. .
FIFA > Vriendschappelijke duels 2020 > Kalenderweek FIFA >    Vriendschappelijke duels 2020 > Kalenderweek
13:00 Göppinger SV - SSV Ulm 1846 -:-
FIFA > U17 Generation Adidas Cup 2019/2020 Qualification > Groep A FIFA >   U17 Generation Adidas Cup 2019/2020 Qualification > Groep A
03:00 Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo -:-
20:00 Colorado Rapids - FC Dallas -:-
22:30 Portland Timbers - Vancouver Whitecaps -:-
FIFA > U17 Generation Adidas Cup 2019/2020 Qualification > Groep B FIFA >   U17 Generation Adidas Cup 2019/2020 Qualification > Groep B
00:30 San Jose Earthquakes - Chicago Fire -:-
05:00 Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy -:-
22:00 Sporting Kansas City - Chicago Fire -:-
FIFA > U17 Generation Adidas Cup 2019/2020 Qualification > Groep C FIFA >   U17 Generation Adidas Cup 2019/2020 Qualification > Groep C
04:00 New York RB - Real Salt Lake -:-
21:00 Philadelphia Union - D.C. United -:-
23:30 New England Revolution - New York RB -:-
FIFA > U17 Generation Adidas Cup 2019/2020 Qualification > Groep D FIFA >   U17 Generation Adidas Cup 2019/2020 Qualification > Groep D
00:00 Toronto FC - Columbus Crew -:-
19:00 Orlando City - FC Cincinnati -:-
21:30 Columbus Crew - New York City FC -:-
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2020 > Februari FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2020 > Februari
15:00 Tsjechië - Noorwegen -:-
OFC > OFC Champions League 2020 > Groep B OFC >    OFC Champions League 2020 > Groep B
01:00 Lae City FC - N.N. -:-
05:00 Lautoka FC - Malampa Revivors -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
KF Tiranë - KF Skënderbeu -:-
KF Teuta Durrës - FK Vllaznia -:-
KF Laçi - FK Partizani -:-
KF Bylis Ballsh - FK Kukësi -:-
Luftëtari Gjirokastër - KS Flamurtari Vlorë -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
01:10 Unión de Santa Fe - Central Córdoba SdE -:-
21:35 Arsenal de Sarandí - Vélez Sarsfield -:-
23:40 San Lorenzo - Racing Club -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Gimnasia de Mendoza - Almagro -:-
Villa Dálmine - San Martín de Tucumán -:-
Sarmiento de Junín - Instituto de Córdoba -:-
Riestra - Ramón Santamarina -:-
Chacarita Juniors - Gimnasia de Jujuy -:-
Brown de Adrogué - All Boys -:-
Tigre - Atlético Rafaela -:-
Defensores de Belgrano - Quilmes -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Mitre de Santiago del Estero - Atlanta -:-
Ferro Carril Oeste - Independiente Rivadavia -:-
Estudiantes de Río Cuarto - Platense -:-
Nueva Chicago - Temperley -:-
Guillermo Brown de Puerto Madryn - Deportivo Morón -:-
Alvarado - Barracas Central -:-
Belgrano de Córdoba - Agropecuario -:-
Estudiantes de Caseros - San Martín de San Juan -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Clausura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Clausura >
Colegiales - Sacachispas -:-
Tristan Suárez - Almirante Brown -:-
Armenio - Fénix -:-
San Telmo - UAI Urquiza -:-
Flandria - Talleres de Remedios de Escalada -:-
Los Andes - Defensores Unidos de Zárate -:-
Justo José de Urquiza - Argentino de Quilmes -:-
San Miguel - Acassuso -:-
Comunicaciones - Villa San Carlos -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
07:00 Wellington Phoenix - Melbourne City FC -:-
09:30 Western Sydney Wanderers - Newcastle United Jets -:-
Australië > Vrouwen W-League 2019/2020  Australië >  Vrouwen W-League 2019/2020 >
07:00 Sydney FC - Western Sydney Wanderers -:-
12:15 Perth Glory - Brisbane Roar -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Sumgayit FK - Sabah FK -:-
17:00 Zira FK - Qarabağ FK -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
18:00 Club Brugge KV - Waasland-Beveren -:-
20:00 KV Oostende - KV Kortrijk -:-
20:00 Sint-Truidense VV - Cercle Brugge -:-
20:30 KV Mechelen - RSC Anderlecht -:-
België > Eerste klasse B 2019/2020 Periode 2  België >   Eerste klasse B 2019/2020 Periode 2 >
KFCO Beerschot Wilrijk - Oud-Heverlee Leuven -:-
Union St. Gilloise - KSV Roeselare -:-
Sporting Lokeren - Excelsior Virton -:-
Lommel SK - KVC Westerlo -:-
België > U18 Elite U18 2019/2020  België >  U18 Elite U18 2019/2020 >
13:30 SV Zulte Waregem - KV Mechelen -:-
13:30 Sint-Truidense VV - Oud-Heverlee Leuven -:-
13:30 KRC Genk - AS Eupen -:-
14:00 Club Brugge KV - KAA Gent -:-
14:00 Sporting Charleroi - RSC Anderlecht -:-
14:00 Standard Liège - Sporting Lokeren -:-
België > U16 Elite U16 2019/2020  België >  U16 Elite U16 2019/2020 >
14:00 AS Eupen - KRC Genk -:-
14:15 KV Mechelen - SV Zulte Waregem -:-
14:30 Sporting Lokeren - Standard Liège -:-
14:30 KAA Gent - Club Brugge KV -:-
15:00 RSC Anderlecht - Sporting Charleroi -:-
15:00 Oud-Heverlee Leuven - Sint-Truidense VV -:-
Brazilië > Campeonato Pernambucano 2020  Brazilië >   Campeonato Pernambucano 2020 >
00:00 Santa Cruz - PE - Salgueiro - PE -:-
Brazilië > Campeonato Mineiro 2020  Brazilië >   Campeonato Mineiro 2020 >
20:00 Tombense - MG - U.R.T. - MG -:-
20:00 Tupynambás - MG - Uberlândia - MG -:-
21:00 Coimbra - MG - América - MG -:-
Brazilië > Campeonato Paraibano 2020  Brazilië >   Campeonato Paraibano 2020 >
Nacional - PB - Perilima - PB -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
PFC Beroe - Etar Veliko Tarnovo -:-
Tsarsko Selo Sofia - Vitosha Bistritsa -:-
Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv -:-
Levski Sofia - CSKA Sofia -:-
FC Dunav Ruse - Cherno More Varna -:-
Arda Kardzhali - Slavia Sofia -:-
PFC Ludogorets Razgrad - FK Botev Vratsa -:-
Colombia > Primera B 2020 Apertura  Colombia >   Primera B 2020 Apertura >
Tigres FC - Leones FC -:-
Atlético Huila - Fortaleza FC -:-
Cortuluá - Bogotá FC -:-
Atlético FC - Real San Andrés -:-
Barranquilla FC - Real Cartagena -:-
Valledupar FC Real - Boca Juniors de Cali -:-
Llaneros Fútbol Club S.A. - Orsomarso SC -:-
Unión Magdalena - Deportes Quindío -:-
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
17:00 Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta FC -:-
17:00 AEK Larnaca - Nea Salamina -:-
17:00 Apollon Limassol - Doxa Katokopias FC -:-
17:00 Olympiakos Nikosia - AEL Limassol -:-
17:00 Omonia Nikosia - Enosis Neon Paralimni -:-
17:00 Paphos FC - APOEL Nicosia -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 1. FC Union Berlin - Bayer Leverkusen -:-
15:30 1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg -:-
15:30 RB Leipzig - Werder Bremen -:-
15:30 SC Paderborn 07 - Hertha BSC -:-
15:30 FC Augsburg - SC Freiburg -:-
18:30 Fortuna Düsseldorf - Bor. Mönchengladbach -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 Hannover 96 - Hamburger SV -:-
13:00 SpVgg Greuther Fürth - Arminia Bielefeld -:-
13:00 Jahn Regensburg - SV Wehen Wiesbaden -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 1. FC Magdeburg - Chemnitzer FC -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 - KFC Uerdingen 05 -:-
14:00 Eintracht Braunschweig - 1. FC Kaiserslautern -:-
14:00 SV Meppen - TSV 1860 München -:-
14:00 SpVgg Unterhaching - Viktoria Köln -:-
14:00 SG Sonnenhof Großaspach - Hansa Rostock -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 Weiche Flensburg 08 - Heider SV -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 Germania Halberstadt - Wacker Nordhausen -:-
13:30 Rot-Weiß Erfurt - Optik Rathenow -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Rot-Weiss Essen - Rot-Weiß Oberhausen -:-
14:00 Sportfreunde Lotte - SG Wattenscheid 09 niet gespeeld
14:00 Wuppertaler SV - SV Rödinghausen -:-
14:00 Alemannia Aachen - 1. FC Köln II -:-
14:00 TuS Haltern - VfB Homberg -:-
14:00 Fortuna Düsseldorf II - Borussia Dortmund II -:-
14:00 SC Verl - FC Schalke 04 II -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach II - Bonner SC -:-
14:00 Fortuna Köln - SV Lippstadt 08 -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 Bayern Alzenau - TSV Steinbach Haiger -:-
14:00 VfR Aalen - Kickers Offenbach -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
13:00 TuS Dassendorf - SV Curslack-Neuengamme -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
13:30 SV 19 Straelen - SC Velbert -:-
16:00 TVD Velbert - 1. FC Monheim -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 VfL Wolfsburg - Chemnitzer FC -:-
11:00 FC St. Pauli - 1. FC Magdeburg -:-
12:00 RB Leipzig - Hannover 96 -:-
12:00 Dynamo Dresden - Energie Cottbus -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Bor. Mönchengladbach - Fortuna Düsseldorf -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 SpVgg Greuther Fürth - 1. FSV Mainz 05 -:-
11:00 Bayern München - 1899 Hoffenheim -:-
13:00 SC Freiburg - 1. FC Kaiserslautern -:-
14:00 Kickers Offenbach - Karlsruher SC -:-
14:00 VfB Stuttgart - Eintracht Frankfurt -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Energie Cottbus - 1. FC Union Berlin -:-
11:00 Chemnitzer FC - Hamburger SV -:-
11:00 FC Carl Zeiss Jena - FC St. Pauli -:-
12:30 Hallescher FC - VfL Wolfsburg -:-
13:00 Hannover 96 - Werder Bremen -:-
13:00 Eintracht Braunschweig - RB Leipzig -:-
14:00 Hertha BSC - Dynamo Dresden -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 FC Schalke 04 - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 Alemannia Aachen - Bayer Leverkusen -:-
13:00 1. FC Köln - Preußen Münster -:-
13:00 SV Lippstadt 08 - Arminia Bielefeld -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
12:00 1899 Hoffenheim - SpVgg Greuther Fürth -:-
13:00 Karlsruher SC - Stuttgarter Kickers -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
13:30 Southampton FC - Burnley FC -:-
18:30 Norwich City - Liverpool FC -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:30 West Bromwich Albion - Nottingham Forest -:-
16:00 Birmingham City - Brentford FC -:-
16:00 Cardiff City - Wigan Athletic -:-
16:00 Charlton Athletic - Blackburn Rovers -:-
16:00 Derby County - Huddersfield Town -:-
16:00 Fulham FC - Barnsley FC -:-
16:00 Leeds United - Bristol City -:-
16:00 Middlesbrough FC - Luton Town -:-
16:00 Preston North End - Millwall FC -:-
16:00 Queens Park Rangers - Stoke City -:-
16:00 Sheffield Wednesday - Reading FC -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 Accrington Stanley - Lincoln City -:-
16:00 Bolton Wanderers - Wycombe Wanderers -:-
16:00 Bristol Rovers - Blackpool FC -:-
16:00 Fleetwood Town - Peterborough United -:-
16:00 Gillingham FC - Doncaster Rovers -:-
16:00 Ipswich Town - Burton Albion -:-
16:00 Oxford United - Sunderland AFC -:-
16:00 Portsmouth FC - Shrewsbury Town -:-
16:00 Rochdale AFC - Tranmere Rovers -:-
16:00 Rotherham United - AFC Wimbledon -:-
16:00 Southend United - Coventry City -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Cambridge United - Bradford City -:-
16:00 Cheltenham Town - Leyton Orient -:-
16:00 Crawley Town - Carlisle United -:-
16:00 Grimsby Town - Morecambe FC -:-
16:00 Macclesfield Town - Exeter City -:-
16:00 Mansfield Town - Newport County -:-
16:00 Oldham Athletic - Forest Green Rovers -:-
16:00 Plymouth Argyle - Crewe Alexandra -:-
16:00 Port Vale FC - Colchester United -:-
16:00 Stevenage FC - Salford City -:-
16:00 Swindon Town - Scunthorpe United -:-
16:00 Walsall FC - Northampton Town -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 AFC Fylde - Maidenhead United -:-
16:00 Aldershot Town - Boreham Wood -:-
16:00 Barnet FC - Harrogate Town -:-
16:00 Barrow AFC - Dagenham & Redbridge -:-
16:00 Eastleigh FC - Dover Athletic -:-
16:00 Ebbsfleet United - Chorley FC -:-
16:00 Halifax Town - Sutton United -:-
16:00 Notts County - Woking FC -:-
16:00 Solihull Moors - Hartlepool United -:-
16:00 Stockport County - Bromley FC -:-
16:00 Wrexham AFC - Torquay United -:-
16:00 Yeovil Town - Chesterfield FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
14:00 Wolverhampton Wanderers - Sunderland AFC -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division >
12:00 Rotherham United - Lincoln City -:-
12:30 Mansfield Town - Huddersfield Town (U17) -:-
12:00 Notts County - Bradford City -:-
12:00 Scunthorpe United - Burton Albion -:-
Finland > Suomen Cup 2020 > Groep A  Finland >   Suomen Cup 2020 > Groep A
12:00 TPS Turku - FC Honka -:-
12:30 HJK Helsinki - IFK Mariehamn -:-
Finland > Suomen Cup 2020 > Groep B  Finland >   Suomen Cup 2020 > Groep B
13:00 FC Lahti - Rovaniemen Reipas -:-
13:30 Haka Valkeakoski - Ilves Tampere -:-
Finland > Suomen Cup 2020 > Groep C  Finland >   Suomen Cup 2020 > Groep C
12:00 Myllykosken Pallo −47 - KTP -:-
13:00 MP Mikkeli - Ekenäs IF -:-
Finland > Suomen Cup 2020 > Groep D  Finland >   Suomen Cup 2020 > Groep D
14:15 FF Jaro - AC Oulu -:-
17:00 AC Kajaani - Vaasan PS -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Monaco - Montpellier HSC -:-
FC Nantes - FC Metz -:-
Toulouse FC - OGC Nice -:-
Girondins Bordeaux - Dijon FCO -:-
Olympique Lyon - RC Strasbourg -:-
Nîmes Olympique - Angers SCO -:-
Lille OSC - Olympique Marseille -:-
Amiens SC - Paris Saint-Germain -:-
Stade Brest - AS Saint-Étienne -:-
Stade Reims - Stade Rennes -:-
Frankrijk > National 2 Groupe A 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe A 2019/2020 >
17:00 Stade Reims (CFA) - AF Bobigny -:-
18:00 FCSR Haguenau - Sainte-Geneviève-des-Bois -:-
18:00 IC Croix - SC Schiltigheim -:-
18:00 JA Drancy - ASM Belfort -:-
18:00 Lille OSC (CFA) - US Lusitanos -:-
18:00 FC Mulhouse - SAS Épinal -:-
18:00 CS Sedan - SC Bastia -:-
18:00 Olympique Saint-Quentin - RC Lens (CFA) -:-
Frankrijk > National 2 Groupe B 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe B 2019/2020 >
18:00 C' Chartres Football - FC Gobelins -:-
18:00 US Fleury-Mérogis - FC Mantois -:-
18:00 AS Poissy - FC Lorient (CFA) -:-
18:00 FC Rouen - US Granvillaise -:-
18:00 US Saint-Malo - Angers SCO II -:-
18:00 Stade Briochin - USM Oissel -:-
18:00 AS Vitré - Entente SSG -:-
18:30 EA Guingamp (CFA) - Vannes OC -:-
Frankrijk > National 2 Groupe C 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe C 2019/2020 >
18:00 Angoulême CFC - Bourges Foot -:-
18:00 Blois Foot 41 - St-Pryvé St-Hilaire -:-
18:00 Vendée Les Herbiers - US Colomiers -:-
18:00 Montpellier HSC (CFA) - SO Romorantin -:-
18:00 FC Nantes (CFA) - Bergerac Foot -:-
18:00 FC Sète - Andrézieux -:-
18:00 Stade Bordelais - AS Saint-Étienne (CFA) -:-
18:00 Trélissac FC - FC Chamalières -:-
Frankrijk > National 2 Groupe D 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe D 2019/2020 >
18:00 FC Annecy - AS Monaco (CFA) -:-
18:00 RC Grasse - FC Martigues -:-
18:00 Hyères FC - US Endoume -:-
18:00 Louhans-Cuiseaux - Monts d'Or Azergues Foot -:-
18:00 Olympique Lyon (CFA) - Moulins Yzeure Foot -:-
18:00 Marignane Gignac - Nîmes Olympique (CFA) -:-
18:00 Olympique Marseille (CFA) - Jura Sud -:-
18:00 AS Saint-Priest - Fréjus-St. Raphaël FC -:-
Ghana > Premier League 2020  Ghana >   Premier League 2020 >
Asante Kotoko - Ashanti Gold -:-
Berekum Chelsea - Inter Allies -:-
Ebusua Dwarfs Cape Coast - Karela FC -:-
Eleven Wonders - King Faisal -:-
Hearts of Oak - Bechem United -:-
Liberty Professionals - Aduana Stars -:-
Medeama SC - Elmina Sharks -:-
Legon Cities - Great Olympics -:-
WAFA - Dreams FC -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
16:15 AE Larisa - PAOK Saloniki -:-
18:30 Olympiakos - Panionios GSS -:-
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
18:00 Apollon Larisa - Chania Kissamikos -:-
18:00 Apollon Pontou - AE Karaiskakis -:-
18:00 Levadiakos - Doxa Dramas FC -:-
18:00 Panachaiki GE - Ergotelis -:-
18:00 Platanias Chanion - PAS Giannina -:-
18:00 Apollon Smyrnis - AO Kerkyra -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
08:30 Hong Kong Pegasus FC - Happy Valley -:-
11:30 Kitchee SC - Tai Po FC -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
17:00 Puskás FC - Kisvárda FC -:-
17:00 Kaposvári RFC - Budapest Honvéd -:-
17:00 Zalaegerszegi TE - Újpest FC -:-
17:00 Diósgyöri VTK - Paksi SE -:-
17:00 Debreceni VSC - Mezõkövesd-Zsóry -:-
19:30 Ferencvárosi TC - Fehérvár FC -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2020 > Groep 1  IJsland >   Lengjubikarinn 2020 > Groep 1
14:00 Leiknir Fáskrúðsfirði - Afturelding -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2020 > Groep 2  IJsland >   Lengjubikarinn 2020 > Groep 2
16:00 KA Akureyri - Fylkir Reykjavík -:-
16:00 ÍF Magni - Víkingur Reykjavík -:-
18:15 Fram Reykjavík - Keflavík ÍF -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2020 > Groep 3  IJsland >   Lengjubikarinn 2020 > Groep 3
12:30 HK Kópavogur - UMF Grindavík -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2020 > Groep 4  IJsland >   Lengjubikarinn 2020 > Groep 4
16:15 Valur Reykjavík - IF Vestri -:-
17:00 ÍB Vestmannaeyja - Víkingur Ólafsvík -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 Kerala Blasters - Bengaluru FC -:-
India > I-League 2019/2020  India >   I-League 2019/2020 >
12:30 TRAU FC - Chennai City FC -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
Hapoel Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona -:-
Hapoel Haifa - Maccabi Tel Aviv -:-
Hapoel Ra'anana - Maccabi Netanya -:-
Hapoel Be'er Sheva - Sektzia Nes Tziona -:-
FC Ashdod - Bnei Yehuda Tel Aviv -:-
Hapoel Hadera FC - Hapoel Kfar Saba -:-
Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
15:00 AS Livorno - Cosenza Calcio -:-
15:00 SS Juve Stabia - FC Crotone -:-
15:00 Benevento Calcio - Pordenone Calcio -:-
15:00 Venezia FC - Virtus Entella -:-
18:00 Spezia Calcio - Ascoli Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 Bologna FC - AS Roma -:-
15:00 ACF Fiorentina - Torino FC -:-
15:00 Genoa CFC - Chievo Verona -:-
15:00 Juventus - Inter -:-
15:00 Lazio Roma - Sampdoria -:-
15:00 SSC Napoli - Empoli FC -:-
15:00 Pescara Calcio - Atalanta -:-
15:00 Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
14:30 Brescia Calcio - Venezia FC -:-
14:30 Virtus Entella - AS Cittadella -:-
14:30 Parma Calcio 1913 - AC Milan -:-
14:30 Pordenone Calcio - US Cremonese -:-
14:30 SPAL 2013 Ferrara - Udinese Calcio -:-
14:30 Hellas Verona - Spezia Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
15:00 Ascoli Calcio - AC Perugia Calcio -:-
15:00 Cosenza Calcio - Frosinone Calcio -:-
15:00 US Lecce - FC Crotone -:-
15:00 AS Livorno - Benevento Calcio -:-
15:00 AC Pisa - SS Juve Stabia -:-
15:00 Trapani Calcio - US Salernitana 1919 -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
17:00 HNK Gorica - HNK Rijeka -:-
17:00 Lokomotiva Zagreb - NK Istra 1961 -:-
17:00 NK Osijek - Dinamo Zagreb -:-
17:00 Slaven Belupo - Hajduk Split -:-
17:00 NK Inter Zaprešić - NK Varaždin ŠN -:-
Kuweit > Premier League 2019/2020  Kuweit >   Premier League 2019/2020 >
14:45 Qadsia SC - Al Yarmouk -:-
17:15 Al Sahel - Al Kuwait SC -:-
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
Floriana FC - Gudja United -:-
St. Luċija FC - Sirens FC -:-
Sliema Wanderers - Tarxien Rainbows -:-
Hibernians FC - Mosta FC -:-
Balzan FC - Gżira United -:-
Valletta FC - Birkirkara FC -:-
Hamrun Spartans - Senglea Athletics -:-
Marokko > Botola Pro 1 2019/2020  Marokko >   Botola Pro 1 2019/2020 >
FUS de Rabat - Mouloudia Oujda -:-
Moghreb de Tétouan - Raja Beni Mellal -:-
Hassania US Agadir - Olympique de Khouribga -:-
Difaâ d'el Jadida - Ittihad Tanger -:-
Olympique de Safi - FAR de Rabat -:-
Youssoufia Berrechid - Wydad AC -:-
Raja Casablanca - CR Khemis Zemamra -:-
Rapide Oued Zem - Renaissance de Berkane -:-
Rapide Oued Zem - FAR de Rabat -:-
Olympique de Safi - CR Khemis Zemamra -:-
FUS de Rabat - Olympique de Khouribga -:-
Wydad AC - Mouloudia Oujda -:-
Youssoufia Berrechid - Ittihad Tanger -:-
Moghreb de Tétouan - Raja Casablanca -:-
Hassania US Agadir - Raja Beni Mellal -:-
Difaâ d'el Jadida - Renaissance de Berkane -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Clausura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Clausura >
02:00 Atlético San Luis - Club León -:-
04:00 Monarcas Morelia - Club Tijuana -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Clausura >
02:00 CF Atlante - Cafetaleros de Chiapas -:-
04:00 Dorados de Sinaloa - Cimarrones de Sonora -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
19:00 Pumas UNAM II - Club Irapuato -:-
19:00 Tlaxcala Fútbol Club - Inter Playa -:-
02:00 Tecos Fútbol Club - Atlético Bahia -:-
03:00 Alacranes de Durango - Atlético Reynosa -:-
03:00 Coras de Nayarit - Club Tepatitlán -:-
17:00 Cimarrones de Sonora II - Murciélagos FC -:-
18:00 Leones Negros II - Atlético Saltillo -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura >
18:00 Atlas Guadalajara - FC Juárez -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 CF Monterrey - FC Juárez -:-
16:00 Deportivo Guadalajara - Cruz Azul -:-
18:00 CF América - Atlas Guadalajara -:-
19:00 CF Pachuca - Puebla FC -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 CF América - Atlas Guadalajara -:-
16:30 CF Pachuca - Puebla FC -:-
18:30 CF Monterrey - FC Juárez -:-
19:00 Deportivo Guadalajara - Cruz Azul -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 Gallos Blancos - Club Tijuana -:-
16:00 Cruz Azul - Pumas UNAM -:-
16:00 Monarcas Morelia - Atlas Guadalajara -:-
17:00 Deportivo Toluca - FC Juárez -:-
17:00 CF Pachuca - CF América -:-
23:00 Atlético San Luis - Club León -:-
23:00 Deportivo Guadalajara - UANL Tigres -:-
23:00 CF Monterrey - Santos Laguna -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 VVV-Venlo - Heracles Almelo -:-
19:45 ADO Den Haag - PSV -:-
19:45 FC Twente - AZ Alkmaar -:-
20:45 Fortuna Sittard - FC Emmen -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 Excelsior Maassluis - Noordwijk -:-
15:30 GVVV - Katwijk -:-
15:30 HHC Hardenberg - AFC -:-
15:30 IJsselmeervogels - Kozakken Boys -:-
15:30 Jong FC Volendam - Scheveningen -:-
15:30 Quick Boys - TEC -:-
15:30 Rijnsburgse Boys - Koninklijke HFC -:-
15:30 Jong Sparta Rotterdam - Spakenburg -:-
18:00 De Treffers - ASWH -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Excelsior '31 - DOVO -:-
14:30 Ter Leede - FC Lisse -:-
14:30 ODIN '59 - ONS Sneek -:-
14:30 Barendrecht - Ajax (amateurs) -:-
15:00 Sparta Nijkerk - Hoek -:-
15:30 Harkemase Boys - Jong Almere City FC -:-
18:00 GOES - DVS'33 Ermelo -:-
18:00 VVOG - VVSB -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020 Playoffs  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 Playoffs >
14:00 PSV Eindhoven - FC Utrecht -:-
14:00 AFC Ajax - Feyenoord -:-
15:00 FC Groningen - sc Heerenveen -:-
15:00 FC Twente - AZ Alkmaar -:-
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2019/2020  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2019/2020 >
04:00 Southern United - Waitakere United -:-
04:30 Wellington Phoenix (R) - Hamilton Wanderers -:-
Noord-Ierland > League Cup 2019/2020 > Finale  Noord-Ierland >   League Cup 2019/2020 > Finale
16:00 Crusaders FC - Coleraine FC -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
17:00 SCR Altach - Austria Wien -:-
17:00 Wolfsberger AC - TSV Hartberg -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
15:00 ŁKS Łódź - Wisła Płock -:-
17:30 Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław -:-
20:00 Raków Częstochowa - Legia Warschau -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
Vitória Setúbal - Gil Vicente -:-
CS Marítimo - Paços de Ferreira -:-
Boavista - Os Belenenses -:-
Portimonense SC - Moreirense FC -:-
FC Famalicão - CD Aves -:-
SL Benfica - Sporting Braga -:-
CD Santa Clara - CD Tondela -:-
Vitória Guimarães - FC Porto -:-
Rio Ave FC - Sporting CP -:-
Portugal > Segunda Liga 2019/2020  Portugal >   Segunda Liga 2019/2020 >
17:00 Académica de Coimbra - CD Mafra -:-
17:00 SL Benfica B - CD Cova Piedade -:-
17:00 Casa Pia - FC Porto B -:-
17:00 Sporting Covilhã - Académico de Viseu -:-
17:00 CD Feirense - Leixões SC -:-
17:00 CD Nacional - UD Vilafranquense -:-
17:00 FC Penafiel - GD Chaves -:-
17:00 SC Farense - UD Oliveirense -:-
17:00 Varzim SC - GD Estoril -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
CFR Cluj - FC Viitorul Constanța -:-
Academica Clinceni - Gaz Metan Mediaş -:-
Dinamo Boekarest - FCSB -:-
Chindia Târgoviște - FC Voluntari -:-
FC Hermannstadt - Astra Giurgiu -:-
Sepsi OSK - FC Botoşani -:-
FC Politehnica Iași - CS Universitatea Craiova -:-
San Marino > Campionato 2019/2020 2. Phase  San Marino >   Campionato 2019/2020 2. Phase >
15:00 SS San Giovanni - SS Pennarossa -:-
15:00 FC Fiorentino - FC Domagnano -:-
15:00 SS Cosmos - SC Faetano -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
13:55 Al Ra’ed - Abha Club -:-
16:10 Al Fateh - Al Faisaly -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Heart of Midlothian - Hamilton Academical -:-
16:00 Motherwell FC - St. Mirren FC -:-
16:00 Rangers FC - Livingston FC -:-
16:00 Ross County FC - St. Johnstone FC -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
Dundee FC - Partick Thistle uitgest.
Dunfermline Athletic - Inverness CT uitgest.
16:00 Arbroath FC - Queen Of The South -:-
16:00 Ayr United - Greenock Morton FC -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
Raith Rovers - Falkirk FC uitgest.
16:00 Airdrieonians - Clyde FC -:-
16:00 East Fife FC - Peterhead FC -:-
16:00 Forfar Athletic - Stranraer FC -:-
16:00 Montrose FC - Dumbarton FC -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Brechin City FC - Annan Athletic -:-
16:00 Cove Rangers - Edinburgh City FC -:-
16:00 Cowdenbeath FC - Stirling Albion FC -:-
16:00 Queen's Park FC - Elgin City -:-
16:00 Stenhousemuir FC - Albion Rovers -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
FK Čukarički-Stankom - Rode Ster Belgrado -:-
FK Inđija - TSC Bačka Topola -:-
FK Mačva Šabac - FK Rad Beograd -:-
Mladost Lučani - FK Voždovac -:-
FK Napredak - FK Javor -:-
Partizan - Radnik Surdulica -:-
Spartak Subotica - Radnički Niš -:-
Vojvodina - Proleter Novi Sad -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
14:00 FC Nitra - FK Pohronie -:-
14:00 ŠKF Sereď - MFK Ružomberok -:-
14:00 FK AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
14:30 MFK Karvina - FC FASTAV Zlín -:-
14:30 1. FC Slovácko - Baník Ostrava -:-
14:30 FK Teplice - Sigma Olomouc -:-
17:00 Sparta Praag - Slovan Liberec -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
BAKspor - Pendikspor -:-
Sancaktepe Belediye - Hacettepe -:-
Kırklarelispor - Şanlıurfaspor -:-
Inegölspor - Hekimoğlu Trabzon -:-
Tarsus Idman Yurdu - Gümüşhanespor -:-
Amed SK - Sarıyer SK -:-
Manisa FK - Samsunspor -:-
Çorumspor - Zonguldak Kömürspor -:-
Afjet Afyonspor - 1922 Konyaspor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
Elazığspor - Niğde Anadolu FK -:-
Bayburt İl Özel İdare - Karabükspor -:-
Van BBSK - Ergene Velimeşe -:-
Tuzlaspor - Bandırmaspor -:-
Sivas Belediyespor - Ankara Demirspor -:-
Kastamonuspor - Bodrum Belediye -:-
Etimesgut Belediyespor - Uşakspor -:-
Sakaryaspor - Kırşehir Belediyespor -:-
Eyüpspor - Kahramanmarasspor -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Highlands Park - Bloemfontein Celtic -:-
18:00 Kaizer Chiefs - Maritzburg United -:-
20:15 AmaZulu FC - Golden Arrows -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
19:00 FC Basel - FC Thun -:-
19:00 FC Sion - Neuchâtel Xamax FCS -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
17:30 FC Wil 1900 - FC Schaffhausen -:-
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2019/2020  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2019/2020 >
FC Basel 1893 - FC Zürich Frauen -:-
16:00 Servette FCCF - Grasshopper Club Zürich -:-
16:00 BSC Young Boys - Lugano Femminile -:-
18:00 FC Luzern - FC St.Gallen -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner