Sneijder tevreden met seizoen na behaalde doel

Wesley Sneijder is erg te spreken over het afgelopen seizoen. De middenvelder van Galatasaray verzekerde zich zaterdag van Champions League-voetbal door Ercyesspor met 2-1 te verslaan.
"Dat was het belangrijkste doel. Doordat we in uitwedstrijden te veel punten verspeelden, raakte de titel uit beeld, dus was dit het maximaal haalbare", aldus de Nederlander. "Met de overwintering in de Champions League, het winnen van de beker en de tweede plaats is het al met al een mooi jaar geweest", erkent Sneijder.
De voormalig speler van Real Madrid en Ajax had wederom een belangrijk aandeel. Sneijder gaf de assist op Burak Yilmaz (de 1-0) en dat leidde de overwinning in. Sneijder kan zich nu op gaan maken voor het WK, maar eerst zal hij nog geselecteerd moeten worden bij de 23-koppige selectie van het Nederlands elftal.
