29.04.2014 09:57

Kuyt blijft Fenerbahçe trouw

Feyenoord hoeft niet te rekenen op een zomerse terugkeer van Dirk Kuyt. De aanvaller werd onlangs voor het eerst in zijn carrière kampioen en denkt niet aan een vertrek uit Turkije.

Fenerbahçe werd kampioen van Turkije en dat zou in principe deelname Champions League betekenen, maar Fener mag twee jaar lang niet in Europese duels uitkomen wegens een omkoopschandaal. "Ik was er toen de straf werd uitgesproken goed ziek van", zegt Kuyt in het Algemeen Dagblad. "Ook omdat ik weet wat er mogelijk is. In de Europa League haalden we in mijn eerste seizoen nog dik verdiend de halve finales. Maar de straf is geen reden om op een transfer aan te sturen. Ik blijf hier ook volgend seizoen spelen."

De 33-jarige aanvaller ziet maar één oplossing, nog een keer kampioen worden. "Met deze negentiende titel komt Fenerbahçe gelijk met Galatasaray. Dat verhoogt meteen de druk voor volgend jaar. Bij twintig landstitels krijg je in Turkije een vierde ster op het shirt. Die willen beide clubs natuurlijk als eerste hebben", aldus Kuyt.

Eredivisiepoule
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner