01.11.2016 11:35

Barcelona sluit terugkeer Guardiola niet uit

Pep Guardiola keert in de toekomst mogelijk terug als trainer van FC Barcelona. Josep Maria Bartomeu, president van de Catalaanse club, werd gevraagd naar de toekomst van Guardiola bij Barcelona en is van mening dat het mogelijk is dat de Spanjaard in de toekomst weer trainer is van FC Barcelona.

"Je weet het nooit in de voetballerij", vertelt Bartomeu in gesprek met The Daily Telegraph. "Er zijn in het verleden ontzettend veel mensen geweest die bij FC Barcelona hebben gewerkt, toen zijn vertrokken, maar later weer terug zijn gekomen." Onder meer Cesc Fàbregas en Gerard Piqué vertrokken in het verleden bij FC Barcelona, om vervolgens weer terug te keren.

"De toekomst is niet te voorspellen, maar op dit moment concentreert hij zich op Manchester City. Ik geloof dat hij een contract voor drie seizoenen heeft getekend bij Manchester City", aldus de president van FC Barcelona, die weet dat FC Barcelona dinsdagavond op bezoek gaat bij Manchester City in de Champions League.

Guardiola was tussen 2008 en 2012 actief als trainer van FC Barcelona.

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner