. .
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
FK Partizani - KF Tiranë -:-
FK Kukësi - KF Teuta Durrës -:-
KF Skënderbeu - FK Vllaznia -:-
KS Flamurtari Vlorë - KF Bylis Ballsh -:-
KF Laçi - Luftëtari Gjirokastër -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
MC Alger - USM Bel Abbes -:-
CA Bordj Bou Arreridj - US Biskra -:-
MC Oran - JS Kabylie -:-
CS Constantine - Paradou AC -:-
JS Saoura - CR Bélouizdad -:-
AS Aïn M'lila - ES Sétif -:-
NC Magra - NA Hussein Dey -:-
USM Alger - ASO Chlef -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Instituto de Córdoba - Gimnasia de Mendoza -:-
San Martín de Tucumán - Ramón Santamarina -:-
Almagro - Gimnasia de Jujuy -:-
Villa Dálmine - All Boys -:-
Sarmiento de Junín - Atlético Rafaela -:-
Riestra - Quilmes -:-
Chacarita Juniors - Defensores de Belgrano -:-
Brown de Adrogué - Tigre -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Platense - Mitre de Santiago del Estero -:-
Independiente Rivadavia - Temperley -:-
Atlanta - Deportivo Morón -:-
Ferro Carril Oeste - Barracas Central -:-
Estudiantes de Río Cuarto - Agropecuario -:-
Nueva Chicago - San Martín de San Juan -:-
Guillermo Brown de Puerto Madryn - Estudiantes de Caseros -:-
Alvarado - Belgrano de Córdoba -:-
Australië > A-League 2019/2020 Finals > Elimination Final  Australië >   A-League 2019/2020 Finals > Elimination Final
3. Punktrunde - 6. Punktrunde -:-
4. Punktrunde - 5. Punktrunde -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 Aarhus GF - Brøndby IF -:-
12:30 SønderjyskE - Esbjerg fB -:-
13:00 Aalborg BK - Vejle BK -:-
13:00 Silkeborg IF - FC Kopenhagen -:-
13:00 Randers SK Freja - Odense BK -:-
13:00 FC Nordsjælland - Lyngby BK -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
13:00 Hobro IK - Næstved BK -:-
13:00 AC Horsens - HB Køge -:-
13:00 B.93 København - Næsby BK -:-
13:00 FC Helsingør - FC Roskilde -:-
15:15 Kolding IF - Slagelse B&I -:-
15:30 Hellerup IK - Hvidovre IF -:-
15:30 Holbæk B&I - FK Viborg -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
13:00 B.93 København - Næsby BK -:-
13:00 Holbæk B&I - FK Viborg -:-
13:00 Kolding IF - Slagelse B&I -:-
13:00 Hellerup IK - Hvidovre IF -:-
15:15 Hobro IK - Næstved BK -:-
15:15 AC Horsens - HB Køge -:-
15:30 FC Helsingør - FC Roskilde -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
Werder Bremen - Bayern München -:-
Bor. Mönchengladbach - VfL Wolfsburg -:-
FC Augsburg - 1899 Hoffenheim -:-
RB Leipzig - Fortuna Düsseldorf -:-
SC Freiburg - Hertha BSC -:-
Borussia Dortmund - 1. FSV Mainz 05 -:-
Eintracht Frankfurt - FC Schalke 04 -:-
Bayer Leverkusen - 1. FC Köln -:-
1. FC Union Berlin - SC Paderborn 07 -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
KFC Uerdingen 05 - Chemnitzer FC -:-
FSV Zwickau - Eintracht Braunschweig -:-
Waldhof Mannheim - Preußen Münster -:-
SV Meppen - FC Ingolstadt 04 -:-
1. FC Magdeburg - SG Sonnenhof Großaspach -:-
TSV 1860 München - SpVgg Unterhaching -:-
FC Carl Zeiss Jena - Bayern München II -:-
MSV Duisburg - Hallescher FC -:-
1. FC Kaiserslautern - Viktoria Köln -:-
Würzburger Kickers - Hansa Rostock -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 VfL Wolfsburg II - Holstein Kiel II -:-
13:00 Hamburger SV II - SSV Jeddeloh -:-
14:00 Heider SV - Weiche Flensburg 08 -:-
14:00 VfB Lübeck - TSV Havelse -:-
14:00 Werder Bremen II - SV Drochtersen/Assel -:-
15:00 Schwarz-Weiß Rehden - Lüneburger SK Hansa -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Sportfreunde Lotte - Fortuna Düsseldorf II -:-
14:00 SV Lippstadt 08 - SG Wattenscheid 09 -:-
14:00 Bonner SC - SV Rödinghausen -:-
14:00 FC Schalke 04 II - 1. FC Köln II -:-
14:00 SC Verl - VfB Homberg -:-
14:00 Bor. Mönchengladbach II - Borussia Dortmund II -:-
14:00 Fortuna Köln - TuS Haltern -:-
14:00 SV Bergisch Gladbach 09 - Alemannia Aachen -:-
14:00 Rot-Weiss Essen - Wuppertaler SV -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 Rot-Weiß Koblenz - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 SC Freiburg II - SSV Ulm 1846 -:-
14:00 VfR Aalen - FC Gießen -:-
14:00 Bahlinger SC - Bayern Alzenau -:-
14:00 Kickers Offenbach - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 SV 07 Elversberg - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00 FC 08 Homburg - FC Astoria Walldorf -:-
14:00 FK Pirmasens - TSG Balingen -:-
14:00 TSV Steinbach Haiger - FSV Frankfurt -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 VfB Eichstätt - SpVgg Greuther Fürth II -:-
14:00 TSV 1860 Rosenheim - TSV Aubstadt -:-
14:00 FC Augsburg II - SV Schalding-Heining -:-
14:00 FV Illertissen - SV Heimstetten -:-
14:00 1. FC Nürnberg II - 1. FC Schweinfurt 05 -:-
14:00 SpVgg Oberfranken Bayreuth - TSV 1896 Rain am Lech -:-
14:00 Türkgücü-Ataspor München - Wacker Burghausen -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
SV Seligenporten - ASV Cham -:-
Eintracht Bamberg - DJK Ammerthal -:-
SC Eltersdorf - TSV Abtswind -:-
DJK Vilzing - TSV Großbardorf -:-
Würzburger FV - ATSV Erlangen -:-
TSV Karlburg - DJK Gebenbach -:-
SpVgg Ansbach - DJK Bamberg -:-
SpVgg Bayern Hof - 1. FC Sand -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 TSV Landsberg - Türkspor Augsburg -:-
14:00 SV Pullach - FC Deisenhofen -:-
14:00 FC Ismaning - TSV 1860 München II -:-
15:00 SV Kirchanschöring - FC Ingolstadt 04 II -:-
15:30 TSV Schwaben Augsburg - SV Donaustauf -:-
15:30 TSV Wasserburg - TSV Schwabmünchen -:-
15:30 TSV Nördlingen - TSV 1865 Dachau -:-
16:00 TSV Kottern-St. Mang - SpVgg Hankofen-Hailing -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
14:30 SG Aumund-Vegesack - Union 60 Bremen -:-
15:00 Blumenthaler SV - ESC Geestemünde -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 KSV Baunatal - Viktoria Griesheim -:-
15:00 Türk Gücü Friedberg - Eintracht Stadtallendorf -:-
15:00 SC Waldgirmes - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:00 FV Bad Vilbel - SV 1910 Neuhof -:-
15:00 Hessen Dreieich - Rot-Weiß Walldorf -:-
15:00 FC Hanau 93 - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz -:-
15:00 FSV Fernwald - VfB Ginsheim -:-
15:00 TuS Dietkirchen - FC Eddersheim -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
16:00 Atlas Delmenhorst - FT Braunschweig -:-
16:00 HSC/BW Tündern - MTV Eintracht Celle -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 FV Ravensburg - Göppinger SV -:-
14:00 TSV Ilshofen - SGV Freiberg -:-
14:00 SSV Reutlingen - 1. CfR Pforzheim -:-
15:30 Neckarsulmer Sport-Union - Freiburger FC -:-
15:30 SV Oberachern - FC Nöttingen -:-
15:30 VfB Stuttgart II - SV Sandhausen II -:-
15:30 SV Linx - FSV 08 Bissingen -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
14:00 Meiendorfer SV - SV Curslack-Neuengamme -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:30 TSV Schott Mainz - FV Dudenhofen -:-
15:30 SV Gonsenheim - Arminia Ludwigshafen -:-
15:30 TuS Mechtersheim - 1. FC Kaiserslautern II -:-
15:30 FV Engers 07 - FC Karbach -:-
15:30 TSG Pfeddersheim - SV 07 Elversberg II -:-
15:30 FC Hertha Wiesbach - Eintracht Trier -:-
15:30 FV 07 Diefflen - Wormatia Worms -:-
15:30 SV Röchling Völklingen - Sportfreunde Eisbachtal -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 SV Eutin 08 - Eckernförder SV -:-
14:00 1. FC Phönix Lübeck - VfB Lübeck II -:-
14:00 PSV Union Neumünster - SV Frisia 03 -:-
14:00 Husumer SV - Inter Türkspor Kiel -:-
14:00 TSB Flensburg - TSV Bordesholm -:-
15:00 Oldenburger SV - Preußen 09 Reinfeld -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Hannover 96 - Hertha BSC -:-
11:00 VfL Wolfsburg - Dynamo Dresden -:-
11:00 FC St. Pauli - RB Leipzig -:-
11:00 Werder Bremen - Hamburger SV -:-
11:00 1. FC Magdeburg - Holstein Kiel -:-
11:00 Chemnitzer FC - 1. FC Union Berlin -:-
11:00 Energie Cottbus - Niendorfer TSV -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 Fortuna Düsseldorf - MSV Duisburg -:-
11:00 Viktoria Köln - Arminia Bielefeld -:-
11:00 Bayer Leverkusen - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 Rot-Weiß Oberhausen - 1. FC Köln -:-
11:00 FC Schalke 04 - Wuppertaler SV -:-
11:00 Preußen Münster - VfL Bochum -:-
11:00 Borussia Dortmund - Alemannia Aachen -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 FC Ingolstadt 04 - SC Freiburg -:-
11:00 Eintracht Frankfurt - Bayern München -:-
11:00 1. FC Kaiserslautern - 1899 Hoffenheim -:-
11:00 Karlsruher SC - SSV Ulm 1846 -:-
11:00 FC Augsburg - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
11:00 1. FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart -:-
11:00 Kickers Offenbach - SpVgg Greuther Fürth -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
Arsenal FC - Liverpool FC -:-
Burnley FC - Wolverhampton Wanderers -:-
Chelsea FC - Norwich City -:-
Crystal Palace - Manchester United -:-
Everton FC - Aston Villa -:-
Leicester City - Sheffield United -:-
Manchester City - AFC Bournemouth -:-
Newcastle United - Tottenham Hotspur -:-
Southampton FC - Brighton & Hove Albion -:-
West Ham United - Watford FC -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:30 Birmingham City - Derby County -:-
13:30 Brentford FC - Barnsley FC -:-
13:30 Bristol City - Preston North End -:-
13:30 Cardiff City - Hull City -:-
13:30 Leeds United - Charlton Athletic -:-
13:30 Luton Town - Blackburn Rovers -:-
13:30 Millwall FC - Huddersfield Town -:-
13:30 Nottingham Forest - Stoke City -:-
13:30 Reading FC - Swansea City -:-
13:30 Sheffield Wednesday - Middlesbrough FC -:-
13:30 West Bromwich Albion - Queens Park Rangers -:-
13:30 Wigan Athletic - Fulham FC -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Monaco - FC Metz -:-
Dijon FCO - Olympique Lyon -:-
Toulouse FC - Nîmes Olympique -:-
Montpellier HSC - Girondins Bordeaux -:-
OGC Nice - FC Nantes -:-
Lille OSC - Stade Reims -:-
Paris Saint-Germain - Stade Brest -:-
RC Strasbourg - Olympique Marseille -:-
Amiens SC - AS Saint-Étienne -:-
Angers SCO - Stade Rennes -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
08:30 Lee Man FC - R&F (HK) -:-
11:30 Southern District - Hong Kong Pegasus FC -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Puskás FC - Paksi SE -:-
Zalaegerszegi TE - Budapest Honvéd -:-
Ferencvárosi TC - Újpest FC -:-
Kaposvári RFC - Kisvárda FC -:-
Mezõkövesd-Zsóry - Fehérvár FC -:-
Debreceni VSC - Diósgyöri VTK -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
Frosinone Calcio - Benevento Calcio -:-
Chievo Verona - AS Cittadella -:-
AS Livorno - FC Crotone -:-
US Salernitana 1919 - Empoli FC -:-
Venezia FC - SS Juve Stabia -:-
Virtus Entella - AC Perugia Calcio -:-
Trapani Calcio - Pescara Calcio -:-
Cosenza Calcio - AC Pisa -:-
Ascoli Calcio - Pordenone Calcio -:-
US Cremonese - Spezia Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 Atalanta - Bologna FC -:-
15:00 Cagliari Calcio - ACF Fiorentina -:-
15:00 Empoli FC - Torino FC -:-
15:00 Genoa CFC - Sampdoria -:-
15:00 Juventus - AS Roma -:-
15:00 Lazio Roma - SSC Napoli -:-
15:00 Pescara Calcio - Chievo Verona -:-
15:00 Sassuolo Calcio - Inter -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
19:00 Dinamo Zagreb - Hajduk Split -:-
19:00 HNK Gorica - NK Varaždin ŠN -:-
19:00 NK Osijek - NK Istra 1961 -:-
19:00 Slaven Belupo - Lokomotiva Zagreb -:-
19:00 NK Inter Zaprešić - HNK Rijeka -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
17:00 NK Orijent Rijeka - HNK Cibalia -:-
17:00 NK Kustošija - HNK Šibenik -:-
17:00 NK Dugopolje - NK Međimurje -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 Excelsior Maassluis - Koninklijke HFC -:-
15:30 GVVV - TEC -:-
15:30 IJsselmeervogels - Scheveningen -:-
15:30 Katwijk - Spakenburg -:-
15:30 Kozakken Boys - Noordwijk -:-
15:30 Quick Boys - ASWH -:-
15:30 Rijnsburgse Boys - HHC Hardenberg -:-
15:30 Jong Sparta Rotterdam - Jong FC Volendam -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Ter Leede - ONS Sneek -:-
14:30 ODIN '59 - DVS'33 Ermelo -:-
14:30 SteDoCo - FC Lisse -:-
14:30 VVOG - DOVO -:-
14:30 Barendrecht - Harkemase Boys -:-
15:00 Sparta Nijkerk - Jong Almere City FC -:-
18:00 Hoek - VVSB -:-
18:00 Excelsior '31 - GOES -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
Kapfenberger SV 1919 - FC Wacker Innsbruck -:-
Vorwärts Steyr - SV Ried -:-
FC Liefering - Austria Lustenau -:-
SK Austria Klagenfurt - FC Juniors OÖ -:-
SKU Amstetten - Floridsdorfer AC -:-
FC Dornbirn - SV Lafnitz -:-
FC Blau Weiß Linz - SV Horn -:-
Austria Wien (A) - Grazer AK -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
17:00 Sturm Graz (A) - Deutschlandsberger SC -:-
17:00 FC Wels - ATSV Wolfsberg -:-
17:00 Union Gurten - USV St. Anna -:-
17:00 USV Allerheiligen - SC Kalsdorf -:-
17:00 TuS Bad Gleichenberg - SC Weiz -:-
17:00 Wolfsberger AC (A) - WSC Hertha -:-
17:00 Union Vöcklamarkt - ATSV Stadl-Paura -:-
17:00 FC Gleisdorf 09 - SV Ried (A) -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
16:30 SV Leobendorf - FC Mauerwerk -:-
16:30 SC Wiener Viktoria - SC Team Wiener Linien -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
Warta Poznań - Puszcza Niepołomice -:-
Miedź Legnica - GKS Tychy '71 -:-
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - OKS Stomil Olsztyn -:-
Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Radomiak Radom -:-
Wigry Suwałki - GKS Jastrzębie -:-
FKS Stal Mielec - Odra Opole -:-
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz -:-
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów -:-
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
FK Chertanovo Moskva - Avangard Kursk -:-
Luch-Energia - Tekstilshchik Ivanovo -:-
FK Torpedo Armavir - Enisey Krasnoyarsk -:-
FK Nizhny Novgorod - Rotor Volgograd -:-
Mordovia Saransk - FK Khimki -:-
SKA-Energia Khabarovsk - FK Krasnodar 2 -:-
Baltika Kaliningrad - FK Tom Tomsk -:-
Fakel Voronezh - FC Neftekhimik -:-
Chayka Peschanokopskoye - Shinnik Yaroslavl -:-
Torpedo Moskva - Spartak Moskou 2 -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Arbroath FC - Alloa Athletic -:-
16:00 Dundee United - Ayr United -:-
16:00 Inverness CT - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Greenock Morton FC - Queen Of The South -:-
16:00 Partick Thistle - Dundee FC -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Clyde FC - Airdrieonians -:-
16:00 Dumbarton FC - Montrose FC -:-
16:00 Falkirk FC - Raith Rovers -:-
16:00 Peterhead FC - East Fife FC -:-
16:00 Stranraer FC - Forfar Athletic -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Albion Rovers - Stenhousemuir FC -:-
16:00 Annan Athletic - Queen's Park FC -:-
16:00 Brechin City FC - Edinburgh City FC -:-
16:00 Cove Rangers - Stirling Albion FC -:-
16:00 Cowdenbeath FC - Elgin City -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
NK Aluminij - NK Domžale -:-
NK Bravo - NK Maribor -:-
NK Celje - NK Triglav -:-
NK Tabor Sežana - Rudar Velenje -:-
NŠ Mura - Olimpija Ljubljana -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
17:00 Vysočina Jihlava - Slavoj Vyšehrad -:-
17:00 FK Varnsdorf - FC Zbrojovka Brno -:-
17:00 MFK Chrudim - FK Ústí nad Labem -:-
17:00 FK Dukla Praha - MFK Vítkovice -:-
17:00 SK Líšeň - FK Baník Sokolov -:-
17:00 FK Fotbal Třinec - FK Pardubice -:-
17:00 Viktoria Žižkov - SK Prostějov -:-
17:00 FC Hradec Králové - FC Sellier & Bellot Vlašim -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
19:00 Adana Demirspor - Istanbulspor -:-
19:00 Akhisar Belediyespor - Keçiörengücü -:-
19:00 BB Erzurumspor - Ümraniyespor -:-
19:00 Eskişehirspor - Boluspor -:-
19:00 Giresunspor - Altay Izmir -:-
19:00 Hatayspor - Bursaspor -:-
19:00 Fatih Karagümrük SK - Adanaspor -:-
19:00 Menemen Belediyespor - Altınordu FSG -:-
19:00 Osmanlıspor FK - Balıkesirspor -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
FC Aarau - Stade Lausanne-Ouchy -:-
FC Chiasso - FC Winterthur -:-
FC Lausanne-Sport - Grasshopper Club Zürich -:-
FC Schaffhausen - SC Kriens -:-
FC Wil 1900 - FC Vaduz -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 FC Basel II - AC Bellinzona -:-
16:00 FC Rapperswil-Jona - FC Zürich II -:-
16:00 SC Cham - FC Sion II -:-
16:00 SC Brühl - Stade Nyonnais -:-
17:00 Etoile Carouge FC - FC Black Stars Basel -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
FC Azzurri 90 LS - FC Lancy -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Schötz - FC Solothurn -:-
FC Baden - Grasshopper Club Zürich II -:-
FC Wohlen - FC Biel/Bienne -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
SV Höngg - FC Tuggen -:-
16:00 FC Wettswil-Bonstetten - FC Balzers -:-
16:00 FC Gossau - FC Winterthur U21 -:-
17:30 FC Paradiso - FC Thalwil -:-
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2019/2020  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2019/2020 >
Servette FCCF - FC Luzern -:-
BSC Young Boys - Grasshopper Club Zürich -:-
FC Basel 1893 - FC St.Gallen -:-
FC Zürich Frauen - Lugano Femminile -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner