04.12.2014 12:07

Súarez: "Dat is niet goed geweest voor me"

Luis Suárez beweert dat hij op het veld nog maar aan één ding denkt en dat is aan de bal. De aanvaller van FC Barcelona wil af van het etiket dat hij alleen maar ruzie zoekt met zijn tegenstander.

"Ik ben nu veel kalmer, al zal niemand mijn karakter kunnen veranderen als ik vecht voor de bal", vertelt Suárez tegenover Radio Catalunya. "Ik maak nu veel minder ruzie met mijn tegenstander. Ik probeer nu vrienden te maken in het veld, niet meer in discussie te gaan. Ik denk dat veel mensen het in het verleden daarom op mij gemunt hadden, en dat is niet goed geweest voor me. Daarom probeer ik nu dingen niet uit de hand te laten lopen, zodat ik niet betrokken raak bij opstootjes. Want ik weet dat ik er dan slecht uitkom, na alles wat er is gebeurd."

Suárez, die dit seizoen voor 81 miljoen euro Liverpool verruilde voor Barça, kwam al meerdere malen negatief in het nieuws vanwege bijten. Zo beet hij Otman Bakkal (PSV), Branislav Ivanovic (Chelsea) en tijdens het WK Giorgio Chiellini (Italië). Na een fikse schorsing mocht Suárez vorige maand bij El Clasico zijn debuut maken. Scoren deed hij echter nog niet in de competitie. Alleen in de Champions League was hij trefzeker tegen APOEL.

 

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner