. .
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2018 > Oktober FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2018 > Oktober
Italië - Oekraïne -:-
14:00 Polen - Oostenrijk -:-
18:00 Zwitserland - Slovenië -:-
UEFA > Champions League 2018/2019 > Groep E UEFA >    Champions League 2018/2019 > Groep E
18:55 AEK Athene - Bayern München -:-
21:00 AFC Ajax - SL Benfica -:-
UEFA > Champions League 2018/2019 > Groep F UEFA >    Champions League 2018/2019 > Groep F
21:00 Shakhtar Donetsk - Manchester City -:-
21:00 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon -:-
UEFA > Champions League 2018/2019 > Groep G UEFA >    Champions League 2018/2019 > Groep G
21:00 AS Roma - CSKA Moskou -:-
21:00 Real Madrid - Viktoria Plzeň -:-
UEFA > Champions League 2018/2019 > Groep H UEFA >    Champions League 2018/2019 > Groep H
18:55 BSC Young Boys - Valencia CF -:-
21:00 Manchester United - Juventus -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 4 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 4
11:00 Spanje - Faroer Eilanden -:-
14:30 Israël - Macedonië -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 8 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 8
12:00 Azerbeidzjan - Noorwegen -:-
14:00 Tsjechië - Albanië -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > Groep E UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > Groep E
14:00 AEK Athen - Bayern München -:-
14:00 AFC Ajax - SL Benfica -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > Groep F UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > Groep F
11:00 Shakhtar Donetsk - Manchester City -:-
15:00 1899 Hoffenheim - Olympique Lyon -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > Groep G UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > Groep G
14:00 AS Roma - CSKA Moskva -:-
16:00 Real Madrid - Viktoria Plzeň -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > Groep H UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > Groep H
14:00 BSC Young Boys - Valencia CF -:-
16:00 Manchester United - Juventus -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > 1e Ronde UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > 1e Ronde
15:00 Dinamo Zagreb - FC Viitorul Constanța -:-
18:00 NK Maribor - Sigma Olomouc -:-
18:00 FC Admira Wacker (AKA) - RSC Anderlecht -:-
CAF > CAF Champions League 2018 > Halve Finale CAF >    CAF Champions League 2018 > Halve Finale
18:00 Espérance de Tunis - CD 1º de Agosto -:-
21:00 ES Sétif - Al-Ahly -:-
AFC > AFC Champions League 2018 > Halve Finale AFC >    AFC Champions League 2018 > Halve Finale
17:00 Persepolis - Al Sadd -:-
AFC > U19 Championship 2018 Indonesien > Groep D AFC >   U19 Championship 2018 Indonesien > Groep D
11:00 China - Saoedi-Arabië -:-
14:00 Maleisië - Tajikistan -:-
Algerije > Ligue 1 2018/2019  Algerije >   Ligue 1 2018/2019 >
16:00 DRB Tadjenanet - USM Bel Abbes -:-
Argentinië > Primera División 2018/2019  Argentinië >   Primera División 2018/2019 >
00:00 Belgrano de Córdoba - Banfield -:-
02:00 San Lorenzo - San Martín de San Juan -:-
Brazilië > Série A 2018  Brazilië >   Série A 2018 >
01:00 Internacional - Santos FC -:-
Denemarken > Reserveligaen 2018/2019  Denemarken >   Reserveligaen 2018/2019 >
13:00 Vejle BK II - Esbjerg fB II -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Nord 2018/2019 >
19:00 SC Eltersdorf - SV Seligenporten -:-
Engeland > Championship 2018/2019  Engeland >   Championship 2018/2019 >
20:45 Middlesbrough FC - Rotherham United -:-
20:45 Millwall FC - Wigan Athletic -:-
20:45 Norwich City - Aston Villa -:-
20:45 Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday -:-
20:45 Sheffield United - Stoke City -:-
20:45 Swansea City - Blackburn Rovers -:-
20:45 Birmingham City - Reading FC -:-
Engeland > League One 2018/2019  Engeland >   League One 2018/2019 >
20:45 Blackpool FC - Scunthorpe United -:-
20:45 Bradford City - Coventry City -:-
20:45 Bristol Rovers - AFC Wimbledon -:-
20:45 Charlton Athletic - Oxford United -:-
20:45 Doncaster Rovers - Sunderland AFC -:-
20:45 Luton Town - Accrington Stanley -:-
20:45 Peterborough United - Fleetwood Town -:-
20:45 Plymouth Argyle - Gillingham FC -:-
20:45 Portsmouth FC - Burton Albion -:-
20:45 Shrewsbury Town - Barnsley FC -:-
20:45 Southend United - Walsall FC -:-
20:45 Wycombe Wanderers - Rochdale AFC -:-
Engeland > League Two 2018/2019  Engeland >   League Two 2018/2019 >
20:45 Bury FC - Newport County -:-
20:45 Crawley Town - Exeter City -:-
20:45 Forest Green Rovers - Tranmere Rovers -:-
20:45 Grimsby Town - Colchester United -:-
20:45 Lincoln City - Carlisle United -:-
20:45 Macclesfield Town - Northampton Town -:-
20:45 Milton Keynes Dons - Notts County -:-
20:45 Morecambe FC - Mansfield Town -:-
20:45 Oldham Athletic - Cheltenham Town -:-
20:45 Stevenage FC - Port Vale FC -:-
20:45 Swindon Town - Cambridge United -:-
20:45 Yeovil Town - Crewe Alexandra -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2018/2019 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2018/2019 Northeast Division >
15:00 Burton Albion - Doncaster Rovers -:-
Estland > Meistriliiga 2018  Estland >   Meistriliiga 2018 >
18:00 FC Flora - Pärnu JK Vaprus -:-
India > Indian Super League 2018/2019  India >   Indian Super League 2018/2019 >
16:00 Delhi Dynamos FC - Chennaiyin FC -:-
Indonesië > Liga 1 2018  Indonesië >   Liga 1 2018 >
10:30 PSMS Medan - Mitra Kukar -:-
11:00 PSIS Semarang - Sriwijaya FC -:-
13:30 Persela Lamongan - PS Barito Putera -:-
Italië > Serie C Girone C 2018/2019  Italië >   Serie C Girone C 2018/2019 >
20:30 Monopoli - Calcio Catania -:-
20:30 US Catanzaro - Reggina 1914 -:-
Jamaica > National Premier League 2018/2019  Jamaica >   National Premier League 2018/2019 >
03:35 Harbour View - Mount Pleasant Academy -:-
Liechtenstein > FL 1 Cup 2018/2019 > Kwartfinale  Liechtenstein >   FL 1 Cup 2018/2019 > Kwartfinale
FC Triesenberg - USV Eschen/Mauren -:-
FC Ruggell II - FC Schaan -:-
USV Eschen/Mauren II - FC Ruggell -:-
FC Balzers - FC Vaduz -:-
Nederland > Reserve League 2018/2019 Group A  Nederland >   Reserve League 2018/2019 Group A >
18:30 Jong FC Twente - Jong sc Heerenveen -:-
Oezbekistan > Super League 2018 Meisterschaft  Oezbekistan >   Super League 2018 Meisterschaft >
13:00 Lokomotiv Tashkent - Navbahor Namangan -:-
Oezbekistan > Super League 2018 Abstieg  Oezbekistan >   Super League 2018 Abstieg >
13:00 Nasaf Qarshi - So’g’diyona Jizzax -:-
13:00 Qizilqum Zarafshon - FC AGMK -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2018/2019  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2018/2019 >
19:00 Sturm Graz (A) - Union Gurten -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2018/2019  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2018/2019 >
19:30 FC Mannsdorf/Großenzersdorf - SC Team Wiener Linien -:-
Peru > Primera División 2018 Clausura  Peru >   Primera División 2018 Clausura >
20:00 Universidad San Martín - Sport Boys -:-
22:30 CD Unión Comercio - Sport Huancayo -:-
Polen > I Liga 2018/2019  Polen >   I Liga 2018/2019 >
17:00 GKS Katowice - Garbarnia Krakow -:-
San Marino > Coppa Titano 2018/2019 > 1e Ronde  San Marino >   Coppa Titano 2018/2019 > 1e Ronde
20:45 FC Fiorentino - SP Tre Fiori -:-
20:45 SS San Giovanni - AC Libertas -:-
20:45 SS Murata - SC Faetano -:-
20:45 SP Tre Penne - AC Juvenes/Dogana -:-
20:45 SS Virtus - SP Cailungo -:-
20:45 SS Pennarossa - SS Cosmos -:-
20:45 FC Domagnano - SS Folgore/Falciano -:-
Schotland > Premiership 2018/2019  Schotland >   Premiership 2018/2019 >
20:45 Dundee FC - Heart of Midlothian -:-
Slovenië > Pokal Slovenije 2018/2019 > Kwartfinale  Slovenië >   Pokal Slovenije 2018/2019 > Kwartfinale
16:30 NK Maribor - NK Domžale -:-
Slowakije > Slovensky Pohar 2018/2019 > 5e Ronde  Slowakije >   Slovensky Pohar 2018/2019 > 5e Ronde
14:30 Tatran Prešov - MŠK Žilina -:-
Zweden > Superettan 2018  Zweden >   Superettan 2018 >
19:00 Helsingborgs IF - Halmstads BK -:-
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2018  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2018 >
19:00 Djurgårdens IF - Linköpings FC -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner