, die niet het idee heeft dat de leeftijd (67) van Hiddink een probleem is.
"Ik heb niet het gevoel dat we met opa op stap zijn. Hij heeft wel iets gepresteerd in zijn leven, hè. Ik vind het mooi zoals Hiddink zich op trainingen presenteert tijdens oefeningen. Nee, dat gaat niet ten koste van zijn autoriteit. Het zal ook niet doorslaan. Daar zit Hiddink bovenop en wij als oudere spelers zijn er ook nog om dat in de gaten te houden."
