1. Ronde
01.09.2019 15:00 Olympia Agnonese - Montegiorgio Calcio 0:1
15:00 ASD Pineto Calcio - Atletico Terme Fiuggi 0:0
15:00 Avezzano Calcio - Campobasso 0:1
15:00 Jesina Calcio - US Recanatese 0:1
15:00 Matelica - AC Cattolica Calcio 3:1
15:00 Porto Sant'Elpidio - Real Giulianova 4:1
15:00 SN Notaresco - Vastogirardi 3:5
15:00 Tolentino - AC Sangiustese 2:2
15:00 Vastese Calcio - Chieti Calcio 2:2
2. Ronde
07.09.2019 15:00 AC Cattolica Calcio - Porto Sant'Elpidio 0:3
08.09.2019 15:00 Chieti Calcio - ASD Pineto Calcio 2:1
15:00 Campobasso - SN Notaresco 1:3
15:00 Atletico Terme Fiuggi - Tolentino 0:1
15:00 Real Giulianova - Vastese Calcio 2:1
15:00 Montegiorgio Calcio - Matelica 1:0
15:00 US Recanatese - Olympia Agnonese 4:2
15:00 AC Sangiustese - Avezzano Calcio 5:1
15:00 Vastogirardi - Jesina Calcio 2:2
3. Ronde
15.09.2019 15:00 Olympia Agnonese - AC Cattolica Calcio 1:1
15:00 ASD Pineto Calcio - AC Sangiustese 2:1
15:00 Avezzano Calcio - Vastogirardi 1:1
15:00 Matelica - Real Giulianova 1:1
15:00 Porto Sant'Elpidio - Chieti Calcio 1:3
15:00 US Recanatese - Montegiorgio Calcio 2:1
15:00 SN Notaresco - Jesina Calcio 1:0
15:00 Tolentino - Campobasso 1:1
15:00 Vastese Calcio - Atletico Terme Fiuggi 3:0
4. Ronde
22.09.2019 15:00 Chieti Calcio - Olympia Agnonese 0:0
15:00 Campobasso - Vastese Calcio 1:0
15:00 AC Cattolica Calcio - US Recanatese 1:2
15:00 Atletico Terme Fiuggi - Matelica 1:1
15:00 Real Giulianova - Montegiorgio Calcio 1:1
15:00 Jesina Calcio - Tolentino 1:1
15:00 SN Notaresco - Avezzano Calcio 2:0
15:00 AC Sangiustese - Porto Sant'Elpidio 1:1
15:00 Vastogirardi - ASD Pineto Calcio 0:0
5. Ronde
29.09.2019 15:00 Olympia Agnonese - Real Giulianova 1:1
15:00 ASD Pineto Calcio - Campobasso 1:0
15:00 Avezzano Calcio - Jesina Calcio 1:0
15:00 Matelica - Chieti Calcio 4:0
15:00 Montegiorgio Calcio - AC Cattolica Calcio 2:1
15:00 Porto Sant'Elpidio - Atletico Terme Fiuggi 3:1
15:00 US Recanatese - SN Notaresco 1:2
15:00 Tolentino - Vastogirardi 2:2
15:00 Vastese Calcio - AC Sangiustese 2:1
6. Ronde
06.10.2019 15:00 Avezzano Calcio - Tolentino 2:0
15:00 Chieti Calcio - AC Cattolica Calcio 1:1
15:00 Campobasso - Matelica 1:1
15:00 Atletico Terme Fiuggi - Montegiorgio Calcio 3:1
15:00 Real Giulianova - US Recanatese 2:3
15:00 Jesina Calcio - Vastese Calcio 2:3
15:00 SN Notaresco - ASD Pineto Calcio 3:1
15:00 AC Sangiustese - Olympia Agnonese 3:5
15:00 Vastogirardi - Porto Sant'Elpidio 2:0
7. Ronde
13.10.2019 15:00 Olympia Agnonese - Atletico Terme Fiuggi 2:1
15:00 ASD Pineto Calcio - Jesina Calcio 2:0
15:00 AC Cattolica Calcio - Real Giulianova 2:3
15:00 Matelica - AC Sangiustese 0:1
15:00 Montegiorgio Calcio - Chieti Calcio 1:1
15:00 Porto Sant'Elpidio - Campobasso 2:1
15:00 US Recanatese - Avezzano Calcio 1:0
15:00 Tolentino - SN Notaresco 0:1
15:00 Vastese Calcio - Vastogirardi 2:3
8. Ronde
20.10.2019 15:00 Avezzano Calcio - Vastese Calcio 1:1
15:00 Chieti Calcio - US Recanatese 1:2
15:00 Campobasso - Montegiorgio Calcio 0:1
15:00 Atletico Terme Fiuggi - Real Giulianova 6:0
15:00 Jesina Calcio - Matelica 1:3
15:00 SN Notaresco - Porto Sant'Elpidio 3:2
15:00 AC Sangiustese - AC Cattolica Calcio 2:2
15:00 Tolentino - ASD Pineto Calcio 1:2
15:00 Vastogirardi - Olympia Agnonese 1:2
9. Ronde
26.10.2019 14:30 Porto Sant'Elpidio - Jesina Calcio 2:1
27.10.2019 14:30 Olympia Agnonese - Campobasso 1:2
14:30 ASD Pineto Calcio - Avezzano Calcio 1:0
14:30 AC Cattolica Calcio - Atletico Terme Fiuggi 0:2
14:30 Real Giulianova - Chieti Calcio 1:0
14:30 Matelica - Vastogirardi 3:0
14:30 Montegiorgio Calcio - AC Sangiustese 0:1
14:30 US Recanatese - Tolentino 3:1
14:30 Vastese Calcio - SN Notaresco 0:1
10. Ronde
03.11.2019 14:30 ASD Pineto Calcio - Vastese Calcio 1:1
14:30 Avezzano Calcio - Matelica 0:2
14:30 Campobasso - Real Giulianova 2:0
14:30 Atletico Terme Fiuggi - US Recanatese 1:2
14:30 Jesina Calcio - Montegiorgio Calcio 1:2
14:30 SN Notaresco - Olympia Agnonese 2:1
14:30 AC Sangiustese - Chieti Calcio 2:2
14:30 Tolentino - Porto Sant'Elpidio 2:1
14:30 Vastogirardi - AC Cattolica Calcio 3:2
11. Ronde
10.11.2019 14:30 Olympia Agnonese - Jesina Calcio 3:1
14:30 Chieti Calcio - Atletico Terme Fiuggi 0:2
14:30 AC Cattolica Calcio - Campobasso 1:1
14:30 Real Giulianova - AC Sangiustese 0:0
14:30 Matelica - SN Notaresco 1:2
14:30 Montegiorgio Calcio - Vastogirardi 2:0
14:30 Porto Sant'Elpidio - Avezzano Calcio 0:2
14:30 US Recanatese - ASD Pineto Calcio 1:1
14:30 Vastese Calcio - Tolentino 4:0
12. Ronde
17.11.2019 14:30 ASD Pineto Calcio - Matelica 1:1
14:30 Avezzano Calcio - Montegiorgio Calcio 1:1
14:30 Campobasso - Atletico Terme Fiuggi 4:4
14:30 Jesina Calcio - Real Giulianova 1:0
14:30 SN Notaresco - AC Cattolica Calcio 2:0
14:30 AC Sangiustese - US Recanatese 1:1
14:30 Tolentino - Olympia Agnonese 1:2
14:30 Vastese Calcio - Porto Sant'Elpidio 1:1
14:30 Vastogirardi - Chieti Calcio 2:0
13. Ronde
23.11.2019 14:30 Chieti Calcio - Campobasso 0:1
14:30 Montegiorgio Calcio - SN Notaresco 0:0
14:30 Porto Sant'Elpidio - ASD Pineto Calcio 1:2
24.11.2019 14:30 Olympia Agnonese - Avezzano Calcio 1:0
14:30 AC Cattolica Calcio - Jesina Calcio 1:1
14:30 Atletico Terme Fiuggi - AC Sangiustese 1:1
14:30 Real Giulianova - Vastogirardi 4:1
14:30 Matelica - Tolentino 1:0
14:30 US Recanatese - Vastese Calcio 2:4
14. Ronde
01.12.2019 14:30 ASD Pineto Calcio - Montegiorgio Calcio 1:4
14:30 Avezzano Calcio - Real Giulianova 1:1
14:30 Campobasso - US Recanatese 3:0
14:30 Jesina Calcio - Atletico Terme Fiuggi 5:1
14:30 Porto Sant'Elpidio - Matelica 0:4
14:30 SN Notaresco - Chieti Calcio 3:2
14:30 Tolentino - AC Cattolica Calcio 1:1
14:30 Vastese Calcio - Olympia Agnonese 2:1
14:30 Vastogirardi - AC Sangiustese 1:1
15. Ronde
07.12.2019 14:30 Olympia Agnonese - ASD Pineto Calcio 3:3
14:30 Chieti Calcio - Jesina Calcio 3:2
14:30 Montegiorgio Calcio - Tolentino 1:1
14:30 AC Sangiustese - Campobasso 0:2
08.12.2019 14:30 AC Cattolica Calcio - Avezzano Calcio 2:0
14:30 Atletico Terme Fiuggi - Vastogirardi 1:1
14:30 Real Giulianova - SN Notaresco 0:1
14:30 Matelica - Vastese Calcio 4:0
14:30 US Recanatese - Porto Sant'Elpidio 4:3
16. Ronde
15.12.2019 14:30 ASD Pineto Calcio - Real Giulianova 3:1
14:30 Avezzano Calcio - Atletico Terme Fiuggi 1:1
14:30 Jesina Calcio - Campobasso 1:2
14:30 Matelica - Olympia Agnonese 2:0
14:30 Porto Sant'Elpidio - Montegiorgio Calcio 1:2
14:30 SN Notaresco - AC Sangiustese 1:0
14:30 Tolentino - Chieti Calcio 2:0
14:30 Vastese Calcio - AC Cattolica Calcio 2:1
14:30 Vastogirardi - US Recanatese 2:2
17. Ronde
21.12.2019 14:30 AC Sangiustese - Jesina Calcio 1:2
22.12.2019 14:30 Olympia Agnonese - Porto Sant'Elpidio 1:1
14:30 Chieti Calcio - Avezzano Calcio 2:0
14:30 Campobasso - Vastogirardi 3:2
14:30 AC Cattolica Calcio - ASD Pineto Calcio 2:1
14:30 Atletico Terme Fiuggi - SN Notaresco 3:1
14:30 Real Giulianova - Tolentino 1:2
14:30 Montegiorgio Calcio - Vastese Calcio 1:1
14:30 US Recanatese - Matelica 1:2
18. Ronde
05.01.2020 14:30 Campobasso - Avezzano Calcio 2:2
14:30 AC Cattolica Calcio - Matelica 1:2
14:30 Atletico Terme Fiuggi - ASD Pineto Calcio 2:1
14:30 Real Giulianova - Porto Sant'Elpidio 1:1
14:30 Montegiorgio Calcio - Olympia Agnonese 0:1
14:30 US Recanatese - Jesina Calcio 3:2
14:30 AC Sangiustese - Tolentino 1:2
14:30 Vastogirardi - SN Notaresco 1:3
06.01.2020 14:30 Chieti Calcio - Vastese Calcio 0:2
19. Ronde
12.01.2020 14:30 Olympia Agnonese - US Recanatese 2:1
14:30 ASD Pineto Calcio - Chieti Calcio 1:0
14:30 Avezzano Calcio - AC Sangiustese 0:1
14:30 Jesina Calcio - Vastogirardi 2:3
14:30 Matelica - Montegiorgio Calcio 3:2
14:30 Porto Sant'Elpidio - AC Cattolica Calcio 1:1
14:30 SN Notaresco - Campobasso 1:3
14:30 Tolentino - Atletico Terme Fiuggi 1:1
14:30 Vastese Calcio - Real Giulianova 1:1
20. Ronde
18.01.2020 14:30 Chieti Calcio - Porto Sant'Elpidio 0:5
19.01.2020 14:30 Campobasso - Tolentino 4:0
14:30 AC Cattolica Calcio - Olympia Agnonese 1:1
14:30 Atletico Terme Fiuggi - Vastese Calcio 3:0
14:30 Real Giulianova - Matelica 0:0
14:30 Jesina Calcio - SN Notaresco 0:2
14:30 Montegiorgio Calcio - US Recanatese 1:2
14:30 AC Sangiustese - ASD Pineto Calcio 0:1
14:30 Vastogirardi - Avezzano Calcio 2:0
21. Ronde
26.01.2020 14:30 Olympia Agnonese - Chieti Calcio 5:0
14:30 ASD Pineto Calcio - Vastogirardi 1:1
14:30 Avezzano Calcio - SN Notaresco 1:1
14:30 Matelica - Atletico Terme Fiuggi 2:2
14:30 Montegiorgio Calcio - Real Giulianova 2:2
14:30 Porto Sant'Elpidio - AC Sangiustese 2:1
14:30 US Recanatese - AC Cattolica Calcio 1:1
14:30 Tolentino - Jesina Calcio 2:1
14:30 Vastese Calcio - Campobasso 0:1
22. Ronde
01.02.2020 14:30 Chieti Calcio - Matelica 1:3
02.02.2020 14:30 Campobasso - ASD Pineto Calcio 3:3
14:30 AC Cattolica Calcio - Montegiorgio Calcio 1:0
14:30 Atletico Terme Fiuggi - Porto Sant'Elpidio 0:0
14:30 Real Giulianova - Olympia Agnonese 0:1
14:30 Jesina Calcio - Avezzano Calcio 0:1
14:30 SN Notaresco - US Recanatese 2:2
14:30 AC Sangiustese - Vastese Calcio 1:2
14:30 Vastogirardi - Tolentino 1:3
23. Ronde
09.02.2020 14:30 Olympia Agnonese - AC Sangiustese 3:0
14:30 ASD Pineto Calcio - SN Notaresco 2:1
14:30 AC Cattolica Calcio - Chieti Calcio 1:0
14:30 Matelica - Campobasso 0:0
14:30 Montegiorgio Calcio - Atletico Terme Fiuggi 2:0
14:30 Porto Sant'Elpidio - Vastogirardi 3:3
14:30 US Recanatese - Real Giulianova 3:2
14:30 Tolentino - Avezzano Calcio 2:0
14:30 Vastese Calcio - Jesina Calcio 2:1
24. Ronde
15.02.2020 14:30 Chieti Calcio - Montegiorgio Calcio 2:2
16.02.2020 14:30 Avezzano Calcio - US Recanatese 0:0
14:30 Campobasso - Porto Sant'Elpidio 3:0
14:30 Atletico Terme Fiuggi - Olympia Agnonese 1:0
14:30 Real Giulianova - AC Cattolica Calcio 1:1
14:30 Jesina Calcio - ASD Pineto Calcio 1:1
14:30 SN Notaresco - Tolentino 1:1
14:30 AC Sangiustese - Matelica 0:2
14:30 Vastogirardi - Vastese Calcio 2:1
25. Ronde
23.02.2020 14:30 ASD Pineto Calcio - Tolentino 1:1
14:30 AC Cattolica Calcio - AC Sangiustese 1:0
14:30 Real Giulianova - Atletico Terme Fiuggi 1:1
14:30 Matelica - Jesina Calcio 3:0
14:30 Montegiorgio Calcio - Campobasso 0:1
14:30 Porto Sant'Elpidio - SN Notaresco 2:1
14:30 US Recanatese - Chieti Calcio 3:2
14:30 Vastese Calcio - Avezzano Calcio 2:0
15:00 Olympia Agnonese - Vastogirardi 1:1
26. Ronde
01.03.2020 14:30 Avezzano Calcio - ASD Pineto Calcio 0:1
14:30 Chieti Calcio - Real Giulianova 1:2
14:30 Campobasso - Olympia Agnonese 4:0
14:30 Atletico Terme Fiuggi - AC Cattolica Calcio 0:4
14:30 Jesina Calcio - Porto Sant'Elpidio 0:1
14:30 SN Notaresco - Vastese Calcio 0:1
14:30 AC Sangiustese - Montegiorgio Calcio 0:1
14:30 Tolentino - US Recanatese 3:1
14:30 Vastogirardi - Matelica 0:1
27. Ronde
15.03.2020 Olympia Agnonese - SN Notaresco niet gespeeld
Chieti Calcio - AC Sangiustese niet gespeeld
AC Cattolica Calcio - Vastogirardi niet gespeeld
Real Giulianova - Campobasso niet gespeeld
Matelica - Avezzano Calcio niet gespeeld
Montegiorgio Calcio - Jesina Calcio niet gespeeld
Porto Sant'Elpidio - Tolentino niet gespeeld
US Recanatese - Atletico Terme Fiuggi niet gespeeld
Vastese Calcio - ASD Pineto Calcio niet gespeeld
28. Ronde
22.03.2020 ASD Pineto Calcio - US Recanatese niet gespeeld
Avezzano Calcio - Porto Sant'Elpidio niet gespeeld
Campobasso - AC Cattolica Calcio niet gespeeld
Atletico Terme Fiuggi - Chieti Calcio niet gespeeld
Jesina Calcio - Olympia Agnonese niet gespeeld
SN Notaresco - Matelica niet gespeeld
AC Sangiustese - Real Giulianova niet gespeeld
Tolentino - Vastese Calcio niet gespeeld
Vastogirardi - Montegiorgio Calcio niet gespeeld
29. Ronde
29.03.2020 Olympia Agnonese - Tolentino niet gespeeld
Chieti Calcio - Vastogirardi niet gespeeld
AC Cattolica Calcio - SN Notaresco niet gespeeld
Atletico Terme Fiuggi - Campobasso niet gespeeld
Real Giulianova - Jesina Calcio niet gespeeld
Matelica - ASD Pineto Calcio niet gespeeld
Montegiorgio Calcio - Avezzano Calcio niet gespeeld
Porto Sant'Elpidio - Vastese Calcio niet gespeeld
US Recanatese - AC Sangiustese niet gespeeld
30. Ronde
05.04.2020 ASD Pineto Calcio - Porto Sant'Elpidio niet gespeeld
Avezzano Calcio - Olympia Agnonese niet gespeeld
Campobasso - Chieti Calcio niet gespeeld
Jesina Calcio - AC Cattolica Calcio niet gespeeld
SN Notaresco - Montegiorgio Calcio niet gespeeld
AC Sangiustese - Atletico Terme Fiuggi niet gespeeld
Tolentino - Matelica niet gespeeld
Vastese Calcio - US Recanatese niet gespeeld
Vastogirardi - Real Giulianova niet gespeeld
31. Ronde
09.04.2020 Olympia Agnonese - Vastese Calcio niet gespeeld
Chieti Calcio - SN Notaresco niet gespeeld
AC Cattolica Calcio - Tolentino niet gespeeld
Atletico Terme Fiuggi - Jesina Calcio niet gespeeld
Real Giulianova - Avezzano Calcio niet gespeeld
Matelica - Porto Sant'Elpidio niet gespeeld
Montegiorgio Calcio - ASD Pineto Calcio niet gespeeld
US Recanatese - Campobasso niet gespeeld
AC Sangiustese - Vastogirardi niet gespeeld
32. Ronde
19.04.2020 ASD Pineto Calcio - Olympia Agnonese niet gespeeld
Avezzano Calcio - AC Cattolica Calcio niet gespeeld
Campobasso - AC Sangiustese niet gespeeld
Jesina Calcio - Chieti Calcio niet gespeeld
Porto Sant'Elpidio - US Recanatese niet gespeeld
SN Notaresco - Real Giulianova niet gespeeld
Tolentino - Montegiorgio Calcio niet gespeeld
Vastese Calcio - Matelica niet gespeeld
Vastogirardi - Atletico Terme Fiuggi niet gespeeld
33. Ronde
26.04.2020 Olympia Agnonese - Matelica niet gespeeld
Chieti Calcio - Tolentino niet gespeeld
Campobasso - Jesina Calcio niet gespeeld
AC Cattolica Calcio - Vastese Calcio niet gespeeld
Atletico Terme Fiuggi - Avezzano Calcio niet gespeeld
Real Giulianova - ASD Pineto Calcio niet gespeeld
Montegiorgio Calcio - Porto Sant'Elpidio niet gespeeld
US Recanatese - Vastogirardi niet gespeeld
AC Sangiustese - SN Notaresco niet gespeeld
34. Ronde
03.05.2020 ASD Pineto Calcio - AC Cattolica Calcio niet gespeeld
Avezzano Calcio - Chieti Calcio niet gespeeld
Jesina Calcio - AC Sangiustese niet gespeeld
Matelica - US Recanatese niet gespeeld
Porto Sant'Elpidio - Olympia Agnonese niet gespeeld
SN Notaresco - Atletico Terme Fiuggi niet gespeeld
Tolentino - Real Giulianova niet gespeeld
Vastese Calcio - Montegiorgio Calcio niet gespeeld
Vastogirardi - Campobasso niet gespeeld
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner