1. Ronde
02.08.2019 20:05 Dunfermline Athletic - Dundee FC 2:2 (2:1)
03.08.2019 16:00 Alloa Athletic - Partick Thistle 1:1 (1:0)
16:00 Arbroath FC - Queen Of The South 0:0 (0:0)
16:00 Ayr United - Greenock Morton FC 4:2 (1:0)
16:00 Dundee United - Inverness CT 4:1 (2:1)
2. Ronde
09.08.2019 20:05 Partick Thistle - Dundee United 1:2 (1:0)
10.08.2019 16:00 Dundee FC - Ayr United 1:0 (0:0)
16:00 Inverness CT - Arbroath FC 2:1 (1:1)
16:00 Greenock Morton FC - Alloa Athletic 4:1 (1:1)
16:00 Queen Of The South - Dunfermline Athletic 1:1 (0:1)
3. Ronde
23.08.2019 20:05 Greenock Morton FC - Partick Thistle 3:2 (0:2)
24.08.2019 16:00 Alloa Athletic - Arbroath FC 0:1 (0:1)
16:00 Ayr United - Queen Of The South 1:0 (1:0)
16:00 Dundee FC - Inverness CT 0:0 (0:0)
16:00 Dunfermline Athletic - Dundee United 0:2 (0:2)
4. Ronde
30.08.2019 20:05 Inverness CT - Greenock Morton FC 5:0 (1:0)
20:45 Dundee United - Dundee FC 6:2 (4:1)
31.08.2019 16:00 Arbroath FC - Dunfermline Athletic 1:0 (0:0)
16:00 Partick Thistle - Ayr United 2:3 (2:1)
16:00 Queen Of The South - Alloa Athletic 0:1 (0:0)
5. Ronde
13.09.2019 20:05 Arbroath FC - Partick Thistle 1:1 (1:0)
14.09.2019 16:00 Ayr United - Dundee United 2:0 (1:0)
16:00 Dundee FC - Alloa Athletic 2:1 (2:1)
16:00 Dunfermline Athletic - Inverness CT 0:1 (0:0)
16:00 Queen Of The South - Greenock Morton FC 1:0 (1:0)
6. Ronde
21.09.2019 16:00 Alloa Athletic - Ayr United 1:4 (0:4)
16:00 Dundee United - Arbroath FC 2:1 (0:0)
16:00 Inverness CT - Queen Of The South 2:0 (2:0)
16:00 Greenock Morton FC - Dundee FC 1:0 (1:0)
16:00 Partick Thistle - Dunfermline Athletic 0:3 (0:2)
7. Ronde
27.09.2019 20:05 Queen Of The South - Dundee FC 1:1 (1:1)
28.09.2019 16:00 Arbroath FC - Ayr United 0:3 (0:3)
16:00 Dundee United - Greenock Morton FC 6:0 (3:0)
16:00 Dunfermline Athletic - Alloa Athletic 1:1 (0:0)
16:00 Inverness CT - Partick Thistle 1:3 (1:1)
8. Ronde
04.10.2019 20:05 Alloa Athletic - Dundee United 1:0 (1:0)
05.10.2019 16:00 Ayr United - Inverness CT 0:2 (0:1)
16:00 Dundee FC - Arbroath FC 2:0 (1:0)
16:00 Greenock Morton FC - Dunfermline Athletic 1:1 (0:0)
16:00 Partick Thistle - Queen Of The South 0:1 (0:0)
9. Ronde
19.10.2019 16:00 Arbroath FC - Greenock Morton FC 1:0 (0:0)
16:00 Dundee FC - Partick Thistle 1:3 (1:0)
16:00 Dunfermline Athletic - Ayr United 3:2 (1:1)
16:00 Inverness CT - Alloa Athletic 2:2 (0:1)
16:00 Queen Of The South - Dundee United 4:0 (2:0)
10. Ronde
25.10.2019 20:05 Ayr United - Dundee FC 1:2 (1:2)
26.10.2019 16:00 Alloa Athletic - Queen Of The South 2:2 (0:2)
16:00 Dundee United - Dunfermline Athletic 2:0 (2:0)
16:00 Greenock Morton FC - Inverness CT 2:1 (1:1)
16:00 Partick Thistle - Arbroath FC 1:3 (0:1)
11. Ronde
29.10.2019 20:45 Alloa Athletic - Dundee FC 0:3 (0:2)
20:45 Dundee United - Partick Thistle 1:0 (0:0)
20:45 Dunfermline Athletic - Arbroath FC 2:0 (0:0)
20:45 Greenock Morton FC - Ayr United 2:3 (0:0)
20:45 Queen Of The South - Inverness CT 0:2 (0:1)
12. Ronde
01.11.2019 20:05 Dundee FC - Greenock Morton FC 2:1 (0:0)
02.11.2019 16:00 Arbroath FC - Alloa Athletic 2:1 (2:1)
16:00 Ayr United - Partick Thistle 4:1 (2:0)
16:00 Dunfermline Athletic - Queen Of The South 2:0 (0:0)
16:00 Inverness CT - Dundee United 0:3 (0:1)
13. Ronde
08.11.2019 20:45 Dundee FC - Dundee United 0:2 (0:0)
09.11.2019 16:00 Alloa Athletic - Dunfermline Athletic 2:1 (1:1)
16:00 Arbroath FC - Inverness CT 3:0 (1:0)
16:00 Partick Thistle - Greenock Morton FC 2:1 (0:0)
16:00 Queen Of The South - Ayr United 3:1 (1:1)
14. Ronde
16.11.2019 16:00 Ayr United - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Dundee United - Queen Of The South -:-
16:00 Greenock Morton FC - Arbroath FC -:-
23.11.2019 16:00 Inverness CT - Dundee FC -:-
26.11.2019 20:45 Partick Thistle - Alloa Athletic -:-
15. Ronde
30.11.2019 16:00 Alloa Athletic - Inverness CT -:-
16:00 Ayr United - Arbroath FC -:-
16:00 Dundee FC - Queen Of The South -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Partick Thistle -:-
16:00 Greenock Morton FC - Dundee United -:-
16. Ronde
07.12.2019 16:00 Arbroath FC - Dundee FC -:-
16:00 Dundee United - Alloa Athletic -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Greenock Morton FC -:-
16:00 Inverness CT - Ayr United -:-
16:00 Queen Of The South - Partick Thistle -:-
17. Ronde
14.12.2019 16:00 Arbroath FC - Dundee United -:-
16:00 Ayr United - Alloa Athletic -:-
16:00 Dundee FC - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Greenock Morton FC - Queen Of The South -:-
16:00 Partick Thistle - Inverness CT -:-
18. Ronde
21.12.2019 16:00 Alloa Athletic - Greenock Morton FC -:-
16:00 Dundee United - Ayr United -:-
16:00 Inverness CT - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Partick Thistle - Dundee FC -:-
16:00 Queen Of The South - Arbroath FC -:-
19. Ronde
28.12.2019 16:00 Ayr United - Queen Of The South -:-
16:00 Dundee United - Dundee FC -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Alloa Athletic -:-
16:00 Inverness CT - Arbroath FC -:-
16:00 Greenock Morton FC - Partick Thistle -:-
20. Ronde
04.01.2020 16:00 Alloa Athletic - Partick Thistle -:-
16:00 Arbroath FC - Greenock Morton FC -:-
16:00 Dundee FC - Inverness CT -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Ayr United -:-
16:00 Queen Of The South - Dundee United -:-
21. Ronde
11.01.2020 16:00 Alloa Athletic - Arbroath FC -:-
16:00 Dundee FC - Ayr United -:-
16:00 Inverness CT - Queen Of The South -:-
16:00 Greenock Morton FC - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Partick Thistle - Dundee United -:-
22. Ronde
25.01.2020 16:00 Arbroath FC - Partick Thistle -:-
16:00 Ayr United - Inverness CT -:-
16:00 Dundee United - Greenock Morton FC -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Dundee FC -:-
16:00 Queen Of The South - Alloa Athletic -:-
23. Ronde
01.02.2020 16:00 Dundee United - Arbroath FC -:-
16:00 Inverness CT - Alloa Athletic -:-
16:00 Greenock Morton FC - Dundee FC -:-
16:00 Partick Thistle - Ayr United -:-
16:00 Queen Of The South - Dunfermline Athletic -:-
24. Ronde
15.02.2020 16:00 Alloa Athletic - Dundee United -:-
16:00 Arbroath FC - Queen Of The South -:-
16:00 Ayr United - Greenock Morton FC -:-
16:00 Dundee FC - Partick Thistle -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Inverness CT -:-
25. Ronde
22.02.2020 16:00 Arbroath FC - Ayr United -:-
16:00 Dundee United - Inverness CT -:-
16:00 Greenock Morton FC - Alloa Athletic -:-
16:00 Partick Thistle - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Queen Of The South - Dundee FC -:-
26. Ronde
19.02.2020 16:00 Alloa Athletic - Ayr United -:-
16:00 Dundee FC - Arbroath FC -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Dundee United -:-
16:00 Inverness CT - Partick Thistle -:-
16:00 Queen Of The South - Greenock Morton FC -:-
27. Ronde
03.03.2020 20:45 Ayr United - Dundee United -:-
20:45 Dundee FC - Alloa Athletic -:-
20:45 Inverness CT - Greenock Morton FC -:-
20:45 Partick Thistle - Queen Of The South -:-
04.03.2020 20:45 Arbroath FC - Dunfermline Athletic -:-
28. Ronde
07.03.2020 16:00 Alloa Athletic - Inverness CT -:-
16:00 Ayr United - Dundee FC -:-
16:00 Dundee United - Partick Thistle -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Queen Of The South -:-
16:00 Greenock Morton FC - Arbroath FC -:-
29. Ronde
14.03.2020 16:00 Arbroath FC - Inverness CT -:-
16:00 Dundee FC - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Greenock Morton FC - Dundee United -:-
16:00 Partick Thistle - Alloa Athletic -:-
16:00 Queen Of The South - Ayr United -:-
30. Ronde
21.03.2020 16:00 Ayr United - Partick Thistle -:-
16:00 Dundee United - Alloa Athletic -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Greenock Morton FC -:-
16:00 Inverness CT - Dundee FC -:-
16:00 Queen Of The South - Arbroath FC -:-
31. Ronde
28.03.2020 16:00 Alloa Athletic - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Arbroath FC - Dundee United -:-
16:00 Dundee FC - Queen Of The South -:-
16:00 Inverness CT - Ayr United -:-
16:00 Partick Thistle - Greenock Morton FC -:-
32. Ronde
04.04.2020 16:00 Alloa Athletic - Dundee FC -:-
16:00 Ayr United - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Dundee United - Queen Of The South -:-
16:00 Greenock Morton FC - Inverness CT -:-
16:00 Partick Thistle - Arbroath FC -:-
33. Ronde
11.04.2020 16:00 Ayr United - Alloa Athletic -:-
16:00 Dundee FC - Greenock Morton FC -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Arbroath FC -:-
16:00 Inverness CT - Dundee United -:-
16:00 Queen Of The South - Partick Thistle -:-
34. Ronde
18.04.2020 16:00 Alloa Athletic - Queen Of The South -:-
16:00 Arbroath FC - Dundee FC -:-
16:00 Dundee United - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Greenock Morton FC - Ayr United -:-
16:00 Partick Thistle - Inverness CT -:-
35. Ronde
25.04.2020 16:00 Alloa Athletic - Greenock Morton FC -:-
16:00 Ayr United - Arbroath FC -:-
16:00 Dundee FC - Dundee United -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Partick Thistle -:-
16:00 Queen Of The South - Inverness CT -:-
36. Ronde
02.05.2020 16:00 Arbroath FC - Alloa Athletic -:-
16:00 Dundee United - Ayr United -:-
16:00 Inverness CT - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Greenock Morton FC - Queen Of The South -:-
16:00 Partick Thistle - Dundee FC -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner